PDA

View Full Version : На горещият стол е OutlawGirl



Страници : 1 2 [3] 4

yakuza_
09-06-2012, 15:44
Случвало ли ти се е да squirt-ваш ?
Какво мислиш за комп. игри ? Играеш ли такива ?
Каква би работила, като пораснеш голяма ?
Жената и мъжа равни ли са ?
Ако трябва да избираш да живееш - малък град или в голям ?
Тоя размер, да го еба, има ли значение ?
Имаш право на 1 желание (реално или нереално) какво би било то ?

OutlawGirl
09-06-2012, 15:50
Случвало ли ти се е да squirt-ваш ?- За съжаление, все още, не.

Какво мислиш за комп. игри ? Играеш ли такива ?- До преди малко играх на Need for speed, така, че да играя :Д

Каква би работила, като пораснеш голяма ?- От малка мечтая да се занимавам с актьорско майсторство, но ми се струва някак си нереалистична мечта. За сега съм се ориентирала към психологията.

Жената и мъжа равни ли са ?- Не и никога няма да бъдат.

Ако трябва да избираш да живееш - малък град или в голям ?- Голям град. Обичам да е оживено и да съм заобиколена от много хора. Така се чувствам сигурна и спокойна.

Тоя размер, да го еба, има ли значение ? - Да ти кажа честно от 17 нагоре ме задоволява :Д И пак държа да спомена, че за мен е много важна техниката.

Имаш право на 1 желание (реално или нереално) какво би било то ?- Да мога да чета мисли и да имам милиони. Парите до голяма степен биха ми били в полза в момента.

ShtrudeL
09-06-2012, 16:00
Много ясно, че е така, но аз нямах това предвид, ти се уплете по другия по-лошия начин, не че не искаш да разкриваш разни лични неща(аз нямах тези въпроси предвид) ти блокира на едни обикновени въпроси

блокирала ли? Просто не мисля, че трябва да давам пълни отговори на някои тях.

yakuza_
09-06-2012, 16:02
ееее аз с моя 10 см не мога да те задоволя : /

фистинг пробвала ли си

би ли си дарила органите и защо ?

Вярваш ли в извънземни ? Защо ? В призраци ? Защо ?

ShtrudeL
09-06-2012, 16:04
*Какво ще направиш и как ще се почувстваш, ако го видиш да:
-се целува с друга- Ще се целувам с другИ ( и все пак зависи от целувката)
-да флиртува с друга-Ще флиртувам с другИ
-да прави секс с друга- Ще правя секс с другИ
-да прегръща друга-Нищо
-да заглежда друга- Ще я огледам и аз и ще си кажа искрено мнението
-попаднеш на закачливи смс-и-Няма да съм единствена Какво ще рече това?

И няма да ти е гузно!? И би заебала отношенията ви? Да, ясно, че той ще го е направил преди теб, ама не мислиш ли, че адски гнило?

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 16:20
блокирала ли? Просто не мисля, че трябва да давам пълни отговори на някои тях.

да блокирала а.к.а. не знае какво да отговори

Спокойно за мен отговорите бяха достатъчно пълни за да разбера това, което ме интерсуваше, не съм чааак толкова тъп за колкото ме мислиш

ShtrudeL
09-06-2012, 16:24
да блокирала а.к.а. не знае какво да отговори

хаха ок, ок

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 16:29
хаха ок, ок

Така и така си тука да те питам пък ако е много личен въпроса не ми отговаряй

Някой те беше питал ти домошар ли си или пътешественик ти каза и двете

Та можеш ли да ми дадеш твоето определение за думата пътешественик ?

Прост елементарен въпрос

ShtrudeL
09-06-2012, 16:37
Така и така си тука да те питам пък ако е много личен въпроса не ми отговаряй

Някой те беше питал ти домошар ли си или пътешественик ти каза и двете

Та можеш ли да ми дадеш твоето определение за думата пътешественик ?

Прост елементарен въпрос

Да - че обичам да пътувам.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 16:41
Да - че обичам да пътувам.

:lol: :lol: :lol:

Няма да питам нищо повече

ShtrudeL
09-06-2012, 16:45
:lol: :lol: :lol:

Няма да питам нищо повече

м'кей
Поиска моето схващане за това. Какво не разбра?

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 16:49
м'кей
Поиска моето схващане за това. Какво не разбра?

Да знам, че това е твоето схващане за пътешественик, но нали се сещаш, че 99% от хората се сещат за съвсем друго нещо като им кажеш пътешественик... ся дай да си говрим както си е
Аз за това исках ти да дадеш определение, щот бях сигурен, че ще кажеш точно това

machoka
09-06-2012, 16:52
а какво трябва да е пътешественик, че нещо не долавям дълбокия смисъл на тая дума?

в сми, ако е нещо различно от това човек да обича да пътува, ше ми е интересно да науча нещо ново.

Me4encety
09-06-2012, 16:55
Пътешественик е човек който пътува.То много хора обичат,ама не пътуват.Както и много хора не обичат,ама им се налага да пътуват.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 17:02
Пътешественик е човек който пътува.То много хора обичат,ама не пътуват.Както и много хора не обичат,ама им се налага да пътуват.

дам

И също така ,човек, който ходи много по разни планини или градове и най различни дестинации най общо-казано

http://rechnik.info/%D0%BF%D1%8A%D1%82%D0%B5%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D 0%B2%D0%B8%D0%B5

http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%BF%D1%8A%D1%82%D0%B5%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D 0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BA

Bianc0
09-06-2012, 17:10
да
тя по-далече от плевен дали е ходила?

И аз това си мислех. От тях до магазина и до унито. :D

kosder
09-06-2012, 17:11
И аз това си мислех. От тях до магазина и до унито. :DМедицинският е близо до центъра. Тя живее на Дружба, така че си е пътешественик ;D

ShtrudeL
09-06-2012, 17:14
Извинете. Забравих, че биг брадър (вие) ме следи и познава живота ми.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4cyehZJne1rn319fo1_500.gif

machoka
09-06-2012, 17:15
дам

И също така ,човек, който ходи много по разни планини или градове и най различни дестинации най общо-казано

http://rechnik.info/пътешествие

http://bg.wiktionary.org/wiki/пътешественик


абе вие сте болни бе майна :D

пътешественик е човек, който ОБИЧА да пътува. Пътуването не е само физическото присъствие в различни градове/държави. ПЪТЕШЕСТВЕНИК е и в преносен смисъл човек на изкуството, който пише да речем романи, пише музикални поеми или други 'прозаични' форми и т.н. Примерно аз, когато изнасям рецитал с произведения от различни епохи, съм един пътешественик във времето... във времето на Романтизма, на Класицизма, на Френския Импресионизъм и т.н. и въвеждам хората в едни различни светове и съм наистина добър в това, което правя, ако ги накарам да се чувстват в рамките на 2 часа поданици на френския двор, барокови старчета с перуки или пък съвременни бунтари. Ако могат посредством музиката ми да се пренесат в един друг свят, да си представят концертната зала със завеси тип от преди 200 години, като бална зала и т.н. и т.н.

От друга страна пък май не сте чували за бизнес пътуванията. Когато пътувам по работа из разлини градове и държави, комуникирам с предприятия и различни дружества, според вас аз ПЪТЕШЕСТВЕНИК ли съм или съм БИЗНЕСМЕН хахах ..

значииии манията ви в това да се заядете с някой стига такива епохални размери, че вече граничи с абсурдни изказвания.

yakuza_
09-06-2012, 17:16
Да приемем, че всички грешите, а аз съм прав и да започнем да постваме свой голи снимки !

ShtrudeL
09-06-2012, 17:19
Да приемем, че всички грешите, а аз съм прав и да започнем да постваме свой голи снимки !

