PDA

View Full Version : Kerrang!



FunkyPie
09-04-2012, 16:28
къде има в софия,има ли в кауфланд и колко пари е (че излезе спец боря с зелен ден и отговарят на въпроси,пък и има плакат на парамор и зелентите :D )

FunkyPie
09-04-2012, 16:44
ехеей ще има и нещо за АА.. :D

Snik4er
09-04-2012, 17:05
Аз се чудя дали да не си ги поръчвам по нета. Иначе мисля, че в София има хора, които поръчват.

elito0o0o0
09-04-2012, 17:08
Тва списание ли е, за Бога? Що се занимавате с глупости -.- плакати, млакати
И аз се бях зарибила преди 4 години когато още слушах метъл, но преди година ги махнах, щото разбрах, че няма никъв смисъл от тях, само си прецаквам стените като ги лепя.

Snik4er
09-04-2012, 17:10
Аз не си лепя плакатите, купувам само едно- единствено списание от 4 години, и изобщо не смятам това да събираш нещо за тъпа идея. Това си е информация на хартиен източник, след години ще ти е едно такова готино да си ги прегледаш или да ги покажеш на децата.
Ти ако си си събирала мики маус или хай клуб, разбирам те.

FunkyPie
09-04-2012, 17:16
Аз не си лепя плакатите, купувам само едно- единствено списание от 4 години, и изобщо не смятам това да събираш нещо за тъпа идея. Това си е информация на хартиен източник, след години ще ти е едно такова готино да си ги прегледаш или да ги покажеш на децата.
Ти ако си си събирала мики маус или хай клуб, разбирам те.
! ти кво събираш?

Snik4er
09-04-2012, 17:20
http://pro-rock.net

Това!

Купувал съм си всякакви музикални бг списания от последните години.
Последно започнах http://www.metalhammer.bg , но не ми хареса.
ПРО- рока е супер и бих казал че е на едно добро световно ниво, всичко е написано доста добре и увлекателно, а писачите вътре са адските :)
Има за всеки го по нещо, само блекърите се оплакват. И имаше плакат на АА преди време. До година чакам корица на BMTH.

FunkyPie
09-04-2012, 17:21
ейй,аз защо си мислех че го няма вече?!

Snik4er
09-04-2012, 17:23
Дори сега се намира по- лесно. Имаш ли някакви стари броеве преди 60ти?

elito0o0o0
09-04-2012, 17:24
Хай клуб и мики маус? Ех, че забавно.
Имам отделно кашонче със списанията дето си държа и мога да ти кажа, че основно Про-рок преобладава :) Бях се зарибила супер много и всеки път като ходех в На тъмно, а това се случваше поне 2-3 пъти в седмицата, дори казвах на А. да ми запазва по 1 брой. ;) А относно идеята ти за това след време да ги показваш на децата/внуците си, не е лоша. :)

FunkyPie
09-04-2012, 17:24
абе веднъж си бях купила,ама тва отдавна..и са е някъде из шкафовете,никва идея къв е

FunkyPie
09-04-2012, 17:29
пф,са ме нави да го намеря

Snik4er
09-04-2012, 19:32
Намери ли го?

FunkyPie
09-04-2012, 19:34
не :( май намерих страници от него,ама то нищо не се разчита или вижда на тях :(

DarkTemplar
09-04-2012, 19:37
Тва списание ли е, за Бога? Що се занимавате с глупости -.- плакати, млакати
И аз се бях зарибила преди 4 години когато още слушах метъл, но преди година ги махнах, щото разбрах, че няма никъв смисъл от тях, само си прецаквам стените като ги лепя.
а сега кво слушаш?

elito0o0o0
09-04-2012, 19:58
а сега кво слушаш?

btw виж си лс.
Принципно в момента не съм се спряла на 1 определен стил. Пак си слушам метъл и рок парчета, но по-рядко. От както смених компанията почнах да слушам и тия от рода на 100 кила. Също така слушам и от по-раздвижените хаус и техно парчета, понякога и дъбстеп. Ъъъм слушам и музика в стил Christina Aguilera и разните други там, R&B и каквото още дойде, стига да ми хареса.
Чалга примерно не мога да се затворя у нас и да си пусна. Ако се събираме някъде да пием, ядем и т.н. - ок, ама иначе ей така да си пусна и да си се кефя - не мерси. :D
А сега слушам ей тва http://www.youtube.com/watch?v=Qd3SS6SDMoY xD