PDA

View Full Version : Аз ли съм сбъркана или.......



nadetee
09-02-2012, 12:25
Здравейте, мили съфорумници. Като за начало : на 17 години съм, момчето (бившият ми вече) също.
Последната 1 година се занимавах с 2 момчета, които така да се каже искаха само да ме на***т (сещате се). В началото милите думи, комплиментите и всичко както си му е по реда. И аз понеже бях много наивна се връзвах на целия този театър, но в крайна сметка разбрах, че всичките думи са били лъжа, с цел да бъда вкарана в леглото.
Сега по същество. Срещнах него. Доброто непринудено държание, под маската на "играч". Никога не ми е казвал, че е различен, но аз го виждам. Не ми е обещавал нищо както другите правеха, просто беше с мен. А се прави на такъв какъвто не е, за да не бъде наранен (колко познато хаха). Та.. много често си меня мнението. Един ден мисля, че наистина държи на мен и е с мен, а на следващия се хващам за най-малката грешчица от негова страна. Просто не мога, не мога да се доверя, да помисля, че не е с мен само и единствено, за да ме....... И затова и се скарахме и вече не сме заедно. Не знам вече какво да си мисля. Толкова съм объркана, в ума ми изникват хиляди неща. Толкова ме нараниха последните момчета, че не мога и не искам да се доверя отново. Въпросът ми е какво да правя в такъв случай ? Грешно ли е мисленето ми за него ? Трябва да се опитам да се доверя или просто да оставя нещата така ? Мисленето ми ли е детско и ограничено или съм права да се предпазвам ? Ох не знам, кажете какъв ми е ш*бания проблем, какво да направя.. Ако някой изобщо ме разбере.. :*

Teenhelp1
09-02-2012, 12:35
Ти трябва да си усетила или разбрала,че е различен или той трябва ти е доказал.Не видях да си споменала колко време сте били заедно ?

nadetee
09-02-2012, 12:38
Месец.

TheBeliever
09-02-2012, 12:40
И какво му е лошото на секса?

nadetee
09-02-2012, 13:01
Няма лошо просто не искам САМО секс :) А всички момчета пораждат чувства у мен, все едно искат само това.

Psyko Nuts
09-02-2012, 13:22
За месец ходене на тия години.... Поне 2-3 са ви трябвали, ако аз бих момиче сигурно щеше да го направа на 18 или нещо от сорта. И никога не бих пуснал толкова лесно на момче, ако съм момиче. Така че от една страна да глупаво си постъпила, била си доста наивна. Може би и аз не мога заради това да си намеря свястно момиче, защото са некви тъпи овци повечето, но както и да е. За напред по-добре недей толкова бързо да си разтваряш краката за да не съжаляваш после.

nadetee
09-02-2012, 16:11
За месец ходене на тия години.... Поне 2-3 са ви трябвали, ако аз бих момиче сигурно щеше да го направа на 18 или нещо от сорта. И никога не бих пуснал толкова лесно на момче, ако съм момиче. Така че от една страна да глупаво си постъпила, била си доста наивна. Може би и аз не мога заради това да си намеря свястно момиче, защото са некви тъпи овци повечето, но както и да е. За напред по-добре недей толкова бързо да си разтваряш краката за да не съжаляваш после.

Да си прочел някъде да съм пускала на някого ? Точно в това се крие проблема, че не мога да се доверя и камо ли да му пусна..

sweetycherry33
09-02-2012, 16:30
Аз те разбирам.Знам как се чувстваш.Нормално като си била наранена да се съмняваш и в следващите.Но трябва да забравиш.Не трябва да слагаш всички под един знаменател - не всички са такива.Не е трябвало да се караш с него заради това - не ти е намеквал за секс, не е имал сигурно и намерение.Търсиш под вола теле.Много тъпо си постъпила.Намерила си свястно момче, поне така разбрах, а си се скарала с него.Няма ли как да се сдобрите, докато не е прекалено късно?

nadetee
09-02-2012, 16:48
Аз те разбирам.Знам как се чувстваш.Нормално като си била наранена да се съмняваш и в следващите.Но трябва да забравиш.Не трябва да слагаш всички под един знаменател - не всички са такива.Не е трябвало да се караш с него заради това - не ти е намеквал за секс, не е имал сигурно и намерение.Търсиш под вола теле.Много тъпо си постъпила.Намерила си свястно момче, поне така разбрах, а си се скарала с него.Няма ли как да се сдобрите, докато не е прекалено късно?
Опитах, но явно доста съм го засегнала.. Или просто не държи на мен.. и наистина осъзнах колко тъпо постъпих и постъпвах последния месец, но явно е късно. Или пък е за добро..

PyCoKoCkA93
09-02-2012, 18:02
Опитай да оправиш нещата докато не е станало късно.Доверието е нещо,което се изгражда с времето и идва от самосебе си.Не си поставяй сама психологически бариери,а остави нещата сами да се случват и дай шанс на момчето,без да бъдеш параноична и несигурна.Това не е нито в твой,нито в негов плюс. :)

nadetee
09-02-2012, 19:48
Благодаря на всички за хубави и изчерпателни отговори, ще го имам в предвид за напред ( тази връзка приключи окончателно ) :*

crowberry
09-02-2012, 19:53
Всеки е бил наранен. А ти с момчето си била само месец. Дори не си му дала шанс да покаже, че държи на теб и сама си го изритала от живота си. То предпазването е хубаво, ама ти сякаш нарочно задраскваш хората и после се чудиш.

nadetee
09-02-2012, 19:58
Всеки е бил наранен. А ти с момчето си била само месец. Дори не си му дала шанс да покаже, че държи на теб и сама си го изритала от живота си. То предпазването е хубаво, ама ти сякаш нарочно задраскваш хората и после се чудиш.
Май има нещо вярно.. Реално погледнато съм адски зле. Лошото е, че не го осъзнах докато вие, приятелите ми и това,че него вече го няма не ми го разяснихте.. Потърсих го днес и отново не осъзнавах колко съм зле, докато приятелите ми не ми разясниха разговора ми с него от тяхна гледна точка. Мда, мнооооого съм глупава. Все още имам надежда, че нещата ще се променят и ще ми пише/звънне..

paradosou
09-03-2012, 07:21
Оф. Научи се да наблюдаваш повече, ще се учудиш колко огромно количество инфо можеш да извлечеш от някакви на пръв поглед дребни неща. Също не подхождай към всяко ново момче с подозрение, но и не се доверявай. Ако ти харесва, просто тръгваш с нагласата, че искаш да разбереш повече за него и това е.
Имаш нужда и да поработиш над самочувствието и самоувереността си. На момчетата им действа отблъскващо да усетят, че момичето е несигурно и смята, че е основно секс мишена.