Aйде. Ти си пръв.

yakuza_
09-06-2012, 17:21
Нещо не мога да го надървя, нека момичетата започнат.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 17:23
абе вие сте болни бе майна :D


От друга страна пък май не сте чували за бизнес пътуванията. Когато пътувам по работа из разлини градове и държави, комуникирам с предприятия и различни дружества, според вас аз ПЪТЕШЕСТВЕНИК ли съм или съм БИЗНЕСМЕН хахах ..



Може да си каже, че си един вид пътешесвеник/странник, но ако ходиш три пъти в годината до Виена или Будапеща не си

machoka
09-06-2012, 17:24
Бизнес пътуванията нямат нищо общо с пътешественици и странници пичага и говорим за три пъти седмично или три пъти месечно за по няколко дни, а не годишно. Дай да се заяждаме за нещо смислено, че тва е толко глупаво че дори аз не искам да участвам в такъв глупав изсмукан от пръстите спор.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 17:25
значииии манията ви в това да се заядете с някой стига такива епохални размери, че вече граничи с абсурдни изказвания.

Не, аз не искам да се заяждам с никой, но твойта мания да изкарваш някой от неловки положения, в които сам той се поставя и да се правиш на дръш ми шапката не мога да я разбера

и ти и аз знаем точно какво е пътешественик, няма смисъл да говорим повече

yakuza_
09-06-2012, 17:26
Не, аз не искам да се заяждам с никой, но твойта мания да изкарваш някой от неловки положения, в които сам той се поставя и да се правиш на дръш ми шапката не мога да я разбера[/B]

и ти и аз знаем точно какво е пътешественик, няма смисъл да говорим повече

аз мога, дори се сещам и за конкретната дума :D

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 17:29
Дай да се заяждаме за нещо смислено, че тва е толко глупаво че дори аз не искам да участвам в такъв глупав изсмукан от пръстите спор.

Ей тва е приказка вече, и аз не искам да водя тоя глупав спор

OutlawGirl
09-06-2012, 17:41
И няма да ти е гузно!? И би заебала отношенията ви? Да, ясно, че той ще го е направил преди теб, ама не мислиш ли, че адски гнило?

Въпроса ти е излишен, мисля, че бях пределно ясна.

OutlawGirl
09-06-2012, 17:44
Да приемем, че всички грешите, а аз съм прав и да започнем да постваме свой голи снимки !

Аз съм ЗА :)

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 17:45
Христинче, ти нали каза, че умееш много бързо да анализираш хората, анализира ли някой от тук вече ?

yakuza_
09-06-2012, 17:48
бих предложил ти да си 1-ва, но имам др работа и ако изтрият снимката, няма да я видя :D затова нека никой не пуска нищо в следващите 3-4-5 часа

OutlawGirl
09-06-2012, 17:57
фистинг пробвала ли си - Не, тясничка съм

би ли си дарила органите и защо ?- Няма лощо да ги даря след смъртта ми, когато вече не са ми нужни.

Вярваш ли в извънземни ? Защо ? В призраци ? Защо ?- Вярвам в извънземни. Разбирасе че ги има. Преди години имаше един филм ,ако не бъркам се казваше "хангар 18 " ,американски е. Във този филм се лансираше идеята, че човечество не е нищо друго , освен плод на секс, между извънземни и маймуни. Земята е била нещо, като публичен дом за тях. Освен това, във днк на маймуните, липсва нещо и това опровергавало теория на дарвин. Имам теория, че ние сме просто един експеримент на извънземниете. Пък и мисля, че е абсурдно да се заблуждаваме, чесме единствените разумни същества в безумно огромната Вселена! Не бих казал, че вярвам в духове но не го изключвам изцяло като вариант...Сега ще сметнете, че си противореча, но за да повярвам в нещо трябва да го видя. И вся пак, факта, че дадено нещо е невидимо за мен, не го прави несъществуващо.

x7aZzy
09-06-2012, 17:57
Някой те беше питал ти домошар ли си или пътешественик

Това май бях аз.
Не искам да ви се меся в споровете (които наистина са безсмислени). Все пак ще кажа какво имах предвид под "пътешественик". За мен това е човек, който пътува, не може да се задържи на едно място, не може да пусне корени, един вид странник. Пътешественикът обича да пътува, защото застояването на дадено място не го удовлетворява духовно.
Не знам какво пише в тълковния речник, но аз такова значение влагам в думата.
Човек пътува, защото търси нещо. Не го намира ---> следваща дестинация.
Не си представям пътешественика като турист с фотоапарат и карта, по- скоро е някой, който търси себе си.

А домошар е човек, който обича да си стои вкъщи. Харесва му там, чувства се щастлив, закрилян, спокоен.

Да не е спам, ще питам и мацката - пътешественик или домошар?

OutlawGirl
09-06-2012, 17:57
Христинче, ти нали каза, че умееш много бързо да анализираш хората, анализира ли някой от тук вече ?

Хах, да

OutlawGirl
09-06-2012, 17:58
бих предложил ти да си 1-ва, но имам др работа и ако изтрият снимката, няма да я видя :D затова нека никой не пуска нищо в следващите 3-4-5 часа

Достатъчно съм пускала аз, ваш ред е :)

OutlawGirl
09-06-2012, 17:59
Това май бях аз.
Не искам да ви се меся в споровете (които наистина са безсмислени). Все пак ще кажа какво имах предвид под "пътешественик". За мен това е човек, който пътува, не може да се задържи на едно място, не може да пусне корени, един вид странник. Пътешественикът обича да пътува, защото застояването на дадено място не го удовлетворява духовно.
Не знам какво пише в тълковния речник, но аз такова значение влагам в думата.
Човек пътува, защото търси нещо. Не го намира ---> следваща дестинация.
Не си представям пътешественика като турист с фотоапарат и карта, по- скоро е някой, който търси себе си.

А домошар е човек, който обича да си стои вкъщи. Харесва му там, чувства се щастлив, закрилян, спокоен.

Да не е спам, ще питам и мацката - пътешественик или домошар?

По-скоро домашар.

yakuza_
09-06-2012, 17:59
И аз съм пускал много, макар и не по свое желание !

OutlawGirl
09-06-2012, 18:01
илюминатите ли убиха Тупак?

Ако наистина са били те, щяха да се погрижат да няма такива съмнения.

OutlawGirl
09-06-2012, 18:02
И аз съм пускал много, макар и не по свое желание !

Не е ли редно да имам честта да ги видя?

yakuza_
09-06-2012, 18:06
Потърси ги из темата за снимки има 1 :D

cya

OutlawGirl
09-06-2012, 18:11
ако ти покажа снимката на якудза, ше пуснеш ли твоя :lol:

Може, ще го обмисля :Д

nqmaznacheniee
09-06-2012, 18:17
много си подъл ей :D:D

DeviL_AsS
09-06-2012, 18:18
http://vbox7.com/user:yakuza_

Момче от Аксаково


:lol;

OutlawGirl
09-06-2012, 18:28
Казах, че ще си помисля, пък и не ви ли писна да пускам снимки :Д

nqmaznacheniee
09-06-2012, 18:30
бе честно казано... не, давай пускай :D

OutlawGirl
09-06-2012, 18:35
Не си мислете, че имам много снимки, мразя да се снимам пък и мисля, че съм пускала предостатъчно :П

nqmaznacheniee
09-06-2012, 18:36
аре пък ние ще те поздравим с някой як регетон :D:D

machoka
09-06-2012, 18:37
пусни им поне онази с прашката дето ми показа, да се успокоят малко. :-D

kosder
09-06-2012, 18:37
Не си мислете, че имам много снимки, мразя да се снимам пък и мисля, че съм пускала предостатъчно :ПНе им давай фап материал, нека им е гадно.

OutlawGirl
09-06-2012, 18:38
пусни им поне онази с прашката дето ми показа, да се успокоят малко. :-D

Коя по-точно, черната или синята?

machoka
09-06-2012, 18:39
и синя ли има?!?

не бе сериозно, от оная сесия мисля, че оная с прашките ще им допадне на тукашните, до колкото ги познавам)

OutlawGirl
09-06-2012, 18:46
и синя ли има?!?

