PDA

View Full Version : Баща ми ме напсува WTF



dude_BS
09-02-2012, 05:37
Тъй като е лятна ваканция по цяла нощ съм на лаптопа (познато ви е ... ха ха), но вече баща ми се дразни от това и една сутрин към 6ч. си правих сандвичи и се скрахме защото той пак видя, че не спя. След това, докато влизаше в стаята си за да си доспи сложи край на кавгата с репликата "Да те е*а в г*за". Та въпроса ми е тва нормално ли е ... случвало ли ви се е и как сте реагирали. Аз лично мисля да съм нацупен няколко дни за да може той да се чувства виновен, колкото и гадно да е от моя страна.

yakuza_
09-02-2012, 06:20
Не мисля, че е нормално баща да има сексуални желания към детето си, особено ако е мъжко, вероято в Турция не би било проблем.

dude_BS
09-02-2012, 06:41
Ти като псуваш някоя лелка имаш ли сексуални желания към майка й? Той просто го каза от яд ... не мисля, че има нещо по-особено!

TheBeliever
09-02-2012, 07:47
Той просто го каза от яд

И това е отговорът на въпросите ти. Било е рано сутринта, сънен и раздразнен е бил защото пак си го събудил по никое време с глупостите си (да, глупост е да играеш по цели нощи на компютъра). Не го взимай навътре и не прави от мухата слон.

yakuza_
09-02-2012, 08:07
Ако майка й е готина - да.

dude_BS
09-02-2012, 11:55
Било е рано сутринта, сънен и раздразнен е бил защото пак си го събудил ...

Не съм го събуждал ...

someonerandom
09-02-2012, 15:01
Може и да е било без да усетиш,като обикаляш из къщата-едва ли просто ей така в 6 часа му е скимнало да скочи,да обиколи апартамента(защото няма как иначе да види,че си буден),и после да си легне пак.А и дори да не си го събудил,а просто да се е насочвал към тоалетната примерно,човекът е бил сънен,а ако е като мен,тогава може и целият свят да му е крив 8-) Не е нужно да се впрягаш...

druzilla
09-02-2012, 15:08
Всеки рано сутрин,като не се е наспал е нервен.Независимо дали си го събудил ти или не,той е бил нервен.Ядосал ти се е,това е всичко..На мен лично не ми се е случвало нашите да ме напсуват,но бях свидетел как един приятел на баща ми много се ядоса на сина си и в продължение на 10 минути му редеше псувни в лицето..Та не си единствен,не се притеснявай :D

fizzyg
09-02-2012, 15:13
И това е отговорът на въпросите ти. Било е рано сутринта, сънен и раздразнен е бил защото пак си го събудил по никое време с глупостите си (да, глупост е да играеш по цели нощи на компютъра). Не го взимай навътре и не прави от мухата слон.

+. И според мен не опитвай да се правиш на нацупен,защото съм сигурна,че и ти подсъзнателно преди си му казвал нещо от яд,без да го мислиш наистина.

Dark_Vampire23
09-02-2012, 15:52
Ами 4ак с ебане не ма е псувал,ам инъ4е,да.

Ares
09-03-2012, 02:03
Послушай го и спри да киснеш пред компютъра. Излизай навън, спортувай, лято е ! Иначе, когато човек е афектиран, понякога псува, нормално е. Но в случая човекът си е прав.

Claymore
09-03-2012, 06:11
Голям праз. На такива гомна като нас няма как от време на време да не теглиш една псувня. Най-ор'гинално е майка ти да ти каже "ще ти еба майката".

TheBeliever
09-03-2012, 07:03
Голям праз. На такива гомна като нас няма как от време на време да не теглиш една псувня. Най-ор'гинално е майка ти да ти каже "ще ти еба майката".

То ако го каже бащата ще има да се чудиш дали те псува или си прави плановете за вечерта.

DennisCobain
09-03-2012, 07:45
Эми нормално э, бил э ядосан. Майка ми нэ вэднъж ми э "эбала майката". :D

kitty02
09-03-2012, 09:02
То ако го каже бащата ще има да се чудиш дали те псува или си прави плановете за вечерта.
:lol: