PDA

View Full Version : В какво живеете в къща или в блок?



GeGaSa
09-01-2012, 13:26
И какво жилище бихте си купили ако имате възможност, само в България?

FunkyPie
09-01-2012, 13:29
блок :( ама ако се преместя в Оакленд ще съм в къща (то май и друг избор няям)

fUcKsMiLe
09-01-2012, 13:33
В 2 къщи живея

искам да видя какво е в апартамент, но мисля, че ще ми е много тясно
трябва ми много пространство на мен
мисля, че пак ще си живея в къща и за напред, освен през студенстките ми години.. там вече сигурно ще е апартамент.

DennisCobain
09-01-2012, 13:34
Ми аз живея и в къща и в блок. Мисля да продам къщата след някоя друга година, и да се преместя в щатите.

yakuza_
09-01-2012, 13:36
В къща ест., блоковете са за бедняците, робите и дебилите.

FunkyPie
09-01-2012, 13:36
и аз тъй :D аз при зелен ден мисля да ходя,ти?

4o4ina
09-01-2012, 13:36
В апартамент живея,голям е така,че не ми липсва пространство,но ми се живее в къща!

DennisCobain
09-01-2012, 13:42
и аз тъй :D аз при зелен ден мисля да ходя,ти?

Аз ще стана рок звезда. И ще се омъжа за Бен Брус :lol: Смели мечти имам! :D:D:D

FunkyPie
09-01-2012, 13:44
и аз имам подобни :D :D като за начало ще стана разменен ученик и ще отида да живея при вокала,че ми е слабост,ще ги разделя с жена му..и така..но ако не стане-женя се за големия им син 8-) може и с барабаниста да се пробвам :lol:

nqmaznacheniee
09-01-2012, 13:51
Живял съм и в блок ама вече не. По принцип май се води кооперация :D от единия край има големи апартаменти, а от др. такива с по 2 стаи, кухня и баня. Аз съм във вторите, ама, като за сам човек не се оплаквам :D Иначе изобщо не мисля да оставам тук, искам апартамент в по-голям град (София, Варна, Бургас, Пловдив). Не ми се напуска България и няма да го направя, ако не опре ножа до кокала :Д

DennisCobain
09-01-2012, 13:51
и аз имам подобни :D :D като за начало ще стана разменен ученик и ще отида да живея при вокала,че ми е слабост,ще ги разделя с жена му..и така..но ако не стане-женя се за големия им син 8-) може и с барабаниста да се пробвам :lol:

Леле колко подло..как може да разделяш семейство! :D :D

FunkyPie
09-01-2012, 13:54
апф,като съм му метнала око ще правя квото искам :D а смятай че сега са на 40 :lol: ненормална?

DennisCobain
09-01-2012, 14:00
:D абе остави ти годините. Той си е много хубав мъж :D:D:D

SetTheWorldOnFire
09-01-2012, 14:03
Леле колко подло..как може да разделяш семейство! :D :D

Не се прави на светица. Ben Bruce е сгоден. :razz:

FunkyPie
09-01-2012, 14:04
:D абе остави ти годините. Той си е много хубав мъж :D:D:D

имаш вкус за мъжете,ама няя ми го бараш..


даже съм решила да си направя татуировката на пръста му xD

elito0o0o0
09-01-2012, 14:05
В къща, лолз :D В блок не мисля вече да ми стъпва крака да живея. Адски много съседски разправии има. -.-

DennisCobain
09-01-2012, 14:07
Не се прави на светица. Ben Bruce е сгоден. :razz:

Сгоден! Но не женен с деца! :lol:

DennisCobain
09-01-2012, 14:07
имаш вкус за мъжете,ама няя ми го бараш..


даже съм решила да си направя татуировката на пръста му xD
Няма, няма, спокойно :D:D:D

FunkyPie
09-01-2012, 14:09
Сгоден! Но не женен с деца! :lol:

ама какво да направя,че има 2 деца и жена.. :( аз все още си го обичкам :D и това ми напомня за песента им its fuck time xD много яко пъшка в нея

ilovedeath
09-01-2012, 14:11
В блок, но предпочитам в къща - няма да се тревожа за съседите.

DennisCobain
09-01-2012, 14:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FunkyPie
09-01-2012, 14:16
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=rns_LvXnfwI :D :D все още я няма записана,очаква се в дос да я има (те сега издават 3 албума..)

ShtrudeL
09-01-2012, 14:24
Е друго си е да имаш досадни съседи, които бръмчат с бормашини в 09:00 часа, иили ти чукат по тръбите да намалиш музиката и ти искат такса за асансьор.. :3 Уютно е. :3

EinGutesKind
09-01-2012, 14:26
В блок, два апартамента :grin:

nqmaznacheniee
09-01-2012, 14:27
които бръмчат с бормашини в 09:00 часа,

дадада, как така точно до нас са се събрали всички баш майстори :@

DennisCobain
09-01-2012, 14:27
http://www.youtube.com/watch?v=rns_LvXnfwI :D :D все още я няма записана,очаква се в дос да я има (те сега издават 3 албума..)

ле-лее :D:D:D егаси яката песничка хД

FunkyPie
09-01-2012, 14:28
мдамм,а има един концерт дето си показва гъзъ
ти такива прелести не си виждала като неговия гъз :D :D

Afternoon
09-01-2012, 14:41
В блок естествено, 105 кв.м апартамент на центъра на града. Само селяците живеят в къщи! 8-)

divacheee
09-01-2012, 14:59
В родния ми грaд - в къщa, във Вaрнa - aпaртaмент.
Нямa кaк бедни студентски години, но пък нaй-хубaвите ;д Един ден ми се искa дa живея в къщa, но с тези цени нa имотите във Вн, трябвa дa рaзпродaм всичко в Рaзгрaд, че дa си купя къщa :Д

divacheee
09-01-2012, 15:05
В блок естествено, 105 кв.м апартамент на центъра на града. Само селяците живеят в къщи! 8-)

супер тъпо изкaзвaне ! :д

EinGutesKind
09-01-2012, 15:07
Не е тъпо, едно време на село бабите са живеели само в къщи, сега големите градове са застроени предимно с блокове :lol:

Afternoon
09-01-2012, 15:07
супер тъпо изкaзвaне ! :д

Що да е тъпо? Дори и да живееш в къща в града пак си селяк!

DaNGeRousLy
09-01-2012, 15:12
Живея в апартамент на 7 етаж в 15 етажен блок ..
Предпочитам апартамент пред къща, но да е по-голям и да не е в България :)

divacheee
09-01-2012, 15:36
Що да е тъпо? Дори и да живееш в къща в града пак си селяк!

Изглеждa живееш в мaлък грaд :) В по-големите грaдове всеки по-зaможен живее в къщa :)) Дори в Добрич, който не е чaк толковa голям грaд богaтaшите живеят в къщи в едно село нa 5км от грaдa .. твa щот сa "селяци" нaли ?

Семейството ми имa двa aпaртaментa и къщa в Рaзгрaд - живеем в къщaтa, зaщото ме "селяци" сигурно ... Еми не, зaщото обичaм спокойствието. Не някъв идиот в 9 сутринтa дa прaви ремонт нaд глaвaтa ми, дa ми тропaт постоянно и рaзни бaбички дa ми държaт сметкa зaщо съм се прибрaлa в 5 сутринтa. В къщaтa могa дa си позволя всичко, може цял ден музикaтa дa ми е усиленa нa мaкс и никой нямa дa ми звънне нa врaтaтa и дa ми викa "спри я тaя музикa" ... Зa мен в къщa си е нaй-добре ;)

machoka
09-01-2012, 15:42
Абе ... къща с дворче и кучешка колибка?! WTFF :D

само кат' отида на селски туризъм!

МЕЗОНЕТ В ЦЕНТЪРА РУЛЗ, БЕДНЯЦИ! :smt029

mlakniwe
09-01-2012, 15:47
В къща мноо ясно, не мога да понасям да съм затворен в няква кутийка, наречена апартамент и да се съобразявам с другите хора

Afternoon
09-01-2012, 16:05
Изглеждa живееш в мaлък грaд :) В по-големите грaдове всеки по-зaможен живее в къщa :)) Дори в Добрич, който не е чaк толковa голям грaд богaтaшите живеят в къщи в едно село нa 5км от грaдa .. твa щот сa "селяци" нaли ?

Семейството ми имa двa aпaртaментa и къщa в Рaзгрaд - живеем в къщaтa, зaщото ме "селяци" сигурно ... Еми не, зaщото обичaм спокойствието. Не някъв идиот в 9 сутринтa дa прaви ремонт нaд глaвaтa ми, дa ми тропaт постоянно и рaзни бaбички дa ми държaт сметкa зaщо съм се прибрaлa в 5 сутринтa. В къщaтa могa дa си позволя всичко, може цял ден музикaтa дa ми е усиленa нa мaкс и никой нямa дa ми звънне нa врaтaтa и дa ми викa "спри я тaя музикa" ... Зa мен в къщa си е нaй-добре ;)

Ми то може да си богаташ и пак да си селяк, нали? Който му харесва да живее на село нека, мене ме е гнус като минавам през селата, като гледам как по улиците има конски фъшкии, като гледам как миризливи животни се разкарват по улицата необезпокоявано и т.н. Аз никога не съм имал село и се гордея с това. В България на повечето хора като тебе им е изкривено мисленето генерално. Истинските тузари си купуват мезонет в Манхатан, примерно, а не къща в някакво забутано село...