не бе сериозно, от оная сесия мисля, че оная с прашките ще им допадне на тукашните, до колкото ги познавам)

Всякакви има. Тя е само за специални хора.

OutlawGirl
09-06-2012, 18:48
http://prikachi.com/images/571/5236571x.jpg Последна снимка от мен, но не е много хубаво качеството.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 18:52
Това май бях аз.


нем, не беше ти, проверих след това, бил е чушкопек


Хах, да

Ами чувствай се свободна да споделиш с нас

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 18:55
http://prikachi.com/images/571/5236571x.jpg Последна снимка от мен, но не е много хубаво качеството.

Стига вече си ни мъчила :(

ShtrudeL
09-06-2012, 19:05
lol.jpg

OutlawGirl
09-06-2012, 19:08
Стига вече си ни мъчила :(

Какво му е мъчителното :Д Утре ще ви анализирам :Д

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 19:12
Утре ще ви анализирам :Д

Мен ме прпусни, до никъде няма да стигнеш, но ще ми е интересно да чуя анализа ти за някой от тук.
Само да съм сигурен, ти учиш психология нали ?

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 19:13
Какво му е мъчителното :Д
че само гледаме пък не моем та докопаме :Д

kosder
09-06-2012, 19:15
Момчетата счупиха главите на малките си приятели след тая снимка.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 19:17
Момчетата счупиха главите на малките си приятели след тая снимка.

а момичетата ?

kosder
09-06-2012, 19:18
а момичетата ?Възхищават се, завиждат, нямат мнение, играят си и те.

UpSurd
09-06-2012, 19:20
Поне вече разбрах как заработва хахах
кога са изборите за модератор на форома

OutlawGirl
09-06-2012, 19:55
Мен ме прпусни, до никъде няма да стигнеш, но ще ми е интересно да чуя анализа ти за някой от тук.
Само да съм сигурен, ти учиш психология нали ?

Точно заради това изречение, държа да се опитам. Да психология уча, както и философия и бизнес.

OutlawGirl
09-06-2012, 19:56
Поне вече разбрах как заработва хахах
кога са изборите за модератор на форома

За всяко прилично изглеждащо момиче ли разбираш как заработва?

ShtrudeL
09-06-2012, 19:59
За всяко прилично изглеждащо момиче ли разбираш как заработва?

Noo
По-скоро за всяко, дето си пуска снимки по бельо във форон, които се очаква да показва само пред гаЖето си.
Ако момчето ти разбере, как ще се почувства?

ShtrudeL
09-06-2012, 20:05
тя не е задръстена като тебе и представите й са съвсем различни

вЕрно, че задръстените не пускат снимки по бельо по фороните.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6h6s43Tke1rwcc6bo1_500.gif

OutlawGirl
09-06-2012, 20:06
Noo
По-скоро за всяко, дето си пуска снимки по бельо във форон, които се очаква да показва само пред гаЖето си.
Ако момчето ти разбере, как ще се почувства?

Виж сега мила, ако пусна снимка по бански, ще е много по-разголена от тази, тъй като това е корсет. Изясни ми едно. Прието е да се публикуват снимки по бански, но снимки по бельо, което закрива същата част от тялото се смята за курвенско?!?!

machoka
09-06-2012, 20:09
нЕкой много хубаво се изрази по-назад, че щрудела е всичко това, което OutlawGirl не е и обратното. има толко много смисъл в това изречение) )

ShtrudeL
09-06-2012, 20:09
Виж сега мила, ако пусна снимка по бански, ще е много по-разголена от тази, тъй като това е корсет. Изясни ми едно. Прието е да се публикуват снимки по бански, но снимки по бельо, което закрива същата част от тялото се смята за курвенско?!?!

Точно така.
Ако беше иначе, хората щяха да се разхождат по бельо.

ShtrudeL
09-06-2012, 20:11
нЕкой много хубаво се изрази по-назад, че щрудела е всичко това, което OutlawGirl не е и обратното. има толко много смисъл в това изречение) )

радвам се за което

*и ужасТ

OutlawGirl
09-06-2012, 20:11
хората щяха да се разхождат по бельо.

Аз ли съм единствената, която обича да се разхожда по бельо :?

ShtrudeL
09-06-2012, 20:14
Аз ли съм единствената, която обича да се разхожда по бельо :?

Не си бе, душа, има много такива. if u know what i mean

OutlawGirl
09-06-2012, 20:14
Няма лошо, че се радваш. И аз се радвам за теб, все пак всички сме уникални, само че аз не си позволявам да критикувам някой, който не познавам относно характера му. Просто някак си не ми се струва коректно.

OutlawGirl
09-06-2012, 20:14
Не си бе, душа, има много такива. if u know what i mean

Искрено съжалявам, че не се чувстваш комфортно в тялото си. Пожелавам ти някой ден да пренебрегнеш комплексите ти. Ще се моля за тебе!

ShtrudeL
09-06-2012, 20:16
кво има да се радваш, само можеш да съжаляваш :lol:

Караш ме да ти търся из нета наистина очарователно момиче, на което бих казала, че се възхищавам.
А за характера:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_luoyyfTusS1r6aoq4o1_500.gif

Wax
09-06-2012, 20:16
Искрено съжалявам, че не се чувстваш комфортно в тялото си. Пожелавам ти някой ден да пренебрегнеш комплексите ти. Ще се моля за тебе!

tru dat

ShtrudeL
09-06-2012, 20:17
Искрено съжалявам, че не се чувстваш комфортно в тялото си. Пожелавам ти някой ден да пренебрегнеш комплексите ти. Ще се моля за тебе!

Мерсажно. Колко си благородна.

П.П. Не те критикувам. Не се заяждам. Констатирам.

OutlawGirl
09-06-2012, 20:17
Караш ме да ти търся из нета наистина очарователно момиче, на което бих казала, че се възхищавам.
А за характера:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_luoyyfTusS1r6aoq4o1_500.gif

Добре, излей си душата, щом толкова добре ме познаваш, за да коментираш характера ми. Какъв ми е характера, поясни?

ShtrudeL
09-06-2012, 20:21
Добре, излей си душата, щом толкова добре ме познаваш, за да коментираш характера ми. Какъв ми е характера, поясни?

Мога да коментирам това, което казваш тук. А това, което казваш тук, издава и черти от характера ти.
Чрез въпросите си, които ти зададох по-рано, може да се каже, че съм го коментирала. Няма да обяснявам защо.

OutlawGirl
09-06-2012, 20:23
Мога да коментирам това, което казваш тук. А това, което казваш тук, издава и черти от характера ти.
Чрез въпросите си, които ти зададох по-рано, може да се каже, че съм го коментирала. Няма да обяснявам защо.

Държа да споменеш черти от характера ми.

kosder
09-06-2012, 20:23
Епична тема с епични диалози.

LadyDi
09-06-2012, 20:25
Епична тема с епични диалози.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6h7u9jAl11rwcc6bo1_500.gif

ShtrudeL
09-06-2012, 20:25
Държа да споменеш черти от характера ми.

Дръж си. : )

OutlawGirl
09-06-2012, 20:25
Епична тема с епични диалози.

С епични същества.

x7aZzy
09-06-2012, 20:25
OutlawGirl, имаш потенциал.
Ама стига си се излагала.

Wax
09-06-2012, 20:26
Щруди ай са ибем :/

OutlawGirl
09-06-2012, 20:26
Дръж си. : )

Ако ще доказваш или констатираш нещо или го прави докрай, или не си прави труда.

OutlawGirl
09-06-2012, 20:27
OutlawGirl, имаш потенциал.
Ама стига си се излагала.

Едно от нещата, които най много ме дразнят е хората да си правят предположения за характера ми, без да ме познават. Нормално да се дразня!

LadyDi
09-06-2012, 20:28
Едно от нещата, които най много ме дразнят е хората да си правят предположения за характера ми, без да ме познават. Нормално да се дразня!

