PDA

View Full Version : Противозачатачни дайте съвет???



maackata
09-05-2012, 11:46
Лекаря ми прадписа противозачатачни заради нередовен цикал, пия ясмин от 1 ден като ми дойде вече 9 дено от няколко дни имам само кафяво зацапване, вечерта кам 12 може би става червено но леко не карви, а зацапване. Снощи правих секс и ми потече червена крав, а днес пак си е кафяво зацапване. знам че през 1 месец е нормално, но кога ще спре кафявото зацапване и всеки пат ли като правя секс ще прокарвявам, секса предизвиквали карвене ако изчакам няколко дни ще изчезне ли зацапването??? Даите някаво мнение които е взимал противозачатачни???

ALetterFromTheSky
09-06-2012, 07:58
Хм, аз вземах джаз и не съм имала кървене без причина освен като обърках редовете , и на мен ако ми е последен ден от менструацията и правя секс ми прокървяваше наново за ден и после вече си спира . Не знам как дейсва ясмин? По-добре да каже някоя, която е вземала него.


Мен сега ми е изписан регулон и ме е страх да си помисля като го почна какво ще се случва :D

Bonbonchencetyy
09-06-2012, 13:03
А ти преди секса девствена ли беше,или не ти е за първи път?Защото ако ти е за първи път,може да ти се е скъсал химена и от това да е...