PDA

View Full Version : Истинска приятелка ли ми е?



Vanina Bittner
09-04-2012, 23:02
Здравейте искам да ми дадете мнението си.
Моля ви прочетете го.....
Имам най- добра приятелка с която сме постоянно заедно всичко си споделяме и много се зачитаме.
Това лято обаче стана нещо много странно... Стана голям скандал с едни луди хора и с моята приятелка бяхме в средата на скандала, но тя се измъкна невинна и ме обвиниха мен. С този скандал си навлякох врагове и сега с тях изопщо не се понасяме.
Преди известно време бях на море но когато се върнах разбрах, че най- добрата ми приятелка е излизала с тези мои врагове а ако аз го бях направила тя щеше да ме намрази.
Незнам какво да направя изобщо не ми е приятно защото тя се прави на тяхна най-добра приятелка и аз винаги излизам виновна дори и да съм невинна.
Моля ви дайте мнението си, ще съм ви много благодарна.

druzilla
09-04-2012, 23:20
Ако ти беше истинска приятелка щеше да поеме вината заедно с теб,а нямаше да се измъкне.Това е доста егоистична постъпка.А иначе не е нужно да се кара с въпросните ти "врагове",защото те не понасят теб..Но ако преди не им е била приятелка,а след случката се е сприятелила с тях - това е доста тъпо.Според мен би трябвало да те подкрепи и да не излиза с тях..

MasterOfPumpkins
09-04-2012, 23:26
оф топик, има ли "приятелство" между момичета ? .. те просто могат да се намразят със и без повод, без значение колко са били близки.

druzilla
09-04-2012, 23:29
оф топик, има ли "приятелство" между момичета ? .. те просто могат да се намразят със и без повод, без значение колко са били близки.
Вярно е.Момичетата сме ужасни ..Жалко,че нямам приятели момчета :D

Vanina Bittner
09-05-2012, 00:55
Ако ти беше истинска приятелка щеше да поеме вината заедно с теб,а нямаше да се измъкне.Това е доста егоистична постъпка.А иначе не е нужно да се кара с въпросните ти "врагове",защото те не понасят теб..Но ако преди не им е била приятелка,а след случката се е сприятелила с тях - това е доста тъпо.Според мен би трябвало да те подкрепи и да не излиза с тях..

Преди небеше приятелка с тях вега започна да се прегръща (приятелски) да си викат малките имена и така а преди едно здрасти само си казваха и се гледаха грубо....

Vanina Bittner
09-05-2012, 00:56
оф топик, има ли "приятелство" между момичета ? .. те просто могат да се намразят със и без повод, без значение колко са били близки.

Да ама ние с нея мислиме еднакво правиме всичко заедно а сега се промени много незнам каква е причината

Vanina Bittner
09-05-2012, 00:56
Вярно е.Момичетата сме ужасни ..Жалко,че нямам приятели момчета :D

Да и аз хаха

slava1
09-05-2012, 02:52
Здравейте искам да ми дадете мнението си.
Моля ви прочетете го.....
Имам най- добра приятелка с която сме постоянно заедно всичко си споделяме и много се зачитаме.
Това лято обаче стана нещо много странно... Стана голям скандал с едни луди хора и с моята приятелка бяхме в средата на скандала, но тя се измъкна невинна и ме обвиниха мен. С този скандал си навлякох врагове и сега с тях изопщо не се понасяме.
Преди известно време бях на море но когато се върнах разбрах, че най- добрата ми приятелка е излизала с тези мои врагове а ако аз го бях направила тя щеше да ме намрази.
Незнам какво да направя изобщо не ми е приятно защото тя се прави на тяхна най-добра приятелка и аз винаги излизам виновна дори и да съм невинна.
Моля ви дайте мнението си, ще съм ви много благодарна. Това приятелка ли го наричаш?!Истинската приятелка ще те подкрепи и защити!Според мен се прави на тяхна най-добра приятелка,за да не им бъди враг!Поговори с нея и я накарай да избере-или теб или тях!Ако избере тях..просто я зарежи и не и се влачи по гъза!Бъди над нещата :)