П.П: И сори ама аз не живея в панелка, че като надуя музиката да ме чува леля Пенка 5 етажа по-надолу...

divacheee
09-01-2012, 16:54
извинявaй нa колко години си ?

Bianc0
09-01-2012, 16:55
Хапартамент, а пък след 2 седмици в стая колкото кашон.

Afternoon
09-01-2012, 17:00
извинявaй нa колко години си ?

21 и се казвам Юлиан, приятно ми е. Зарибяваш ли ме?

divacheee
09-01-2012, 17:02
21 и се казвам Юлиан, приятно ми е. Зарибяваш ли ме?

хaхa не, не те зaрибявaм .. беше ми интересно зa годините, aко беше по - мaлък бих рaзбрaлa "мнението ти", но 21-годишен дa мисли тaкa ...

Afternoon
09-01-2012, 17:04
хaхa не, не те зaрибявaм .. беше ми интересно зa годините, aко беше по - мaлък бих рaзбрaлa "мнението ти", но 21-годишен дa мисли тaкa ...

Да мисли как, правилно? О, сори...

GeGaSa
09-01-2012, 17:07
Напълно подкрепям @divacheee
Моля не се отклонявайте от пътя 8-), пишете по темата!

divacheee
09-01-2012, 17:08
Да мисли как, правилно? О, сори...

Обясни ми кaкво лошо имa дa живееш в къщa ?

EternalDream
09-01-2012, 17:11
Блок, добре че поне е нов.

Afternoon
09-01-2012, 17:36
Обясни ми кaкво лошо имa дa живееш в къщa ?

Обясних ти - селяшко е. Какво има повече да говорим...

FunkyPie
09-01-2012, 17:50
Блок, добре че поне е нов.

новите блокове не струват :? панелките рулз

divacheee
09-01-2012, 18:10
Обясних ти - селяшко е. Какво има повече да говорим...

ох, колко си ми простичък :)

yakuza_
09-01-2012, 18:14
Селяците живеем в 350 кв. къща :( не сме натикани на 50-100 кв ...

divacheee
09-01-2012, 18:30
yakuza, къщата ми е 500кв... но аз съм "селяк", а пича живее в 105кв. апартамент :Д
Само единия етаж от къщата ми е по-голям от неговия апартамент :Д

yakuza_
09-01-2012, 18:35
И това го има, че аз мога да живея на 2 етажа + таван :D

nqmaznacheniee
09-01-2012, 18:38
Ама, защо си сравнявате мизерните къщи с още по-мизерните панелки ? Сравнете ги с някой голям апартамент в центъра на някой голям град.

FunkyPie
09-01-2012, 18:38
Питай ги и дали имат хлебарки. Повечето, които живеят в стари блокове имат, и няма отърваване от тях. Само в къща или в нов блок може да имаш контрол над ситуацията.

не е вярно

Afternoon
09-01-2012, 18:42
500 кв.м трябва да е на няколко етажа. Сори аз по селата много не ходя, но не съм виждал много такива къщи. Явно си доста голяма тузарка. И все пак аз живея на центъра на града, не на п*тката си майна в някакво забутано село, апартамента ми се състои от 3 големи стаи + кухня + баня + отделна тоалетна + 3 тераси + големи два коридора, да не говорим, че при съвременните апартаменти се смята и мазата, с нея става над 130 кв. м. Не е мезонет, но си е напълно достатъчно за мен. А ти си живей в голямата къща на село... :(

yakuza_
09-01-2012, 18:45
Едва ли някога си живял в къща за повече от година, за да усетиш какво е.

FunkyPie
09-01-2012, 18:48
500 кв.м трябва да е на няколко етажа. Сори аз по селата много не ходя, но не съм виждал много такива къщи. Явно си доста голяма тузарка. И все пак аз живея на центъра на града, не на п*тката си майна в някакво забутано село, апартамента ми се състои от 3 големи стаи + кухня + баня + отделна тоалетна + 3 тераси + големи два коридора, да не говорим, че при съвременните апартаменти се смята и мазата, с нея става над 130 кв. м. Не е мезонет, но си е напълно достатъчно за мен. А ти си живей в голямата къща на село... :(

да,ти си се разположил в целия космос,а си на..21? мамино детенце или просто не си студент

divacheee
09-01-2012, 18:49
да, Разград е малко градче, но не е село .. къщата ни е на 3 етажа и си живея перфектно в нея!! Не, не съм "тузарка", ако бях нямаше 4 години на живея на квартира във Вн, а щях да имам собствен имот :)

Afternoon
09-01-2012, 18:51
Едва ли някога си живял в къща за повече от година, за да усетиш какво е.

Не съм живял, никога не съм имал село. Какво да правя в селото? Цял ден да паса козичките и после в къщи? Доста интересно. Градът ми дава доста повече възможности. Затова хората отиват от селото в града, а не обратното.

yakuza_
09-01-2012, 18:54
не е нужно да имаш село, за да живееш вкъща

divacheee
09-01-2012, 18:56
yаkuzа_, ти не разбираш .. ВСИЧКИ, които живеем в къщи сме "селяци" :д
Кой знае от к'во малко градче е т'ва леке, но иначе живее в 105кв. апартамент на центъра на града :Д

yakuza_
09-01-2012, 18:57
ако трябва да избирам къща в по - краен квартал или кутия в центъра, винаги бих избрал 1-вото

FunkyPie
09-01-2012, 19:03
500 кв.м трябва да е на няколко етажа. Сори аз по селата много не ходя, но не съм виждал много такива къщи. Явно си доста голяма тузарка. И все пак аз живея на центъра на града, не на п*тката си майна в някакво забутано село, апартамента ми се състои от 3 големи стаи + кухня + баня + отделна тоалетна + 3 тераси + големи два коридора, да не говорим, че при съвременните апартаменти се смята и мазата, с нея става над 130 кв. м. Не е мезонет, но си е напълно достатъчно за мен. А ти си живей в голямата къща на село... :(

пхахаха и тва че живееш в центъра на града е най-голямата простотия с която можеш да се похвалиш :lol: ама ти ти си живееш там де

kosder
09-01-2012, 19:08
Както къщата си има предимства и недостатъци, така и апартамента ги има. Така, че най-добре имайте и къща, и апартамент.

fUcKsMiLe
09-01-2012, 19:18
ако трябва да избирам къща в по - краен квартал или кутия в центъра, винаги бих избрал 1-вото

Абсолютно съм съгласна.

Поста ми е дълъг, не е кой знае колко важен, на който не му се чете да прескача след първите редове ^^

Едната ми къща е на два етажа+ двор (тя е малко по-далеч), другата ползваме само горния(долния е на други хора+ отделен вход, но и двата етажа са супер просторни и може да живее нормално 4(или 5)-членно семейстно) + двор, лятна "кухня", 2 гаража и градини навсякъде(това ми прозвуча малко все едно живея в палат, ама не е така :D ). Достатъчно ми е всичко това. И не, не живея на село, живея почти на центъра на града(и не се радвам, че е там, защото е центъра, а защото ми е близо до училище.. -.-). Навремето нашите са искали да живеят в апартамент.. ами радвам се, че са избрали сегашната ни къща, защото я обожавам. Никога не бих избрала апартамент пред къщата..
Причини:
1. Никой не може да ти каже да си намалиш звука, защото "бебето" или "бабичката" спяла.
2. Никога няма да се събудиш от рева на бебе, ремонта на съседа отдолу/отгоре.
3. Можеш спокойно да тичаш из двора, да се печеш на слънце, да правиш барбекю, да имаш басейн (дори и надуваем върши работа :D ) и да каниш много хора на празненства, вместо да си заклещен в някой малък апартамент.
4. В моя случай (в лятната ми "кухня") можеш да го караш без климатик цяло лято, защото там е хладно(няма нужда от пари за енергия по климатици етц.).
5. Можеш да имаш всякакви домашни животни.. от риби - до коне дет' се вика :D Аз имах 2 кучета и едното беше доста голямо <3
6. В повечето случаи в къщите има място за градинки, където можеш да си посадиш красиви цветя(ако си запален оп градинарство) и да си имаш свои си дървета с праскови и други плодове и да си знаеш че са си твои (по-сладко е <3)
7. Всеки може да си има своя стая (че и понякога баня, ако имаш повечко пари :д)
8. Имаш голяма кухня, а не се мъчиш със 2-та кв.м. в апартамента.
9. Винаги можеш да си построиш още един етаж (ако не ти стига пространството :D )
10. Можеш да вкараш повече от една кола в двора/гаража си(ако е циментиран двора, мда).
11. Апартаментите не струват. Според мен там могат да живеят от 1 до 3-ма човека и то не за дълго, защото просто е некомфортно.

Вярно и къщите си имат неудобства(като това, че са големи и е кофти в чистенето и т.н.), но са доста по-добре, ако искаш да живееш със семейството си заедно. Апартамента е само и само за студентските години или ако си сам някъде на ново място.

Съжалявам тези които ми прочетоха поста (ако има такива :D).

divacheee
09-01-2012, 19:29
fUcKsMiLe, абсолютно съгласна съм :) Моето семейство е малко ( само трима сме ), но не мога да си представя да живея в апартамент ... Имаме си мебели в градината, барбекю и лятото почти всяка вечер се храним там :) В градината сме си сложили и детска люлка и пързалка за племенника ми .. не като дойде детето и да го водя по някакви люлки от преди 20-30 години, които изобщо не са обезопасени :)
Минусите в къщата са зимата - за отопление отиват наистина много пари ;д
Относно животните - винаги съм имала :) в момента имам 3 котки и два питбула ... ако съм в апартамент с тези животни съседите ще вдигнат ръце от мен ;д

Bianc0
09-01-2012, 19:40
Така, че най-добре имайте и къща, и апартамент.

