PDA

View Full Version : Удължена менструация



rada.georgieva1
09-03-2012, 10:35
Ами, за пръв път ми дойде в края на юни. Информирах се и за това като не дойде през юли не се стреснах. После се появи на 6 август (точно по време на почивката). Менструацията все траеше по 3-4 дена. Сега ми дойде на 28 август и досега не е спрял. Първо вечер беше много обилно. После по в събота значително намаля, даже спря, аз обаче останах с превръзка за всеки случай. Имаше само капки. Реших да я махна. Тази вечер спах без превръзка и нямаше кръв. Днес обаче преди обяд цял та бях станала в кръв. Дали има някакъв проблем? Налага ли ми се да ходя на гинеколог?

sweetycherry33
09-03-2012, 11:09
Според мен е нормално, все пак ти е дошло само преди няколко месеца.На колко си?
Иначе не е зле да посетиш гинеколог.

autumn_eyes
09-03-2012, 11:44
Аз нямах такива проблеми, беше си относително редовна, но пък при моя приятелка много варираше. Не е притеснително, докато се синхронизира (нещо не ми звучи думата, ама айде...) може да отнеме няколко месеца.

rada.georgieva1
09-03-2012, 19:51
Според мен е нормално, все пак ти е дошло само преди няколко месеца.На колко си?
Иначе не е зле да посетиш гинеколог.

На 11. Сега пак поспира. Да видим какво ще стане!

FuCKkK13
09-03-2012, 20:02
цикъла ти не е ориентиран,годинките ти са малко за да казваш какъв ти е цикъла.. има жени на които им се оправя цикъла след 5-6 години,а има и такива дето цял живот са с нередовен .. ако течението е нормално не се притеснявай