PDA

View Full Version : Кажете какво да правя !!!



severed22
09-04-2012, 12:00
Преди окло 2 месеца се наложи да се запиша на един курс и там се запознах с едно мн свестно момиче.Започнахме да си пишем всеки ден и да си споделяме и аз си я харесах безумно много.Преди около месец започнах да и права комплименти и си личеше че и е много приятно тогава един приятел ми каза да я питам дали би могло да стане нещо между нас и тя каза че просто не и се занимава с момче но иначе сум бил хубав и мил и така.Мина мн време от тогава и още си пишем не ме игнорва а напротив продулжаваме да си споделяме продулжавам с комплиментите но не мога да я забравя вече толкова дулго.Няколко човека ми казаха да не се отказвам и че с времето щяло да стане.ПЛС кажи какво да правя!!! Мерси предварително! :(

sexa_na_kompleksa
09-04-2012, 13:11
Само да си пишете, не е оферта, по-добре излизайте заедно. Но от друга страна щом ти е казала, че не й се занимава, по-скоро ме навежда на мисълта, че не те харесва.

Psyko Nuts
09-04-2012, 19:13
Покани я да излезете двамата, пробвай се, пък каквото стане. А това с времето щяло да покаже е толкова глупаво според мен, че...

Lisztomania
09-04-2012, 21:54
Възможно е да не те харесва, но пробвай пак за втори път и ако пак те отреже не се занимавай.

Amore-Mio*
09-07-2012, 10:48
Покани я да се поразходите някъде.

Прибързал си според мен, толкова рано да я питаш за такова нещо. Поне е била искрена с теб и се държи все още доста приятелски с теб. Излезте заедно.

notlike
09-07-2012, 11:06
Каниш веднъж. Ако откаже, може да има работа. Каниш втори път - ако откаже, значи бяга от теб. Следваща стъпка - игнор -> NEXT. В днешно време човек трябва да е прагматичен и да не си губи времето напразно ;)

blaaablaaablaaa
09-07-2012, 21:30
Може просто да не те харесва, но тогава би и бил досаден, а вие си пишете... Може да не те има за потенциална жертва на целите си.. Може просто наистина да не и се занимава со момчета в момента.. Понакога главата на човек е в пълна каша... Понякога просто има нужда от.. нищо... От време да поразтреби. Продължавайте да си пишете. След време може да пробваш да я поканиш да излезете някъде. Засега просто поддържай връзка с нея. И да не саднеш!

druzilla
09-07-2012, 21:33
Започнете да излизате заедно и след известно време може пак да я попиташ дали иска да има нещо м/у вас,ако пак каже,че не й се занимава с момче - значи не те харесва :?

mr.mnml
09-07-2012, 21:57
Не се отказвай ... началото винаги е трудно :)