PDA

View Full Version : Търся заглавието на един филм!



sluncho54
09-01-2012, 12:49
В него се разказваше как мъж и жена си пишат писма, докато живеят в различни години. Не са си пращали снимки, но всъщност без да знаят се познават. Бяха го давали по ТВ преди около месец.

so
09-01-2012, 12:55
ако може да ми помогнете и на мен .. преди има-няма 2/3 години по БТВ даваха някакъв филм май беше фантастика .. имаше магии ала бала ... и главната героиня беше едно момиче което на дланта си имаше едно око и с това око отваряше някви портали и врати ... в гугъл писах какви ли не ключови думи, но нищо не мога да намеря :(

shmatarok
09-01-2012, 13:01
В него се разказваше как мъж и жена си пишат писма, докато живеят в различни години. Не са си пращали снимки, но всъщност без да знаят се познават. Бяха го давали по ТВ преди около месец.

http://www.imdb.com/title/tt0278366/ ?

Incadeptus
09-01-2012, 13:02
Аз знааааааааааааааааааааааа аааам мисля,че беше:Къщата на езерото ;)

Ninitoo
09-01-2012, 13:40
Ако може да помогнете и на мен с един филм който отдавна търся . Та разказваше се за една писателка , която нае стара къща край морето май беше за да се отдалечи от града . Там се запозна с един супер сладък пич , който живеел в един фар край морето , двамата се влюбиха , после тя разбра че всъщност тоя пич е бил призрак , а всъщност накрая се оказа , че сладурът е бил нает от нейн приятел който всъщност я мрази , но накрая се оказа че наистина съществува призрак на убит там мъж . Абе общо взето беше такова объркано , но самата романтика във филма страшно много ми хареса , ако някой се сети кой е филма ще съм му страшно благодарна .

Christinna
09-01-2012, 18:09
И аз си мисля, че става въпрос за The Lake House. :)

sluncho54
09-04-2012, 17:22
мдаа .. мерси много .. намерих го :)