И басейн. :3

fUcKsMiLe
09-01-2012, 19:41
Да и в апартамент животното трябва да е нещо декоративно и малко.. даже понякога и котки забраняват да имат хората. Скучно е, а в къщата каква свобода има.. <3
И вкъщи има люлка и често се храним на едната тераса или долу в двора <3
Зимата отопляваме само по две стаи и в двете къщи и си ни е перфектно.
Аз сега искам да си взема някакво малко куче.. не защото не мога да се грижа и за голямо, но ще е моя отговорност, а ще трябва да се стягам яко за даскало и няма да имам кой знае колко време да си играя с него и т.н.

Afternoon
09-01-2012, 19:54
пхахаха и тва че живееш в центъра на града е най-голямата простотия с която можеш да се похвалиш :lol: ама ти ти си живееш там де

Аз не се хваля, просто казвам, че е по-добре апартамент в центъра на града отколкото къща в село. Кво му е лошото да живееш на центъра?

marble
09-01-2012, 20:18
Аз не се хваля, просто казвам, че е по-добре апартамент в центъра на града отколкото къща в село. Кво му е лошото да живееш на центъра?

Щом 90% от хората не са твоето мнение, значи и ти не си прав за нещо.
Соре
Можеш да живееш и на пъпа на София и да си най-големият селяк. just sayin'

За протокола, винаги съм живяла в къща. Все пак искам да поживея малко и в апартамент, да видя какво е.

yakuza_
09-01-2012, 20:21
Мизерно е, комшии тропат из етажите, входа, пушат на терасите и ако си отворил прозорец, трябва да им дишаш кенефската миризма, самите входове са гнусни, тясно е, има малки врещящи деца ...

divacheee
09-01-2012, 20:46
Мизерно е, комшии тропат из етажите, входа, пушат на терасите и ако си отворил прозорец, трябва да им дишаш кенефската миризма, самите входове са гнусни, тясно е, има малки врещящи деца ...

Сега "пича" ще се включи и ще ни каже, че той живее в центъра на града Х (така и не каза от къде е :Д ) и при него не е така :Д

machoka
09-01-2012, 20:50
Мизерно е, комшии тропат из етажите, входа, пушат на терасите и ако си отворил прозорец, трябва да им дишаш кенефската миризма, самите входове са гнусни, тясно е, има малки врещящи деца ...

ти май не си влизал в луксозен апартамент ново строистелство :D не всичко е панелка.

за натури като мен :smt029 (които обичат да чукат на меката кожа на пода пред нея) единственото предимство на къщата е камината НО представи си, има и апартаменти с камина, на два етажа и бла бла.

ХА-ХА.

radi023
09-01-2012, 20:52
тристайна панелка в Люлин,София... много е уютно, в съседния блок всяка вечер е чалга парти и заспивам под звуците на Ивана и кучето на съседите отгоре, което припява и съседите до нас които акомпанират на Ивана с пиано ..... дам приятно е :D

radi023
09-01-2012, 21:01
Абсолютно съм съгласна.

Поста ми е дълъг, не е кой знае колко важен, на който не му се чете да прескача след първите редове ^^

Едната ми къща е на два етажа+ двор (тя е малко по-далеч), другата ползваме само горния(долния е на други хора+ отделен вход, но и двата етажа са супер просторни и може да живее нормално 4(или 5)-членно семейстно) + двор, лятна "кухня", 2 гаража и градини навсякъде(това ми прозвуча малко все едно живея в палат, ама не е така :D ). Достатъчно ми е всичко това. И не, не живея на село, живея почти на центъра на града(и не се радвам, че е там, защото е центъра, а защото ми е близо до училище.. -.-). Навремето нашите са искали да живеят в апартамент.. ами радвам се, че са избрали сегашната ни къща, защото я обожавам. Никога не бих избрала апартамент пред къщата..
Причини:
1. Никой не може да ти каже да си намалиш звука, защото "бебето" или "бабичката" спяла.
2. Никога няма да се събудиш от рева на бебе, ремонта на съседа отдолу/отгоре.
3. Можеш спокойно да тичаш из двора, да се печеш на слънце, да правиш барбекю, да имаш басейн (дори и надуваем върши работа :D ) и да каниш много хора на празненства, вместо да си заклещен в някой малък апартамент.
4. В моя случай (в лятната ми "кухня") можеш да го караш без климатик цяло лято, защото там е хладно(няма нужда от пари за енергия по климатици етц.).
5. Можеш да имаш всякакви домашни животни.. от риби - до коне дет' се вика :D Аз имах 2 кучета и едното беше доста голямо <3
6. В повечето случаи в къщите има място за градинки, където можеш да си посадиш красиви цветя(ако си запален оп градинарство) и да си имаш свои си дървета с праскови и други плодове и да си знаеш че са си твои (по-сладко е <3)
7. Всеки може да си има своя стая (че и понякога баня, ако имаш повечко пари :д)
8. Имаш голяма кухня, а не се мъчиш със 2-та кв.м. в апартамента.
9. Винаги можеш да си построиш още един етаж (ако не ти стига пространството :D )
10. Можеш да вкараш повече от една кола в двора/гаража си(ако е циментиран двора, мда).
11. Апартаментите не струват. Според мен там могат да живеят от 1 до 3-ма човека и то не за дълго, защото просто е некомфортно.

Вярно и къщите си имат неудобства(като това, че са големи и е кофти в чистенето и т.н.), но са доста по-добре, ако искаш да живееш със семейството си заедно. Апартамента е само и само за студентските години или ако си сам някъде на ново място.

Съжалявам тези които ми прочетоха поста (ако има такива :D).

за бога според тебе всички живеещи в апартаменти са в едностайни дето като отвориш входнта врата и влизаш директно в хладилника ли ? има и нормални апартаменти например аз живея в 3-стаен с две бани (едната от които се ползва за килер) и сме 4-ма човека и мога да си каня колкото си искам хора и да вдигам колкото си искам шум и никой нищо няма да ми каже! всичко което си написала може да се случи и в апартамент (без басейна, някакси не си представям някой да си направи басейн 3 на 2 в хола :D ) :)) no hate просто казвам :)

yakuza_
09-01-2012, 21:08
влизал съм, един авер си купи такъв, теснотия, само хола ни е колкото половината апартамент

fUcKsMiLe
09-01-2012, 21:17
Да, наясно съм с това че има и по-големи апартаменти.
Аз ти говоря за апартамент със стандартните размери.
И зависи от много фактори за всичко което каза.
Иначе съм съгласна.

Afternoon
09-01-2012, 21:28
Мизерно е, комшии тропат из етажите, входа, пушат на терасите и ако си отворил прозорец, трябва да им дишаш кенефската миризма, самите входове са гнусни, тясно е, има малки врещящи деца ...

Ако живееш в панелка е възможно. Аз живея в чисто нова кооперация, изолацията е перфектна и грам не се чува нищо.

Afternoon
09-01-2012, 21:30
Щом 90% от хората не са твоето мнение, значи и ти не си прав за нещо.
Соре
Можеш да живееш и на пъпа на София и да си най-големият селяк. just sayin'

За протокола, винаги съм живяла в къща. Все пак искам да поживея малко и в апартамент, да видя какво е.

Влез в някой еврейски форум и пусни тема, че Хитлер е велик. Не 90% ами 100% ще те изкарат, че не си права. Всичко е въпрос на гледна точка.

GeGaSa
09-01-2012, 22:56
@Afternoon Ела в Поморие, близо до центъра да видиш нашата къща, ТРИ-Етажна 500-кв.м. и после искам да ми кажеш дали е селяшко. Някой може би, ще каже че се хваля но просто не издържам като ти чета безсмислените коментари плюс това че спориш с @divacheee, която е напълно права. Не мога да си представя че човек на 21,години. се изказва така.

kosder
09-01-2012, 23:00
@Afternoon Ела в Поморие, близо до центъра да видиш нашата къща, ТРИ-Етажна 500-кв.м. и после искам да ми кажеш дали е селяшко. Някой може би, ще каже че се хваля но просто не издържам като ти чета безсмислените коментари плюс това че спориш с @divacheee, която е напълно права. Не мога да си представя че човек на 21,години. се изказва така.http://www.actclassy.com/wp-content/uploads/2012/04/oh-you-re-cool.jpg

GeGaSa
09-01-2012, 23:03
Ако живееш в панелка е възможно. Аз живея в чисто нова кооперация, изолацията е перфектна и грам не се чува нищо.

Я ми кажи нещо. Не е ли по добре, да си седнеш отзад на бесетката и да си печеш кюфтенцата и когато се прибереш да си вкараш колата в гаража или на двора, а не да я оставяш отпред до кооперацията. Не е ли по добре когато станеш баща и детето ти си играе на двора а не пред кооперацията, каквото и да говориш, където и да имаш апартамент, винаги колелото на детето ти трябва да е в входа или в апартамента. ПРОСТО НИЩО НЯМА РАВНО НА КЪЩАТА!

radi023
09-02-2012, 22:01
Я ми кажи нещо. Не е ли по добре, да си седнеш отзад на бесетката и да си печеш кюфтенцата и когато се прибереш да си вкараш колата в гаража или на двора, а не да я оставяш отпред до кооперацията. Не е ли по добре когато станеш баща и детето ти си играе на двора а не пред кооперацията, каквото и да говориш, където и да имаш апартамент, винаги колелото на детето ти трябва да е в входа или в апартамента. ПРОСТО НИЩО НЯМА РАВНО НА КЪЩАТА!


