PDA

View Full Version : Ибрикчия - Чаламба



UpSurd
09-04-2012, 22:19
ГЛАВНИЯ ИБРИКЧИЯ – същински жрец в “храма” на султана. При султана, подмиването като ритуал достига своята кулминация с действието ЧАЛАМБА.

Когато султана усети лек дискомфорт в областта на правото черво и аналните сфинктери, на помощ идва свитата от ибрикчии начело с главния. Двама от помощниците на главния ибрикчия поемат под мишници султана, като го подкрепят дакато той клечи над позлатеното цукало. По време на напъните на султана, главният ибрикчия е обвил в прегръдките си главата на султана, като я милва нежно е шепти успокояващо: “Хайде, малко остана, Ваше Величество” или “Спокойно, Ваше Величество, и този зор ще мине...”. През това време останалите от свитата подготвят посудата от ибрици, темперират водата, затоплят кърпите и т.н. След като главният ибрикчия прецени че султана е приключил, той замива трикратно задните части на султана с ароматизирана вода с 39 оС. Особено внимание се отделя на гънките. След това главния ибрикчия старателно подсушава с меки кърпи и пудра (в онези години най-вероятно е било обикновен талк) задника на господаря си. Един от помощниците му му подава шишенце с благовонно масло (любимото на султана), главният ибрикчия взема точно една капка от него и я капва в шийната ямка, в основата на главата. Капката се стича по гръбначния стълб на султана и в момента, в който тя достигне до ануса, с рязко движение на половия си член, главният ибрикчия я “втрива” в аналните сфинктери на султана, викайки с цяло гърло “ЧАЛАМБАААААААААААА”.

UpSurd
09-04-2012, 23:23
Благодаря ти много, gazarchetoBS :) Хареса ми твоят пост и съм напълно съгласен с теб. Има доста интересни въпроси около тази история, но не разбирам как в този фором се обръща повече внимание на девствени сливенски шаврантии, пред такива интересни факти.
Мисля, че трябваше да пусна тази тема в секса, щеше да се заформи интересна дискусия около частта с триенето, мисля, че една съфоромка беше пуснала тема как след анален секс е имала диария, дали султанът е изпитвал такъв дискомфорт след чаламба ?
Може да пробвам и в Политика, с предложението преди всяко заседание на султан Борисов да бъде правена Чаламба, като Вежди Рашидов и Сергей Станишев да са помощниците с приготовленията, а главен ибрикчия да бъде Лютви Местан.
:):):):):):):):):):):):):):)

Grudi_SeXa
09-04-2012, 23:31
gazarchetoBS стра'отен си!

DennisCobain
09-05-2012, 10:09
И 3-мата сте нещастен случай.

UpSurd
09-05-2012, 11:42
и 3мата серем на безплодното ти съществуване


Предложението на Мохамед IV

Аз султанът, син на Мохамед, бог на слънцето и луната, Внук и наместник божи, владетел на Балканите, Вавилон и Ерусалим, на голямата пирамида в Египет, цар на царете, властелин на властелините, герой от никого непобеден, неотстъпен пазител на гроба господен, надежда и утешение на мюсюлманите, старейши и величествен застъпник на християните заповядвам на вас Запорожки казаци:
ДА МИ СЕ ПРЕДАДЕТЕ БЕЗ СЪПРОТИВА, ДОБРОВОЛНО НА МЕН И С ВАШИТЕ НАПАДЕНИЯ ДА НЕ ЗАСТАВЯТЕ ДА СЕ БЕЗПОКОЯ.


Отговорът на Запорожците до турският султан.

Ти султане, дявол турски и на проклетия Сатана брат и другар, на самият Луцифер секретар, какъв герой си ти, дявол те взел, щом с гол гъз не можеш таралеж да убиеш? Дяволът сере, а войската ти го яде. Няма ти, кучи сине, да подчиниш под властта си християните. От твоята войска не се боим, с вода и огън ще се бием, дваж и триж проклети сине, и ще ти ебем майката, вавилонски готвачо, македонски саламджийо, ерусалимски свинарю, александрийски сополанко, арменска свиньо, татарски разбойнико, подолски злодеецо, Съблазън на този и онзи свят, на самият господ внук, а на нашият хуй кука, свинска зурло, кобилешки заднико, улично псе, ще ти ебем майката.
Ето какво ти казваме ние запорожките казаци:
НЯМА И СВИНЕТЕ ХРИСТИЯНСКИ ДА ПАСЕШ!
Сега привършваме, числото не знаем и календар нямаме, месеца е на небето, годината е към своя край, денят у нас е както и у вас, затуй цуни ни по гъза нас!

Подпис: Иван Сирков от името на всички запорожки казаци

исторически документ, време и пространство неизвестни.

http://i.imgur.com/0YG43.jpgg

DennisCobain
09-05-2012, 11:45
и трите акаунта са на един човек.

UpSurd
09-05-2012, 11:51
всъщност 2

UpSurd
09-06-2012, 12:08
във форома има четирима ибрикчии

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c23.0.403.403/p403x403/393175_142858612490322_1196060396_n.jpg

UpSurd
09-21-2012, 18:14
селям алейколум аркадаши