Успокой се. Това е форум.
Ако не искаш да те съдят прибързано, не влизай. Завързвай си IRL контакти с дълги опознавания.

ShtrudeL
09-06-2012, 20:29
Ако ще доказваш или констатираш нещо или го прави докрай, или не си прави труда.

Е, не ми е кой знае колко трудно.
А ти защо не отговори на въпроса ми? Ако момчето ти разбере, че пускаш снимки по бельо в нета, как ще се почувства?

ohluv
09-06-2012, 20:30
Искаш ли да се запишеш как четеш Фройд на глас ?

ShtrudeL
09-06-2012, 20:31
щрудела се излага и се държи като тъпа путка :lol:

Щото не казвам, че обичам да ме чукат в устата? Или щото не съм ти пратила снимка по прашки? хмм

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:31
ShtrudeL много ниско падна, преди те съжалявах за дето хората те подиграват, но сега се убедих, че даже ти е малко, нека пада ти се. Приказваш за другите как злобеели и се хващали за всяко нещо, но ти падна по-долу и от тях, сама си тъсиш конфронтацията с OutlawGirl
гнила ябълка си

kosder
09-06-2012, 20:32
Не ми трябва филм за тая вечер хаха.

ShtrudeL
09-06-2012, 20:33
ShtrudeL много ниско падна, преди те съжалявах за дето хората те подиграват, но сега се убедих, че даже ти е малко, нека пада ти се. Приказваш за другите как злобеели и се хващали за всяко нещо, но ти падна по-долу и от тях, сама си тъсиш конфронтацията с OutlawGirl , гнила ябълка си

Нищо не си търся, разочаровам се.
Дори мисля, че имам прекалено добри чувства.

Wax
09-06-2012, 20:34
Нищо не си търся, разочаровам се.
Дори мисля, че имам прекалено добри чувства.

Whatever floats your boat

x7aZzy
09-06-2012, 20:34
Едно от нещата, които най много ме дразнят е хората да си правят предположения за характера ми, без да ме познават. Нормално да се дразня!

Мацка, на колко си години, че да не знаеш, че в живота е така.
Хората ВИНАГИ те съдят, без да те познават. Преодолей го.
Голямата работа станала, че Щрудела не те харесва. Уж не ти пука, ама се дразниш. Та ти дори не я познаваш.
То като стана дума и аз не те харесвам и имам вече изградено мнение за теб.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:35
Нищо не си търся, разочаровам се.
Дори мисля, че имам прекалено добри чувства.

От самото начло я нападаш и търсиш за кво да се заядеш, престани
А иначе хората били такива , хората били онакива, а ти ква си в случая

LadyDi
09-06-2012, 20:37
Мацка, на колко си години, че да не знаеш, че в живота е така.
Хората ВИНАГИ те съдят, без да те познават. Преодолей го.
Голямата работа станала, че Щрудела не те харесва. Уж не ти пука, ама се дразниш. Та ти дори не я познаваш.
То като стана дума и аз не те харесвам и имам вече изградено мнение за теб.

Point.
Всички си имаме изградено мнение. И не всички сме длъжни да я харесваме.
На когото не му харесва да го ругаят, да не влиза. Бахти драмата, бахти чудото.

Bianc0
09-06-2012, 20:40
Епична тема с епични диалози.


Аз казах, че ще е яко shitstorm... :D

ShtrudeL
09-06-2012, 20:42
От самото начло я нападаш и търсиш за кво да се заядеш, престани
А иначе хората били такива , хората били онакива, а ти ква си в случая

мх никой не нападам, жалко, че изглежда така.
Сигурно си има хубави качества, дори съм склонна да си говорим на по какао за общи теми (ако има такива). Просто казвам какво не ми харесва в отговорите й. Не го казвам от злоба, както казах, се разочаровам. И друга да беше на нейно място. Дори момче да беше. Виждам някаква гавра с някои хубави неща, които няма да коментирам. Всъщност, ако трябва да съм искрена, ми е тъжно. (но също няма да обяснявам защо. Мои си вярвания и убеждения..)

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:43
LadyDi ама малко тъпо става баш тия , дето уж са миличките и добричките и видиш ли ти има едни лоши лоши хора, дето все ги нападат и ги обиждат, щото са много злобни и с прогнили душчки,... та същите тия добрички хора тука си показват зъбките и после като им кажеш нещо се сдухват

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:45
мх никой не нападам, жалко, че изглежда така.


Повярвай ми много жалко изглежда, казвам ти го най-обективно
И да има за какво да си говорите, нали каза, че се интересуваш от Фройд и психоанялизата, е и тя се интересува, може за това да си говорите

LadyDi
09-06-2012, 20:47
LadyDi ама малко тъпо става баш тия , дето уж са миличките и добричките и видиш ли ти има едни лоши лоши хора, дето все ги нападат и ги обиждат, щото са много злобни и с прогнили душчки,... та същите тия добрички хора тука си показват зъбките и после като им кажеш нещо се сдухват

Абе, изчетох страниците назад. Не мисля, че Щрудел я нападна кой знае колко злобно. Нито мисля, че е единствената с това мнение. Друг е въпросът, че не съвпада със самооценката на девойката, но кво да се прави... както казахме - никой не е длъжен да я харесва. Както и тя не е длъжна да не харесва останалите.
Но трябва да се осъзнае (щом ще бъде звезда в Кофата), че хората тук си вадят заключенията от това, което показва. На вас може и да ви харесва всичко, което показва, но за други това си е чиста пошлост. Разликата между снимките по бански и тези по бельо са като разликата между еротиката и порното. Едното се приема, другото не толкова в публичното пространство. И при двете има голи цици. Така че...

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:47
Всъщност, ако трябва да съм искрена, ми е тъжно. (но също няма да обяснявам защо. Мои си вярвания и убеждения..)

Ако трябва да съм искрен и на мен ми е тъжно за някой хора, но на този етап успявам някак си да задържа мнението за себе си

ShtrudeL
09-06-2012, 20:49
мх никой не нападам, жалко, че изглежда така.
Сигурно си има хубави качества, дори съм склонна да си говорим на по какао за общи теми (ако има такива). Просто казвам какво не ми харесва в отговорите й. Не го казвам от злоба, както казах, се разочаровам. И друга да беше на нейно място. Дори момче да беше. Виждам някаква гавра с някои хубави неща, които няма да коментирам. Всъщност, ако трябва да съм искрена, ми е тъжно. (но също няма да обяснявам защо. Мои си вярвания и убеждения..)

Като се замисля, искам да кажа защо се разочаровам.
Защото съм ужасна романтичка (което не означава, че съм лигава такава, обичаща розичките и свещичките) и като такава ми е тъжно, когато виждам как някой не зачита любовта. Сега съм сигурна, че ще се излеят куп ужасни коментари, в които ще се гласи колко съм захаросана и 'ба ли го каква още. Самата й личност не ме интересува грам. Дразни ме това, че има хора, които се гаврят с хубавото. Аз не съм безгрешна, аз също съм правила гадни неща, но никога не съм правила нещо с лоша мисъл, нещо напук, или ей така, за да си го върна на някого. Тя твърди, че ако види нейния да прави секс/да се целува/етц с друга, ще направи същото, за да му върне. НЕ Я СЪДЯ. Тъжно ми е.
И как може да пускаш такива снимки в нета, които може да вижда само нейното си приятелче?
Ех... наистина много мога да говоря, но просто знам какви ще са последващите ви коментари и знам, че няма смисъл.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:49
Абе, изчетох страниците назад. Не мисля, че Щрудел я нападна кой знае колко злобно. Нито мисля, че е единствената с това мнение. Друг е въпросът, че не съвпада със самооценката на девойката, но кво да се прави... както казахме - никой не е длъжен да я харесва. Както и тя не е длъжна да не харесва останалите.
Но трябва да се осъзнае (щом ще бъде звезда в Кофата), че хората тук си вадят заключенията от това, което показва. На вас може и да ви харесва всичко, което показва, но за други това си е чиста пошлост. Разликата между снимките по бански и тези по бельо са като разликата между еротиката и порното. Едното се приема, другото не толкова в публичното пространство. И при двете има голи цици. Така че...

Съгласен съм с теб, но ти не ми разбра основната мисъл

ohluv
09-06-2012, 20:50
http://www.gamer.ru/system/attached_images/images/000/316/825/normal/ZOMG-TEH-DRAMA-PS-.jpg?1296679924

LadyDi
09-06-2012, 20:51
Съгласен съм с теб, но ти не ми разбра основната мисъл
Разбрах я много добре.
Ако беше нападнала някой, когото не харесваш, щеше ли да си на същото мнение?

ohluv
09-06-2012, 20:53
Като се замисля, искам да кажа защо се разочаровам.
Защото съм ужасна романтичка (което не означава, че съм лигава такава, обичаща розичките и свещичките)

единсимвола

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:54
Ех... наистина много мога да говоря, но просто знам какви ще са последващите ви коментари и знам, че няма смисъл.

всички можем, но понякога не го правим

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:55
Разбрах я много добре.
Ако беше нападнала някой, когото не харесваш, щеше ли да си на същото мнение?

Тя още от дргонката като я нападна взе да ми пада в очите, а драгонката не ми е любмка

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 20:57
Абе я се оправяйте бе

*застава отстрани и гледа сеира*

LadyDi
09-06-2012, 20:59
Абе я се оправяйте бе

*застава отстрани и гледа сеира*

Заради тебе се насилих пак да чета страниците назад.
И трябва да ти кажа, че госпожица Отраканост не е на много по-високо ниво, отколкото обвинявате Щрудел.
И нейните коментари са злобнички и заядливи.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:01
Вижте, определено не искам да се заяждам с никой. Беше ми интересно какво и е мнението за мен. Разбирам, че всеки има право на мнение, нормално е да ми е любопитно да разбера, какво точно не и допада. Самооценката ми далеч не е такава каквато явно е в очите на някои. Никой не е длъжен да ме харесва, рабира се, но лично аз смятам, че е некоректно да се правят изказвания за хора, които не познаваш. За външен вид, е приемливо, но за характер е абсурдно да се стига до някакви заключения. Ако трябва да бъда искрена, доста забавно ми е да чета някои коментари и да си правя изводи. Жалкото е, че мнозинството от хора са адски повърхностни. Исках да проверя нещо във форума и се оказах права, благодаря ви за което.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 21:02
Заради тебе се насилих пак да чета страниците назад.
И трябва да ти кажа, че госпожица Отраканост не е на много по-високо ниво, отколкото обвинявате Щрудел.
И нейните коментари са злобнички и заядливи.

Щрудела от самото начало търсеше няква провокация/конфонтация с нея, не съм кьорав, а щрудела не би трябвало да прави такива неща при положение, че през ден реве как всички били злобни и заедливи и нз си кво

LadyDi
09-06-2012, 21:10
Вижте, определено не искам да се заяждам с никой. Беше ми интересно какво и е мнението за мен. Разбирам, че всеки има право на мнение, нормално е да ми е любопитно да разбера, какво точно не и допада. Самооценката ми далеч не е такава каквато явно е в очите на някои. Никой не е длъжен да ме харесва, рабира се, но лично аз смятам, че е некоректно да се правят изказвания за хора, които не познаваш. За външен вид, е приемливо, но за характер е абсурдно да се стига до някакви заключения. Ако трябва да бъда искрена, доста забавно ми е да чета някои коментари и да си правя изводи. Жалкото е, че мнозинството от хора са адски повърхностни. Исках да проверя нещо във форума и се оказах права, благодаря ви за което.

Това е ФОРУМ. Тук така се прави. Не може да подскачаш като ощипана госпожица само защото не всички те смятат за особено умна.

ShtrudeL
09-06-2012, 21:11
Ако трябва да бъда искрена, доста забавно ми е да чета някои коментари и да си правя изводи.

Кво, кво? Прочети се пак и прочети отново частта, в която казваш как някой те коментира без да те познава. Моля.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:11
И нейните коментари са злобнички и заядливи.

Не се заяждам с някой, освен ако не ме провокират.

LadyDi
09-06-2012, 21:12
Не се заяждам с някой, освен ако не ме провокират.

Това все още не те прави по-добра от нея.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:13
С женско на глава не се излиза. Слагам край на драмите с тва изречение.

LadyDi
09-06-2012, 21:14
С женско на глава не се излиза. Слагам край на драмите с тва изречение.

True story.
Не разбирам само защо изобщо си се захванала.

ShtrudeL
09-06-2012, 21:14
С женско на глава не се излиза. Слагам край на драмите с тва изречение.

хаха :)

LadyDi
09-06-2012, 21:15
хаха :)

Това изречение не е смешно. А е най-показателно за характера ѝ.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:16
True story.
Не разбирам само защо изобщо си се захванала.

Защото,
1. както казах беше ми любопитно
2. не мисля, че ти би мълчала на мое място
3. забавлявате ме

ShtrudeL
09-06-2012, 21:16
Това изречение не е смешно. А е най-показателно за характера ѝ.

I know. Просто реших да се въздържа от по-голям коментар.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:16
Това изречение не е смешно. А е най-показателно за характера ѝ.

Показателно е за типичния путешки характер.

LadyDi
09-06-2012, 21:17
Показателно е за типичния путешки характер.

Щом казваш.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:18
I know. Просто реших да се въздържа от по-голям коментар.

Не ни лишавай от коментара си.

LadyDi
09-06-2012, 21:19
Не ни лишавай от коментара си.

Не се заяждай излишно.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:20
Не се заяждай излишно.


I know. Просто реших да се въздържа от по-голям коментар.

Това не е ли заяждане?

ShtrudeL
09-06-2012, 21:20
Не ни лишавай от коментара си.

А де. После аз съм си търсела конфронтация.

LadyDi
09-06-2012, 21:21
Това не е ли заяждане?
Не твърдеше ли ти, че тя трябва да държи мнението за себе си, щото не те познава.
Сега като го прави, не ти изнася.

x7aZzy
09-06-2012, 21:21
Вижте, определено не искам да се заяждам с никой. Беше ми интересно какво и е мнението за мен. Разбирам, че всеки има право на мнение, нормално е да ми е любопитно да разбера, какво точно не и допада. Самооценката ми далеч не е такава каквато явно е в очите на някои. Никой не е длъжен да ме харесва, рабира се, но лично аз смятам, че е некоректно да се правят изказвания за хора, които не познаваш. За външен вид, е приемливо, но за характер е абсурдно да се стига до някакви заключения. Ако трябва да бъда искрена, доста забавно ми е да чета някои коментари и да си правя изводи. Жалкото е, че мнозинството от хора са адски повърхностни. Исках да проверя нещо във форума и се оказах права, благодаря ви за което.

Ох, не те знам каква психология учиш, ама това се учи още първия семестър. Особено пък в социалната психология много внимание се отделя на това "явление". Не че искам да се заяждам, но ми стана странно как човек, който учи тези неща, не може да ги разбере.

И стига си се впрягала. Не е полезно за кожата да се нервиш от всяка дума на някакви непознати в някакъв си форум.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:22
Добре момичета, уважавам мнението ви. Съжалявам, че трябваше да се стига до тук.

LadyDi
09-06-2012, 21:22
Ние също.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:24
Ох, не те знам каква психология учиш, ама това се учи още първия семестър. Особено пък в социалната психология много внимание се отделя на това "явление". Не че искам да се заяждам, но ми стана странно как човек, който учи тези неща, не може да ги разбере.

И стига си се впрягала. Не е полезно за кожата да се нервиш от всяка дума на някакви непознати в някакъв си форум.

Всяко правило си има изключения. Лесно може да си правиш предположения за някой по външния му вид, но да стигаш до заключение и да го коментираш, когато коментара не е желан, не е правилно според мен.

