PDA

View Full Version : Изненадващ косопад



akibaki
09-01-2012, 19:31
Попринцип косата ми е гъста и ми е падала в рамките на нормалното,но напоследък гледам,че ластикът ми е целият омотан в паднали косми и като мина с пръсти през косата ми и ми остават доста в ръцете. Майка ми ми казва,че най-вероятно било от това,че все си ходя на кокчета..дали е възможно наистина? Страх ме е и понеже така и не намерих отзиви за лечение,моля ви кажете според вас възможно ли е да е от кокчетата или и аз не знам от какво може да бъде и тези,които са имали и са спряли косопада,какво им е помогнало.
П.с- използвам тривитаминол и стимулант,но не толкова често,че да се получи обратен ефект.

MidnightSun16
09-01-2012, 19:38
Може да е от смяната на сезони - вече почти астрономически дойде есента. А лично аз като съм цял ден с високо вързана коса и спя така, после ми падат доста повече косми от нормалното. Моят съвет е да спреш да си носиш косата на кокове. Поне пробвай, за да забележиш дали това е причината.

XxStupidMuffinxX
09-01-2012, 21:49
възможно е да е от смяната на сезона,но както и от кокчетата :)

вземи си маска против косопад.тази е мноооого ефективна.пише,че е с чесън,но ароматът изобщо не се усеща ;)

http://www.astra.bg/files/images/lorys/new_loris/600105.jpg

brutaLxxbunny
09-01-2012, 21:52
Моме, че по това време на годината какво му е изненадващото? :D Сезонен косопад. Отиди в темичката "Всичко за косата вол. 4" ще видиш, че на всички момичета ни се отразява :) Спокойно. Не я гори, не я вдигай в много стегнати кокове и не се притеснявай.

Colouring
09-02-2012, 07:29
Сезонен косопад, да. На мен от няколко години ми се случва. Лошото е, че ми продължава бая време. До към края на есента.
Ама вече не се плаша, свикнала съм. Първата година и аз бях доста притеснена.

IvyLoo
09-02-2012, 07:42
И на мен ми пада косата при смяната на сезоните. В началото и аз бях стресната, но както казаха над мен, вече съм свикнала :D

kamice
09-02-2012, 07:48
Определено е сезон косопад.И моята коса в момента капе ужасно :( Миналата година се преборих с ампулите на Виши-Деркос,само че са малко скъпички. Ето тези са http://www.puls.bg/spravochnik/so_793.html

bilyanaa
09-09-2012, 13:01
В момента и на мен доста ми пада коста и оредря драстично ясо от сезона е ,а и аз прекалено време ходя на кок, но има решение маска с тривитаминол. Ефекта е малко по бавен ,но гарантирам си струва миналото лято само вързана ходех и си правих маска и за септември косата ми беше гъста , здрава много хубава и през есента не капеше така ,че да се притеснявам :)

Hayashi
09-09-2012, 14:37
И на мен постоянно ми пада косата и взех да се ядосвам вече, защото в къщи абсолютно всичко е в моите косми.
А аз дори не ходя вързана.