PDA

View Full Version : Да сподея.



FaK3Sm|l3
09-03-2012, 22:28
Всичко започна когато бях по-малка и една приятелка го харесваше, беше хлътнала по него.И знаех доста неща за него ,но осъзнавах ,че той беше големия готин батко и нямаше да ми обърне внимание. Учихме в едно училище и доста пъти го виждах по коридорите, винаги беше с приятелите си вървеше важно и хвърляше по един убийствен поглед понякога ^^. Всяка година училището организираше лагер ,който всеки път беше на едно място и затова се поколебах дали да отида за 3-ти път ,но след като разбрах ,че ще ходят доста приятели а и големите, реших ,че ще е забавно и се съгласих... Всичко беше готово и вече бях на онова място, където винаги автобуса ни взимаше и откарваше. Тогава видях него. Сякаш нещо ме докосна отвътре, усетих онова топло,мило и невинно чувство. Качихме се с моята приятелка и той беше точно пред нас. Усетих парфюма му, които ще помня дълго. И потеглихме. По пътя си спомних за предишните пъти, за предишните тръпки и си казах ,че тази година трябва да остане най-хубавия спомен, защото беше последна. Пристигнахме и се настанихме в добре познатата стая. Беше доста тъпо. В същия ден вечерта големите ни поканиха в стаята, защото нямаше по големи момичета от нас и си търсиха компания. Когато отидохме те вече бяха заляни и имаше много алкохол цигари и така нататък. Напихме се с моята приятелка и преди да се усетя вече бях в леглото му. Всичко започна с една неочаквана целувка, която ме накара да изтръпна цялата. Бях в прегръдките му и не си спомням за по нататък ;п .Но всичко се отърси когато госпожите дойдоха да ни слагат по леглата. На сутринта махмурлука тресеше всички. През останалите дни беше прекрасно. Бях най-щастливата! Закачки,целувки и прегръдки в нощите красиви..Не мислех за напред, живеех ден за ден.И така последната вечер трябваше да празнуваме естествено и както в първата вечер само че нещата с леглото станаха по-сериозни. И ето че той беше моя пръв и единствен. Да направих го с целия си разум и го исках! Беше прекрасно, няма думи с които да опиша. Знаех ,че си заслужаваше ,защото го познавах твърде добре. И не беше такъв какъвто изглеждаше, а нещо много повече! На сутринта беше студен. По принцип не говори много. Обхванала го бе сутришна лятна тишина. Не дойде при мен. Нищо не каза. Чакахме дълго автобуса и аз си мислех как всичко свързано с това място ще ми липсва..как няма да съм там отново.. И автобуса дойде, седнахме на същите места и пак ни завлече към вкъщи. С музичка и мисли по пътя къс... И когато си казвахме чао , той просто си замина без дори да ме погледне. Помислих си дали не направих грешка.И така писахме си по фейсбук все едно нищо не е станало. След 2 дена. Ейтака от нищото ми предложи. Разплаках се от радост. Не знаех какво да кажа, така че просто приех моментално. Дните минаваха, а той не се обади не писа поне на едно кафе да отидем. Писах му веднъж, а той ме попита какво съм искала?? Та така както ми предложи, така и скъса с мен без дори да каже нещо. Плаках.. плаках много. Беше казал, че вече не му пука за мен. Минаха дни и ми писа един път, че си ме искал и искал да излезнем. Съгласих се,но това така и не стана. Пак минаха дни и аз все още имах надежда. Пак ми писа, но като fb-приятели и нищо повече. Осъзнах, че вече няма начин да сме отново заедно..плаках,плача и пак ще плача за него защото искам да го върна. Толкова искам да го върна. Липсва ми! Липсва ми всичко с него! Питах се дали аз съм виновна, но не откривам грешка, която да съм допуснала. Влюбих ли се? В погрешния? Болката е голяма аз винаги ще го помня! За него ще съм просто поредната, която той ще забрави. Напоследък само лоши преживявания ми се случват и всичко ,и всички са против мен. Къде е това щастие..да си взема късче от него за да се почувствам и аз щастлива. Къде е тази обич.. да си взема късче от нея за да се почувствам обичана. Продължавам напред пожелайте ми късмет ! :)


