PDA

View Full Version : НЕПОЗНАТИЯТ ;ДД



aleksiq22
09-03-2012, 14:37
Здравейте, от много време ви чета, а сега реших да се регистрирам и да помоля за съветите ви.Момиче на 15 години съм.Наскоро се наложи да вляза в детска болница за изследвания.Там има деца от различни градове със севъзможни болести.Там срещнах много деца на моята възраст, но едно момче някак се наби в съзнанието ми.Не сме говорили само се спопоглеждахме:
вървях по коридора видях го той ме гледаше както и аз него и той отмести погледа си аз се усмихнах и ме погледна отново, общо взето ме гледаше когато бяхме близко ..но за мен това не означава нищо.Не успях да се запозная с него защото не го заварих сам (в повечето време беше с майка си).Искам да се запознаем, да си чатим и да се видим някой път Изписаха ме, но трябва да отида за епикриза и ще се видим.. има шанс да го видя сам, но някак си ме е срам да отидса при него и да се запозная..много пъти мислех да вляза в стаята му и да му оставя на листче скайпа ми ( разбира се докато го няма ) но ми се строри някак тъпо не знам.. някакви идеи имате ли ?

Auriss
09-03-2012, 14:49
Случвало ли ти се е да гледаш някаква случка на живо / по телевизията и от поведението на тия хора, дето ги гледаш, направо теб да ти става неудобно.
Като си го представих това с листчето и ... /facepalm

Нищо няма да ти стане ако отидеш, представиш се като бял човек и го питаш как се казва >.> Срам, не срам - т'ва ти е вариантът.

DennisCobain
09-03-2012, 15:00
Може да духне вятъра през прозореца, да отвее листчето зад шкафа или под леглото.. И нинджовските ти изпълнения за тихомълко влизане в чужда стая ще отидат по дяволите. -.- Отивай и се запознавай с него. Няма да умреш. Със срам нищо не се постига.

anonymous708973
09-03-2012, 16:07
Здравейте, от много време ви чета, а сега реших да се регистрирам и да помоля за съветите ви.Момиче на 15 години съм.Наскоро се наложи да вляза в детска болница за изследвания.Там има деца от различни градове със севъзможни болести.Там срещнах много деца на моята възраст, но едно момче някак се наби в съзнанието ми.Не сме говорили само се спопоглеждахме:
вървях по коридора видях го той ме гледаше както и аз него и той отмести погледа си аз се усмихнах и ме погледна отново, общо взето ме гледаше когато бяхме близко ..но за мен това не означава нищо.Не успях да се запозная с него защото не го заварих сам (в повечето време беше с майка си).Искам да се запознаем, да си чатим и да се видим някой път Изписаха ме, но трябва да отида за епикриза и ще се видим.. има шанс да го видя сам, но някак си ме е срам да отидса при него и да се запозная..много пъти мислех да вляза в стаята му и да му оставя на листче скайпа ми ( разбира се докато го няма ) но ми се строри някак тъпо не знам.. някакви идеи имате ли ?

Листчето е добра идея, щом си срамежливка на 15, но или му напиши номера си, или му дай фейсбук. Поне да знае как се казваш.

LadyDi
09-03-2012, 16:10
ъъъ...
troll alert...

just sayin' пък вие правете квото знаете

ChuShki
09-03-2012, 18:54
В първи-втори клас се пускаха листчета в чантите на момченцето/момиченцето и там пишеше, че го/я харесваш ... jusi sayin...

Vanina Bittner
09-03-2012, 19:14
Другите са прави не се притеснявай заговори го, а ако нещо се обърка извини се и не се срсмувай винаги може да се поправи всичко :)

urlittlelady
09-03-2012, 20:32
от тези телефони и компютри населението не смее две думи да си каже в очите :D
по същество - заговори го нищо няма да загубиш, може пък и него да го е срам да те заговори ^_^

Зайче..
09-03-2012, 20:45
и аз бях така преди, ама наскоро не знам какво ми стана и сякаш спря да ми пука. Дори преди около месец ми беше първото запознанство с момче по моя инициатива :Д много тъпо звучи, ама бая усилия ми костваше.. та, искам да кажа, като човек, който знае какво е да те е срам, че няма нищо лошо, страшно или срамно в това да се запознаеш с някой. успех ;3

Psyko Nuts
09-03-2012, 21:47
и аз бях така преди, ама наскоро не знам какво ми стана и сякаш спря да ми пука. Дори преди около месец ми беше първото запознанство с момче по моя инициатива :Д много тъпо звучи, ама бая усилия ми костваше.. та, искам да кажа, като човек, който знае какво е да те е срам, че няма нищо лошо, страшно или срамно в това да се запознаеш с някой. успех ;3

Кви усилия ти е коствало? :D

По темата: Постъпи, като зайчето :D

aleksiq22
09-04-2012, 16:09
Отидох, нямаше как да се запозная с него (майка му беше там) видях се с някои приятелки и се оказа, че са близки с момчето от стаята му.Излязохме с трях и момчето от стаята.Когато той разбра отиде извика го (явно му е разказал0 бях притеснена.. той дойде ии какво стана в този момент не мога да си обясня,...колкото и глупаво да звучи започна да ми тече кръв от носа.л.много кръв не можехме да я спрем 20 мин..той седеше и ми се усмихваше започна да прави набираня..и някакви неща прибраха си се..уж се разбрахме , че по-късно ще дойдат пак..но после разбрах, че той е турчин (по никакъв начин не ми пречи..) но не е могъл да разбере какво точно се случва, спрях кръвта и седнах с приятелката ми ан пейката а той беше на балкона ..целия следобед (до сега не го беше правил) постоянно гледаше..постоянно..но после не дойде..не успяхме да се запознаем..дадох на едно листче скайп и фейсбук .. ако сиак да ме намери..след малко някакво турско женско име ме намери във фейсбук....и може би вече вясичко е загубено..но определно се видя че има интерес

Psyko Nuts
09-04-2012, 18:52
Ебаси готиния пич. :D На теб ти е потекло кръв от носа, а той ти се е усмихвал и се е набирал. Такова нещо за първи път чувам. :lol:

Lisinka
09-08-2012, 16:04
от тези телефони и компютри населението не смее две думи да си каже в очите :D
по същество - заговори го нищо няма да загубиш, може пък и него да го е срам да те заговори ^_^
Напълно съм съгласна !!! ... Пълен ужас е с тези компютри, че и изневерите идват от тук :D Смелост му се вика, отиваш и го заговаряш.. ако ще с едно "колко е часът?" или просто "Здравей,искам да се запознаем?" :))