PDA

View Full Version : За закуската сутрин и това, че била много важна.



Mary_Jane_69
09-04-2012, 11:07
Здравейте :)
Чета и чувам навсякъде, че човек трябва да започне деня си винаги със закуска. Дали ще е след час - два след като стане от леглото, или веднага, нямало значение, но винаги трябвало тя да присъства в менюто ни ежедневно. По тази тема искам да ви попитам, кое точно му е вредното да пропускаме закуската, защо не бива да се прави?

Лично аз като не ям сутрин през целия ден не чувствам особен глад... дори се чувствам по - добре незакусвайки, затова правя така. Но след като го чувам постоянно, се замислям, защо по дяволите трябва да я ям... мога и без нея... а като закусвам след това цял ден изпитвам глад...

Хубав ден!

FuckingFreak
09-04-2012, 11:14
Ако ти е по-добре без закуска - действай така. Само гледай да си наваксваш с яденето през деня. Няма смисъл да се мъчиш да правиш нещо, което усещаш, че при теб не сработва, само защото навсякъде ти проповядват, че било много важно, здравословно и полезно.

Mary_Jane_69
09-04-2012, 11:15
дам, права си :) но се чудих къде е разликата

Hayashi
09-04-2012, 11:34
Аз не закусвам почти никога. Обичам да си поспивам и няма никакъв шанс да стана по-рано, за да закусвам.
Да не говорим, че сутрин не се чувствам особено гладна.

DisastrousMind
09-04-2012, 11:50
И аз преди нямах навика да закусвам,ставах по никое време..Дори като бях 1ва смяна в училище,сутрин в 6 не изпитвах никакъв глад,но една сутрин просто реших,че ще закусвам и ще си създам навик.И така сега нямам никакъв проблем.Ставам към 8-9 закусвам и през деня се чувствам много добре и заредена с енергия.Но все пак ако не искаш да го правиш,недей просто.Както се чувствам по-добре,така карай.