PDA

View Full Version : Срам ме е да отида на генеколог!



slava1
09-05-2012, 02:21
Е,темата е ясна!Какво ще кажете?!

cyclops
09-05-2012, 06:44
Ще ти кажа, че няма от какво. Мисля, че почти всяко момиче го е било срам някога, но тез преглеждат по десетки жени на ден. Това им е работата.

ALetterFromTheSky
09-05-2012, 06:49
и мен ме беше срам, ама няма от какво-когато ножът опре в кокала се налага ;д . Цялата процедура е много кратка, така че ... на тях също им е ясно, че те е срам ако отиваш за първи път и ще гледат да те предразположат, няма страшно

gugenceto2
09-05-2012, 06:58
Офффф. Сваляш гащите разкрачваш се и готово! Кво да разбирам. Като ти дойде времето да правиш секс ще те е срам и ще молиш твоя да не те гледа... :X :X :X БЕЗ ДУМИ!

MimsPLD
09-05-2012, 09:31
Няма нищо срамно, отиди... За твое добро е! :)

darkPaladin
09-05-2012, 09:37
а няма ли да те е повече срам ако се разболееш а си можеше да не стигаш до там с един прост преглед

DennisCobain
09-05-2012, 09:52
Няма от какво да те е срам. Те гинеколозите колко жени са видяли.. :lol:

Bonbonchencetyy
09-05-2012, 14:20
Аз не съм ходила на гинеколог и не ми се е налагало(да чукам на дърво!),но ако ми се наложи да отида ще избера да отида при жена-едно,че няма да бера чак толкова срам,и друго,че се разбирам по-добре с жени(говоря за възрастни,не за мои връстници,не случайно повечето ми приятели са момчета...).

Ако искаш да избегнеш срама от това мъж да ти гледа вагината,тогава избери гинеколожка.Не че срама ще се махне,но поне няма да ти е толкова неудобно,както с мъж.И не избягвай прегледа,че да не си навлечеш проблеми на главата,щото дори и да е за дребно нещо,може да стане по-голямо и тогава ще му мислиш и ще си викаш ''Бреей,що не отидох на гинеколог когато трябваше,сега е твърде късно''...

cyclops
09-05-2012, 14:50
Аз не съм ходила на гинеколог и не ми се е налагало(да чукам на дърво!)

А трябва да се ходи минимум веднъж годишно профилактично..! Това е част от женската хигиена бе хора. Все едно да не си миете зъбите.

autumn_eyes
09-05-2012, 15:02
Мъж, жена, все тая. На тех от гледане на отдавна им е писнало- нали знаете колко им минават на ден. Ако си мислите, че някой е станал гинеколог, за да ви гледа... Представете си, че на всяко посещение от готина, засукана кака, се падат 5 на жени над средна възраст и баби, с незавидни хигиенни навици :):):) Не се срамувай, същото е като да идеш на козметик за кола маска на триъгълника :):)

druzilla
09-05-2012, 15:16
Наистина няма от какво да се срамуваш.Както всички преди мен казаха - на ден гинеколога вижда сигурно още 10 вагини,така че твоята няма да му направи впечатление :D По-добре да те е срам сега,отколкото после да имаш здравословни проблеми.. :)

slava1
09-05-2012, 15:59
Благодаря на всички за съветите!На мен също не ми се е налагало,но ако ми се наложи..при всички случаи ще избера генеколожка!Някой може ли да ми препоръча? :)

ALetterFromTheSky
09-06-2012, 06:56
хахахха , моят гинеколог е мъж и не ме е срам, повечето жени гинеколожки поне в моя град не са цвете за мирисане, ти откъде си , за да ти препоръчат? Какво толкова ако си при гинеколог, той човека ти обяснява всичко, преглежда те и това е, е ти си решаваш, де.

Bonbonchencetyy
09-06-2012, 12:06
А трябва да се ходи минимум веднъж годишно профилактично..! Това е част от женската хигиена бе хора. Все едно да не си миете зъбите.

Благодаря,че ми каза,това не го знаех...Значи ще си запиша много скоро час при гинеколожка и ще отида,благодаря ти! :)

~The Smile~
09-06-2012, 16:33
гинекологът не хапе,тъй че отиди при него

PullMeCloser
09-07-2012, 22:02
Вие като ходихте за първи път, не ви ли беше срам? Аз чувствах, че буквално ще умра от срам :Д Но когато се съблечеш, всичко минава, няма страшно. :Д Не е гадно, трае буквално секунди, след първия път изобщо няма да ти прави впечатление.

kalpazanka
09-08-2012, 08:06
Вие като ходихте за първи път, не ви ли беше срам?

Срам ме беше, разбира се. Ама заради това кървете по средата на цикъла /бях девствена още/ преди ехографията се борихме с гинеколога- той посмъкне бикините, аз ги дърпам нагоре :lol: