PDA

View Full Version : Изкарване



lubopitko951
09-05-2012, 18:16
Привет. Наскоро имаше тема "пърдене" или нещо от сорта :D Както стана ясно това е въздуха,който е бил във вагината на момичето и при излизането се чува този специфичен звук. Та и при мен се е случвало при по-резки движения и т,н. Има ли начин тоя въздух така да кажа "да се изкара" ,за да не се получават такива сконфузни ситуации ? :D

adoreher
09-05-2012, 18:18
нда
не я чукай толкова моШно и не и го набивай толкова рязко
ама то без тва се губи целия смисъл на секса
соре, по по-просташки начин не мога да го обясна

lubopitko951
09-05-2012, 18:23
Май не си уточних,че съм момиче ? :D

adoreher
09-05-2012, 18:24
и ?
same here, само дето глаголите
са в трето лице

lubopitko951
09-05-2012, 18:27
не е защото ми "го набива рязко". Даже се е случвало , че дори да не сме почнали , а си вдигна краката на врата му и ддз от притискането усещам как излиза... звук май няма :D И да-мерси за просташкия отговор :)) :D

Scarface_
09-05-2012, 19:43
що пърдиш ма :о хаха ... не сериозно ква е тая просташка тема ...

ShtrudeL
09-05-2012, 19:53
що пърдиш ма :о хаха ... не сериозно ква е тая просташка тема ...

туЙ на аватара ти ли си?

SummerRain
09-05-2012, 19:54
Ако краката са по-ниско от раменете, по-рядко ще се чува този звук.

Dumbass
09-05-2012, 20:07
хората казват, че двама души не се познават докато не започнат да пърдят под едно одеало ;) приеми го от добрата страна - ставате си близки ;)

lubopitko951
09-05-2012, 21:30
аууууу благодаря за отговорите :****** страшни сте !

aninimen_sam
09-18-2012, 17:36
blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

BloodyMeri
09-18-2012, 17:40
Аз мисля ,че на твоя му е доста под средния размер за това се случва това.А пък при мощното набиване особено ако си супер влажна се чува едно гвачене ,разбрахта ме де.

dream1707
09-18-2012, 18:20
Аз мисля ,че на твоя му е доста под средния размер за това се случва това.А пък при мощното набиване особено ако си супер влажна се чува едно гвачене ,разбрахта ме де.

М не е от това... и при мен се получава от време на време такъв звук.... иии... абе не е от това

fenkaaa
09-18-2012, 21:00
Зависи от позата,в някои пози няма начин да се избегне,но не е нищо НЕнормално.

Disasterpiece
09-19-2012, 06:43
Аз мисля ,че на твоя му е доста под средния размер за това се случва това.А пък при мощното набиване особено ако си супер влажна се чува едно гвачене ,разбрахта ме де.

Да ти кажа не е от размера. С бившия ми приятел ми се случваше а неговия си беше доста доволен. Мисля че е от позата.

mytoy
09-19-2012, 06:52
Навлизане на въздух в вагината предизвиква тези звуци!

deniity.we
09-19-2012, 08:44
Щом е решил да ти го вкарва, едва ли ще го притеснява точно това :) Мисля, че сте станали достатъчно близки да не обръщате внимание на тези малки детайли. А ако толкова много те притеснява има 2 варианта. Или смени позата, както ти препоръчаха, или пусни някаква музика..примерно Enigma :) и тези "сконфузни" звуци няма да се забелязват. ;)

magita
09-19-2012, 11:30
Аз мисля ,че на твоя му е доста под средния размер за това се случва това.А пък при мощното набиване особено ако си супер влажна се чува едно гвачене ,разбрахта ме де.

Глупости говориш както почти във всяка тема.

Зависи от позата. При мен се случва, ако краката ми са на раменете му или ги е вдигнал по-нависоко ;]

DragonLady
09-19-2012, 12:21
Глупости говориш както почти във всяка тема.