Dark_Vampire23
09-05-2012, 03:17
тва е боклук...резил

prettymonster
09-05-2012, 05:06
Ако ти беше истинска приятелка щеше да поеме вината заедно с теб,а нямаше да се измъкне.Това е доста егоистична постъпка.А иначе не е нужно да се кара с въпросните ти "врагове",защото те не понасят теб..Но ако преди не им е била приятелка,а след случката се е сприятелила с тях - това е доста тъпо.Според мен би трябвало да те подкрепи и да не излиза с тях..
+1 Тази година се разделих с едно момиче .. то бяха скандали ( бяхме най-добри приятелки) .. разделихме се заради това , че постоянно ме ,,мачкаше'' а аз правех каквото иска .. и като се карахме и се извинявах ама ми омръзна :) Дойде нова ученичка тя (онази моя ,,,приятелка)почна да ме заебава заради нея , но после я намрази ,защото видя , че с нея си допадаме и почна да ревнува да я бие даже хддд .. е за нейна жалост тази нова ученичка е съществото с което се разбирам най-добре и много я обичам :) И въпреки , че тя нямаше вина за нашата раздяла .. си я мрази с мен ( оная другата) и ако аз се карам с нея и тя се кара ! Подкрепя ме . Дано съм помогнала .
пс: Ми май не е много истински гр твоята :Д

urlittlelady
09-05-2012, 06:01
това не е истинско приятелство. Както казаха и по-горе, ако беше истинска, щеше да те подкрепи и да поеме вината заедно с теб. Остави я и не се занимавай с такива хора... тя чашата прелива понякога :)

prettymonster
09-05-2012, 06:48
това не е истинско приятелство. Както казаха и по-горе, ако беше истинска, щеше да те подкрепи и да поеме вината заедно с теб. Остави я и не се занимавай с такива хора... тя чашата прелива понякога :)

+1 Само дето не си губи времето да чакаш да прелее :) направо я зарежи .. сама ще разбереш , че явно не си струва

А Л И С А
09-05-2012, 07:14
Толкова по-лесно е да имаш приятели момчета. Няма интриги, няма сърдения без видима причина.
Иначе по темата, не се занимавай с нея. Съгласна съм с горните мнения, че ако наистина ти беше приятелка, щяхте да поемете вината и двете. :)

autumn_eyes
09-05-2012, 07:24
Кратко, точно, ясно- НЕ. Причините са ги написали хората преди мен :)

prettymonster
09-05-2012, 08:48
Толкова по-лесно е да имаш приятели момчета. Няма интриги, няма сърдения без видима причина.
Иначе по темата, не се занимавай с нея. Съгласна съм с горните мнения, че ако наистина ти беше приятелка, щяхте да поемете вината и двете. :)
+1 Абсолютно :) На мен ми е най-приятно с момчета те не са като нас :D

Amore-Mio*
09-05-2012, 08:49
Дори и сестра да ти е - това в никакъв случай не означава, че трябва да мрази твоите врагове. Имаш си глава на раменете - можеш и сама да се оправяш. Тия хора, ако те познаваха - нямаше да тръгнат да те обвиняват и мразят. Явно сте малки, така че го разбирам това.

Vanina Bittner
09-05-2012, 19:32
Това приятелка ли го наричаш?!Истинската приятелка ще те подкрепи и защити!Според мен се прави на тяхна най-добра приятелка,за да не им бъди враг!Поговори с нея и я накарай да избере-или теб или тях!Ако избере тях..просто я зарежи и не и се влачи по гъза!Бъди над нещата :)

Коогато я накарах да избере врага или мен тя казваше че тя не се кара с никой разбира се че мен но тя няма да се кара с никой тя била винаги чиста и идеалнаа.......

Vanina Bittner
09-05-2012, 19:33
+1 Тази година се разделих с едно момиче .. то бяха скандали ( бяхме най-добри приятелки) .. разделихме се заради това , че постоянно ме ,,мачкаше'' а аз правех каквото иска .. и като се карахме и се извинявах ама ми омръзна :) Дойде нова ученичка тя (онази моя ,,,приятелка)почна да ме заебава заради нея , но после я намрази ,защото видя , че с нея си допадаме и почна да ревнува да я бие даже хддд .. е за нейна жалост тази нова ученичка е съществото с което се разбирам най-добре и много я обичам :) И въпреки , че тя нямаше вина за нашата раздяла .. си я мрази с мен ( оная другата) и ако аз се карам с нея и тя се кара ! Подкрепя ме . Дано съм помогнала .
пс: Ми май не е много истински гр твоята :Д благодаря ти че сподели :)

Vanina Bittner
09-05-2012, 19:35
Дори и сестра да ти е - това в никакъв случай не означава, че трябва да мрази твоите врагове. Имаш си глава на раменете - можеш и сама да се оправяш. Тия хора, ако те познаваха - нямаше да тръгнат да те обвиняват и мразят. Явно сте малки, така че го разбирам това.
Аз не искам да ги мрази просто да не им се прави на по голяма приятелка от колкото е смен