PDA

View Full Version : Да споделя и да помоля за съвет..



broken hearted
09-02-2012, 18:33
Здравейте на всички! Доста отдавна чета темите във форума, но едва сега се престраших и аз да разкажа историята си. Всъщност не знам откъде да започна.. Като начало, да отбележа, че съм на 21. Ами, имах връзка с едно момиче около 7 месеца, а след това всичко свърши и аз бях много наранен. Но както и да е, времето минаваше, а аз си стоях сам и се чувствах много самотен. Имам малко труден характер, и може би затова винаги е било така.. Но чувствах, че имам нужда от връзка, а пред мен нямаше опции за такава. И тогава реших да си направя регистрация в сайт за запознанства. Още първия ден видях момиче, което ми допадна на външен вид и реших да й пиша. Запознахме се, разменихме си скайповете и започнахме да си пишем. Аз, като много влюбчив, се влюбих в нея бързо. Знам, че сега много хора ще кажат, ама как може, след като не си я виждал.. Ами и аз не знам, и на мен ми го задават постоянно този въпрос.. Но се случи. Всичко, което исках, беше да си пиша с нея, да си говорим постоянно.. Сякаш и тя ме хареса, и след като й признах, че съм влюбен в нея, тя ми каза, че се дърпа, но и с нея е така. Последваха доста разговори, тя ми заяви, че иска да е с мен. Всъщност и често се сдърпвахме, тя ми казваше, че има гаден характер и аз не съм за нея.. Дотук горе-долу добре, но един ден, просто както си говорехме, тя ми каза, ти не си за мен, трябва да спрем.. Аз много се учудих от това, и я питах защо го прави.. По-късно ми каза, че иска да се разделим, иска да не й пука за мен, но не може.. След още 2-3 дни ми призна, че е оставила друго момче заради мен, което още повече ме озадачи, след като аз още отначало я питах имала ли е скоро връзка, и тя категорично ми каза не.. И така повече от месец, говорихме си мили неща постоянно, но и се карахме доста, за което действително аз бях виновен повечето пъти.. Допреди няколко дни, когато ми каза, че й е писнало да я нервирам постоянно и да плаче за мен, че не съм романтичен, че само й се обяснявам и т.н. Забравих да спомена, че сме от различни градове, но аз неведнъж я поканих при мен, защото съм наблизо, привидно приемаше, но когато я питах сериозно, ми казваше, че е рано.. Дори и номера си не искаше да даде, за да се чуем. И въпреки тези неща, ако искате наречете ме наивник, аз си мисля, че все пак е изпитвала или все още изпитва нещо към мен. Скоро ми каза, че си пише с момче, което е мило и и постоянно й прави комплименти.. И аз го правя, но тя ми казва, ооо моля ти се... И така, има и още доста неща, и знам, че така не можете да добиете ясна представа, но повярвайте, и аз не мога.. И знам мнението на някои от вас за връзките от разстояние или за запознанствата по интернет, допреди този случай и аз бях на това мнение, но просто се случи.. Ще се радвам да си дадете мнението, ако искате, питайте нещо, като цяло доста объркано стана.. И благодаря, че отделихте от времето си, за да прочетете моята история. И все пак... наистина съм влюбен в нея.. Може би това е моята гледна точка и нещата да стоят по съвсем различен начин, не знам.. Знам само, че се обвинявам, че стана така, усещам, че няма да си го простя. И ми писна, уморих се вече да търся истинско и сериозно момиче, което да знае какво иска, а тя изглежда точно такава.. Според вас защо се дърпа така и.. ох не знам, толкова въпроси ми изникват..Благодаря отново, много дълго стана, но спестих някои неща.. Мерси!

filmimilmi
09-02-2012, 19:02
Тая какви номера ти върти само... :D
Сигурно страшно много ти се подиграват от другата страна, който и да е седи там. :D

xoxi
09-02-2012, 19:13
Тя на колко е?
Според мен или в действително не знае какво иска или просто не е доверчива като теб. Винаги имай едно на ум при запознанствата в интернет.
Отделно, че може да е фейк и за това да се опитва да мине между капките.
Като цяло момичето въобще не ми звучи сериозно. По-добре си търси хора от твоя град, с които ще можеш най-малкото едно кафе да изпиеш.

broken hearted
09-02-2012, 20:56
Тя на колко е?
Според мен или в действително не знае какво иска или просто не е доверчива като теб. Винаги имай едно на ум при запознанствата в интернет.
Отделно, че може да е фейк и за това да се опитва да мине между капките.
Като цяло момичето въобще не ми звучи сериозно. По-добре си търси хора от твоя град, с които ще можеш най-малкото едно кафе да изпиеш.

