PDA

View Full Version : Пожелание



bebebe96
09-04-2012, 19:42
Майка ми след 2 седмици има рожден ден. Мисля да и взема някакъв подарък и картичка, която да надпиша. Може ли да ми помогнете да напиша картичката с хубави пожелания? Аз съм си написала няколко идеийки, но не ми харесва нещо.
Честит рожден ден, мамо! Бъди жива и здрава, щастлива и много обичана. ......... Благодаря ти, че си ме дарила с живот! Благодаря ти за това, че никога не си ме лишавала от нищо! Благодаря ти за това, че си ме отгледала и си ме направила човек! Благодаря ти, че те ме има!
Където съм поставила точките, незнам какво да вмъкна. Така както съм го написала, не ми допада. Някакви идеи?

BlackMask
09-04-2012, 20:11
На мен ми харесва това, което си написала, защото не е поредното копирано пожелание от интернет, а ти си си направила труда да седнеш и да го мислиш! Браво, страхотно е! :)

mimsssssss
09-04-2012, 21:54
Точно тея думи вървят в нета със снимка на Николета, че си го е написала на стената за нейната майка. Айде после пак кажи, че не е копирано от нета ахаха

xoxi
09-05-2012, 07:57
Измисли си нещо сама. Нещо лично, което майка ти ще почувства, докато го чета. Ако копираш от интернет или от където и да било, майка ти ще усети, че не си вложила много чувство в написаното.

BlackMask
09-06-2012, 13:18
Така ли? Не го знаех.