PDA

View Full Version : Помогнете ми приятели :)



Efraimov
09-02-2012, 13:28
Здравейте, начи проблема е следния.. в моя клас дойде едно ново момиче и много ми харесва .. сядаме на един и същ чин, говорим си постоянно и все нещо ме пита :D много мило се държи с мен и общо взето са ни добри отношенията, та има един проблем..Мисля, че тя ме има само като приятел, а аз съм жестоко влюбен в нея. Даже си имала приятел ама той е в Унгария, а тя вече живее тук в Германия... В междучасията постоянно сме заедно, смеем се, слушаме музика и т.н. Тя си пада по електронна музика както и аз, вчера и направих песен за нея ( продуцирам електронна музика ) :D и мислите ли дали ще се изненада ? Моля ви даите ми съвет как да станем нещо повече от приятели.

Seeker93
09-02-2012, 13:35
Показвал ли си и през времето в което се познавате , че я харесваш като повече от приятелка? Ако не си , тази "бариера" трябва да я преминеш със директен скок.Казваш нещата такива каквито са ..каквото стане - стане.Всеки от възможните варианти ще е по-добър пред това да се измъчваш постоянно както в момента

Efraimov
09-02-2012, 16:58
Мисля, че да .. показах това което трябваше, но не много .. Благодаря.

Psyko Nuts
09-03-2012, 00:18
Бъди директен, щом сте приятели, няма как по друг начин да и покажеш чувствата си към нея според мен.

П.С.: Каква музика, какъв софтуер? Пиши на лично за продуцирането, ако искаш :)

fluffy_^
09-03-2012, 00:21
Бъди директен, щом сте приятели, няма как по друг начин да и покажеш чувствата си към нея според мен.

П.С.: Каква музика, какъв софтуер? Пиши на лично за продуцирането, ако искаш :)

++++++И на мене хД

prosto_chovek
09-03-2012, 06:58
ако ти е приятелка, няма да те изяде, защото си й казал... може да се чувстваш малко неловко, но това си ти е в главата. Никога няма да разбереш, ако не пробваш. Не очаквай тя да ти се обясни в любов първа. Ако и тя те харесва - супер. Ако не - даваш нататък и това е. И недей да чакаш подходящ момент... такъв няма да дойде. Действай. :)

fenastz
09-03-2012, 12:17
Натискайте се?

Efraimov
09-03-2012, 12:49
Дъбстеп, Глич хоп и понякога правя моомбатон. Иначе благодаря, че отдели време. Meжду другото използвам Ableton Live 8.

Lisinka
09-08-2012, 16:24
Това с песента е много хубаво ! Да, много ще и хареса !!!! Давай смело, много такива "приятелства" между момче и момиче завършват с любов ! : )

darkness848
09-08-2012, 16:33
Мисля, че това с песента ще й хареса! :)
Както казаха и по-нагоре, действай смело! :)

Efraimov
09-10-2012, 13:56
Песента ѝ хареса. Даже това ни направи малко по-близки почнахме да си споделяме по лични неща. Например каза ми няколко неща за гаджето и .. бил много тъп и още куп тъпи неща за него.. според вас нормално ли е да казва такива неща :D

PyCoKoCkA93
09-10-2012, 14:23
Радвам се,че си я зарадвал,че в днешно време не всички момчета се сещат да направят нещо мило :D Според мен и тя има някакви чувства,различни от приятелските,и малко по малко се разкрива пред теб и в същото време сама се опитва да убеди себе си що за стока е "приятеля и".Това в кавички,защото не ми се коментира колко и е гадже,като е от друга държава на сума ти километри...Мисля,че може и да очаква ти да направиш първата крачка и както те посъветваха и по-нагоре,действай. :)

Efraimov
09-10-2012, 14:42
Да, разбира се, че действам ама лека полека защото аз самата не я познавам от много време, долу-горе един месец вече се познаваме с нея. Нали малко трябва време.

PyCoKoCkA93
09-10-2012, 14:44
Да,точно така.Когато дойде подходящият момент за истинското разкриване на чувствата,ти ще го усетиш.

urlittlelady
09-10-2012, 16:44
мисля, че това е началото на една много хубава бъдеща връзка ^_^

Anichkaxxwee
09-10-2012, 16:47
Кажи й, че я харесваш
Като гледам и двамата имате симпатии един към друг

Efraimov
09-10-2012, 18:45
:3 ГОСПОД ДА ВИ ЧУЕ :D

balu4ka
09-11-2012, 06:36
Това с музиката ми хареса.И аз слушам подобен стил музика,ако някой го направи за мен ще се зарадвам.Хубавото е ,че имате общи интереси ,а и училището ви е събрало.Да говори такива неща за приятелят си не е много хубаво ,но явно има нещо което във връзката им куца,а и мисля ,че разстоянието между тях е доста.
Ако наистина толкова я харесваш,давай смело.Излезте след училище някъде,покажи и как се чувстваш,ако ти отвърне-супер!

Efraimov
09-11-2012, 14:34
Това с музиката ми хареса.И аз слушам подобен стил музика,ако някой го направи за мен ще се зарадвам.Хубавото е ,че имате общи интереси ,а и училището ви е събрало.Да говори такива неща за приятелят си не е много хубаво ,но явно има нещо което във връзката им куца,а и мисля ,че разстоянието между тях е доста.
Ако наистина толкова я харесваш,давай смело.Излезте след училище някъде,покажи и как се чувстваш,ако ти отвърне-супер!
Ние всеки ден излизаме след училище някъде и си говорим някои неща, днес ми каза пак че приятеля и бил ASSHOLE и ме покани с приятелките и на кино, и то знаете ли какво трябва да гледам ... TWILIGHT..

Wednesday666
09-11-2012, 16:12
Ами щом си влюбен в нея "Здрач" няма да е чак такава мъка. Поспинкай на филма и толкова 8-).

Колкото до нея - дали чрез песен, целувка или едно чисто и просто обяснение, според мен ще ти отговори.

Не се притеснявай толкова, давай направо и ще стане :).

scandalousLady
09-11-2012, 19:33
Съгласна съм с Wednesday666, ще изтърпиш един Twilight ! 8-)

SonataArctica
09-12-2012, 10:44
Няма да бъде възхитена от музиката. Подари и пакет Зайо Байо с копър и сметана и ще бъде влюбена в теб.

Efraimov
09-12-2012, 15:27
Няма да бъде възхитена от музиката. Подари и пакет Зайо Байо с копър и сметана и ще бъде влюбена в теб.

Много си забавен знаеш ли ?