PDA

View Full Version : Чувствам се ужасно гузно помощ...



kaliope111
09-05-2012, 10:31
Здравейте , може да има такива теми и се извинявам , понеже съм нова във форума.
Вчера правих секс със приятеля си за първи път , заедно сме от 4 месеца обичаме се и му имам достатъчно доверие за да го направя с него. На почти 17 съм . Стана спонтанно всичко беше както трябва с презерватив и т.н. Преди време си беше вкарвал пръстите в мен и не чувствах болка , а вчера като го направихме в началото нямаше никаква болка О.О но като започна да забързва навътре ме болеше доста ... и незнам почвам да се панирам , защо не вън а вътре ме болеше :Х . Вечерта когато се прибра майка ми започнаха угризенята ми , чувствам се все едно съм я предала , макар ,че знам че няма да стоя вечно девствена и че това е специален момент за мен и него и си е само и единствено между нас... Незнам дори и тази сутрин ми е така .. Майка ми понеже е от старото поколение , не е първа младост и има по различни разбирания и ме е страх да не разбере.. днес ми направи проблеми , че не съм била достатъчно близка с нея и съвеста ми направо ме изяжда отвътре ... Дори след като опитахме първия път плаках много.. не от болка ами заради това , че майка ми ако разбере ще се разочарова супер много т от мен.. че няма вече да ме обича и приема по същиия начин... незнам какво ми става ... помогнете ми..

Jus7Smil3Back
09-05-2012, 10:36
майка ми ако разбере ще се разочарова супер много т от мен.. че няма вече да ме обича и приема по същиия начин...

Не вярвам да спре да те обича, защото си правила секс....
А за болката - нормално е. Кажи му по-бавничко за сега..

kaliope111
09-05-2012, 10:43
ами да .. но тя мисли по -друг начин , а и постоянно ми казва да внимавам за бебета един вид ... и ме е страх още повече и за това да не стане беля и за това да не разбере...
иначе съм чела но всички казват , че ги боли в началото до акто си го вкарва , но не и навътре ;х

SummerRain
09-05-2012, 10:44
Смятам, че драматизираш и се вживяваш твърде много. Не си малка, това, че си правила секс, е нещо естествено и не е причина някой да се разочарова, да спре да те обича и така нататък. Ако пък чак толкова те е страх, просто не й казвай, няма как да разбере.
П.П. Щом това, че правиш секс, води до такива угризения, винаги използвайте предпазни средства, че си представям една нежелана бременност до какво би довела...

Violenza
09-05-2012, 10:45
Няма за какво да си гузна. Не си направила нищо нередно. С майка ти можете да сте си достатъчно близки и без да й споделяш за сексуалния си живот.
Не може да очакваш одобрението на майка си за всичко, невъзможно е просто. Казвам ти го от личен опит. Толкова години търсих одобрението на майка ми във всяко едно отношение и се чувствах зле като липсваше. Е, файда няма никаква. Само си тровиш нервите излишно.
А това, че няма да те обича и да те приема по същия начин е пълна глупост. Майка ти винаги ще те обича повече от всички, каквото и да си направила.
Беля няма да стане ако се пазите, не се панирай толкова.

Oy7ofCon7roL
09-05-2012, 11:19
майка ми ако разбере ще се разочарова супер много т от мен.. че няма вече да ме обича и приема по същиия начин..


а и постоянно ми казва да внимавам за бебета един вид .

Следиш ли си мисълта ?

Тва, че майка ти е от по-старото поколение не значи , че не знае как стават нещата, ти да не мислиш , че тогава не са се праскали кат магарета.... баща ми кви работи ми е разпраял, ехее.....

