PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми !!!



sisi_ifchy
09-02-2012, 18:54
Здравейте !!!

Днес имах ужасен ден !!! Гаджето ми ми звънна и ми каза че някой му е звъннал на неговия тел и са му наговорили куп лъжи спрямо мен ... че съм се била ебала с някви батковци но това не е вярно аз живея в село и знам какво става !!! Моля ви откакто тръгнахме всеки му говори кум простотийй псямо мен и той постоянно им вярва и се караме !!! Той неиска да ми повярва че това което са му казали не е истина !!!

Моля ви помогнете ми !!! :(

FuCKkK13
09-02-2012, 18:58
помагам ти като ти кажа да се научиш да пишеш грамотно... иначе от колко време сте заедно ? казваш му или да ти вярва, или късате щото с тия филми така или иначе ще скъсате ако не започне да ти вярва

Dark_Heartbreaker
09-02-2012, 20:19
Що за гаджета сте, щом той вярва на думите на някой, обадил му се по телефона, а не на самата теб? Или трябва да изградите доверие (тук няма такова) или да се разделите. Друго решение няма!

Violenza
09-02-2012, 20:56
Оф, т'ва не е ли тоя дето ти забраняваше да излизаш?

или аз бъркам авторката

druzilla
09-02-2012, 21:02
Оф, т'ва не е ли тоя дето ти забраняваше да излизаш?

или аз бъркам авторката

Май е същата да (или поне аватара е същия) . Очевидно ти няма доверие,а това е от голямо значение в една връзка.Не знам как може да вярва на някакви си там вместо на собствената cи приятелка..

fluffy_^
09-02-2012, 21:12
Дай тръгни с мене аз ще ти вярвам щото ще разбера като лъжеш :Д хем да имам с кой да си говоря по камерата :Д пиши ми ЕЛ СИ..тоест ЛС

HollyGolightly
09-02-2012, 22:52
И за какво ти е да си с него, след като той не ти вярва и те прави нещастна? Разкарай го и толкова.

strawberry88
09-02-2012, 22:57
Мхм,зарежи го щом ти няма доверие.