Зависи от позата. При мен се случва, ако краката ми са на раменете му или ги е вдигнал по-нависоко ;]
+1
И при мен в такива пози се получава, само че не след смяната на позата с друга, ами вече след самият акт.
BloodyMeri пишеш глупости на търкала. И аз потвърждавам, че не е от размера. На моя си му е доста задоволителен размера и пак ги има тези звуци, които авторката описа.

BloodyMeri
09-19-2012, 16:48
Абе dragonlady я ходи някъде се гръмни.Magita въобще не са глупости.Говори в 1 лице единствено число,женски род за глупостите!

БожиятАгнец
09-19-2012, 16:53
^Като не са глупости се аргументирай - защо и как става така заради размера на пениса? Или викаш, тия с малките размери са си просто каръци в сексуално отношение. :lol:

dream1707
09-19-2012, 17:09
Размера няма нищо общо мога да ти кажа... получавали са се същите звуци от различните пози... а съм била с хора с различни размери... получава се винаги в определени пози, където краката ми са по-високо ...

BloodyMeri
09-19-2012, 17:10
Ми айде аргументирай се ти защо пък не е така като са глупости! :D

dream1707
09-19-2012, 17:13
Написала съм ти го, от личен опит, като виждаш много тука ти го потвърдиха, че не е от размера...
Нз дали сте забелязвали, обаче аз примерно като си вдигна краката ии се усеща едно такова, странно... все едно долу се отваря някакво.. ддз как да обясня ;д ... мисля, че това позволява навлизането на въздух и тнт ... Ама знам ли, аз даже не мога да го обясня хубаво ;д

BloodyMeri
09-19-2012, 17:15
И ако е спо-голям няма да може да влезе въздух.бе както и да е няма да споря ся,че не ми е до спорве дето са безмисленни.

БожиятАгнец
09-19-2012, 17:20
Ми айде аргументирай се ти защо пък не е така като са глупости! :D

Не виждам никакви физични, биологични, психологични или други фактори, които да са в полза на теорията ти.

И, да, споровете са безсмислени, когато напишеш "Аз съм права, но няма да ви кажа що, ебете си майките, много сте тъпи" и дори и това, което пишеш да е вярно е написано по глупав начин - съответно е глупост.

BloodyMeri
09-19-2012, 17:22
Щом си рекла...

dream1707
09-19-2012, 17:26
И ако е спо-голям няма да може да влезе въздух.бе както и да е няма да споря ся,че не ми е до спорве дето са безмисленни.

А да... като е с по-малък влиза като в тунел... без да се опира в стените ... мойта п*тка не е кратер извинети... а на приятеля ми оная работа не е толкос тънка, че да може да влезе просто ей тей... то се разширява мойто момиче

Jus7Smil3Back
09-19-2012, 17:34
Ох последния път имаше едно много моШно... чак ми стана смешнп :lol:

magita
09-19-2012, 17:55
Еми всъщност не.... Кефат ме такива ентусиасти като тебе BloodyMeri ... като тръгнат да убеждават целия сват при положение, че всички ти го казват от опит. Т'ва отдолу под краката ти (ако не си кофа де) се нагажда според големината на пениса и ако не са те шиба скоро (1час примерно) се свива тъй като е мускул.

BloodyMeri
09-19-2012, 18:05
Е хубуу де и аз казвам от опит.Никой не убеждавам просто споделям ,а ства последното ,че се нагажда и свива направо откри топлата вода.Кранчето почти винаги е с червено :)

dream1707
09-19-2012, 18:17
В това, което написа трябваше ли да има някакъв смисъл... щото нещо не го откривам :(

magita
09-19-2012, 18:23
Е хубуу де и аз казвам от опит.Никой не убеждавам просто споделям ,а ства последното ,че се нагажда и свива направо откри топлата вода.Кранчето почти винаги е с червено :)

Явно на теб трябва и да ти се напише кое е топлата вода... Говориш ми, че е от размера на к*ра и ни караш да ти дадеме аргументи. Давам ти ги и след като няма какво да напишеш пускаш поредния си малоумен пост в който няма смисъл. БРАВО!

