PDA

View Full Version : One Direction vs. Justin Bieber



Chris.Sayway
09-02-2012, 16:38
Темата е ясна . Кой и защо ? :) :D

kosder
09-02-2012, 18:48
Сър Стенли Ройс.

Cherry~♥
09-04-2012, 06:31
`~`One Direction `~`4ever`~` <33

sunman
09-04-2012, 12:23
ULTRA GAAAAAAAYYY !!

kitty02
09-04-2012, 14:13
Разбира се, че One Direction! :)

OnlyGirl
09-04-2012, 14:26
Сър Стенли Ройс.

!!!!!!!!! :D

druzilla
09-04-2012, 14:46
За мен 1D са като Justin Bieber умножен по 5 :D ако трябваше да избирам обаче,бих избрала 1D.

slava1
09-05-2012, 01:14
ДЖАСТИН БИЙБЪР!Поради хиляди причини..историята му е много интересна и филма му "Never say Never" си заслужава да се гледа.Песните му са невероятни и са свързани с това,което той чувства!Няма смисъл да го наричате "гей" при положение че не е такъв.Момче тръгнало от улицата свирейки на китара-с невероятен талант.Дарява и помага на всички пострадали от Хаити и други деца.А One Direction на кой сте чули да помогнат?!Нищо лично към тях и феновете им,но следя гаджето на Лиам-Даниел в туитер и ми пада много в очите!Джъстин е едно истинско и добро момче и трудно се намират такива в днешно време!Какно той сам казва:"Колкото и да си талантлив..все ще се намерят хора които да те оплюват"!

Chris.Sayway
09-05-2012, 19:41
ДЖАСТИН БИЙБЪР!Поради хиляди причини..историята му е много интересна и филма му "Never say Never" си заслужава да се гледа.Песните му са невероятни и са свързани с това,което той чувства!Няма смисъл да го наричате "гей" при положение че не е такъв.Момче тръгнало от улицата свирейки на китара-с невероятен талант.Дарява и помага на всички пострадали от Хаити и други деца.А One Direction на кой сте чули да помогнат?!Нищо лично към тях и феновете им,но следя гаджето на Лиам-Даниел в туитер и ми пада много в очите!Джъстин е едно истинско и добро момче и трудно се намират такива в днешно време!Какно той сам казва:"Колкото и да си талантлив..все ще се намерят хора които да те оплюват"!

На същото мнение съм . Такива като него се броят на пръсти . Вместо да го обиждат трябва да си вземат пример :D. Искам да попитам directionerite с какво са помогнали 1D , какво са дарили и какво можеш да научиш от тях :) #NoHate ?

DennisCobain
09-05-2012, 20:57
Не харесвам нито Джъстин Бийбър нито Уан Дирекшън, но ако трябваше да избирам, щях да избера Уан Дирекшън. Защо? Ами Джъстин Бийбър ми падна в очите, след изказването си, че е "Кърт Кобейн на новото време". Колкото до Уан Дирекшън - не съм запозната с творчеството им, но определено ми изглеждат по-свястни от Бийбър.Нека си пеят момчетата. :)

sashko705
09-05-2012, 21:25
Нагълтайте се с хапчета..

elito0o0o0
09-06-2012, 03:50
Сър Стенли Ройс.

Бащата на грубия секс.

elito0o0o0
09-06-2012, 03:55
ДЖАСТИН БИЙБЪР!Поради хиляди причини..историята му е много интересна и филма му "Never say Never" си заслужава да се гледа.Песните му са невероятни и са свързани с това,което той чувства!Няма смисъл да го наричате "гей" при положение че не е такъв.Момче тръгнало от улицата свирейки на китара-с невероятен талант.Дарява и помага на всички пострадали от Хаити и други деца.А One Direction на кой сте чули да помогнат?!Нищо лично към тях и феновете им,но следя гаджето на Лиам-Даниел в туитер и ми пада много в очите!Джъстин е едно истинско и добро момче и трудно се намират такива в днешно време!Какно той сам казва:"Колкото и да си талантлив..все ще се намерят хора които да те оплюват"!
So deep! :( :lol:

Ти сериозно ли? Песните са му свързани с това, което чувства? И ще ми кажеш, че на 13 години вече едва ли не се е влюбвал? :lol: Само да ти кажа, че първо звучи като жена когато пее и второ - ти познаваш ли го, че да твърдиш какъв е? Аз не го познавам в личен план, за това и не го съдя или казвам, че е точно еди какъв си. Айде спрете да си противоречите толкова злобно, че ставате смешни, серизоно.
"Дарява и помага на всички пострадали от Хаити и други деца." Че това може да го направи и някой който е обрал банка и са пострадали хора при обира, но означава ли, че е добър човек? :lol: Леле, какви логики.

sunman
09-06-2012, 12:18
So deep! :( :lol:

Ти сериозно ли? Песните са му свързани с това, което чувства? И ще ми кажеш, че на 13 години вече едва ли не се е влюбвал? :lol: Само да ти кажа, че първо звучи като жена когато пее и второ - ти познаваш ли го, че да твърдиш какъв е? Аз не го познавам в личен план, за това и не го съдя или казвам, че е точно еди какъв си. Айде спрете да си противоречите толкова злобно, че ставате смешни, серизоно.
"Дарява и помага на всички пострадали от Хаити и други деца." Че това може да го направи и някой който е обрал банка и са пострадали хора при обира, но означава ли, че е добър човек? :lol: Леле, какви логики.
:D :D :D :D :D :D

Supernaturalfan
09-06-2012, 16:00
One Direction..и заради феновете и заради всичко. Освен, че белийбърите или каквито са там са мега злобарите, просто нито музиката на Бийбър ми харесва, нито външния му вид.

radi023
09-06-2012, 16:07
One Direction..!! Просто ми харесват.... В началото на кариерата на Бийбър и аз го харесвах, но сега се взе много на серизоно и вече е доста надут, a One Direction не се държат така.... А и песните им ми харесват повече...
Макар че е доста тъпа "войната" между белийбърите и дайрекшънарите, защото все пак Джъстин Бийбър и момчетата от One Direction са приятели....!!!

cookie78
09-06-2012, 16:52
Абе не съм голям фен и на двата избора..Но ако трябва, ще избера One Direction.
Може да са ми по-симпатични или повече да ми харесват песните, не знам..

Chris.Sayway
09-07-2012, 20:58
One Direction..и заради феновете и заради всичко. Освен, че белийбърите или каквито са там са мега злобарите, просто нито музиката на Бийбър ми харесва, нито външния му вид.


Може ли някой да ми обясни как разбрахте , че Belieber-ите са ''мега злобарите'' ?

iNeon
09-08-2012, 13:24
Предпочитам One Direction, въпреки че слушам и Джъстин.

Dagichka
09-08-2012, 19:34
ДЖАСТИН БИЙБЪР!Поради хиляди причини..историята му е много интересна и филма му "Never say Never" си заслужава да се гледа.Песните му са невероятни и са свързани с това,което той чувства!Няма смисъл да го наричате "гей" при положение че не е такъв.Момче тръгнало от улицата свирейки на китара-с невероятен талант.Дарява и помага на всички пострадали от Хаити и други деца.А One Direction на кой сте чули да помогнат?!Нищо лично към тях и феновете им,но следя гаджето на Лиам-Даниел в туитер и ми пада много в очите!Джъстин е едно истинско и добро момче и трудно се намират такива в днешно време!Какно той сам казва:"Колкото и да си талантлив..все ще се намерят хора които да те оплюват"!

ДжАстин, srsly? и тва ми било фен, Боже опази.

