PDA

View Full Version : Влюбена съм в него,но ... той май незнае какво иска



lqlq_
09-01-2012, 12:06
Здравейте,искам да ви споделя нещо и да ми кажете как да постъпя..Значи всичко започна наскоро.С едно момче,което до преди не му бях обръщала внимание,нито той на мен..Но преди няколко дни,той ми каза че ме харесва ..Аз също започнах да хлътвам лека по лека..Идваше при мен,прегръщаше ме,онази вечер даже се целувахме..На същата вечер като се прибрахме си писахме,и той ми каза че си ляга,пратихме си целувки и така знаете как е...На другия ден му писах държа се ужасно студено към мен..Видяхме се същата вечер,но дори не дойде да ме поздрави.Стана ми ужасно гадно,по едно време ме видя и дойде и ме попита как съм и какво ми има.Казах му че съм добре и нищо ми няма..След това ми писа в скайп пита ме какво ми е,защо плача,а аз му казах че всичко е наред и така.Повече не ми и писа..Мисля,че харесва друга,но ми каза че ме харесва.Защо така е постъпил?Как да действам,за да го привелека към мен?Моля ви не ме обиждайте и ругайте,просто ми дайте съвет,как да постъпя...

ПС:Мерси на всички,които прочетат историята ми :)

Wednesday666
09-01-2012, 12:45
Защо да го търсиш? Какъв е смисъла да търсиш някого, който явно си търси само интереса.
Зарежи го, нека му дойде акъла в главата. А ти си намери някой по-свестен.

Psyko Nuts
09-01-2012, 12:53
Ти ако от сега искаш да го привличаш, по-нататък не знам как ще го карате.

someonerandom
09-01-2012, 12:54
Трябвало е просто да му кажеш какво има и да го питаш какво смята да прави.Като се целувахте,пили ли бяхте?Най-вероятно прост те е използвал,за да си направи кефа.И освен всичко друго да е достаъчно тъп и нагъл да дойде и да те пита защо ти е кофти.
А другият вариант е,ако сте бли пияни,или да не помни какво е станало,или да си мисли,че за теб няма значение/не помниш,и да не иска да се натрапва.Не е много вероятно,обаче според мен няма да е зле да го попиташ.Реално нищо няма да изгубиш.

Teenhelp1
09-01-2012, 13:55
Много ме дразните жените като е ОЧЕВИДНО,че има нещо и ви питаме по 100 пъти ''какво има'' ''кажи ми'' трябва с кука за акули да ви го извадим от устата на края ако изобщо успеем. :D

lqlq_
09-01-2012, 14:11
Трябвало е просто да му кажеш какво има и да го питаш какво смята да прави.Като се целувахте,пили ли бяхте?Най-вероятно прост те е използвал,за да си направи кефа.И освен всичко друго да е достаъчно тъп и нагъл да дойде и да те пита защо ти е кофти.
А другият вариант е,ако сте бли пияни,или да не помни какво е станало,или да си мисли,че за теб няма значение/не помниш,и да не иска да се натрапва.Не е много вероятно,обаче според мен няма да е зле да го попиташ.Реално нищо няма да изгубиш.

М,не не сме пили.Съвсем трезви си бяхме :).А до това защо не му кажа,незнам просто ме страх,че ще ми се изсмее или нещо от тоя сорт....

xXxPETYAxXx
09-01-2012, 15:15
Ти ако от сега искаш да го привличаш, по-нататък не знам как ще го карате.
Много точно го каза.
Ама за твое успокоение, попитай го, защо е постъпил така. И да ти се изсмее - поне ще разбереш, че не си струва...

Hilary_
09-01-2012, 16:33
Питай го какво иска от теб с точност, без овъртаници. Ако не може да ти даде отговор го отеби.

Amore-Mio*
09-01-2012, 18:47
Говори с него, ако трябва.