ее по-полека с нервите.. не се впрягай толкова само обсъждаме.... :)

Afternoon
09-02-2012, 23:00
Селяните да си живеят в къщите. Точка.

GeGaSa
09-02-2012, 23:05
ее по-полека с нервите.. не се впрягай толкова само обсъждаме.... :)

;-)

bilqnavod
09-02-2012, 23:32
в къща

bilqnavod
09-02-2012, 23:41
Елате да видите - живея в 9 етажен блок с 2 входа, аз съм на 6 етаж и гледката от другия вход е просто уникална - като излезеш на терасата всички само теб зяпат. И това да беше най-лошото. Точно пред входа, двата гаража са преустроени още от преди 20 години в едно огромно кафене. Нямате си представа лятото какъв ужас е. Сигурно има 30 маси, като излизаш просто всеки те зяпа. Не можеш да си пазариш и да се прибереш спокойно без да те огледат поне 100 човека. Камо ли да правиш ремонти. Просто е ад. Майките водят келешите и ги оставят пред стълбището да си играят точно където има една малка площадка метър на метър - едвам се отваря вратата и можеш да минеш без да паднеш по стълбите. А шума - просто е невъобразим. От 6 часа сутрин до 11 вечер само хилене, виканици, деца ревящи, чупещи се чаши и бутилки... А и факта че сме на централна улица... Не пожелавам такова кошмарно съществуване на никой. :(

Chrizz
09-02-2012, 23:44
^последно в какво живееш?!

Иначе съм в блок.. Единственото нещо заради, което бих се преместил в къща е, за да съседите да не ме занимават с глупости -.-

TrollFaace
09-02-2012, 23:49
къща

druzilla
09-03-2012, 00:01
Обикновено не пиша в този раздел,ама без да искам цъкнах и вие направо ще ме убиете. :D Аз живея в апартамент,но винаги съм искала къща..Не знам как решихте,че който живее в къща е селянин и т.н. Има толкова хубави и луксозни къщи.Толкова е хубаво да си имаш двор,да няма досадни съседи..А това,че си в апартамент не означава,че живеех на тясно.Преди живееш в апартамент,който е строен,когато майка ми е била дете (т.е. преди 20 години) беше огромен,нито е имало мухъл,нито хлебарки,нито каквото и да било..Сега живея в сграда построена преди 6-7 години.Хубав ми е апартамента,ама имаме и мухъл и хлебарки :D Така че всичко е много относително. :?

bilqnavod
09-03-2012, 00:11
^последно в какво живееш?!

Иначе съм в блок.. Единственото нещо заради, което бих се преместил в къща е, за да съседите да не ме занимават с глупости -.-

В блок

TrollFaace
09-03-2012, 00:50
Обикновено не пиша в този раздел,ама без да искам цъкнах и вие направо ще ме убиете. :D Аз живея в апартамент,но винаги съм искала къща..Не знам как решихте,че който живее в къща е селянин и т.н. Има толкова хубави и луксозни къщи.Толкова е хубаво да си имаш двор,да няма досадни съседи..А това,че си в апартамент не означава,че живеех на тясно.Преди живееш в апартамент,който е строен,когато майка ми е била дете (т.е. преди 20 години) беше огромен,нито е имало мухъл,нито хлебарки,нито каквото и да било..Сега живея в сграда построена преди 6-7 години.Хубав ми е апартамента,ама имаме и мухъл и хлебарки :D Така че всичко е много относително. :?
Ний в къщи нямаме .

Snik4er
09-03-2012, 07:50
С 2 апартамента сме, един до друг, но си искам къща.

divacheee
09-03-2012, 08:03
Селяните да си живеят в къщите. Точка.

Миличък, това дали си селянин не се определя от имота, в който живееш! В тази тема ти показа, че си по-голям селянин от всички, които живеем в къщи! ;)

FunkyPie
09-03-2012, 08:54
Миличък, това дали си селянин не се определя от имота, в който живееш! В тази тема ти показа, че си по-голям селянин от всички, които живеем в къщи! ;)

това

horacio
09-03-2012, 09:11
Аз съм в нова кооперация и е супер чисто, има разни саксии с цветя, закачени картини... вратата и асансьора работят с чип, имаме си и портиер, който се грижи за всичко ... апартамента ни е на последния етаж, не много голям... има 2 стаи, баня, кухня и хол в 1, малко трудно си събираме боклуците от голям апартамент в малък, обаче е супер уютно и много по-лесно и бързо се почиства ;д имаме си и коте... 1 балкон и една голяма тераса, дето можем да си правим барбекю и да готвим некви неща ;д , седим си на една люлка завързана, ядем... приятно е. Аз лично не търпя надумкана музика повече от 1 час, но ако думкам, никой не ми прави проблем, нито имаме шумни съседи, които да ме будят. Има и немизерни апартаменти и кооперации, представи си. ;д И през терасата се вижда Стара планина и съм си точно до метрото и изобщо на много удобно място за пътуване ;д долу си имаме и медицински център, магазин за дрехи и такъв магазин дет продават ламинати и паркети нз как се вика ;д

Snik4er
09-03-2012, 10:34
^за завиждане си.

DennisCobain
09-03-2012, 10:37
Я ми кажи нещо. Не е ли по добре, да си седнеш отзад на бесетката и да си печеш кюфтенцата и когато се прибереш да си вкараш колата в гаража или на двора, а не да я оставяш отпред до кооперацията. Не е ли по добре когато станеш баща и детето ти си играе на двора а не пред кооперацията, каквото и да говориш, където и да имаш апартамент, винаги колелото на детето ти трябва да е в входа или в апартамента. ПРОСТО НИЩО НЯМА РАВНО НА КЪЩАТА!

Подкрепям, подкрепям напълно.:)

divacheee
09-03-2012, 11:43
horаcio, баба ми живее в 16-етажен блок, на хиляди години .. и входа и асансьора също са с чип :Д Но това, което описа звучи добре :)

FunkyPie
11-06-2012, 16:54
ъп

RedArmy
11-06-2012, 16:59
Юлката 5 години лъже по форумите, как не мръдна сантиметър за толкова години :D

xPafx
11-06-2012, 17:13
къща

xPafx
11-06-2012, 17:15
@Afternoon Ела в Поморие, близо до центъра да видиш нашата къща, ТРИ-Етажна 500-кв.м. и после искам да ми кажеш дали е селяшко. Някой може би, ще каже че се хваля но просто не издържам като ти чета безсмислените коментари плюс това че спориш с @divacheee, която е напълно права. Не мога да си представя че човек на 21,години. се изказва така.
Ама ти наистина не спря с изтъкването..

Afternoon
11-06-2012, 17:16
Селяните - в къщи. Мижитурките и отрепките - в панелки. Тва е, точка. /lock

xPafx
11-06-2012, 17:20
Селяните - в къщи. Мижитурките и отрепките - в панелки. Тва е, точка. /lock

Аве кетук нещастен, мама ти да еба, кво се имаш тука за най-важния бе, гнидо проста?!
Я вземи се покрий моля ти се, че стана вече не смешно, ама трагично твоето положение. Селяците били в къщи.. а бе, сериозно ли? Е за тва ли половината и повече Холивуд се бутат да си купуват къщи? Или и те са селяни? Даеба и простия дет си даеба.. Ти имаш ли представа, че една хубава, голяма къща струва много повече от мухлясалия апартамент, в който живееш?
Деба и тъпото насекомо дет си.
Аре, мир.

FunkyPie
11-06-2012, 17:24
Аве кетук нещастен, мама ти да еба, кво се имаш тука за най-важния бе, гнидо проста?!
Я вземи се покрий моля ти се, че стана вече не смешно, ама трагично твоето положение. Селяците били в къщи.. а бе, сериозно ли? Е за тва ли половината и повече Холивуд се бутат да си купуват къщи? Или и те са селяни? Даеба и простия дет си даеба.. Ти имаш ли представа, че една хубава, голяма къща струва много повече от мухлясалия апартамент, в който живееш?
Деба и тъпото насекомо дет си.
Аре, мир.

ти не четеш ли темата :lol:

xwhitecarnationx
11-06-2012, 17:26
В къща живея и не мисля да оставам в тази държава по-нататък. :)

xPafx
11-06-2012, 17:36
ти не четеш ли темата :lol:
не, просто видях поста му и реших да го захапя

Afternoon
11-06-2012, 17:36
Аве кетук нещастен, мама ти да еба, кво се имаш тука за най-важния бе, гнидо проста?!
Я вземи се покрий моля ти се, че стана вече не смешно, ама трагично твоето положение. Селяците били в къщи.. а бе, сериозно ли? Е за тва ли половината и повече Холивуд се бутат да си купуват къщи? Или и те са селяни? Даеба и простия дет си даеба.. Ти имаш ли представа, че една хубава, голяма къща струва много повече от мухлясалия апартамент, в който живееш?
Деба и тъпото насекомо дет си.
Аре, мир.

Ъм, само да попитам - ти в къща ли живееш или в панелка, че се засегна толкова? Все още не разбирам какво съм ви виновен аз, че съдбата е била неблагосклонна и ви е набутала да живеете в къщи и панелки. Тва е доста гадно, но не си го изкарвай на другите хора, моля. "Половината Холивуд" си живеят в Холивуд, където преобладават блоковете. Все пак ЛА е град а не село. Къщите преобладават в селата и в тях живеят само селяните. Защо в най-тузарският квартал на Ню Йорк (Манхатън) няма къщи, ПИТАМ?