За него тя беше просто поредната, с която щеше да изневери на приятелката си.. за него тя беше малко наивно момиче.За нея той беше нещо повече.Тя още помни деня в който всичко започна.Тя вече го познаваше твърде добре.. знаеше всяка негова стъпка.Тя се беше влюбила в момчето,което искаше тялото й, а тя сърцето му.Беше заобградена от приятелите си през деня,а вечер когато отстанеше сама тя плачеше.Знаеше,че той не заслужава нейните сълзи, но сърцето й биеше лудо за него.Тя беше силна.. никога не пророни сълза за него пред приятелите си. Таеше всичко в себе си..Всичко щеше да отмине един ден.. тя го знаеше.Пътищата им щяха да се разделят,тя щеше да срещне друг,но този ден така и не идваше.
^ колко вярно ;x

urlittlelady
09-04-2012, 05:56
не се впрягай толкова много, всеки прави грешки, когато е влюбен. На 13 имах подобна случка [не толкова влюбена колкото загубена :D ], но без среднощни препускания из леглото. Не се притеснявай, може винаги да го помниш, но ще срещнеш някой друг, който ще те направи наистина щастлива, и този някой ще се появи от нищото :smt056

fenastz
09-04-2012, 07:30
Пхах, поредната.

Violenza
09-04-2012, 07:45
Голям филм. :D
Госпожите дошли да ви слагат по леглата? Че вие на колко сте?

horacio
09-04-2012, 09:48
Тва момче яко те разиграва ;д

Niakoitam
09-04-2012, 10:02
Пхах, поредната.

Нещо такова.
Пък после къде били добрите мъже.Ами няма ги.Нали само такива забелязвате.Дето ви викат на разни сбирки напоркани и охлабват жилката върху вас.Написаното е тъжно,но до-голяма степен и сама си си виновна.Само дето не можеш и не искаш да го осъзнаеш.Но няма проблем...и без това не е като да си единствената.:)

LadyDi
09-04-2012, 10:14
сутришна лятна тишина...

от де се навъдихте...

http://media.tumblr.com/tumblr_ltsomig4fc1qmf6dp.gif

sporttman
09-04-2012, 11:24
Ся и аз съм нов в тоя форум, но имам що годе опит да ти кажа няколко приказки;)) Съжалявам, че си била наранена, но е трябвало да прецениш ситуацията по-добре, да прецениш тоя бурсук какъв човек е, каква е целта му спрямо теб и НАЙ-ВАЖНОТО КАК ТЕ ВЪЗПРИЕМА ТОЙ';) Не ти ли е ясно, че тия големи магарета, тия мухльовци са на тоя лагер да ебнат нещо, да си направят кефа, да се позабавляват... Момичета, опитайте се да мислите като момчета ;) Лошо е, че си му пуснала толкова бързо, даже изобщо не трябваше да правиш секс с него ГОЛЯМА ГРЕШКА...разигравай го, изисквай от него, тествай го, провокирай го, накарай го да се доказва като мъж и чак вече, като докаже сериозното си отношение към теб тогава се задълбавай толкова с чувства.Много имам да пиша, но това мисля че е достатъчно ;)) И последен съвет много важен - ПРЕЦЕНЯЙТЕ ХОРАТА ПО КАКЪВ НАЧИН ГЛЕДАТ НА ВАС,КАКВО ЦЕЛЯТ ХОРАТА С ОТНОШЕНИЯ СИ С ВАС,КАКВО ИСКАТ, ПРАВЕТЕ РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ПРИЯТЕЛИ И КОНКУРЕНТИ, ... много е сложно, много имам да пиша за поведението на хората.. ;)

Anichkaxxwee
09-04-2012, 11:47
Всеки прави грешки, не се притеснявай,
но е трябвало да помислиш преди да го направиш,
но както гледам си доста влюбена в него.
Не го взимай много навътре.
Опитай се да го забравиш, излизай с приятели, по кафета. (:

sporttman
09-04-2012, 11:50
ЕБИ ГО В ГЪЗА ТОЯ ТУМРУК НЕ ТИ ТРЯБВА!!! Сигурен съм, че си много красиво и добро момиче, което си заслужава, затова давай напред и го еби тоя, забрави го не ти трябва. На света има милиони красиви и стабилни момчета, подходящи за теб ;)

Lyubeto
09-04-2012, 17:04
Какво значи това най - отдоло " колко вярно" ? Не си го писала ти , а ти е харесала историята ?!

fenkaaa
09-05-2012, 00:38
Всичко е било само за лагера,не си ли го разбрала?

П.П. Стани поетеса.

Lisinka
09-08-2012, 16:00
Не знаеш как се озова в леглото му, ама после се оказва,че си го направила с целия си разум и си го искала ?! what the fuckkkkkkk.... Не знам какво да кажа,освен че секса сближава АДСКИ МНОГО ... и момичетата като цяло след него, се привързват много повече !!! : ) Така,че внимавай с кой и как.. не е много удачно, камо ли като си пияна... винаги може да е само защото си била такава, да се е възползвал от теб и бла бла, не мислиш ли ?!