Определено може и така да е, защото уж е супер сериозна и иска сериозна връзка, а дори и номера си не дава. Относно доверчивостта, вече и аз съм на мнение, че трябва да се има едно наум.. Благодаря. П.С. Колкото мен е.

lolwhore
09-02-2012, 21:28
sims legit

HollyGolightly
09-02-2012, 23:13
А ти сигурен ли си, че тя съществува? В смисъл по скайп, виждали ли сте се? Понеже го има и този вариянт и като е усетил/а, че много напираш да се виждате да се е уплашил/а
А ако е истинска, според мен поне няма смисъл да си губиш времето с някой, който не знае какво иска и ту те харесва, ту само си търси причина да се отдалечи от теб.

broken hearted
09-03-2012, 15:32
А ти сигурен ли си, че тя съществува? В смисъл по скайп, виждали ли сте се? Понеже го има и този вариянт и като е усетил/а, че много напираш да се виждате да се е уплашил/а
А ако е истинска, според мен поне няма смисъл да си губиш времето с някой, който не знае какво иска и ту те харесва, ту само си търси причина да се отдалечи от теб.

Не, не сме се виждали, пращали сме си само снимки... И опитах да съм внимателен и да не настоявам, но може и да съм я уплашил... Иначе за останалото си права, и благодаря:)

someonerandom
09-03-2012, 16:05
Фейсбук имаш ли и?
Не обичам да съм песимист,обаче според мен или не знае какво иска,или те върти,или е фейк.Като първият вариант е най-малко вероятен.И като цяло не ти трябва нито едно от трите.Ако питаш мен се отказвай,защото в момента просто хлътваш все повече и в същото време губиш време,в което можеш да си с приятели и да срещаш други момичета,без реално да има какъвто и било напредък и знак от другата страна,че има шанс да се случи нещо.

broken hearted
09-03-2012, 18:57
Фейсбук имаш ли и?
Не обичам да съм песимист,обаче според мен или не знае какво иска,или те върти,или е фейк.Като първият вариант е най-малко вероятен.И като цяло не ти трябва нито едно от трите.Ако питаш мен се отказвай,защото в момента просто хлътваш все повече и в същото време губиш време,в което можеш да си с приятели и да срещаш други момичета,без реално да има какъвто и било напредък и знак от другата страна,че има шанс да се случи нещо.

Каза ми, че няма фейсбук.. Иначе всички звучите логично и се радвам, че все пак пуснах темата. И още нещо, всички казвате, че може да е фейк, сигурно ще ми се смеете, но ако приемем, че е така, защо му е на някой да го прави?

aks13v
09-03-2012, 22:41
За да ти е гадно брат !

HollyGolightly
09-03-2012, 23:51
Каза ми, че няма фейсбук.. Иначе всички звучите логично и се радвам, че все пак пуснах темата. И още нещо, всички казвате, че може да е фейк, сигурно ще ми се смеете, но ако приемем, че е така, защо му е на някой да го прави?
Замисли се, колко са младите хора които имат достъп до инернет и нямат facebook профил, това нещо не ми се връзва.
А колкото до това какво печели, ами всякакви ненормалници има, които обичат да им се обръща внимание и обичат да си играят с хората. Освен това и малко разнообразие, когато им е скучно. Оставяй я, докато не си хлътнал прекалено много, понеже тогава ще е много по-болезнено.

aks13v
09-04-2012, 00:42
Аз нямам сурат тефтер. Да си резервирам ли стая в психодиспансера ?

Wednesday666
09-04-2012, 07:39
Каза ми, че няма фейсбук.. Иначе всички звучите логично и се радвам, че все пак пуснах темата. И още нещо, всички казвате, че може да е фейк, сигурно ще ми се смеете, но ако приемем, че е така, защо му е на някой да го прави?

