PDA

View Full Version : Моля за съвет!



LadyDy
09-04-2012, 17:16
Здравейте!
Обръщам се към момичетата за адекватен съвет.
Тъй като в близките 2 седмици нямам възможността да посетя гинеколог (за профилактичен преглед), пък сега се оказа спешно (дори не мога да й се обадя по телефона, защото не е в България), искам да попитам вас (знам, че тук няма мед. лица, но все пак)
Появи ми се от 2 дена течение, но не типичното бяло, ами с бяло-кафеникави топченца, много, много ситни.
Сърбеж имам лек, без парене и болки.
При често взимане на душ, нямам сърбежи. Но пък имам проблем с интимните гелове. Постоянно ми се бели кожата там, от Нивеи, Лактациди и т.н. уж хубави козметики....и то от тези продукти. Като спра да ги използвам 2-3 дена, нямам оплаквания.
Моля ви, кажете какво да правя, в случай, че това състояние не се промени и нямам достъп до медицинско лице.
Промивки ли да правя, някакви глобули колкото временно да отшумят нещата ли, не знам.
А и имам чувството, че шийката на матката ми едва ли не ще излезе. Не знам какво е това чудо вече.
Затова се обърнах към вас.
Моля за адекватни мнения, благодаря предварително! :)

mkio
09-04-2012, 17:48
Кога ти дойде за последно и кога очакваш да е следващата ти менструация?

LadyDy
09-04-2012, 17:54
Очаквам след 4-5 дена да ми дойде, редовна ми е менструацията, тук проблеми нямам в това отношение.

besso
09-04-2012, 19:03
толкова ли е трудно да се измисли кратко и ясно заглавие на тема...

LadyDy
09-04-2012, 19:04
Оф, това да е проблемът за момента!
Аз съм притеснена, сега и за заглавие да мисля. Ех, все някой да се сдъвче за нещо!

cyclops
09-04-2012, 19:21
Отиди на друг гинеколог. Има много ! Имат и телефони. И все пак и да звъннеш никой не може да каже какво ти е...

LadyDy
09-04-2012, 19:27
Има много, но с предварително записване, а сега идват почивни дни, няма кой да ме вземе. :(

cyclops
09-05-2012, 06:45
Не на мене тия :) Винаги има начин. Така или иначе никой нищо няма да ти предпише ей така.

LadyDy
09-05-2012, 14:16
Айде, заключвайте темата. Всичко е ок.