FunkyPie
11-06-2012, 17:36
охо
ако четеш там ще искаш да не си го виждала тоя кретен :lol:

FunkyPie
11-06-2012, 17:40
Ъм, само да попитам - ти в къща ли живееш или в панелка, че се засегна толкова? Все още не разбирам какво съм ви виновен аз, че съдбата е била неблагосклонна и ви е набутала да живеете в къщи и панелки. Тва е доста гадно, но не си го изкарвай на другите хора, моля. Половината Холивуд си живеят в Холивуд, където преобладават блоковете. Все пак ЛА е град а не село. Къщите преобладават в селата и в тях живеят само селяните. Защо в най-тузарският квартал на Ню Йорк (Манхатън) няма къщи, ПИТАМ?
да ти обесня ли нещо?
американските големи градове са устроени така:
централна част,която е без жилища
и предградие-къщи (за справка:Отчаяни съпруги)
тва че ню йорк няма предградие е изключение
давам веднага пример:
оакленд,бостън,вашингтон

xPafx
11-06-2012, 17:43
Ъм, само да попитам - ти в къща ли живееш или в панелка, че се засегна толкова? Все още не разбирам какво съм ви виновен аз, че съдбата е била неблагосклонна и ви е набутала да живеете в къщи и панелки. Тва е доста гадно, но не си го изкарвай на другите хора, моля. Половината Холивуд си живеят в Холивуд, където преобладават блоковете. Все пак ЛА е град а не село. Къщите преобладават в селата и в тях живеят само селяните. Защо в най-тузарският квартал на Ню Йорк (Манхатън) няма къщи, ПИТАМ?
така, живея в къща.. а ти в кво живееш? в нова кооперация ли??! :lol:
Мойто момче, точно новите строежи са най-селските и просташките, точно те няма да издържат повече от 10 години.. точно в тях сте набутани всички селяни и някои социално слаби, щот част от жилищата се дават като общински..
И не ми се хвали къде живееш и как ние сме селяни, щото всичко е с парите на мама и тате нали?
Тъпата ти главица не е достатъчно продуктивна ,за да изкарва достатъчно пари, нали?
Нито пък имаш физическите възможности да бъдеш хамалин или нещо подобно.. така че нямаш ни най-малко право да се хвалиш с това къде живееш.
И само не ми казвай,че си на 21-24 и работиш нещо и т.н. и т.н. ,разни бизнеси и глупости.. ако не караш на дупинг, не мисля как може да си позволиш стандарта, за който говориш, особено в някой по-голям град... Ама да ти кажа, като съм ти гледала снимките, ти си типичния СЕЛЯНИН, без грам класа, без грам стил.. А човек със "твоя" стандарт на живот ги притежава тези неща, най-малкото защото работата, която му осигурява този стандарт ги изисква, ама какво да ти обяснявам на тебе, гнидо. Тъпа порода си, тъпо порода ще си останеш.

FunkyPie
11-06-2012, 17:46
така, живея в къща.. а ти в кво живееш? в нова кооперация ли??! :lol:
Мойто момче, точно новите строежи са най-селските и просташките, точно те няма да издържат повече от 10 години.. точно в тях сте набутани всички селяни и някои социално слаби, щот част от жилищата се дават като общински..
И не ми се хвали къде живееш и как ние сме селяни, щото всичко е с парите на мама и тате нали?
Тъпата ти главица не е достатъчно продуктивна ,за да изкарва достатъчно пари, нали?
Нито пък имаш физическите възможности да бъдеш хамалин или нещо подобно.. така че нямаш ни най-малко право да се хвалиш с това къде живееш.
И само не ми казвай,че си на 21-24 и работиш нещо и т.н. и т.н. ,разни бизнеси и глупости.. ако не караш на дупинг, не мисля как може да си позволиш стандарта, за който говориш, особено в някой по-голям град... Ама да ти кажа, като съм ти гледала снимките, ти си типичния СЕЛЯНИН, без грам класа, без грам стил.. А човек със "твоя" стандарт на живот ги притежава тези неща, най-малкото защото работата, която му осигурява този стандарт ги изисква, ама какво да ти обяснявам на тебе, гнидо. Тъпа порода си, тъпо порода ще си останеш.

ямбол

xPafx
11-06-2012, 17:55
Нали нещо за софия приказваше тоз патологичния лъжец?

FunkyPie
11-06-2012, 17:56
мне
ямболец си е

xPafx
11-06-2012, 17:57
Нда, сега видях, че великия апартамент бил наследствен, което още повече потвърждава твърдението ми, че се хвали с на мама и тати кинтите, очевидно и имотите.

FunkyPie
11-06-2012, 18:01
Извисява се той...до тавана на мизерната панелка в която живееш. Или беше общежитие, ох обърках се вече. Ела ми виж апартамента, ела ми виж колата, ела виж колко пари изкарвам на месец и как си живея живота и ще разбереш от къде го вадя тва завидно самочувствие. Сама ще искаш да го лапаш целия, барабар с ташаците, за да те повозя малко на БМВ-то... :cool:
.

xPafx
11-06-2012, 18:10
Точно пък БМВ-та карат само селските бекове!

TheNormalGuy
11-06-2012, 18:12
Живея в апартамент, който не е голям. Искам да живея в къща, ако ще после да ме признаят за най-големия селян на света или поне да живея в голям апартамент(от 100 кв. нагоре, обичам да ми е широко).

TheNormalGuy
11-06-2012, 18:16
Точно пък БМВ-та карат само селските бекове!

Ааа недей така, за мен БМВ си остава най-добрата немска кола, но за съжаление всеки втори циганин кара 20+ годишно БМВ на газ и хората останаха с много лошо впечатление за марката. :(

DarkTemplar
11-06-2012, 19:39
Сега живея в кооперация, преди съм живял и в панелен блок, и в монолитен такъв, и в друга (по-стара) кооперация.


"Половината Холивуд" си живеят в Холивуд, където преобладават блоковете. Все пак ЛА е град а не село. Къщите преобладават в селата и в тях живеят само селяните. Защо в най-тузарският квартал на Ню Йорк (Манхатън) няма къщи, ПИТАМ?
Дам, в Бевърли Хилс живеят само селяци. В Санта Моника също. А това за Холивуд е....епично. :lol:


Обикновено не пиша в този раздел,ама без да искам цъкнах и вие направо ще ме убиете. :D Аз живея в апартамент,но винаги съм искала къща..Не знам как решихте,че който живее в къща е селянин и т.н. Има толкова хубави и луксозни къщи.Толкова е хубаво да си имаш двор,да няма досадни съседи..А това,че си в апартамент не означава,че живеех на тясно.Преди живееш в апартамент,който е строен,когато майка ми е била дете (т.е. преди 20 години) беше огромен,нито е имало мухъл,нито хлебарки,нито каквото и да било..Сега живея в сграда построена преди 6-7 години.Хубав ми е апартамента,ама имаме и мухъл и хлебарки :D Така че всичко е много относително. :?
Прочетете го хубаво това мнение, има доста истина в него.

sashko705
11-06-2012, 19:53
В къща ест., блоковете са за бедняците, робите и дебилите.

This.

&


В къща живея и не мисля да оставам в тази държава по-нататък. :)

Afternoon
11-06-2012, 21:34
така, живея в къща.. а ти в кво живееш? в нова кооперация ли??! :lol:
Мойто момче, точно новите строежи са най-селските и просташките, точно те няма да издържат повече от 10 години.. точно в тях сте набутани всички селяни и някои социално слаби, щот част от жилищата се дават като общински..
И не ми се хвали къде живееш и как ние сме селяни, щото всичко е с парите на мама и тате нали?
Тъпата ти главица не е достатъчно продуктивна ,за да изкарва достатъчно пари, нали?
Нито пък имаш физическите възможности да бъдеш хамалин или нещо подобно.. така че нямаш ни най-малко право да се хвалиш с това къде живееш.
И само не ми казвай,че си на 21-24 и работиш нещо и т.н. и т.н. ,разни бизнеси и глупости.. ако не караш на дупинг, не мисля как може да си позволиш стандарта, за който говориш, особено в някой по-голям град... Ама да ти кажа, като съм ти гледала снимките, ти си типичния СЕЛЯНИН, без грам класа, без грам стил.. А човек със "твоя" стандарт на живот ги притежава тези неща, най-малкото защото работата, която му осигурява този стандарт ги изисква, ама какво да ти обяснявам на тебе, гнидо. Тъпа порода си, тъпо порода ще си останеш.

Живееш в къща защото си селянка. Ма ти не си виновна де, сърди се на мама и тати. Мхм, баща ми е бил доста социално слаб след като е купил апартамент в центъра на града в тухлен блок, а не в панелка. Който в момента се оценява на 100 хиляди лева. С парите на мама и тати е единствено апартамента, ако трябва да бъда честен в момента изкарвам много повече от тях двамата взети заедно. И то при условие, че майка ми е директора на училище а баща ми е редактор във вестник "Атака". Тоест взимат доволно пари и двамата. Нека съм селянин, пък ти си живей в къщата и се мисли за голямата гражданка. Защо всички, които са против мен, живеят в къщи или в панелки. А? :lol:


Нда, сега видях, че великия апартамент бил наследствен, което още повече потвърждава твърдението ми, че се хвали с на мама и тати кинтите, очевидно и имотите.