ShtrudeL
09-06-2012, 21:28
Всяко правило си има изключения. Лесно може да си правиш предположения за някой по външния му вид, но да стигаш до заключение и да го коментираш, когато коментара не е желан, не е правилно според мен.

ех... какво значи 'коментара не е желан'? Всеки има свобода на слово. Аз ако не желая да чувам някой работи, какво? Значи, че някой трябва да се съобразява с мен и да не изказва мнение ли? Много неща, които не искаш да чуваш, ще чуваш и това е напълно естествено.
И много ясно, че по външния вид можеш да си правиш заключения. Дори подсъзнателно може да е. Важното е до колко си широкоскроен, за да си останеш само с тях, или да поискаш да разбереш нещо повече. Аз казах малка част от това, което ме разочарова. Не лично в теб, отново казвам.

П.П. Наистина не се заяждам.

x7aZzy
09-06-2012, 21:31
Всяко правило си има изключения. Лесно може да си правиш предположения за някой по външния му вид, но да стигаш до заключение и да го коментираш, когато коментара не е желан, не е правилно според мен.

И сега говориш празни приказки...

Ясно ми стана защо се впрягаш от най- малкото. Просто си дразнещо наивна. Не в добрия смисъл.
Сериозно ли мислиш, че на някого му пука дали ТИ желаеш коментара му или не.


На мен не ми пука дали ще си помислиш, че се заяждам.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:31
ех... какво значи 'коментара не е желан'? Всеки има свобода на слово. Аз ако не желая да чувам някой работи, какво? Значи, че някой трябва да се съобразява с мен и да не изказва мнение ли? Много неща, които не искаш да чуваш, ще чуваш и това е напълно естествено.

П.П. Наистина не се заяждам.

Предполагам, че и всеки има възпитание. Отново казвам, лично аз предпочитам да си запазя коментарите за себе си. Ако ти не си такава, ок затова настойчиво те питах да си изразиш мнението докрай. Както и да е, не сложихме ли край вече на ''дискусията''?

П.П. И аз. :)

OutlawGirl
09-06-2012, 21:32
И сега говориш празни приказки...

Ясно ми стана защо се впрягаш от най- малкото. Просто си дразнещо наивна. Не в добрия смисъл.
Сериозно ли мислиш, че на някого му пука дали ТИ желаеш коментара му или не.


На мен не ми пука дали ще си помислиш, че се заяждам.

Съжалявам, че си останала с такова впечатление. Впрягам се, защото няма кво друга да правя и ми е скучно. Сега разгада ли ме?

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 21:36
Всеки има свобода на слово. Аз ако не желая да чувам някой работи, какво? Значи, че някой трябва да се съобразява с мен и да не изказва мнение ли? Много неща, които не искаш да чуваш, ще чуваш и това е напълно естествено.

помни си приказките и утре като прихапваш бърни и остриш вежди за някой, който те е коментирал си ги спомни, ти си тая, дето пише по 10 страници оправдания някой, като се изкаже негативно за теб, на мацката и е през оня работа неска е тука утре я няма

ти свикна ли с нещата, които не искаш да чуваш, прие ли ги за нещо нормално ?

ShtrudeL
09-06-2012, 21:36
Предполагам, че и всеки има възпитание. Отново казвам, лично аз предпочитам да си запазя коментарите за себе си. Ако ти не си такава, ок затова настойчиво те питах да си изразиш мнението докрай. Както и да е, не сложихме ли край вече на ''дискусията''?

П.П. И аз. :)

Невъзпитано ще е да ти крещя/повишавам тон/псувам/обвинявам/съдя за нещо.

Ок.. както и да е..

x7aZzy
09-06-2012, 21:37
Съжалявам, че си останала с такова впечатление. Впрягам се, защото няма кво друга да правя и ми е скучно. Сега разгада ли ме?

И да съжаляваш и да не съжаляваш, втори шанс за първо впечатление няма. Ама да не си го слагай на сърце.

Бтв от това, което си писала, виждам, че не е останало много за разгадаване. Изпяла си си всичко (а аз даже не съм чела цялата тема) - явно наистина ти е скучно. Бе то няма лошо да сме честни, ама чак пък толкоз. Някак си ставаш прозрачна след като споделиш всичко. Лично мнение.

ShtrudeL
09-06-2012, 21:38
помни си приказките и утре като прихапваш бърни и остриш вежди за някой, който те е коментирал си ги спомни, ти си тая, дето пише по 10 страници оправдания някой като се изкаже негативно за теб, на мацката и е през оня работа неска е тука утре я няма

ТоЗ пък. Помня си ги, помня си ги приказките. А на мацката не й е през оная работа, ама айде да не почваме пак.

OutlawGirl
09-06-2012, 21:38
Колкото и забавно да ми е, направих си изводите, проведох си експеримента и ви желая лека нощ :П

LadyDi
09-06-2012, 21:40
:lol:

Ах виеееее... опитни маймункииии :)

ShtrudeL
09-06-2012, 21:40
Ако е наистина някакъв психологически експеримент - евала.
Доста жертва от личния си и сексуален живот заради него.

x7aZzy
09-06-2012, 21:42
Колкото и забавно да ми е, направих си изводите, проведох си експеримента и ви желая лека нощ :П

Е, сега. Не се излагай, де! Можеше и малко по- оригинално оправдание да си измислиш.
Тая песен с "експериментите" съм я чувала и преди. Не е забавно вече.

ShtrudeL
09-06-2012, 21:44
Е, сега. Не се излагай, де! Можеше и малко по- оригинално оправдание да си измислиш.
Тая песен с "експериментите" съм я чувала и преди. Не е забавно вече.

ее дее :3

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 21:47
Щрудел драго ли ти стана, като спечели битката с мацето, кажи ми честно :lol:

Bianc0
09-06-2012, 21:47
Тая тема ми напомня на кофата преди време. Кофти, че вече няма такива теми. :D

ShtrudeL
09-06-2012, 21:48
Щрудел драго ли ти стана, като спечели битката с мацето, кажи ми честно :lol:

Не, голям си филмар, който никога няма да си промени мнението за мен каквото и да става. Не се чувствам 'спечелила' нищо.

ohluv
09-06-2012, 21:50
Тая тема ми напомня на кофата преди време. Кофти, че вече няма такива теми. :D
пророних една сълза...

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 21:52
Не, голям си филмар, който никога няма да си промени мнението за мен каквото и да става. Не се чувствам 'спечелила' нищо.
не се чувстваш да си спечелила нещо, но изглежа така все едно си
аз, филмар хахаха
грешиш, промених си коренно мнението за теб

ShtrudeL
09-06-2012, 21:55
не се чувстваш да си спечелила нещо, но изглежа така все едно си

srly? http://data.whicdn.com/images/10651000/67222-26888_large.gif
Я ми намери поста, в който пускам заря и подскачам от вълнение, за да се насладя на победата си отново.

Oy7ofCon7roL
09-06-2012, 21:57
srly? http://data.whicdn.com/images/10651000/67222-26888_large.gif
Я ми намери поста, в който пускам заря и подскачам от вълнение, за да се насладя на победата си отново.

ей сИгичка

MISTAKE.661
09-06-2012, 22:26
no more drama ?

Chrizz
09-07-2012, 00:08
Тая тема ми напомня на кофата преди време. Кофти, че вече няма такива теми. :D

mhm


no more drama ?

i'm sad too :(

OutlawGirl
09-07-2012, 00:10
Е, сега. Не се излагай, де! Можеше и малко по- оригинално оправдание да си измислиш.
Тая песен с "експериментите" съм я чувала и преди. Не е забавно вече.