JonkataK
09-05-2012, 11:53
A ти да не мислиш, че майка ти очаква да седиш цел живот девствена? Сека нормална, дори и старомодна майка, знае, че на 13-14 почват с гаджетата и към 16-18 ше се ибат. Друг е въпроса, че некои се проебават на по 13.

druzilla
09-05-2012, 12:00
Моята ми вика,че секс ще правя след като стана на 18 :D но ако ми се прииска ще го направя и сега..Това,че има различни разбирания не означава,че трябва да се съобразяваш с тях.Не си малка,на 17 си,според мен е нормална възраст да започнеш да водиш полов живот..Не мисля,че майка ти ще спре да те обича,ако разбере,по-скоро ще се осъзнае,че "малкото й момиченце" пораства. ;)

fenastz
09-05-2012, 12:20
КАК МОЖА ДА СЪГРЕШИШ, О, ГРЕШНО МОЕ ЧАДО ?!?!?!?!!??!?

zooyork
09-05-2012, 13:16
А? Че да не би секса да е нещо лошо хаха нали и майка ти го е правила, даже незнам защо чак такова голямо внимание обръщаш на това..

xoxi
09-05-2012, 16:29
Кажи на майка си.
Повярвай ми, тя ще ти е много по-признателна и ще е по-щастлива, ако сама й кажеш и обясниш това, което написа тук (без подробностите), отколкото да разбере след време как си се чувствала в момента.
Да, както каза и Violenza можеш да си близка с нея и без да й споделяш за сексуалния си живот, но в твоя случай имам чувството, че ще е по-добре да поговориш с нея. В момента само си създаваш излишни ядове и тревоги на главата.
Съвсем нормално е на 'почти' 17 вече да започнеш полов живот, а съм сигурна, че и майка ти го знае. Може да е старомодна, но живеете в един и същи свят. И тя вижда какво се случва с младите.
Гледайки всеки ден как съвсем малки деца на по 12/13/14 се праскат и забременяват, майка ти направо трябва да е горда с теб.

Me4encety
09-05-2012, 16:32
На майка ти да й пратиш поздрави от мен.Не се притеснявай,не си била на 11 като си го направила,било е с човек на който вярваш,с презерватив,не си била пияна/друсана или неадекватна,така че няма защо да се чувстваш гузна.

nymphadora
09-05-2012, 18:29
Подготви се обаче,че ако й кажеш и за нея ще е стрес в началото.
С моята майка на тема "секс" мога да си говоря съвсем спокойно и искрено.Помня,че когато й казах,че съм правила секс ,тя го прие доста добре,докато не се скарахме на следващия ден и тя ми кресна,че съм "курва",понеже бяхме спали месец,след като тръгнахме.Друг е въпхросът,че бях на 17 и с момчето сме си и досега заедно.
Та се подготви в паниката й да не те засегне с нещо.Моята после доста ми се извинява,осъзна,че не е била никак права

kaliope111
09-06-2012, 09:53
Aми за сега не смятам да и казвам , понеже ще го приеме твърде рязко мисля и ще остане точно като гръмната ...след онзи ден бях толкова напрегната и точно когато майка ми ми се развика че не сме били достатъчно близки ,без да знае за това ме изяде съвестта ми... и аз смятам ,че е нормална възрастта , не съм някоя пикла на която още не и е дошло за първи път а се праска навсякъде със всеки... а и права си не е задължително майка ми да знае половия ми живот , може би след време , но не и сега , най -малкото , че ще си умра от срам ;х искаше ми се да мога да поговоря нормално с нея на тая тема ама... страх ме е просто . Преди с предишния ми приятел майка ми видя , че се задържаме дълго време и беше поканила една нейна приятелка която е изтърсак и започна да ме разпитва дали смятам да го правя с него и така нататък. Тогава отговорих не и ми казаха и двете да не го правя без предпазни мерки и това беше.. а бях само на 14 така , че ..... Мен дори и като го правихме с презерватив ме беше супер страх да не се спука да не стане беля и т.н.... супер съм страхлива и да чукам на ддърво ако при мен стане белята просто как ще се червя незнам....

xoxi
09-06-2012, 11:07
Ти пак можеш да си говориш с нея на тази тема.
Не е нужно да изтърсиш още в първото изречение "мамо, правих секс".

Всъщност струва ми се, че майка ти би приела тази новина много по-спокойно, отколкото си представяш ти.

