PDA

View Full Version : Към момчетата



Chris.Sayway
09-03-2012, 18:31
Въпроса ми е как изглежда момичето от мечтите ви :D ,
знам че няма перфектно момиче, но вие как си я представяте :D

slimbo
09-05-2012, 11:21
^ да ти кажа от тая тема няма смисъл защото всички знаем отговора И ТОЙ Е --- Само по парфюм .... нали знаеш момчетата/мъжете са ОГРОМНИ свине /И да МОМИЧЕ СЪМ/

Chris.Sayway
09-05-2012, 19:48
:D аз все пак да попитам . Има все още някъде из БГ свестни момчета , обаче се броят на пръсти ;) :(

slimbo
09-06-2012, 22:05
:D ако тях питаш всички са свестни ама нищо не струват

thegreenzombie
09-06-2012, 22:10
meh.. момичетата са по-зле.. :/
нда.. off topic

mikko123
09-06-2012, 22:11
Овално или дълго лице (но в никакъв случай широко, кръгло или много бузесто). Ако пък е с кръгло чело - поне да има издължена брадичка.
Коса - ако е дълга и права - руса или червена, ако е къса или къдрава - може всякаква, включително и черна.
Ръст - между 165 и 175, като 170 ми е идеално.
И за предпочитане - да е от добро семейство и да има поведение в обществото, за да не ме излага, простачките не ми харесват.
Знам, че имам много претенции между другото и като гледам в БГ няма много момичета които да отговарят на тях, та ще си търся мацка в чужбина. :)

Anichkaxxwee
09-07-2012, 00:51
Овално или дълго лице (но в никакъв случай широко, кръгло или много бузесто). Ако пък е с кръгло чело - поне да има издължена брадичка.
Коса - ако е дълга и права - руса или червена, ако е къса или къдрава - може всякаква, включително и черна.
Ръст - между 165 и 175, като 170 ми е идеално.
И за предпочитане - да е от добро семейство и да има поведение в обществото, за да не ме излага, простачките не ми харесват.
Знам, че имам много претенции между другото и като гледам в БГ няма много момичета които да отговарят на тях, та ще си търся мацка в чужбина. :)

Успех ;д

mikko123
09-07-2012, 01:00
Всъщност имаше една, която да отговаря, ама тя мн дърта вече - Ася Статева-Станчева - най-красивата българка в началото и средата на 90-те, бивша манекенка и водеща на Супершоу Невада. ;)

Gilfordvgg
09-07-2012, 06:21
Външния вид за мен няма толкова голямо значение, единствено да не е много пълна или уникално ниска. Важно е отвътре каква е.