Не е никакво оправдание. С цел започнах с публикуването на снимки, интересно ми беше дали ще стане това, което предполагах и ако трябва да бъда искрена, доста надмина очакванията ми. Виждам, че си разумно разсъждаващо момиче и ако трябва да съм искрена твоята критика ми допада повече от който на който и да е било друг тук. Като цяло исках да проверя какво внимание ще получа от женската аудитория и да сравня по тоя начин българките и англичанките. Направих си изводите и не се срамувам от нищо, което съм писала. Такава съм и явно нямам проблем да отговарям искрено на въпросите, които са ми задавали. Далеч не е така както го изкарват, че съм се засегнала. Реално няма как да се засегна от мнението на хора, които не съм виждала и не познавам. Искрено може да ме засегне човек на който държа. Отново казвам уважавам мнението ви и нямам нищо против вас, това, че не съм си мълчала на дадени коментари, не значи че имам нещо лично против вас, просто си изказвам мнението, както и вие правите :)

awerw
09-07-2012, 06:01
ейй, края на темата да хванеш и всичко ти става ясно :D

yakuza_
09-07-2012, 06:03
Мнението е като задника, всеки го има, било то и грешно.

OutlawGirl
09-07-2012, 06:31
Мнението е като задника, всеки го има, било то и грешно.

Много правилно.

yakuza_
09-07-2012, 06:34
вече може да пуснеш голите снимки

Oy7ofCon7roL
09-07-2012, 06:50
Според мен щруделката беше яла прекалено много сладко снощи и се беше превъзбудила нещо :cool:

Даже и на мем ми говореше на въпреки, при положение, че се опитах да и обясня като човек, колко тъпо изглежа отстрани, точно тя да ги прави тия грозни нещица, а именно да търси как и за какво да се заяде с някой при положение, че точно тя най-много съди това у хората.... както и да е

yakuza_
09-07-2012, 06:51
Тя иска да е една, но се изкарва друга :D

Oy7ofCon7roL
09-07-2012, 06:54
Ами ще си правим изводите
и те така

yakuza_
09-07-2012, 07:01
даже се сещам конкретен случай, в който в някоя си нейна тема, написа, че обичала да е цинична :lol: ако тя е цинична ...

Oy7ofCon7roL
09-07-2012, 07:07
Тва е горе долу като с работата, че била мазохистче и обичала грубия секс :lol:

LadyDi
09-07-2012, 08:44
oh, boy, boy, boy...

nqmaznacheniee
09-07-2012, 09:09
пак ли изпуснах всичко веееееееееееееее :-x

Oy7ofCon7roL
09-07-2012, 09:57
oh, boy, boy, boy...

Сеирджийче си ти обаче :cool:

LadyDi
09-07-2012, 10:11
Сеирджийче си ти обаче :cool:
По-добре отколкото да гледам сериали ;)

Oy7ofCon7roL
09-07-2012, 10:14
По-добре отколкото да гледам сериали ;)

абсолютно :lol:

machoka
09-08-2012, 06:35
Гледам става модерно всички да си вадят изводите, аз пА стигнах до следните заключения.

а) ОутОфКонтрол лъска на снимки на Щрудел. Седва я като кученце във всяка тема, заяжда се с нея, поучава я, критикува я и това е навсякъде. Майна, така сваляхме момичета в 6 клас бе, Отпусни малко, релаксирай че взе да се набива на очи и става смешно отстрани) А пък и не знам що все ти си център на най-грязните мини-скандалчета, раздаваш квалификации кой какъв бил. Където има тийн драма, все ти си и у центъра, бах та в интрижката ; P

б) Некой некога и нЕкъде ме нарече путкопоклонник, но какво имаме тука: появява се някакъв блуждаещ елемент, пуска 4 надупени снимки, пише в 2 изречения че лапа/гълта/праи анален и мрази турци и като некви послушни кученца всички почват да и лижат краката, и й накацаха като мухи на лайно. ХА-ХА! Ебах ви в загорелите путкопоклонници, да не съм ви чул вече HA-HA :D

yakuza_
09-08-2012, 06:37
Едно е да ти се ебе, но друго е във всяка тема да идваш и се мъчиш да я извадиш от "лайната" като и ти знаеш, че не е права.

machoka
09-08-2012, 06:45
аз като не е права и го казвам. Например и пожелавам да пее само в банята. Обаче да ми ходи някъв чико по нея и да я задява по темите, само и само да разменят някоя друга сладка приказка ... ) ))) в смис просто темите се опропастяват, па и е смешно отстрани погледнато. Тоооолкова изсмукано понякога, като онова за пътешествениците хАХХАхАХхА

yakuza_
09-08-2012, 06:47
Ама и ти го правиш същото :lol: доколкото съм забелязал.

machoka
09-08-2012, 06:49
кое същото? чат пат у темите за снимки пусна някой палав коментар за шоуто и твай... ама да тръгнеш да преследваш определен човек и където го засечеш да се заяждаш с него си е вече мания, не е никак забавно хах.

yakuza_
09-08-2012, 06:54
не това, че я следиш нея конкретно

machoka
09-08-2012, 06:55
Нея конкретно не я следя, просто огрявам навсякъде и си останал с грешно впечатление))

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:06
Мачок, казвай ще си говорим празни приказки или ще говорим серизозно да знам как да ти отговарям ?

machoka
09-08-2012, 07:08
Не ми се задълбава, 'ма съм длъжен да правя такива влючвания от време на време :D

Wax
09-08-2012, 07:11
б) Некой некога и нЕкъде ме нарече путкопоклонник

И все още го твърдя. Към тва момиче тука имам точно нулеви пристрастия. Четох целия сеир досега с изражение "meh"

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:12
Не ми се задълбава, 'ма съм длъжен да правя такива влючвания от време на време :D

не ми е проблем, не съм тънкообиден, не се засягам, в края на краищата смятам, че и двамата сме над тези неща и за това мога да ти отговоря сериозно или да се излигавим

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:13
И все още го твърдя. Към тва момиче тука имам точно нулеви пристрастия. Четох целия сеир досега с изражение "meh"

и аз нямам пристрастия и не съм взимал абсолютно никво отношение в спора

machoka
09-08-2012, 07:14
Вакса, имаме някви различни разбирания явно за пукопоклонничеството. Ходих по женски гъзове до 17, след това нещата се обърнаха)

Oy7ofCon7roL ти в крайна сметка искаш ли да изчукаш щрудела ако ти падне в ръчичките или не? )

Wax
09-08-2012, 07:17
Вакса, имаме някви различни разбирания явно за пукопоклонничеството. Ходих по женски гъзове до 17, след това нещата се обърнаха)

Oy7ofCon7roL ти в крайна сметка искаш ли да изчукаш щрудела ако ти падне в ръчичките или не? )

Всеки би искал да изчука щрудела, но на повечето километрите им пречат и не се занимават.

А путкопоклонничеството - Като оставим настрана мненията ти в форона, беше много кофти да ни зарежеш на форонната и да тръгнеш на някъде с щруделясника с надеждата да я ебеш (Ако си я ебал вече отхвърлям тезата си :cool: )

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:18
Oy7ofCon7roL ти в крайна сметка искаш ли да изчукаш щрудела ако ти падне в ръчичките или не? )

Сериозно, да бих без да и се замисля
В допълнение ще кажа, че съм излизал с момиче абсолютно копие на характера на щрудел и успях да издържа точно 2 седмици и я отсвирих
надявам се да съм бил максимално ясен какво имам предвид

machoka
09-08-2012, 07:18
е аре нема да коментираме кой - кого ебе по форумни :D

machoka
09-08-2012, 07:20
Сериозно, да бих без да и се замисля
В допълнение ще кажа, че съм излизал с момиче абсолютно копие на характера на щрудел и успях да издържа точно 2 седмици и я отсвирих
надявам се да съм бил максимално ясен какво имам предвид


ти колко пъти излезе с Щрудела, та заключваш къф и бил характера? Я да си представим ситуацията, в която има неква разлика между това, което оставя като впечатление за себе си у форона и това, което е в действителност? Може па да ти се прииска да я чукаш повече от две седмици)

Wax
09-08-2012, 07:20
Що бе - за мене не е проблем :cool:

Пък сериозно драсни едно ЛС с отговора на предишния въпрос ако искаш, да знам кви изводи да си изкарам.
Не че мнението ми трябва да е от значение за тебе, но :D

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:21
Мачок разбери нямам никви пристрастия към никой, нямам нищо против никой, единствената ми слаба черта, както и ти сам каза е че съм си малко интриганче и сеирджийче :lol:

machoka
09-08-2012, 07:21
Що бе - за мене не е проблем

Пък сериозно драсни едно ЛС с отговора на предишния въпрос ако искаш, да знам кви изводи да си изкарам.
Не че мнението ми трябва да е от значение за тебе, но

аве що бе, кефи ме да си коментираме без понятие да си имаме за кво иде реч..

