PDA

View Full Version : Помогнете ми :(



teddi_iwanova
09-03-2012, 07:34
От две години се познавам с едно момче , което с времето ми стана ''най-добър приятел'' . През тези две години той ми предложи да си станем гаджета 4 пъти . Казах му че не искам 1вия път защото не го познавах , 2рия защото харесвах друго момче а 3ти и 4ти защото вече ми беше много скъп и не исках да го изгубя. Тепърва от един месец разбрах че го харесвам много както и разбрах че той много ме харесва. От тогава не сме спирали да се прегръщаме и други . Преди седмица заминах и разбрах че той си е харесал друга . Тя го харесва също но разбрах че тя иска той да е с мен . Вчера те двама си говореха както и един техен приятел , който изобщо не ме харесва . Моята ''любов'' ми звънеше да ме чуе , и какво ли още не правеше за мен , а вчера вечерта ми изпрати съобщение ''Утре не идвай (бяхме се разбрали) а и повече не ме търси не питай защо . '' МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ .. как да постътя да го забравя ли или да се боря за него

Teenhelp1
09-03-2012, 07:56
Нали разбираш,че сама си си виновна ? Сега съжаляваш,но си имала 4 шанса.

Wednesday666
09-03-2012, 08:00
А да бе, дай сега да ти върви по свирката цял живот.

Щом като ти е казал да не го търсиш - примири се и продължи напред.

Имала си своя шанс - пропиляла си го. Сега го остави той да се възползва от своя.

nymphadora
09-03-2012, 09:56
Oh the drama..

ChuShki
09-03-2012, 10:21
'3ти и 4ти защото вече ми беше много скъп и не исках да го изгубя.' :D:D Еми добре, че не го изгуби ...

Hilary_
09-03-2012, 10:30
'3ти и 4ти защото вече ми беше много скъп и не исках да го изгубя.' :D:D Еми добре, че не го изгуби ...
!!!!!!!!!
!!!!!!!
!

Violenza
09-03-2012, 11:07
Тепърва от един месец разбрах че го харесвам много както и разбрах че той много ме харесва. От тогава не сме спирали да се прегръщаме и други .
И не сте станали двойка?
Не разбрах накрая защо така изведнъж е поискал да не му звъниш повече, дължи ти все някакво обяснение. Но не се натискай прекалено много. Ако ти каже - каже, ако не - оставяш го и толкова.

ForzaFelipe
09-03-2012, 11:16
'3ти и 4ти защото вече ми беше много скъп и не исках да го изгубя.' :D:D Еми добре, че не го изгуби ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Вече нямаш какво да правиш подир него...момето е ходило подир тебе 2 години,а ти си го рязала,сега вече трябва да го оставиш,той не ти е питомно кученце когато ти се сетиш тогава....

IvyLoo
09-03-2012, 11:19
Преди седмица заминах и разбрах че той си е харесал друга . Тя го харесва също но разбрах че тя иска той да е с мен .
100% това и е мечтата :lol:

fenastz
09-03-2012, 12:08
Тоя е много тъп бе :O

sasha_90
09-03-2012, 12:23
Нямаш друг избор, освен да спреш да го търсиш. Така поне ще запазиш достойнството си. Според постъпката му, мога да съдя - не сте били толкова близки и няма защо да съжаляваш, че си го изтървала. Представи си да бяхте заедно и да те зареже, ей така, без причина. Щеше да ти е по - кофти. Вероятността да му е омръзнало да те "гони" е нулева.

TheBanzai369
09-03-2012, 17:01
Пууууу 2 години къде си била. Сега ще си търпиш последствията :(

Lisinka
09-08-2012, 16:17
Аз искам да съм с него,той не иска,момичето иска той да е с мен.. wtf ?! ... Имала си шансове и си ги пропиляла... кое момче (подчертавам МОМЧЕ,защото има огромно значение) би ти предложило 4 пъти, ти да го РЕЖЕШ тактично и после да те иска ?! .... сама си отговори.. и за да има отговор все пак на въпроса ти - ЗАБРАВИ ГО :)