PDA

View Full Version : Ще уча в Италия



italincheto
09-01-2012, 13:01
Здравейте, преместих се да уча в Италия с майка ми , сега ще съм 10ти клас в езикова гимназия с френски и латински език. Езика го знам почти перфектно но проблемът е че не познавам никoй от тук... На 5ти септември се започва училище и ми е много притеснено ! Не знам дали ще мога да се спрятеля с някои от класа, много съм срамежлива и не знам какво да правя ! Ако някои може да ми даде някакъв съвет ще съм му много благодарнааа...!!

DisappointedDreamer
09-01-2012, 14:53
Бъди общителна. Имаше една поговорка "за 2 месеца ще направиш много повече приятели, ако се интересуваш от хората, отколкото за 2 години ако чакаш те да се позаинтересуват от теб". Питай ги въпроси - какво се прави в Италия през уикендите, къде се събират, ходят ли на кино и дискотека, ала-бала. Все общи неща.
Щом езика го знаеш почти перфектно няма да имаш проблеми с него. Ще трябва само да забравиш срама и да се отпуснеш. Успех :)

GodFace
09-07-2012, 22:02
.asdsad

GodFace
09-07-2012, 22:13
Здравей, и аз уча в Италия макар и хич да не ми се иска. Та ти в кой град си защото аз си търса Българска компания а тук където сам се разпадна, аз живея близо до Наполи (най гадния град), а ти ? Ако се интересуваш нещо да си лафим скайпа ми е parkour511 на 15 съм от Плевен :)

abvgde93
09-09-2012, 18:52
italiancheto , пратих ти 2ро съобщение , но нещо е доста бъгава тая система със съобщенията.