ForzaFelipe
09-06-2012, 11:33
Майка ти не я е страх да правиш секс,а от последствията.Не я е страх да не забременееш,предполагам.Не е нужно да се чувстваш гузно,че не й казваш,може да й говориш за гаджето си,там ала бала,да я подготвиш.Но не мисля че ще те изгони от вас за това че си правила секс...все пак,имаш приятел..Ако ще и казваш кажи и че ползвате винаги предпазни средства,ако трябва говори с нея да взимаш противозачатъчни и така...не си мисли че преди не са правили секс,все пак...и ти си се появила някак си ;)

Amore-Mio*
09-06-2012, 12:01
Хайде, поспри се с глупостите.

Да, изпитвала съм го това, но тя няма как да разбере, освен ако ти не й кажеш. Така, че се успокой.

YourFavouriteDrug
09-06-2012, 18:17
Аз пък мисля, че трябва да спреш да правиш секс, ако това те притеснява толкова...тая съвест ще ти развали удоволствието и всичко xD или намери начин да й кажеш

marilyn
09-06-2012, 18:41
Защо пък трябва да й казва?! Като не са толкова близки, знае, че майка й не би реагирала добре... по-добре не й казвай. Не си малка, направила си го с акъл.. и аз съм била в подобна ситуация.. майка ми не е спряла да ме обича, спокойно!

draid
09-06-2012, 19:53
Съвестта е хубаво нещо. От теб ще излезе човек.

Не споделяй за това на майка ти, въпреки че тя знае че рано или късно това ще стане, особено след като имаш приятел.

Chrizz
09-07-2012, 00:41
удари 1-2 водки/врътнете 1 коз с твоя да се отпуснеш и всичко ще е ток.

EdowardDevil
09-07-2012, 00:54
Всичко зависи от тебе, как приемаш нещата, красиви или грозни, замисли се, ако си щастлива с него и моментът бил прекрасен, тогава според мен майка ти трябва да се страхува да не каже нещо грешно защото тя ако е умен човек това ще и тежи на съвеста, не я познавам ;)! Ако искаш, и кажи, ако не искаш недей, страхът е един вид дявол, аз лично ако съм родител и видя такива притеснения ще съм разочарован, не от факта че са та обезчестили, а от това че се страхуваш и се срамуваш от едно просто и нормално нещо което си решила и направила вече и неможеш да върнеш назад плюс това си почти на 17,не си като онези пикли,но мисленето ти моето момиче мисленето ти, разбира се няма безгрешен човек.От майка си те е срам и страх, а от нас? не се страхуваш или срамуваш да си казваш смешните проблеми? "то нали затова е форума" "Reaching out human faith is like a jurney, I just dont have a map for..."

NambyPamby
09-07-2012, 01:39
Много интересно как не си умирала от срам, докато си правила секс, пък сега си умираш от срам само при мисълта, че си го правила. Ще кажеш, че си участвала в няква масова оргия насред дискотека, а не че си била с любимия си човек в толкова интимен момент. Много е интересно и как въобще се отпускаш и успяваш да се възбудиш и да правиш качествен секс, като същевременно те е шубе от евентуална бременност. С'а никой не е подготвен да дундурка бебе на 16, че и на 26, ако щеш, ама секс се прави не само с кеф, ми и с глава. Като не си готова да поемеш отговорността за евентуален гаф, не си готова да правиш секс. Разбираш ли, ти въобще не можеш да поемаш отговорност за взетото решение в даден момент, пък за по-нататък не ми се мисли.
Жената предполагам ти е обяснила за контрацептивите, ако ли не - теми тук и в интернет, колкото ти душа иска, не виждам за какво се притесняваш. От друга страна пък смятам за безумно тъпо родителско решение да те подпитва дали мислиш да правиш секс с приятеля си, с когото имате няква уж сериозна връзка, при положение, че тва е най-естественото развитие на отношенията между двама души и се случва все някога.
Инфантилно мислене имаш за мен, някакво недорасло такова, предполагам, че и тъпите въпроси на родителското тяло са спомогнали в тая посока.