PDA

View Full Version : Не мога да разбера



Pantheratigris
09-04-2012, 17:03
Така.. не знам дори има ли смисъл от тази тема но нещо ме гложди сериозно.В продължение на около година бях заедно с едно момиче,бяхме много влюбени и така нататък всичко беше перфектно.След което усетих че нещо се промени и чуствата и към мен изстинаха,което по някакъв начин,лесен или труден приех и най важното ,след като скъсахме си останахме много добри приятели,споделяхме си всичко и т.н;D.Докато тя не си хвана ново гадже.На мен ми се струва пич тъй че не съм имал нищо против него.Но тъй като все още поддържаме приятелски отношения с нея а излизаме заедно в компании и т.н,аз все още питая симпатии към нея,които не съм показал по обяснимите причини.Та,въпросът е защо когато излизаме,тя постоянно ме провокира да съм по близко до нея,сякаш отново иска да сме заедно и т.н,то не прегръдки не е целувки по бузата и т.н.А когато я питам дали е щастлива с приятеля си ,тя ми отговаря да.По този начин на мене ми е супер трудно да продължа напред,но и не искам да разваля приятелството си с нея.Някой ако би могъл да ми обясни женската психология,бих му благодарил:)

JoLLiE92
09-04-2012, 17:11
Според мен просто се държи добре :) Ако толкова искаш да си с нея , изчакай момент когато въпросният тип е сгафил и бъди добър, нежен, внимателен и така нататък.
Толкова ли е трудно да го измислиш "женската психология" вика как те провокира да си близо до нея, но не прегръдки и целувки, обаче ще иска пак да сте заедно? Бъркате любезното държане със сваляне.

Psyko Nuts
09-04-2012, 18:55
^Повече според мен не може да се каже по темата. Но може да те държи, като резерва.

JoLLiE92
09-04-2012, 19:46
^Повече според мен не може да се каже по темата. Но може да те държи, като резерва.
Това разпространено понятие на мен ми е много неизвестно ;д какво значи да държа някого в резерва ? Не ме кефи колкото да ходя с него сега, но ако остана сама да има с кого да съм ?

someonerandom
09-04-2012, 20:26
В общи линии.КАто цяло се практикува от хора,които не знаят какво искат или само си играяят с хората.В момента си имаш приятел,с когото обаче не знаеш колк ще останеш,и мотаеш другия,че да може ако скъсаш със сегашния,вече да си ти е готов и опечен.

А по темата-някои момичета просто остават с по-освободено отношение към бившите си.А може и да иска нещо,обаче да не е сигурна,че може да стане.А как точно реагира приятелят и,като вижда,че тя целува бившия си по бузата и го прегръща за щяло и нещяло?Аз,както принципно съм силно неревнив човек,сигурно щях да се изнервя 8-)

JoLLiE92
09-04-2012, 20:43
Само аз ли съм момиче на тая земя, което предпочита като никой не я кефи наоколо да си гледа живота сама? ;д ебахти ..
Тя може и да има нещо останало, все пак доста време сте били заедно и ако я искаш подходящ момент е както казах, когато пича до нея оплеска нещата :)

draid
09-04-2012, 21:46
Жените често искат те да са си с някой нов, но бившият още да тича по тях и да е в близост. Явно им дава чувство за надмощие и поражда в тях комфорта от това да бъде желана.

Предлагам ти да намалите и в крайна сметка изключите контактите по между си, защото не е яко за теб това.

Psyko Nuts
09-04-2012, 22:47
Това разпространено понятие на мен ми е много неизвестно ;д какво значи да държа някого в резерва ? Не ме кефи колкото да ходя с него сега, но ако остана сама да има с кого да съм ?

В резерва - имам предвид, че ако скъса с момчето, с което е в момента да хване него.

Dark_Heartbreaker
09-05-2012, 09:56
Дълго време сте си били близки. Доколкото разбрах и сега продължавате да сте си добри приятели. За момичето може да е нормално това държание. Може да е щастлива с гаджето си, но освен това може и да се нуждае само от приятел, с когото също да си е близка. Но ако това те притеснява, трябва да поговориш с нея и да и го кажеш или просто да се отдръпнеш. Това не означава да си разваляте сегашните отношения, просто ще ограничите близкия контакт. :)

Amore-Mio*
09-05-2012, 10:06
Възможно е просто да те приема като най - добър приятел, не знам каква е тя.

Има си приятел - така, че ти стой настрана и не се занимавай с нея, смисъл такъв, не храни празни надежди. Ако нещата с неговия не вървяха - щеше да го зареже, нали?

fenastz
09-05-2012, 12:16
Ако си умен, ще се отдалечиш от нея.

anonymous708973
09-05-2012, 14:27
Жените често искат те да са си с някой нов, но бившият още да тича по тях и да е в близост. Явно им дава чувство за надмощие и поражда в тях комфорта от това да бъде желана.


Напълно вярно.

Lisinka
09-05-2012, 23:52
Хаха.. ами имаше един израз,който гласи "искам да си останем приятели" е равно на "искам да гледам как още ме обичаш" .... сам съди по това,какво ми е мнението и защо според мен те провокира...

Anichkaxxwee
09-06-2012, 01:12
Ако си умен, ще се отдалечиш от нея.

+1 (:

slimbo
09-06-2012, 21:08
Защо да се отдалечи??? Нека са приятели,но ако питаш мен си хвани друго момиче така ще и кажеш ИСКАМ ДА СМЕ САМО ПРИЯТЕЛИ и ще я объркаш , но ако не харесваш никоя НЕ играй театри после се оплиташ в собствената си мрежа !!!!