PDA

View Full Version : Как да напълнея?



vikitoo97
09-02-2012, 11:58
Знам че сигурно има доста такива теми, но не знам как да търся. Всички ми казват виж се каква си клечка, защо си толкова слаба. Поначало като се гледам в огледалото се харесвам, но когато застана до приятелките си просто виждам разликата...понякога си казвам че е ген, защото баща ми също е слаб, но искам да направя нещо, вече не издържам на тези всички думи. Ям, поначало имам апетит, но последно време не ща да видя храна, незнам присяда ми и не мога да ям....вече се храня на сила, надявам се това да се промени и предишният ми апетит да се завърне.Моля ви ако някой може да ме посъветва нещо..просто е ужасно, всички подигравки, и съм забранила темата за килограми на приятелите ми, но някои път нещо като се лигавим или гевезим някои се изпуска и колкото и да ми е било забавно веднага се скапвам.. и забравих да кажа, на 15 години съм, тежа 45 кила и съм към 1,70 висока....

MaLkaTa_LaDy
09-02-2012, 13:51
45кг на 170 лелееее... Иди на лекар да ги направи режим на хранене. Не може така. Това тегло е нормално за момичета с 10см по-ниски.

titit0
09-02-2012, 13:57
Малее.. ;хх Адски слаба си. Наистина отивай на лекар чак щом си си изгубила апетита. :(