Teenhelp1
09-01-2012, 19:40
Е хубавите новини са че не го обичаш.Няма да е чак толкова зле ако не стане. :)

lqlq_
09-02-2012, 07:21
Немога да спра да мисля за него,като го видя и сърцето ми забива толкова силноо .. :(

Sevdito
09-02-2012, 07:50
Според мен не те харесва,а само те е използвал за своя кеф.Мисля,че няма смисъл да го търсиш и да му вдигаш самочувствието повече,ако той наистина те харесва и се интересува от теб няма да ти се наложи да го търсиш първа! :)

EternalDream
09-02-2012, 07:53
Питай го просто пада ли си още по теб.

lqlq_
09-02-2012, 10:44
Според мен не те харесва,а само те е използвал за своя кеф.Мисля,че няма смисъл да го търсиш и да му вдигаш самочувствието повече,ако той наистина те харесва и се интересува от теб няма да ти се наложи да го търсиш първа! :)

Знам че не ме харесва.Но много ме е яд,че така се е възползвал от мен,а аз се влюбих в него .. Толкова ми е болно:(

hang0ver
09-02-2012, 20:42
За да се държи като г*з на следващия ден или е станало нещо което не е свързано с теб и е бил в кофти настроение, или просто е, с извинение, шибаняк който си е търсил кефа. Според мен е първото защото после е дошъл но може и все пак да е кретен. Най- лесно е ако го питаш.

HollyGolightly
09-02-2012, 23:20
Знам че не ме харесва.Но много ме е яд,че така се е възползвал от мен,а аз се влюбих в него .. Толкова ми е болно:(
Просто си си навила на пръста, че много го харесваш, скоро ще ти мине. Спри всякакви контакти с него, не го търси след като знаеш, че не те харесва. Имай малко достойнство и не тичай след него, не му позволявай да те използва.

dude_BS
09-03-2012, 01:33
Не е бил на кеф и затова се е държал така. Но не си заслужава.

Dreamers
09-03-2012, 04:43
Знам че не ме харесва.Но много ме е яд,че така се е възползвал от мен,а аз се влюбих в него .. Толкова ми е болно:(

На мен ми се случи почти същото, харесах си едно момиче и постепенно се влиубих, след 1-2 седмици една приятелка на която бях казал и беше казала и аз цели 2 месеца се бях заблуждавал че и тя ме харесва след като тя през цялото време се е преструвала че ме харесва докато аз бях тотално луд по нея.Прегрушаше ме, гледаше ме втренчено. и това всичко е било преструвка, просто тя е знаела че съм луд по нея и все пак долно си е играела с моите чуства без да и пука, и това го разбрах чак като тя тръгна с друг докато аз тайно се надявах че това не е било преструвка и тя е испитвала същото, за пръв път бях толкова ядосан на момиче.Просто има някой хора като тези които просто си играят с тебе без да им пука просто за кеф...Възползват се от чуствата ти, нз защо и ти просто умираш отвътре, просто ако тои си сигурна че си е играел с тебе въобще не го търси, просто такива хора не ни заслужават :)

lqlq_
09-03-2012, 09:08
Снощи ме закачаше,но аз не му обърнах внимание и сега ме е яд за което...

sasha_90
09-03-2012, 12:49
Не ти е притрябвал такъв.

KcNadi
09-03-2012, 16:47
Не искам да те обиждам,нито да те критикувам.Повечето момчета реагират така,когато усетят че не си сериозна за връзка или нещо такова.Мое лично мнение и наблюдения.Може и да греаша,все пак какво мога да знам аз на 16 години.

Но не мисля,че трябва да се унижаваш по този начин и да го търсиш,ако той наистина те харесва щеше да е до теб сега не мислиш ли така? :)

4Questions
09-03-2012, 16:58
Така...първо ако това на снимката си ти - очарователна си ;) А сега по темата, била съм в ситуация подобна на твоята, макар че момчето все пак не се е държало чак толкова кофти, и въпреки това накрая видях колко му е пукало. Разбирам, че имаш чувства, но ако имаш силата, да го оставиш няма да сбъркаш. Просто няма как момче, което наистина има някакви намерения към теб, да те игнорира така.

Furious?
09-03-2012, 17:11
На колко си ? За по-скоро умна или глупава се определяш ? Дай снимка по бански и ще ти кажем къде е проблемът

lqlq_
09-03-2012, 20:45
Така...първо ако това на снимката си ти - очарователна си ;) А сега по темата, била съм в ситуация подобна на твоята, макар че момчето все пак не се е държало чак толкова кофти, и въпреки това накрая видях колко му е пукало. Разбирам, че имаш чувства, но ако имаш силата, да го оставиш няма да сбъркаш. Просто няма как момче, което наистина има някакви намерения към теб, да те игнорира така.

