PDA

View Full Version : Проблем с Ушите ?



swider
09-01-2012, 16:58
В четвъртък ходих на УНГ, защото лявото ми ухо беше запушено и ме болеше. Отидох при доктора и ми каза, че ми е възпалено ухото. Провери ми и дясното.То било на път да се възпали. Изписа ми някакви лекарства.На другия ден вдигнах температура 40 градуса.Ушите ми стават все по-зле.Болят ме адски много и почти не чувам.И двете са подути.Продължавам да имам температура околко 38-39. Моля. ако някой е имал такива проблеми, нека да сподели мнението си, че не издърджам с тези уши.

Scriptta_
09-10-2012, 10:04
Здравей! :) Най вероятно ушите ти са възпалени заради някаква напреднала настинка, на която не си обърнал внимание! Ако нямаш подобрение отиди пак на лекар! Ако нещата са много зле би трябвало, когато пооздравееш малко да отидеш на физиотерапия за да не се хронифицира, но това ще прецени лекаря ти! Не може веднага да се оправиш :) Трябва да мине малко време!

evilgirl95
09-10-2012, 20:48
Приятеля ми имаше такъв проблем.. имаше същите симптоми като твоите.. Отиде при еди лекар и му каза че е възпаление и му изписа там нещо.. но не мина.. и ухото все повече заглъхваше и не чуваше нищо.. а така силно го болеше.. и после отиде при друг за промивка и му изкара едни огромни гъбички от ухото..
Впрочем не знам ти дали го правиш, но той постоянно си чистеше ушите.. всеки ден.. след като се изкъпе.. и мисля, че затова се появиха..