Защото в един ден си е нямала работа. Сигурно не е и очаквала да се получат по този начин нещата.

Все пак, ако наистина е фейк може пък да ти изкара някви доводи нормални, знам ли, и да си продължите връзката, макар че според мен няма смисъл.

По-добре се измъкни сега, докато е време.

fenkaaa
09-05-2012, 00:53
Леле,хората се ревнуват и обичат през мониторите.

broken hearted
09-05-2012, 23:22
Здравейте отново, искам да благодаря на всички вас! Току-що говорихме и ми каза, че има друго момче, не знам си какво.. Изтри ме от скайп.. Няма значение, сигурно никога няма да разбера истината, но вие ме накарахте да се замисля за доста неща... И да, странно е, че съм влюбен в човек, който не познавам, но така се случи просто.. Има доста неща, които не се връзват, но няма полза от това да се чудя само.. Сега ми е тъпо, че стана така, отчаях се след миналата ми връзка, след това разочарование... Лесно е да се каже отстрани-абе вдигай си Д-то и продължавай! Истината е, че понякога на хората наистина им писва, наистина са отчаяни и наистина мислят и вършат глупости. Отстрани сигурно изглежда смешно.. Но в моята ситуация ми беше нужно това безумие-да се влюбя в непозната.. И благодаря, че толкова хора ми обърнаха внимание, дори след като ме махна от скайп, веднага влязох тук, за да споделя. Защото знам, че колкото и глупаво да е, има хора, които ме разбират! Доколкото това дали е фейк или не, иска ми се да знам и аз, но сигурно е по-добре така..

Lisinka
09-05-2012, 23:38
Нямам думи за коментата,след твоя !!! Само който е изживял същото, може да те разбере : ) Аз съм имала не един такъв случай и да, много е кофти, че се влюбваш в някой, който е толкова далеч от теб,а се разбирате така добре!!!Всичко изглежда съмнително,защото не сте един до друг-нормално е..всеки излиза с различни хора,ходи по различни места.. и така нататък.. Ако държи на теб ще се видите наистина, ако ли не.. просто запознанството ви е било "случайност" а не "дълготраен белег" :))))) Горе главата,не само ти си лесно влюбчив,наивен и раним...трудно ни е на нас,с тези характери..

Amore-Mio*
09-06-2012, 11:48
Домързя ме да прочета последните редове, но иначе моето мнение е, че трябва да спреш да си губиш времето с нея, давайки си надежда, че може би един ден ще сте заедно. Не, няма да сте. Играе си с теб, губи си времето. Ти също си губиш времето, но наранявайки себе си.

broken hearted
09-06-2012, 12:10
Домързя ме да прочета последните редове, но иначе моето мнение е, че трябва да спреш да си губиш времето с нея, давайки си надежда, че може би един ден ще сте заедно. Не, няма да сте. Играе си с теб, губи си времето. Ти също си губиш времето, но наранявайки себе си.

Напълно си права. И аз го разбрах, може би малко късно, но все пак по-добре късно, отколкото никога. :)

DarkVampireAngel
09-09-2012, 22:21
Човече тази е пълен фейк!Според мен никога ама никога повече не се влюбвай в някой преди да си сигурен че е реална личност.Някой се гаври с теб или просто умира за внимание и се представя за друго по-красиво момиче.Не знам кой и защо го прави но определено нещо вони в тая история!

Incadeptus
09-09-2012, 22:31
Защо във всяка тема чета нещо за някой,който има проблеми с гаджето си пффф все едно това е най-важното

Incadeptus
09-09-2012, 22:33
Мисля,че трябва да я оставиш от опит го казвам.ПОСЛУШАЙ МЕ!!!ААа тая тъпанарка дето само се подиграва бъди спокоен,рано или късно ще си го получи.

broken hearted
09-10-2012, 14:55
Оставих я. След като за пореден път ми показа, че си играе с мен, вече се убедих, че няма смисъл да страдам за нея... Надявам се повече да не правя подобни грешки:) И благодаря на всички, защото явно съм прекалено доверчив :D, а и нямам опит в такъв вид запознанства.. Разбрах доста неща и вече съм почти сигурен, че е фейк, нещо, което не си бях помислял никога, преди да пусна темата :D . Поздрави!