PDA

View Full Version : Момичета, как обезкосмявате интимнитеси части на тялото?



keepsecret996
09-05-2012, 08:30
Въпроса ми е ясен :-) Аз се чудя дали да се бръсна или да пробвам с кола маска. Проблема е че не мисля, че ще мога да изтърпя болката при кола маска. Моля ви дайте ми съвет. Вие как се обезкосмявате. Аз досега се бръснех но космите стават много груби.
Моля за компетентни отговори. Благодаря :-)

draid
09-05-2012, 08:42
Ами не знам какво могат да ти отговорят. Имаш няколко варианта, така като гледам.

Бръснене - не е ефективно и космите стават дебели и гадни.
Епилиране - вече трудно ще изтърпиш болката, защото си ги бръснала и са дебели.
Депоилиращ крем - не знам до колко е ефективен
Кола маска - най-ефективният метод, ама трябва да си плащаш и да ходиш за да ти правят, в началото вероятно ще боли, но по късно ще намалеят и ще се търпи, вероятно... вие жените търпите такава болка, предполагам че ще оживееш.

Не съм момиче ама от скука кво да правя :D

DennisCobain
09-05-2012, 09:57
Аз съм пробвала всичко, дори и с пинсета :D
Та, бръсначката и депилиращия крем ги забрави. И двете вършат почти една и съща работа и след 2-3 дена трябва пак наново да ги махаш. Най добре е с кола маска, защото след това нямаш грижи седмици наред.

radi023
09-05-2012, 10:10
пробвала съм всичко без бръснене и лазерна епилация...
кола маската е най-добрия вариант.... на краката и на ръцете не боли толкова (в началото е малко повече, но след това свикваш).. на подмишниците боли малко повече (но като се има предвид че с две дръпваня става работата и там болката е търпима)... на триъгълника не знам пробвала съм само една черта и след това никога повече не с кола маска (търпя на болка, но не ми харесва идеята да се крача пред някой непознат)
епилацията не ми харесва, не боли (изтръпваш след втората минута) но на мен не ми харесва как бръмчи, може би с някой от по новите модели които са по-тихи..
с крем точно сега като нямам върможност да ходя на кола маска си махам космите със крем..... не ги прави по-груби, а ако е хидратиращ ти прави и кожата по-мека....
сама избери :)

Violenza
09-05-2012, 10:48
Есен/зима/пролет ходя на фотоепилация, а лятото на кола маска. И аз преди първата кола мислех, че боли супер много, но е напълно търпима болка, спокойно.

draid
09-05-2012, 16:24
Есен/зима/пролет ходя на фотоепилация, а лятото на кола маска. И аз преди първата кола мислех, че боли супер много, но е напълно търпима болка, спокойно.

Абе може и така да е, ама само като си го представя и ме побиват тръпки....

sladki6_love
09-17-2012, 18:37
аз под мишниците съм с епилатор (почнах от самото начало с него) и вече от половин година ги махам там и не ме боли. А за триъгълника най-добре (в твоя случай) с крем-депилатор (щото си ги бръснала).