PDA

View Full Version : Курсове По Япоснки Език - Отзиви. ; )



EmeraldLight
09-05-2012, 18:39
Здравейте хора! :Д

Исках да попитам нещо.
Аз и една приятелка страшно много искахме да се запишем на Курсове по Японски език, затова разгледахме няколко опции и се спряхме на две от тях. Вашата помощ ще е в избора ... Ето го и него -

1. АГОРА София
Неудобства :
* По-труден достъп
* По-висока цена - 410 лв
* Обучение в СЪБОТА - почивен ден.

Удобства :
* Обучение от същински японец (:ДД)
* Организират се много 'ивенти' , ако ме разбирате ...
* Изглежда добре.

2. Нов Стандарт София
Неудобства:
* Млада, 27 годишна учителка, (Сега, незнам доколко е вярно ... :Д )
"Доротея Шунина

Преподавател по японски език. Средното си образование завършва в Първа Английска Гимназия, София. Висше образование - специалност Японистика, завършва в СУ "Св. Климент Охридски". Преминава курс на обучение в Япония. Две години и половина преподава японски на деца, по време на което посещава Лондон, Токио, Ню Йорк, Аспен, Принстън и Тел Авив. От 2010 г. работи в езиков център "Нов стандарт"."
* Съмнително Ниски цени :ДДД

Удобства :
* Добро местоположение
* Ниска Цена - Около 299 лв
* Удобни Часове ( Ср. ; Пт. )
* По-дълги часове (сравнение с АГОРА)

Това са нашите избори ... Някои хора казват, че АГОРА била по-добре, други че НС ... Сега искам вашето мнение!
Ако сте учил/а в един от двата, моля дайте инфо!
Благодаря за помощта!

~~ Михаил

Elli *
09-05-2012, 18:42
първото ми изглежда по - добро :)

EmeraldLight
09-05-2012, 18:50
първото ми изглежда по - добро :)

Може ли да попитам защо мислиш така? :)

derbella13
09-06-2012, 15:33
И аз ще се записвам в Агора. Можеш ли вече да се записваш, защото на нас ни казаха да изчакаме. И уроците само в събота ли са, или събота и неделя. Според мен Агора е по-добре, защото си по-сигурна колко ще научиш японски.

Elli *
09-07-2012, 07:42
Може ли да попитам защо мислиш така? :)
щом е по - скъпо, значи ВЕРОЯТНО е по - добро, също така ивентите, както ти ги нарече са едно голямо предимство и е хубаво, че ще преподава японец, защото така аксцентът ти няма да е много голям и ще знаеш истинското произношение