PDA

View Full Version : Какво да правя, обърква ме :S



EverywhereWithYou
09-02-2012, 15:45
Здравейте, искам да ви помоля за помощ. Отскоро се занимаваме с едно момче и си го харесвам, явно и той има симпатии към мен. Стана въпрос за бившата му и той ми каза, че вече не искал да я вижда и т.н. Не съм разпитвала, но стана ясно, че явно не са се разделили много добре. Макар че все още си коментират и т.н., му вярвам. Всичко добре, но днес си публикува някаква тъпа песен и в цялата песен се пее как бившата му му липсвала, обичал я и момичетата след нея нямали значение... Какво да си мисля? Знам, че още не сме много близки с него, но... :S

druzilla
09-02-2012, 15:56
Може просто песента да го кефи,не е задължително текстът й да означава нещо за него..Може да му подметнеш нещо за песента,докато си пишете и ще разбереш дали влага някакъв смисъл в нея.Има вероятност още да има чувства към бившата си,ама няма как да знаем какво му се върти в главата.. :?

BlackMask
09-02-2012, 16:39
Защо не го попиташ?

HollyGolightly
09-02-2012, 23:21
Все търсите под вола теле. За една песен и ти вече се паникьосваш. А ако скучайно го видиш да говори с нея , кой знае каква паника ще те обземе.
Поговори с него, кажи му какво те притяснява. Ако в една връзка няма комуникация, то от нея нищо няма да излезе.

пAteNцЕ
09-03-2012, 06:51
Защо не го попиташ?

Да,питай го,какво толкоз?

fenastz
09-03-2012, 12:18
Я не се вкарвай във филми.

sasha_90
09-03-2012, 12:26
Първо - вероятно не гледа на песента от тази страна, която си мислиш. И второ - може да е в процес, в който се опитва да забрави бившата.

ChuShki
09-03-2012, 19:15
'Защо не го попиташ?' Явно защото е много сложно.

Усещам фейсбук напрежението и драмата, която носи един пост.

EverywhereWithYou
09-04-2012, 03:59
Не исках да го питам, понеже не сме много близки и може да не иска да говори за това... Както и да е, вчера той сам започна темата и вече съм спокойна. Благодаря на всички за помощта! :)

ChuShki
09-04-2012, 11:52
'Не исках да го питам, понеже не сме много близки и може да не иска да говори за това... ' Защото сте много близки няма да иска да говори с ТЕБ ? wuut...

nepowtorima
09-04-2012, 11:59
'Не исках да го питам, понеже не сме много близки и може да не иска да говори за това... ' Защото сте много близки няма да иска да говори с ТЕБ ? wuut...

Защото НЕ са много близки не иска..
И все пак сближавайте се .. излезте.. Не го карай само на фейсбука..

EverywhereWithYou
09-04-2012, 14:34
Защото НЕ са много близки не иска..
И все пак сближавайте се .. излезте.. Не го карай само на фейсбука..

Много бих искала, но той не ме е канил да излезем... а причината не ми е точно ясна :/ а пък аз да го каня не ми е много оферта сякаш :D

fenkaaa
09-05-2012, 00:48
Дай му малко време.

Amore-Mio*
09-07-2012, 10:30
Не обръщай чак такова голямо внимание на песните, които публикува - макар,че си имай едно наум. Пък и е нормално да има една носталгия, особено ако са били дълго време заедно. И е напълно нормално да му дадеш време.

someonerandom
09-07-2012, 14:00
Много е възможно просто да го радва песента.Може изобщо да не е обърнал внимание на текста.Обаче все пак наистина няма как да сме сигурни.

Lisinka
09-07-2012, 14:20
Все търсите под вола теле. За една песен и ти вече се паникьосваш. А ако скучайно го видиш да говори с нея , кой знае каква паника ще те обземе.
Поговори с него, кажи му какво те притяснява. Ако в една връзка няма комуникация, то от нея нищо няма да излезе.
Много добре казано.Но не трябва така да се изразяваш "от една песен и вече се паникьосваш" ... има и такива хора, които са по-ревниви :) И аз да бях,и аз шях да си помисля какво ли не.Но след като продължава да се коментира и т.н .. като нищо да си е "припомнил" времената с нея .. ! А и ... израза "не искам да я виждам повече" не винаги значи "нямам чувства вече" .. просто поговори и виж какво ще ти каже, макар че винаги може пак да те излъже...

Bastun
09-16-2012, 18:02
Как може да направиш драма от песен която момчето си е постнал на стената? Може би песента го кефи? Не всичко което ние хората вършим има смисъл... Твърде много фасебоок драми :)