Благодаря ти.. :).И все пак,трудно ми е да го оставя,за първи път като че ли съм толкова влюбена в някой..За жалост не и в правилния човек.Разбирам,че не е за мен...но ужасно много го харесвам просто ме е яд,че само се е подиграл с мен,а аз си мислех,че е серозен.Сега ще кажете,че съм наивна знам че е така,но просто немога да го преодолея,че така се е избъзикал с мен .... :(
Само ако знаеше какво ми е в момента.. oxxx :(

urlittlelady
09-04-2012, 13:32
Много ме дразните жените като е ОЧЕВИДНО,че има нещо и ви питаме по 100 пъти ''какво има'' ''кажи ми'' трябва с кука за акули да ви го извадим от устата на края ако изобщо успеем. :D

Напълно съм съгласна :D радвам се, че поне вече си казвам от първия път, даже понякога и без да ме попитат :D Глупаво е, нали все пак тоз проблем трябва да се реши не да си мълчим като пукели :D

Teenhelp1
09-04-2012, 15:04
Напълно съм съгласна :D радвам се, че поне вече си казвам от първия път, даже понякога и без да ме попитат :D Глупаво е, нали все пак тоз проблем трябва да се реши не да си мълчим като пукели :D
Така е :p

fenkaaa
09-05-2012, 00:39
Много точно го каза.
Ама за твое успокоение, попитай го, защо е постъпил така. И да ти се изсмее - поне ще разбереш, че не си струва...

Това.

lqlq_
09-12-2012, 06:59
Отказам се,знам че не мога да го имам..Няма да се мъча повече.Той ако е искал нещо с мен е щял да направи всичко възможно да е с мен.. Така че прав му път ;)

marrcandy
09-12-2012, 07:06
Здравейте,искам да ви споделя нещо и да ми кажете как да постъпя..Значи всичко започна наскоро.С едно момче,което до преди не му бях обръщала внимание,нито той на мен..Но преди няколко дни,той ми каза че ме харесва ..Аз също започнах да хлътвам лека по лека..Идваше при мен,прегръщаше ме,онази вечер даже се целувахме..На същата вечер като се прибрахме си писахме,и той ми каза че си ляга,пратихме си целувки и така знаете как е...На другия ден му писах държа се ужасно студено към мен..Видяхме се същата вечер,но дори не дойде да ме поздрави.Стана ми ужасно гадно,по едно време ме видя и дойде и ме попита как съм и какво ми има.Казах му че съм добре и нищо ми няма..След това ми писа в скайп пита ме какво ми е,защо плача,а аз му казах че всичко е наред и така.Повече не ми и писа..Мисля,че харесва друга,но ми каза че ме харесва.Защо така е постъпил?Как да действам,за да го привелека към мен?Моля ви не ме обиждайте и ругайте,просто ми дайте съвет,как да постъпя...

ПС:Мерси на всички,които прочетат историята ми :)

мъжете си падат по трудни жени,не го търси.

lqlq_
09-12-2012, 07:21
Той май не е от тея.Явно не е имал интерес към меннн ..

sis_mario
09-16-2012, 12:14
Зарязваш го и това е човек който не оценява какво искаш не е човек дори не му е пукало на тоя хич не го гледай все едно го няма никакав контакт.

Богиня
09-16-2012, 13:33
Радвам се, че се осъзна... или беше само пост? :?
Не мога да разбера, обаче, какви сте такива дами, че да се давате толкова лесно. :smt103 Е, дърпай се малко, накарай го да те жадува, да не те избива от ума си, да те търси... Нека има тръпка и от двете страни-не само от едната, та ако се стигне до връзка да знаете за какво сте заедно. \\:D/ А ако не-то просто за емоцията, за красотата на флирта... :-s Целунахме се и хайде-вече сме влюбени. Аз, пък, все се дърпам и това подлудява мъжката част от аудиторията. :-P Няма да им се оставя, я! Е, може и това да обяснява факта защо нямам сериозен приятел, но пък поне знам, че имам десетки обожатели... :oops: :-P :grin:

PyCoKoCkA93
09-16-2012, 22:26
Пътя и следващия.Който наистина има интерес,сам ще го покаже. :)

psychopath
09-18-2012, 01:55
М,не не сме пили.Съвсем трезви си бяхме :).А до това защо не му кажа,незнам просто ме страх,че ще ми се изсмее или нещо от тоя сорт....

Ако наистина очакваш подобна реакция от него... смяташ ли, че той е човека за теб? : )

Stasechkoo
09-18-2012, 10:12
Ами спри да го търсиш.. мисля че, ако наистина те харесва и не му е само за едната зарибявка той сам ще те потърси.. Колкото повече внимание му обръщаш толкова повече той ще се прави на интересен и тн. :)