Пс... Не ти завиждам, че гадженцето ти има малко пишле... ;]

xXxPETYAxXx
09-19-2012, 18:39
Поне като не сте прави, не продължавайте да дрънкате глупостите си!
Не е от размера естествено, вие за ВАКУУМ не сте ли чували?!
Може да се получи със всякакъв размер, стига да е навлязал въздух и при влизането(на члена) да се получи точно вакуум и въздуха да излезе...даже, ако е по-малък е по-трудно да се получи...(защото като е по-дебел, на въздуха му е по-трудно да излезе и се получава този звук, а ако е по-тънък, въздуха по-лесно ще си намери "изхода")
А понякога, при самата възбуда и при "разширяването", въздуха излиза и се получава този не много приятен звук.
Edit: От една винена бутилка кога се чува звук, като й извадиш корковата тапа? Когато тапата уплатнява!

BloodyMeri
09-19-2012, 19:04
В това, което написа трябваше ли да има някакъв смисъл... щото нещо не го откривам :(

Философски казано е затова не намираш смисъл .:)


Явно на теб трябва и да ти се напише кое е топлата вода... Говориш ми, че е от размера на к*ра и ни караш да ти дадеме аргументи. Давам ти ги и след като няма какво да напишеш пускаш поредния си малоумен пост в който няма смисъл. БРАВО!

Пс... Не ти завиждам, че гадженцето ти има малко пишле... ;]

Абе не ме убеждавай в нещо дето неможеш заради некви нереални факти от друго измерение дето и ти не знаш как си ги докопала.

п.п. Ако на моя му беше малък явно и аз щях да си търся оправдание в различни пози с крака на раменете,разкрачена и такива глупости от общ характер

dirtyyy
09-19-2012, 19:08
О, боже, някои хора наистина ли приемат тва за.. "пърдене" ??
Хахахах,
нямам думи.
Това е навлизане на въздух във вагината, когато краката са .. абе обясниха ти.
Нещо нормално е, споки.
Не ми се е случвало бтв, но съм чела и не се притеснявай.

xXxPETYAxXx
09-19-2012, 19:12
Има ли начин тоя въздух така да кажа "да се изкара" ,за да не се получават такива сконфузни ситуации ? :D
Бях чела някакви неща - при предиграта, докато момчето доставя орални ласки на момичето да "изсмуче" въздуха от там...но не знам, дали има ефект или са измишльотини. Но от опит глава не боли, може да пробвате, пък к'вото стане.

dream1707
09-19-2012, 19:13
Философски казано е затова не намираш смисъл .:)

Ох, да уе.. верно

BloodyMeri
09-19-2012, 19:14
Ох, да уе.. верно

Щом казваш ,но едва ли :)

dream1707
09-19-2012, 19:16
Щом казваш ,но едва ли :)

В момента осъзна ли какво написа ? I don't think so

BloodyMeri
09-19-2012, 19:18
Да ,а ти какво попита осъзнаваш ли?

dream1707
09-19-2012, 19:27
yep ^

чувствам се, все едно общувам с бавноразвиващ се

BloodyMeri
09-19-2012, 19:32
Ми и при мен е така,но не мога да си обесня що ?!:)

dream1707
09-19-2012, 19:51
Да нямаш шизофрения ?

BloodyMeri
09-19-2012, 19:55
Пише се "Да нямам шизофрения?" Корегирай се !!!

dream1707
09-19-2012, 19:58
КорЕгирай се ти

BloodyMeri
09-19-2012, 20:03
Аз не греша бе ,кукло :)

BloodyMeri
09-19-2012, 20:10
Има надежда!

dream1707
09-19-2012, 20:22
А не, къпах се... твърде скучно ми е.. ти на всичко ли ще ми отговаряш ?
Искам кученце... дали да не си взема един ротвайлер

DragonLady
09-19-2012, 20:55
Пак ли правите сеира :D



Поне като не сте прави, не продължавайте да дрънкате глупостите си!
Не е от размера естествено, вие за ВАКУУМ не сте ли чували?!
Може да се получи със всякакъв размер, стига да е навлязал въздух и при влизането(на члена) да се получи точно вакуум и въздуха да излезе...даже, ако е по-малък е по-трудно да се получи...(защото като е по-дебел, на въздуха му е по-трудно да излезе и се получава този звук, а ако е по-тънък, въздуха по-лесно ще си намери "изхода")
А понякога, при самата възбуда и при "разширяването", въздуха излиза и се получава този не много приятен звук.
Edit: От една винена бутилка кога се чува звук, като й извадиш корковата тапа? Когато тапата уплатнява!

+1
Преди години бях правила секс с един с малък х*й и нямаше опоменатият звук, а при по-бившият и настоящият ми партньори, го има ( имаше ) всеки път почти, поради факта, че и двамата са надарени.

dream1707
09-19-2012, 20:59
А не.. просто ми е много скучно и няма с кой да си пиша :D
Виж ся съм съгласна с мнението ти .. и аз съм имала такава ситуация :D ама нека сега, да има за какво да се спори

Foxa^
09-20-2012, 06:09
Пфф.. тия момичетата са станали по-вулгарни от момчетата , майна .

magita
09-20-2012, 12:05
Хаха не аз говоря от личен опит Кукло.... с малка пишка КУКЛО (както в твоя случай) ... така че ти остана незадоволена Кукло и са си търси колкото може повече п*шки... КУКЛО... ахахахха

Продължавай да ни забавляваш и такива КУКЛИ трябва да има... КУКЛО ;] ай отивай да си търсиш големи п*шлета Кукло и ти пожелавам късмет Кукло ;]

BloodyMeri
09-20-2012, 16:21
Хаха не аз говоря от личен опит Кукло.... с малка пишка КУКЛО (както в твоя случай) ... така че ти остана незадоволена Кукло и са си търси колкото може повече п*шки... КУКЛО... ахахахха

Продължавай да ни забавляваш и такива КУКЛИ трябва да има... КУКЛО ;] ай отивай да си търсиш големи п*шлета Кукло и ти пожелавам късмет Кукло ;]
О моля те ,не ми се прави на стилистична фигура.Просто реториката не ти се отдава :)

magita
09-21-2012, 09:25
Не се правя на никаква просто ти се подигравам, ама явно за 1ви път ти се налага да мислиш.

айде chill ;]

DarkTemplar
09-21-2012, 09:49
Бях чела някакви неща - при предиграта, докато момчето доставя орални ласки на момичето да "изсмуче" въздуха от там...но не знам, дали има ефект или са измишльотини. Но от опит глава не боли, може да пробвате, пък к'вото стане.
Представям си как тя му го предлага с думите "искаш ли да си играем на прахосмукачка". :D

Magician
09-21-2012, 10:22
Има ли начин тоя въздух така да кажа "да се изкара" ,за да не се получават такива сконфузни ситуации ? :D

Има начин изобщо да не влиза въздухът там и той е след като ти го вкара, да не го вади повече оттам... Като си го извади и точно тогава влиза и въздухът.

А за изкараването на въздуха, може да смените позата и междувременно да си притиснеш корема максимално навътре с ръка.

lubopitko951
09-23-2012, 09:33
:D :D :D не бях влизала отдавна,но ето ,че се посмях от сърце. Малък му бил.... божееееееее :D Бая си е надарен , смея да твърдя. Дори аз дето пускам темата , знам че не е от размера