и на двата избора не съм фен, надраснах (слава Богу) вече маниите си на певци от рода JB/1D. Песните на 1D ми идват твъърде лигави, не че и на Джъстин са много по-така, но поне Never say never, As long as you love me, Love me по-биват. Абе кефете се на който искате и стига сте драпали и тръбяли, че видиш ли щото ти харесваш единия, той е велик, щедър, милосърден и едва ли не Бог в човешки вариант.. всичко е музика и PR. ;)

Miss Smiley ..
09-09-2012, 11:42
One Direction.. :smt007.Преди обожавах Джъстин,но сега не е така.Надут е (мое лично мнение :) ).Преди една седмица имаше битка за най-добра песен.Там бяха включени One Direction и Джъстин Бийбър.След като Джъстин беше по-напред от One Direction,той написа в туитър следното нещо "Съжалявам за One Direction,но аз съм новия крал на попа" :???: .Естественo след това One Direction пак поведоха :).За мен One Direction винаги ще си останат най-добрите .. :smt007 :-).Не ме хейтвайте..просто си изказвам мнениено :).

werii
09-09-2012, 11:47
Песните на One Direction ми харесват много повече от тези на Джъстин. Така че.. One Direction :D

radi023
09-09-2012, 11:56
One Direction.. :smt007.Преди обожавах Джъстин,но сега не е така.Надут е (мое лично мнение :) ).Преди една седмица имаше битка за най-добра песен.Там бяха включени One Direction и Джъстин Бийбър.След като Джъстин беше по-напред от One Direction,той написа в туитър следното нещо "Съжалявам за One Direction,но аз съм новия крал на попа" :???: .Естественo след това One Direction пак поведоха :).За мен One Direction винаги ще си останат най-добрите .. :smt007 :-).Не ме хейтвайте..просто си изказвам мнениено :).

+1 съгласна съм напълно

radi023
09-09-2012, 11:58
Може ли някой да ми обясни как разбрахте , че Belieber-ите са ''мега злобарите'' ?

сам по себе си тренда BeliebersHateDirectioners в Twitter отговаря на въпроса ти :)

пAteNцЕ
09-09-2012, 12:16
Абе Бобъра се освести малко.Преди ме дразнеше фактът,че прилича на момиче,пее като момиче(а подяволите на 16 бе!) и всички го боготворят и едва ли не е нещо неземно.Момче като момче.Много бърза да стане известен-да беше изчакал известно време,да се развие,да порасне и чак тогава да прави кариера.Честно казано ми е все тая за него.Само феновете прекаляват,според мен прекаляват на моменти.
При дайрекшъните също я има тази еуфория.С тази разлика,фен съм им.Oще с клипа what makes you beautiful ме грабнаха и са ми мили и драги до днес.Не съм някакъв истеричен фен,но ме ужаси факта,като прочетох,че техни фенки са ги преследвали и са лизали стъклата на ...кабина ли беше ,не помня.
Принципно ме дразнят феновете.Иначе и Бобъра, и Дайрекшъните са талантливи,млади и имат много възможности са развитие.Дано не западнат,да имат хубава и добра кариера :)

Dreams12
09-09-2012, 13:36
Directioner съм. 1D повече ми харесват, песните им са много хубави, самите момчета са много забавни, ако гледате техните video diaries ще разберете всъщност що за хора са. Не съм съгласна с по-горното изказване, че трябва да харесваме Джъстин, защото е дарил пари. Не е задължително да даряваш пари, когато си известен, а и дълбоко се съмнявам да го е направил от милосърдие. Това се прави за известност, не от съпричастност. Ако греша, оспорете ме. А и фактът, че той беше победен на МТВ наградите, е достатъчно доказателство, че феновете на 1D може би са по-малко, но сплотят ли се могат да постигнат много. Тааа така, песните на Джъстин също са хубави, да, той има талант, ноо към 1D са насочени симпатиите ми.

druzilla
09-09-2012, 13:39
Може ли някой да ми обясни как разбрахте , че Belieber-ите са ''мега злобарите'' ?
Постоянно ми се набиваш на очи,чак почваш да ме дразниш вече..Ти самата доказваш,че са злобари,като се опитваш да опровергаеш мнението на всеки,който каже,че не харесва JB.И това,което видях в twitter BeliebersHateDirectionars го доказва също..А феновете на 1D пишеха DirectionersLoveBeliebers.Всеки може сам да си направи извода..


Love me по-биват.
Love me не е негова песен,а е направил кавър на The cardigans - Love fool.


След като Джъстин беше по-напред от One Direction,той написа в туитър следното нещо "Съжалявам за One Direction,но аз съм новия крал на попа" :???: .
Като някой каже "крал на попа" мисля,че всички се сещаме за друго име,което съвсем не е Justin Bieber.

sashko705
09-09-2012, 13:39
Доста ми е мъчно за хората които използват "Джъстин Бийбър"/"Уан Дайрекшън" и "велики" в един контекст... Толкова ли ви липсва музикална култура?!?

druzilla
09-09-2012, 13:43
Доста ми е мъчно за хората които използват "Джъстин Бийбър"/"Уан Дайрекшън" и "велики" в един контекст... Толкова ли ви липсва музикална култура?!?

Очевадно да. :?

xxprom-queenxx
09-09-2012, 13:46
Естествено, че Джъстин Бийбър...По простата причина, че на скоро бях видяла в Туитър, че някой от момчетата от 1Д беше постнал снимка на Хари(къдравия) докато той е гол и беше написал: Check out my view.. или нещо от сорта :X Това ако не е гейско изпълнение аз не знам! Иначе преди дори ги харесвах, но след като го видях това...... :X

druzilla
09-09-2012, 13:48
Естествено, че Джъстин Бийбър...По простата причина, че на скоро бях видяла в Туитър, че някой от момчетата от 1Д беше постнал снимка на Хари(къдравия) докато той е гол и беше написал: Check out my view.. или нещо от сорта :X Това ако не е гейско изпълнение аз не знам! Иначе преди дори ги харесвах, но след като го видях това...... :X
Много бързо си сменяте гледните точки бе..Бях фен на Джъстин,ама стана наперен и не го харесвам..Харесвах 1D ама те са геъове и за това спрях..Егати и феновете :D

xxprom-queenxx
09-09-2012, 13:59
Много бързо си сменяте гледните точки бе..Бях фен на Джъстин,ама стана наперен и не го харесвам..Харесвах 1D ама те са геъове и за това спрях..Егати и феновете :D

Просто ми бяха симпатични не съм им била фен... И извинявай ама като единия снима другия гол.... няма как да не си сменя гледната точка ;)

Azoria
09-12-2012, 08:32
One Direction :)

sweetycherry33
09-12-2012, 08:59
http://store.picbg.net/pubpic/27/C0/19c09999633527c0.gif
ето до къде води това да си прекалено голям фен на бобрии...

DieselBlood
09-12-2012, 12:46
ULTRA GEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY!

♠Joker♠
09-12-2012, 13:17
Няма смисъл да го наричате "гей" при положение че не е такъв.

Права си, за да е гей е нужно да е мъж. :D

Victory^.^
09-12-2012, 14:28
One direction !! :)) предпочита се пред Justincho hqha :D

lieslies
09-14-2012, 20:25
neither :lol:

ForzaFelipe
09-14-2012, 22:03
Тва е световната дилема на 12 годишните....Бийбър ми мяза на момиченце,има женски глас и прави мега песните представящ се за мъжкар...то мустангове ли не дрифтва,бой от бащи ли не яде...мАж голям. Уан Дайрекшън...ми те половината си признаха че са гейове...не че има нещо общо,но просто са някакви мъжленца,мислещи си че правят сериозна музика,а феновете им са предимно 12-13 годишни макс...