Къщата, в която живееш, да не би да е твоя ма селянко проста? На мама и тати е нали? :lol:

Afternoon
11-06-2012, 21:39
Точно пък БМВ-та карат само селските бекове!

БМВ карат само хората с класа, които разбира се могат да си го позволят, като мен. И най-големият селски бек да съм, по-добре да карам БМВ, отколкото да се возя в градският транспорт, както правят повечето големи "граждани". ;)

RedArmy
11-06-2012, 21:43
БМВ от 85-та кара всеки втори мангал, който е решил да смени каруцата с нещо по-модерно :lol:

DarkTemplar
11-06-2012, 21:43
БМВ карат само хората с класа, които разбира се могат да си го позволят
Мда, особено 15-20 годишните БМВ-та ги карат само "класни пичове". :D

haritov
11-06-2012, 21:46
във форум

Afternoon
11-06-2012, 22:01
БМВ от 85-та кара всеки втори мангал, който е решил да смени каруцата с нещо по-модерно :lol:

Моето е на 10 години, сметни коя година е. И щом мангал може да си позволи БМВ а ти не можеш сметни ти къв си... :lol:

RedArmy
11-06-2012, 22:02
В момента имам 2 лева в джоба и те купувам заедно с БМВ-то.. но треа да ми върнеш 1.99 и да ме черпиш едно малко :lol:

Afternoon
11-06-2012, 23:30
В момента имам 2 лева в джоба и те купувам заедно с БМВ-то.. но треа да ми върнеш 1.99 и да ме черпиш едно малко :lol:

Ти да видиш... ахахахааха. И мизерната си панелка да продадеш пак няма да можеш да купиш само едната джанта на бавареца... :lol:

DarkTemplar
11-07-2012, 00:21
Теб трябва да те прекръстим на "панелката", защото това е най-важната и забележима дума в постовете ти.

TrollFaace
11-07-2012, 00:42
Къща

MaLyKoLiU
11-07-2012, 01:40
Аз съм беден и живея в кашон...

sashko705
11-07-2012, 07:41
Селяните - в къщи. Мижитурките и отрепките - в панелки. Тва е, точка. /lock

Tвърдиш, че нямаш село, а мисленето ти е на селяк... и държанието..

Afternoon
11-07-2012, 11:51
Tвърдиш, че нямаш село, а мисленето ти е на селяк... и държанието..

Нямам село и никога не съм имал, факт. Истинските граждани мразят къщи и панелки!

FunkyPie
11-07-2012, 12:50
брей,брей
баш истинските граждани (с грам мозък) обичат и живеят в къща бе,мизерен
:lol:

Afternoon
11-07-2012, 13:27
брей,брей
баш истинските граждани (с грам мозък) обичат и живеят в къща бе,мизерен
:lol:

Искаш да кажеш баш истинските селяни. Едно време селяните са се махали от селските си къщи и са идвали в града да живеят в апартаменти. И по точно в панелки в някой краен квартал, защото как ще си позволиш голям апартамент в центъра на града, след като цял живот си пасял козичките на село? Нема как да стане. А ти сега искаш обратното да става - от апартаменти да ходят да живеят пак в къщи? То е верно, че човек напуска селото, но селото човек - никога. :lol:

haritov
11-07-2012, 14:36
Искаш да кажеш баш истинските селяни. Едно време селяните са се махали от селските си къщи и са идвали в града да живеят в апартаменти. И по точно в панелки в някой краен квартал, защото как ще си позволиш голям апартамент в центъра на града, след като цял живот си пасял козичките на село? Нема как да стане. А ти сега искаш обратното да става - от апартаменти да ходят да живеят пак в къщи? То е верно, че човек напуска селото, но селото човек - никога. :lol:
тия дето пасат козичките изкарват повече от теб и всеки твой роднина взети заедно и си живеят с кеф на село
щото не им трябва да се занимават в разни панелки дето има говеда като тебе

xPafx
11-07-2012, 14:45
Живееш в къща защото си селянка. Ма ти не си виновна де, сърди се на мама и тати. Мхм, баща ми е бил доста социално слаб след като е купил апартамент в центъра на града в тухлен блок, а не в панелка. Който в момента се оценява на 100 хиляди лева. С парите на мама и тати е единствено апартамента, ако трябва да бъда честен в момента изкарвам много повече от тях двамата взети заедно. И то при условие, че майка ми е директора на училище а баща ми е редактор във вестник "Атака". Тоест взимат доволно пари и двамата. Нека съм селянин, пък ти си живей в къщата и се мисли за голямата гражданка. Защо всички, които са против мен, живеят в къщи или в панелки. А? :lol:



Къщата, в която живееш, да не би да е твоя ма селянко проста? На мама и тати е нали? :lol:
Разликата между мен и теб гнидо проста е, че аз все още съм в гимназията, аз нямам постоянна работа и не претендирам,че изкарвам пори. Също така не аз, мантикор такъв, вървя по форумите и се хваля с притежанията на роднините си, без да имам и грам участие в придобиването им.. ;)
И не се хвали,че изкарваш повече от родителите ти, щото всички сме наясно,че в училищата се плаща малко, за вестниците да не говорим.

TheNormalGuy
11-07-2012, 14:51
Ямбооооооол е г.... селото.

bilqnavod
11-07-2012, 14:59
БлоГ :-P

Afternoon
11-07-2012, 15:27
тия дето пасат козичките изкарват повече от теб и всеки твой роднина взети заедно и си живеят с кеф на село
щото не им трябва да се занимават в разни панелки дето има говеда като тебе

И цяло село овчари не са изкарали през целият си живот колкото аз изкарвам за един ден бе ъгъл. От къде ви идват на ума тия глупости? Kат те кефи стой си на село и си паси кравите, смерт за всички селяни!

haritov
11-07-2012, 16:12
И цяло село овчари не са изкарали през целият си живот колкото аз изкарвам за един ден бе ъгъл. От къде ви идват на ума тия глупости? Kат те кефи стой си на село и си паси кравите, смерт за всички селяни!
ххаха тъпанар :D

Afternoon
11-07-2012, 16:32
ххаха тъпанар :D

Засегна ли се бе, кравар? :(

Canis_Dirus
11-07-2012, 16:43
Апартамент в центъра

















































































































































на Ямбол :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

xPafx
11-07-2012, 16:43
на дупинг или на свиркинг ги изкарваш тез пари?

haritov
11-07-2012, 16:53
Засегна ли се бе, кравар? :(
утре ставай в 6 ще те извеждам на паша

nqmaznacheniee
11-07-2012, 17:09
има кирлив апартамент в забутания град Ямбол за който надали някой ще даде повече от 20 хил. и някое смешно бмв-це купено от тати и вече е ЦАР ахахахаххах :lol:

Afternoon
11-07-2012, 17:24
на дупинг или на свиркинг ги изкарваш тез пари?

На лизинг. Обичам да лизкам студентски пиченца. И понеже имам пари и съм готин ми връзват лесно. ;)

Canis_Dirus
11-07-2012, 17:29
BUT

DO YOU EVEN LIFT?

DoubleDMG1
11-07-2012, 17:32
могила

Afternoon
11-07-2012, 17:33
утре ставай в 6 ще те извеждам на паша

Утре като стана в 6 ше се возя на БМВ-то а ти ше пасеш кравите. Нека ми е зле. :cool:

xPafx
11-07-2012, 17:34
На лизинг. Обичам да лизкам студентски пиченца. И понеже имам пари и съм готин ми връзват лесно. ;)

И като се събуди кво стана? Дебелия турчин още ли те пронизваше анално без лубрикант? :oops:

DoubleDMG1
11-07-2012, 17:35
paf oще ли тропаш батковците

xPafx
11-07-2012, 17:38
тропам?

haritov
11-07-2012, 17:41
Утре като стана в 6 ше се возя на БМВ-то а ти ше пасеш кравите. Нека ми е зле. :cool:
не пич утре ще пасеш

Afternoon
11-07-2012, 17:45
И като се събуди кво стана? Дебелия турчин още ли те пронизваше анално без лубрикант? :oops:

Не се занимавам с турци за разлика от теб, нито имам такива мокри сънища. Като се събудих си подкарах бавареца към Студентски на лов за пичета.


не пич утре ще пасеш

Не пич, утре ти ще пасеш кравите. Както всеки обикновен твой ден, аз ти казах - ще си карам БМВ-то. Съдба пич. ;)

xPafx
11-07-2012, 17:47
Не се занимавам с турци за разлика от теб, нито имам такива мокри сънища. Като се събудих си подкарах бавареца към Студентски на лов за пичета.

:lol:
забавен си, толкова си забавееен....
чудно ми е как някой ти вързва като хем умствен капацитет ти липсва, хем не си и от най-привлекателните..

Afternoon
11-07-2012, 17:47
:lol:
забавен си, толкова си забавееен....
чудно ми е как някой ти вързва като хем умствен капацитет ти липсва, хем не си и от най-привлекателните..

Имам пари, имам кола, красив съм и съм млад. Що да не ми връзват? :lol:

haritov
11-07-2012, 17:48
Не се занимавам с турци за разлика от теб, нито имам такива мокри сънища. Като се събудих си подкарах бавареца към Студентски на лов за пичета.



