PDA

View Full Version : имам проблем - помогнете



tedka_98
09-01-2012, 13:16
В началото на август ми дойде, но без кръв а нещо такова кафяво. След 6 дни свърши, а след още една седмица отново ми дойде, но този път имаше кръв. И този цикъл свърши и след един ден получих сърбеж на срамните устни. Вече е по-малко този сърбеж, но много бързо ми се цапат гащите с нещо като бяло-кафениково течение. На почти 14 съм и имам фобия от лекари (наистина).Не съм казала на майка ми. Мога да се престарша да отида на гинеколог. Но много се притеснявам. Искам да питам дали на някой му се е случвало и ако да можете ли да ми дадете съвет.

ifilita
09-02-2012, 08:51
Възможно е цикъла ти още да не се е регулирал тъй като предполагам не го имаш от много отдавна. Когато е още в началото понякога се случват такива неща , но все пак трябва да посетиш гинеколога :)

Wednesday666
09-02-2012, 08:55
Хм, по-добре иди на лекар. Предполагам не си сексуално активна все още (надявам се), така че венерическите болести отпадат, поне не и предадени по полов път.

Може да е цикъла, все още би трябвало да ти е страшно нередовен. Може и да някаква инфекция ако си ходила на басейн примерно и не е бил добре почистен.

Но все пак - мини през гинеколог, не е лоша идея да те погледне специалист.

TheBeliever
09-02-2012, 11:36
За пръв път ли ти дойде началото на август?

Bonbonchencetyy
09-02-2012, 12:07
На мен ми се получи това с цапането на гащите след като цикълът ми беше 8 дена.Купих си лимон,изцедих го,изпих сока и вече гащите ми не се цапаха.Пробвай и ти,но за най-сигурно отиди на гинеколог.

tedka_98
09-02-2012, 14:54
За пръв път ли ти дойде началото на август?
За първи път ми дойде някъде преди две години.

tedka_98
09-02-2012, 14:56
На мен ми се получи това с цапането на гащите след като цикълът ми беше 8 дена.Купих си лимон,изцедих го,изпих сока и вече гащите ми не се цапаха.Пробвай и ти,но за най-сигурно отиди на гинеколог.
И при мен беше 8 дни и ще провам това с лимона. А прибавяш ли захар или просто така?

sweetycherry33
09-02-2012, 16:33
По - добре отиди на гинеколог, може да е нещо сериозно.Слушай ! Аз съм ходила ! Повярвай ми, просто няма за какво толкова да се притесняваш от него ! По - скоро трябва да се притесняваш за това, което ти се случва с цикъла, а не от гинеколога...По - добре ме послушай.

tedka_98
09-02-2012, 19:57
Попитах и една моя приятелка. И на нея и дойде за първи път преди две години. И при нея така в август месец веднъж без кръв и после 8 дни с кръв. И сега вече нямам толкова сърбеж и мисля, че съм по-добре, но все пак мисля да отида.

Bonbonchencetyy
09-03-2012, 08:13
Ами сложих една щипка захар да не ми е много кисело,ама само толкова.Не че стана по-малко кисело де...