PDA

View Full Version : Подарък за специален човек



Amnesiaa
09-02-2012, 11:03
Здравейте хора .. Реших да пусна една тема тук, защото вече тотално съм забила и нищо не мога да измисля, а току виж ми дадете някоя добра идея :)) Та така де искам да подаря нещо символично, в което да вложа някаква част от себе си, на един специален човек за мен, който заминава за чужбина и надали ще се върне или дори и да се върне няма да остава в България. Искам да му подаря нещо, което хем да му напомня за мен, хем да не е любовно, а някакси да е под предтекст да го пази там и да не му се случват лоши неща. Накратко да е нещо малко, символично, което да може да носи със себе си... Мислех си за някаква малка икона, но не ме зарибява идеята ... Друга идея беше да му запиша диск с песни и да му напиша писмо, което да прочете като замине, но едно че е прекалено любовно, а и няма нищо общо с главната идея .. Надявам се наистина да ми помогнете, защото искам да го направя, а просто нищо не ми идва на акъла .... Ще съм ви много благодарна ако давате идеи :))))

Blab
09-02-2012, 11:32
1. захарница
(за да има винаги с какво да подслажда живота си)

2. календар с предизвикателства (негови собствени мечти, цели, желания, както и твои пожелания) в дългосрочен план, в някакъв тефтер/албум с красиви страници, съдържащи:
- заглавие/условие на заданието (пр: да плувам с делфини; да покрия 3-то ниво на еди-кой-си-език; да посетя град Х; да посадя дърво; и т.н., но все неща, които се отнасят лично за него, а не някакви си общи там, каквито можеш да препишеш или да хрумнат на всекиго, т.е. да са прекалено общи и нецеленасочени)
- място за доказателство (може да е джобче, прикачен плик за писмо, очертание или ъгълчета за снимка, прочее) - снимка, документ, касова бележка, каквото-и-да-е
- маркировка за чекче и дата, за да отбележи, когато го изпълни.
//това може да го направиш супер красиво в един скечбук с дебели корици или голям снимков албум с картонени страници
красноречиво му пожелаваш приятен, пълноценен и щастлив живот, изпълнен с преодолими предизвикателства и успехи;

3. писмА. сбогуванията никога не се получават на живо. просто защото се случват дни/седмици/години след физическата раздяла. пиши го на няколко пъти, без да се съобразяваш с написаното преди това, после приложи всички части;