Не пич, утре ти ще пасеш кравите. Както всеки обикновен твой ден, аз ти казах - ще си карам БМВ-то. Съдба пич. ;)
не ти ще пасеш пишки аз ще си пея волно из балкана

sashko705
11-07-2012, 18:30
Не знам защо всички му се дразните на тоя мизерен и ограничен селяк, живеещ в някакъв пробит апартамент? Предполагам, че е някакъв пъпчасал тъпак, дето е на 21 и все още живее с мама и тате, защото не може да се опрява сам без тяхна помощ... и помощта на вибратор...

FunkyPie
11-07-2012, 18:32
ам,много е секси
ти просто нищо не знаеш :lol:

sashko705
11-07-2012, 18:34
ам,много е секси
ти просто нищо не знаеш :lol:
Оооо сигурен съм.. :D

xPafx
11-07-2012, 18:37
Имам пари, имам кола, красив съм и съм млад. Що да не ми връзват? :lol:
грозен си, вашите имат пари, ти караш селска кола.. за младото.. ми може.

DarkTemplar
11-07-2012, 18:50
грозен си, вашите имат пари, ти караш селска кола.. за младото.. ми може.
на това му се вика грубата истина. 8-)

FunkyPie
11-07-2012, 18:51
на това му се вика грубата истина. 8-)

има нещо такова :lol:

sashko705
11-07-2012, 20:31
Имам пари, имам кола, красив съм и съм млад. Що да не ми връзват? :lol:

Ми нее... грозен, тлъст селски бек си с тениски нa dsquared2, (които и в оригинал са доста зле) закупени от илиенци...

Afternoon
11-07-2012, 21:03
не ти ще пасеш пишки аз ще си пея волно из балкана

О, из Балкана са най-дивите селяни. Ясно ми е що за стока си. :cool:


Не знам защо всички му се дразните на тоя мизерен и ограничен селяк, живеещ в някакъв пробит апартамент? Предполагам, че е някакъв пъпчасал тъпак, дето е на 21 и все още живее с мама и тате, защото не може да се опрява сам без тяхна помощ... и помощта на вибратор...

Дразнят се защото завиждат, точно като теб. Мечтай си да имаш пробит апартамент като моя 105 кв.м в центъра на града. Серем ти и на теб отгоре, поредният комплексар живеещ в панелка. Нито съм пъпчасал, нито живея с мама и тати. Да не би да имаше предвид себе си? ;)


грозен си, вашите имат пари, ти караш селска кола.. за младото.. ми може.

Нарочно го казваш това, за пред другите, иначе на живо би ми правила кавали цяла вечер, само и само да те повозя в "селската" ми кола. Що не си признаеш сега? Нашите имат пари, но в интерес на истината аз имам доста повече от тях двамата взети заедно. За младото не "може" ами си е направо истина. :)


Ми нее... грозен, тлъст селски бек си с тениски нa dsquared2, (които и в оригинал са доста зле) закупени от илиенци...

Завиждаш, че тениската ми струва повече от жалката панелка в която живееш ли? 78 кила съм, на тлъст ли ти мязам? То и Митьо Пищова е тлъст, ама има пари, ебе ги яко и си живее живота. Освен това цяла България го харесва. Не ти хващам нещо логиката? В оригинал Dsquared били зле? За тебе върха на гъзарията е да носиш тениски на Дино сигурно и да се обуваш с Булдозер? :lol:

Canis_Dirus
11-07-2012, 21:05
78 кила skinny-fat на 170 ръст.

DO YOU EVEN LIFT бе?

Afternoon
11-07-2012, 21:09
78 кила skinny-fat на 170 ръст.

DO YOU EVEN LIFT бе?

На 175 и кво от това? Нормално е хората, които водят охолен живот, да са малко пълни. Все пак аз мога да си позволя да ям луксозни храни, които ти дори не си сънувал. Цял ден ядеш от дюнерите, които правиш, и това въобще ти е най-луксозната храна която си ял през живота си... :lol:

TrollFaace
11-07-2012, 21:43
Ти си най-готиния човек който съм виждал !

sashko705
11-07-2012, 21:46
Миии не е точно така... Нито нося булдозер, нито дино, нито пък живея в мизерен апартамент, за разлика от теб, нито съм ограничен селски бек като теб, нито съм тлъст, нито имам пъпки... Но пък имам стил, какъвто ти нямаш и никога няма да имаш... Ти носиш кирливи селски маратонки, купени от пазара в Ямбол, а аз нося Тимбърленд (марка, за която предполагам никога не си чувал, защото не правят анцузи).И да, живея с мама и тате, защото съм на 16, но съм 1.83 и не съм няква чикия като тебе 1.75...

Canis_Dirus
11-07-2012, 21:50
Охолен живот...
http://www.youtube.com/watch?v=DW3iv-uPXWg

Auriss
11-07-2012, 22:06
Сичките сте селяндури, е :D Зачекнали се кой от кой в по-отрепаното село живурка. Друго си е сутрин като станеш да ти лъха на свеж планински въздух и гöвна.

Ямбол, сутрин като си разходжаш (казвам разхождаш, 'щото повече време сигурно ти отнема да я изкараш от гаража тая брица, отколкото да си замъкнеш тлъстия задник на 200 метра, колкото е размерът на 'града' ти по диагонал) возилото до кварталната бакалия да си купиш някоя и друга 'луксозна' кренвиршка, че мама е твърде заета да върши нискоквалифициран труд, учейки мангалчетата и останалата селска сган как да си избършат поне задниците след като се изсерат в придворната дупка, 'дето по вашите ширини наричате тоалетна.
Само дано неграмотните кранти, 'дето наричаш жени, ги обезпаразитяват у ваше село, че така като те чета ми мязаш на някой сифилис.

Canis_Dirus
11-07-2012, 22:08
105 квадратни метра в Блок 20!
КАЗАХ!

Afternoon
11-07-2012, 22:44
Миии не е точно така... Нито нося булдозер, нито дино, нито пък живея в мизерен апартамент, за разлика от теб, нито съм ограничен селски бек като теб, нито съм тлъст, нито имам пъпки... Но пък имам стил, какъвто ти нямаш и никога няма да имаш... Ти носиш кирливи селски маратонки, купени от пазара в Ямбол, а аз нося Тимбърленд (марка, за която предполагам никога не си чувал, защото не правят анцузи).И да, живея с мама и тате, защото съм на 16, но съм 1.83 и не съм няква чикия като тебе 1.75...

Голяма гордост, че си няколко сантиметра над мен. Като си 1.83 това не ми пречи да ти съкратя живота само с един шамар, лапешор такъв. На 16 години още сперма нямаш а си тръгнал да ми се обясняваш. "Кирливите ми селски маратонки" бяха чисто нов, топ модел на Найк когато си ги купих. Прочети малко за Nike Air Kallisto и тогава говори. А за Тимбърленд съм чувал още преди да си се родил. И фактът, че мама и тати са си дали общо двете заплати за ти купят 1 чифт ботушки Тимбърленд, не те прави гъзар въобще... :lol:


Сичките сте селяндури, е :D Зачекнали се кой от кой в по-отрепаното село живурка. Друго си е сутрин като станеш да ти лъха на свеж планински въздух и гöвна.

Ямбол, сутрин като си разходжаш (казвам разхождаш, 'щото повече време сигурно ти отнема да я изкараш от гаража тая брица, отколкото да си замъкнеш тлъстия задник на 200 метра, колкото е размерът на 'града' ти по диагонал) возилото до кварталната бакалия да си купиш някоя и друга 'луксозна' кренвиршка, че мама е твърде заета да върши нискоквалифициран труд, учейки мангалчетата и останалата селска сган как да си избършат поне задниците след като се изсерат в придворната дупка, 'дето по вашите ширини наричате тоалетна.
Само дано неграмотните кранти, 'дето наричаш жени, ги обезпаразитяват у ваше село, че така като те чета ми мязаш на някой сифилис.

Доста богат речник имаш като за бедно момче от панелка. "Брицата" ми е в отлично състояние и мацките й се кефят, само като я видят и отварят краката. Никога няма да разбереш какво е чувството, като те видят малките мръсотиики с БМВ-то да въртиш гуми, да им увисва ченето. Поредният рандом гай от жалкият тийн форум, който до дъното на душата си завижда, че няма пари за хляб, камоли за яко БМВ като моето. Ти бате цял живот девствен ще останеш, защото си нереализирана мижитурка, а путките се кефят на богатите пичове с коли. Такива като теб бачкат в най-добрият случай на автомивка и ми лъскат джантите за жълти стотинки... :cool:

TrollFaace
11-07-2012, 22:57
Голяма гордост, че си няколко сантиметра над мен. Като си 1.83 това не ми пречи да ти съкратя живота само с един шамар, лапешор такъв. На 16 години още сперма нямаш а си тръгнал да ми се обясняваш. "Кирливите ми селски маратонки" бяха чисто нов, топ модел на Найк когато си ги купих. Прочети малко за Nike Air Kallisto и тогава говори. А за Тимбърленд съм чувал още преди да си се родил. И фактът, че мама и тати са си дали общо двете заплати за ти купят 1 чифт ботушки Тимбърленд, не те прави гъзар въобще... :lol:



Доста богат речник имаш като за бедно момче от панелка. "Брицата" ми е в отлично състояние и мацките й се кефят, само като я видят и отварят краката. Никога няма да разбереш какво е чувството, като те видят малките мръсотиики с БМВ-то да въртиш гуми, да им увисва ченето. Поредният рандом гай от жалкият тийн форум, който до дъното на душата си завижда, че няма пари за хляб, камоли за яко БМВ като моето. Ти бате цял живот девствен ще останеш, защото си нереализирана мижитурка, а путките се кефят на богатите пичове с коли. Такива като теб бачкат в най-добрият случай на автомивка и ми лъскат джантите за жълти стотинки... :cool:
Няма ли да млъкнеш вече с тея панелки ве катил ...

RedArmy
11-07-2012, 22:58
Кур и за найк и за теб бе странджанска измет селска
найк е най-кафевата марка и я носят само хората без грам чувство за естетика, ама вие в ямбол тая дума не сте я и чули
нещастник недоклатен бавноразвиващ се

Afternoon
11-07-2012, 23:07
Кур и за найк и за теб бе странджанска измет селска
найк е най-кафевата марка и я носят само хората без грам чувство за естетика, ама вие в ямбол тая дума не сте я и чули
нещастник недоклатен бавноразвиващ се

Бедняците, като теб, които не могат да си позволят Найк, носят морално остарели Адибаски, по възможност велурени. Само тъф ладс бате. Ше те еба във филмара смешен... :lol:

RedArmy
11-07-2012, 23:10
Серем ти на марковия найк за 5 лв бе нещастник грапав
единствените маркови обувки които нося са лакост и само тая марка признавам, дали е кежуАл, а? нали точно ти беше тъф лад и ти се изреждаха агитките бе, m8 ахахаххахахахаха

Afternoon
11-07-2012, 23:18
Серем ти на марковия найк за 5 лв бе нещастник грапав
единствените маркови обувки които нося са лакост и само тая марка признавам, дали е кежуАл, а? нали точно ти беше тъф лад и ти се изреждаха агитките бе, m8 ахахаххахахахаха

Изпусна 2 цифрички отпред, точно 215лв бяха. И 20 чифта турски крокодили да купиш няма да ти се вдигне ужасно ниското ниво, кежО. То за жалките момченца от панелките си е чиста гордост да носят ментаци на Лакост и да се хвалят с тях по форумите. Аре мий краката и си лягай в мизерната панелка...

Auriss
11-07-2012, 23:23
:D:D:D

RedArmy
11-07-2012, 23:29
Марката ли те прави човек бе, селянин :lol: През 90% от времето си ходя с no name маратонки и пак съм хиляди пъти повече от теб. И ако си купя маркови, то е защото ми е харесал модела, а не това че са маркови. Защото не са ми излишни 200лв че да ги давам за маркови (ама наистина маркови, за разлика от твоите ментаци) дрехи и обувки. А ти селяко, допреди 3-4 години не беше и чул за маркови дрехи, по форумите научи за тях и оттогава си промени стила. Сега пак си ямболски селяндур, но с турски маратонки за 5 лв с надпис NYKE. Да, точно с такъв надпис :D
А краката ще си ги измия, но какво ще правиш ти като банята и клозета ти са на 50 метра от къщата?

Afternoon
11-07-2012, 23:36
Марката ли те прави човек бе, селянин :lol: През 90% от времето си ходя с no name маратонки и пак съм хиляди пъти повече от теб. И ако си купя маркови, то е защото ми е харесал модела, а не марката. Защото не са ми излишни 200лв че да ги давам за маркови (ама наистина маркови, за разлика от твоите ментаци) дрехи и обувки. А ти селяко, допреди 3-4 години не беше и чул за маркови дрехи, по форумите научи за тях и оттогава си промени стила. Сега си ямболски селяндур с турски маратонки за 5 лв с надпис NYKE. Да, точно с такъв надпис :D

Е тебе като не те прави човек защо наблегна на фактът, че носиш Лакост бе кавал? Толко си кух, че сам си противоречиш. Много ясно, че ще ходиш с no name маратонки, понеже си жалък бедняк, живеещ в панелка и не можеш да си позволиш свестни маратонки. Цял ден си ходил сигурно по казаните за да си позволиш 1 чифт фалшиви Лакости и много ти порасна работата, плъх такъв. Ти 200лв. през живота си виждал ли си, ама честно? Защото това ми бяха джобните само за днеска. Мене цял Ямбол ме познава и всеки може да потвърди, че още от малък се нося в скъпи дрешки и обувки. Теб въобще някой знае ли те, че съществуваш на този свят, жалка отрепка такава. Но все пак - кийп дрийминг... :lol:

Scarface_
11-07-2012, 23:52
Живея на доста места,но най-вече в къща и винаги бих живял в къща...друго си е с голям двор , комшиите да са далеч и т.н

DarkTemplar
11-08-2012, 02:41
Мене цял Ямбол ме познава
Тва ми звучи като приказките на Пацата от Биг Брадър, който си легна с онова травестирало клюнесто същество и чак после осъзна, че "се изложил пред цяло Гълъбово". 8-) 8-) 8-)
(той се изложи пред цяла България, за Гълъбово се загрижил)

sashko705
11-08-2012, 06:23
Кефи ме обаче тоя как се дразни, защото знае, че всъщност сме адски прави.. :lol:

RedArmy
11-08-2012, 08:13
Е тебе като не те прави човек защо наблегна на фактът, че носиш Лакост бе кавал? Толко си кух, че сам си противоречиш. Много ясно, че ще ходиш с no name маратонки, понеже си жалък бедняк, живеещ в панелка и не можеш да си позволиш свестни маратонки. Цял ден си ходил сигурно по казаните за да си позволиш 1 чифт фалшиви Лакости и много ти порасна работата, плъх такъв. Ти 200лв. през живота си виждал ли си, ама честно? Защото това ми бяха джобните само за днеска. Мене цял Ямбол ме познава и всеки може да потвърди, че още от малък се нося в скъпи дрешки и обувки. Теб въобще някой знае ли те, че съществуваш на този свят, жалка отрепка такава. Но все пак - кийп дрийминг... :lol:
Казах че само тази марка нося, като изключим но нейм обувките, които са ми 90% от всички. Схващаш ли разликата милионерче? :lol: А найк дори да ми подарят ще ги продам и ще си купя или 5 чифта немаркови или лакост. И кой те познава теб бе, има ли поне 1 нормален човек, който да каже нещо хубаво за теб? Добре, че написах по-назад няколко лафа, за да ме копираш и да ме питаш кой ме знае, че съм жив. Да ти изкарвам ли сега точно цитата, в който те питах същото преди 10 страници? Ямбол, ямбол, казах ли ти че си с 10 години назад? :lol:

Между другото, очаквай позвъняване на вратата.

RedArmy
11-08-2012, 08:16
Всички да спрат да обръщат внимание на Ямбол, за да изчезне единствената радост в живота му и да се застреля :D

bilqnavod
11-08-2012, 09:01
Мене цял Ямбол ме познава и всеки може да потвърди, че още от малък се нося в скъпи дрешки и обувки. Теб въобще някой знае ли те, че съществуваш на този свят, жалка отрепка такава. Но все пак - кийп дрийминг... :lol:

Да да и мен в Стз всички ме познават и знаят, че от малка нося само маркови дрешки и в джоба си имам по 300 лв дневно! 8-) :-P

Wednesday666
11-08-2012, 10:37
Всички да спрат да обръщат внимание на Ямбол, за да изчезне единствената радост в живота му и да се застреля :D

Чакай деее, не ми отнемай кефа, исках да го слушам малко за Студентски, да се хиля как е хванал сливенските курвентии от 9-ти блок и да се смея, като го видя след това няяяякъде из Студентски :D ..

RedArmy
11-08-2012, 10:57
Безинтересен е вече, дори на мен ми омръзна :D
А там няма как да го видиш там защото той в София не е стъпвал никога 8-)

TheNormalGuy
11-08-2012, 11:23
Ле-ле колко много хора с изкривена ценностна система имало тук... :/

Canis_Dirus
11-08-2012, 11:27
специално насекомите имат една фаза имаго..то е ясно,че какавидата ще да даде пепруда,но за един кратък момент в онтогенезата (баси блъфа!!!) тя получва възможност ..
като акзвам пазар-рейтинг,тези неща видяхме какво имаго са..
издаваш медия-печатна или онлайн.. в първия случай отделяш фоляма част от парите за да си купуваш сам медията..показваш тираж от 300 000 броя..и си готов..вече си на пазара..какво му е да нарегестрират 20 човека 200 000 акаунти и да почнат "нажми линку"
ъщото правят в така нар Туристичевка индустрия.строиш хотел..първите 3 години раздаваш заплати и плащаш данъци сяйаш е фрашкан с посетители..така генерираш потоци..дига се рейта в разни рейт инстанции..продаваш го на туристически консорциуми,които търсят нови пазари,които после разбират какъв въздух са купили,какво имаго са напазарили..(пазар и криза едно имаго..не са REAL.. само капитала е real.). но след като го е купил консорциум световен рейтинга се вдига още повече за самото туристическо място и след 3-4 г реалните туристи започват да идват..те идват зарад ракията,но ти това не е нуфдно да го акзваш..тук(ССС) също можем да видим този паралакс.. а идат зарад пясъците,слънцето,чистото море и тук влиза мао зе дун с неговия диктум ВСЕКИ ИМПЕРИАЛИСТ сам по себе си е КАРТОНЕН ЛЪВ

Wednesday666
11-09-2012, 08:18
Безинтересен е вече, дори на мен ми омръзна :D
А там няма как да го видиш там защото той в София не е стъпвал никога 8-)

На мен още ми е забавен ;д ..
Мда, струва ми се, че даже не знае къде е Студентски, ама нали е много велик с бавареца 8-) ..

VasilZlatarev
07-08-2014, 20:56
В хотел :razz: