PDA

View Full Version : Боядисване ..



druzilla
09-02-2012, 22:21
Като цяло ако може да ми обясните всичко за боядисването на косата,много ли се изтощава след боядисване,през колко време г/д се налагада се боядисват корените,ако евентуално решите да махнете цвета за колко време г/д пада боята и т.н...?Извинявам се ако вече има такава тема :)

strawberry88
09-02-2012, 22:31
Определено косата се изтощава от боядисването.Корените се боядисват,когато се налага.На всеки с различна скорост му расте косата,но г/д на 2-3 седмици.Боята ако е качествена пада по-бавно.:)

stepup_7344
09-03-2012, 05:27
Аз се боядисах точно преди една седмица и косата ми въобще неизглежда изтощена,да не кажа по-добре и от преди тоава.А за след това фризиорката ми каза,че поне на 1 месец трябва да се боядисва редовно за да може да се насити цвета.
А за махането на цвета хич не е лесна работа,зависи как си си пребоядисала косата..Защото,ако си я направиш примерно черна или тъмно кафява.. после много трудно се маха цвета.С боя нестава-или не се захваща на косата или я прави на петна.
Тогава вече ако си с дълга коса трябва да чакаш сигурно 1 година за да ти израсне твоя цвят на косата или има някакви продцедури за обезцветяване,но те вече изтощават много косата.
Ти с какъв цвят на косата си? :)