PDA

View Full Version : Въпрос



sky_of_love
09-03-2012, 14:31
Проблема е следния.Наложи се да прекъсна обучението си поради лични причини и сега когато искам да се запиша да уча в нощна гимназия излезе проблем .Те искат да им се представи доказателство че съм завършила дадения клас ,но проблема ми е че майка ми не помни къде го е сложила и всички търсихме като луди но не можехме да го намерим вероятно при невнимание го е изхвърлила.Какво мога да направя как да се запиша в вечерната гимназия като нямам това удовостоворение че съм завършила дадения клас сега излиза че съм с скръстени ръце .Има ли някакво решение?Баща ми казва че трябва да отида в предното училище където учих и евентуално да ми дадат или направят ново удостоворение но не знам дали това въобще е въжможно дали въобще пазят някакво копие на това минали са доста годинки и не съм много сигурна в това?Също така ми казваха да отида в вечерното и да им обесня за положението ми но съм доста скептично настроена в това все пак има правила които трябва да се спазват?Искрено ще съм ви благодарна ако ми кажете нещо което би ми помогнало в тази доста непирятна ситуация.

thunderstruck5
09-03-2012, 14:46
Отидете в предишното училище. Там има протоколи, в които се пази всичко. Вероятно ще ти издадат удостоверение.

someonerandom
09-03-2012, 15:51
Отиди в предното училище.Свидетлства за завършено образование от всякакъв тип се искат постоянно,а да не мислиш,че си първата,която губи своето? 8-)

Noja
09-03-2012, 17:55
И мен ако питаш не се плаши, а отиваи в предишното даскало, пазят се и трябва без проблем да ти изкарат.