PDA

View Full Version : :) Не знам дали я харесвам



djokera_97
09-04-2012, 00:24
Така ами нов съм така че искам да ме извините , ако имам някакви грешки :Д
От 1 месец някъде си пиша с едно момиче по скайп , не всеки ден да сме си писали около 6-7 пъти макс , защото аз бях на море , после на балкан , а и не искам да и досаждам.Така са не знам как да го кажа ще прозвучи тъпо може би :д запознах ме се смисъл аз разглеждах нейния профил в аск.фм и ми направи впечатление , че я хеитват, а момичето е много красиво и така направих и няколко комплимента там и тя ме пита кои съм , аз си дадох скайпа си , тя ме намери и нали запознахме се.Не знам имам чуството , че и е приятно да си пише с мен , аз и правя комплименти , карам я да се смее , абе общо взето карам я да се чуства добре , като я питам дали и досаждаам , тя казва Не.Ама не знам имам чуството , че я дразна и то доста.... по принцип съм мило момче , никога не съм удрял момичетата и няма да го направя , щото е жалко , ама както и да е..Та на момичето й е приятно да си пишем , нали аз я питам дали и е приятно и тя ми казва Да, но гледам да не и досаждам за това и пиша в седмицата 2 пъти . Но ..... не мога да си изясня чуствата към нея , а пък и тя харесва друго момче не знам мисля , че я харесвам , но не искам да и го казвам , не знам трудно ми е да си опиша чуствата .... Мисля да я покана на среща с мен , но имам чуството , че ще се разочарова от мен ... не знам.Даи те някъв съвет , драснете нещо ... да я покана ли на среща еи така приятелски ....

ccdesigns
09-04-2012, 00:28
Не и казвай какво чувстваш. Излезте, вие, до колкото разбрах, дори не сте излизали. Излизайте, поне няколко пъти, и ще изясниш чуствата си. Показвай и какво чувстваш с жестове и думи, а не и казвай "Харесвам те много". Тези думи ще те изпратят точно в другата посока. А и понякога 1 човек в скайп се държи по един начин, а на живо коренно различно.

djokera_97
09-04-2012, 00:31
Не сме се виждали.Не знам доста съм срамежлив , но бих я поканил , тя е супер мила , поне от това дето сме си писали , но все имам чуството , че супер много я дразна , не знам ,защо

А Л И С А
09-04-2012, 05:53
Нищо няма да загубиш ако я поканиш да излезете. Така ще я опознаеш по-добре, защото едно е да си пишете, съвсем друго е да се видите и да си говорите лице в лице. Така най-добре ще си изясниш дали имаш чувства към нея или не.

fenastz
09-04-2012, 07:31
Според мен те има само за приятел.

freebee
09-04-2012, 11:04
Ако тя не ти пише изобщо, в смисъл не започва първа тя, то значи си във friend zone... Остави я една седмица без да и пишеш и виж дали ще се подразни,заинати и в крайна сметка ще ти пише или ще и е все едно.. не прибързвай.. аз със сегашния си приятел преди да излезем на среща (ние си бяхме в една компания и все пак..) си писахме сигурно 2 месеца.
Изчакай още малко поопознайте се, за да може като излезете едно, че да има какво си кажете и друго, да не се притеснявате един от друг и да сте по отпуснати. :)

Anichkaxxwee
09-04-2012, 11:50
Покани я да излезете, за да се опознаете по-добре
И да си разясниш дали имаш някакви чувства към нея

djokera_97
09-04-2012, 12:27
Мерси за съвети , днес ще и пиша и ще я покана да излезнем...След това , ако излезнем пак ли тук да пиша или нова тема да правя.

sporttman
09-04-2012, 12:38
тука пиши аз щи кажа как си се справил. ;) Просто и да сбъркаш някъде еби му майката, важното е, че натрупваш опит и не си се свил като уплашена мишка ;) и много важно : ВИНАГА СИ ПОСТАВЯЙ ЦЕЛ С ЖЕНИТЕ ..ВИНАГИ ТРЯБВА ДА ЗНАЕШ КАКВО ИСКАШ ;)