ей живота не е само форум 8-)

Wax
09-08-2012, 07:22
Може па да ти се прииска да я чукаш повече от две седмици)

Той аутофконтрола се изказа малко прибързано.
Идеална е за чукане - да не говорим само 2 седмици.
Все пак ти ше я ебеш, няя си правиш лаф с нея ;)

Wax
09-08-2012, 07:23
ей живота не е само форум 8-)

Ти най-добре от всички с 11 112 717 мнения трябва да знаеш :lol:

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:23
ти колко пъти излезе с Щрудела, та заключваш къф и бил характера? Я да си представим ситуацията, в която има неква разлика между това, което оставя като впечатление за себе си у форона и това, което е в действителност? Може па да ти се прииска да я чукаш повече от две седмици)

Не съм излизал с нея, не бих го и направил( наистина не бих)
Ами смятам, че съм я преценил какъв характер е според това как се държи , как отговаря и т.н може и да греша , но е малко вероятно

machoka
09-08-2012, 07:25
Едно време познавах една затворена мацка..изглеждаше малко като щрудела.. Приличаше на детенце (абе, тва да не е некъф фетиш? хаха), все пак пълнолетна (ти да видиш)... таа беше срамежлива, затворена, не говореше много само си мълчеше и се усмихваше...

е тая каква мръсница беше е леглото майниии, тая ме е научила на нема такива трикове :D

та останах с ЕЙ такива очи като я видях как се метка като риба на сухо у чаршафите..

та, да .. тва беше една поучителна история за тия дет имат главЪ на раменете ; )

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:28
Едно време познавах една затворена мацка..изглеждаше малко като щрудела.. Приличаше на детенце (абе, тва да не е некъф фетиш? хаха), все пак пълнолетна (ти да видиш)... таа беше срамежлива, затворена, не говореше много само си мълчеше и се усмихваше...


Именно и аз излизах точно с такъв борсук, дето само мълчи пък аз се мъча да сглобя някъв монолог, е при мен даже и не се стигна до секс да я видя как е, ноо както казах просто не издържах, ама иначе в скайпа пишеше и знаеше 2 пъти повече от мен , даам :cool:

machoka
09-08-2012, 07:31
требвало е да я пробваш. туй е неразработен пУтенциал :D

а пък аз личноСТНО, бих предпочел по-улегнало, ако можем да го наречем така момиче, пред черна станция дето не спира да ми опява за молчИта, за концертчИта, за моренцИта, за кво направИла и т.н.

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:36
требвало е да я пробваш. туй е неразработен пУтенциал :D

а пък аз личноСТНО, бих предпочел по-улегнало, ако можем да го наречем така момиче, пред черна станция дето не спира да ми опява за молчИта, за концертчИта, за моренцИта, за кво направИла и т.н.

ами трябваше ама, на

иначе лиглите с молчетата и моренцата настрани, предпочитам по-мъжки характери, да говори ама да не се префантосва, най мразя лигавото държание

yakuza_
09-08-2012, 07:37
аре ве очаквах каране, чак след час съм на работа, давайте по спора, защото няма какво др да правя

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:40
Кво да се караме, аз го разбрах кво има предвид, той ме разбра какво имам предвид

machoka
09-08-2012, 07:41
абе лигави не знам, аз не понасям мъжкарани, смъкнати или всякви подобия на ... мъжкарани, едни нахакани такива, дето се мислят за голямата работа.

една мацка трябва да е женствена, пък ако ще това да включва наченки на 'лигаво' по смисъла на кокетно или нещо ба ли го как да го обясня.. свенливо му кажи. А най-ме дразнят високомерни кучки с едно изражение тип 'коя съм аз' с повдигнатите вежди на нацупени муцуни.. за такива само бой и српско. иначе да, трябва да умее да води разговор, иначе една тегавина настава..

yakuza_
09-08-2012, 07:47
Аз мълча, а тя ме слуша.

Аз не понасям много, много някой/я да ми се лигави, бърка ми в далака. И да ми говорят като на малко дете, с такъв тон.

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 07:52
Мъжкарани в смисъл, че като и кажа тая вечер си фащам чукалата и отивам на някое гьолче да се напия кат гъз или пък, че неска не ми до момичета и искам да гледам мач и да излезна някъде с приятели да няма мусенета и коментари от типа "ти не ми обръщаш внимание" или "приятелите ти по-важни ли са от мен" общо взето мъжко мислене да има... разбира се, че трябвая да бъде женствена, но не понасям женското префантосване и повърхностното женско мислене, както и не понасям да се хлепа с грим, една очна може да си сложи и толоз

LadyDi
09-08-2012, 08:10
в крайна сметка, обаче, къде избяга психоложката?
какво стана с психологическите ни профили?

DeviL_AsS
09-08-2012, 08:17
в крайна сметка, обаче, къде избяга психоложката?
какво стана с психологическите ни профили?

Тя си направи 'проучването' и изчезна.

LadyDi
09-08-2012, 08:19
дам, написахме ѝ домашното за семестъра :D
аз и Щрудела основно

Oy7ofCon7roL
09-08-2012, 08:20
в крайна сметка, обаче, къде избяга психоложката?
какво стана с психологическите ни профили?

ти пък... мълчи малко бе, тя на мен щеше да прави портрет, тъкмо всички бяха забравили и ти се обади :(

LadyDi
09-08-2012, 08:21
мен ако питаш, и тя те е забравила

yakuza_
09-08-2012, 08:39
Тя си направи 'проучването' и изчезна.

ревнуваш ли : /

DeviL_AsS
09-08-2012, 08:41
ревнуваш ли : /

теб ли :Д

yakuza_
09-08-2012, 08:43
теб ли :Д

че всички момчета и обърнаха внимание и я провъзгласиха за алфа сред момичетата в кофата

чао отивам на работа

DeviL_AsS
09-08-2012, 08:47
че всички момчета и обърнаха внимание и я провъзгласиха за алфа сред момичетата в кофата

чао отивам на работа

да,сега си скубя косата от яд и завист и плача.

x7aZzy
09-08-2012, 10:03
в крайна сметка, обаче, къде избяга психоложката?
какво стана с психологическите ни профили?

Хах, и на мен ми стана интересно.

OutlawGirl
09-08-2012, 12:29
Според мен темата се изчерпа и е време да бъде заключена.

OutlawGirl
09-08-2012, 12:34
Хах, и на мен ми стана интересно.

Ако някой желае да си изкажа мнението за него, да ми пише, с удоволствие бих отговорила на лично съобщение. По темата не виждам смисъл да пиша вече. Тея 'дилеми' се превърнаха от смешни в банални.

ShtrudeL
09-08-2012, 13:10
Аз имам последен въпрос към теб:
Каза, че искаш да направиш сравнение между българките и англичанките. Каза и че си националистка.
Какъв е твоя манталитет? Български или такъв на англичанка? И моля, обоснови се.
И не мислиш ли, че е глупаво да правиш такива сравенения? Разбирам да сравняваш българин с някой от някое племе, където си слагат пръстени на вратовете, или си пробиват носовете/ушите, щото така е прието, или нещо такова, но втф?!
А каква искаш да ставаш? Психолог, психотерапевт, психиатър, психоаналитик, какво?


П.П. Wax, някои от коментарите ти съкват.

machoka
09-08-2012, 13:25
По желание на познайте кой, затварям темата.