PDA

View Full Version : ужасссссно ееее



nelina77
09-05-2012, 19:35
здр имам сериозен проблем но не мога да намеря решение. става въпрос за месечния цикъл редовен е но дойде ли време става страшно поддържам хигиена отлична но ужасно е не се трае тази воня на мърша която се получава въпреки старателното миене моля за сериозни мнения по въпроса няма гинекологичен проблем но въпреки всичко има много неприятна остра миризма

besso
09-05-2012, 19:37
оправи си заглавиетоооооооооооооооо о

draid
09-05-2012, 20:18
Смърди на мърша вика ....

lamer4e7o
09-05-2012, 20:51
Използвай сапун и няма да мирише на мърша. ^^

besso
09-05-2012, 20:57
ох, немога... :D :D :D
сега сериозно. Виж да няма някое умряло животно вътре :D

4o4ina
09-06-2012, 11:11
ох, немога... :D :D :D
сега сериозно. Виж да няма някое умряло животно вътре :D
ахахах :D:D:D

Bonbonchencetyy
09-06-2012, 11:41
Ами то и аз миришех един път на мърша,след като влязох в една парфюмерия и ми пробутаха тестер на някакъв интимен сапун дето бил специално за дните,когато имам менструация.Та уж миришеше хубаво,а след няколко часа такава воня лъхаше от мен,че майка ми ми забрани да излизам и се уплаши да не се разлагам,щото ''съм миришела като излязла от гроба'' .Та щом разбрах,че е от тъпия тестер,веднага го изхвърлих и майка ми отиде да ми купи нов интимен сапун.Избра Laura от Penny Market,който е с много хубава миризма и е евтин,на всичкото отгоре.Така че ако има Penny Market в града ви тичай да си купиш такъв интимен сапун,много е хубав! :)

DragonLady
09-07-2012, 00:13
Сменяй превръзката по често, или мини на тампони, като след като го сложиш, минеш и с една интимна мокра кърпичка отдолу.

JonkataK
09-07-2012, 01:53
Смърди на мърша вика ....

Нали (rofl)

HollyGolightly
09-07-2012, 04:29
такава воня лъхаше от мен,че майка ми ми забрани да излизам и се уплаши да не се разлагам,щото ''съм миришела като излязла от гроба'' .
:lol: съжалявам, ама не се сдържах

Иначе можеш да питаш в някоя аптека да ти препоръчат нещо

DisappointedDreamer
09-07-2012, 06:26
Ами то и аз миришех един път на мърша,след като влязох в една парфюмерия и ми пробутаха тестер на някакъв интимен сапун дето бил специално за дните,когато имам менструация.Та уж миришеше хубаво,а след няколко часа такава воня лъхаше от мен,че майка ми ми забрани да излизам и се уплаши да не се разлагам,щото ''съм миришела като излязла от гроба'' .Та щом разбрах,че е от тъпия тестер,веднага го изхвърлих и майка ми отиде да ми купи нов интимен сапун.Избра Laura от Penny Market,който е с много хубава миризма и е евтин,на всичкото отгоре.Така че ако има Penny Market в града ви тичай да си купиш такъв интимен сапун,много е хубав! :)

:lol: :lol:

besso
09-07-2012, 06:34
Взимайте мерки, че някой път ще се приберете вкъщи с цяло стадо котки :Laughing: :D Ох, няма такава тролска тема :D

darkPaladin
09-07-2012, 09:25
никой не е длъжен да знае колкото лекар организма не е нещо подчинено на ума за да ухае прави разболява и тн когато ние искаме следователно във всичко случващо се в него няма нищо срамно било болест процес увреждане и тн никой не иска да му се случват такива неща и без значение дали ви е смешно или не вие трябва да запазите този смях за себе си
защото след време може да се случи нещо на вас и аз да ви спукам от смях и подигравки защото сте с такова нещо нищо че не сте искали да се случи на вас и нищо не може да направите

момичето не знае иска съвет това е съвсем нормално и показва човек загрижен за себе си единствения и грях е че не е се родила научена

Bonbonchencetyy
09-07-2012, 12:52
:lol: съжалявам, ама не се сдържах

Иначе можеш да питаш в някоя аптека да ти препоръчат нещо
Ха-ха,няма нищо,и аз се разсмях когато тя ми го каза,така че споко,няма проблеми! :D :D :)

violette94
09-07-2012, 14:30
При всяко момиче е така, но ако чак не можеш да търпиш.. мий се по-често и с хубав интимен гел!Това е моят съвет :)

Incadeptus
09-07-2012, 14:41
никой не е длъжен да знае колкото лекар организма не е нещо подчинено на ума за да ухае прави разболява и тн когато ние искаме следователно във всичко случващо се в него няма нищо срамно било болест процес увреждане и тн никой не иска да му се случват такива неща и без значение дали ви е смешно или не вие трябва да запазите този смях за себе си
защото след време може да се случи нещо на вас и аз да ви спукам от смях и подигравки защото сте с такова нещо нищо че не сте искали да се случи на вас и нищо не може да направите

момичето не знае иска съвет това е съвсем нормално и показва човек загрижен за себе си единствения и грях е че не е се родила научена

ОРГАНИЗМЪТ Е ПОДЧИНЕН НА УМА.АКО ИМАШ СИЛЕН УМ И ЗНАЕШ КАК ДА ГО ИЗПОЛЗВАШ НИКОГА НЯМА ДА СЕ РАЗБОЛЯВАШ И МОЖЕШ ДА ПРАВИШ КАКВОТО ИСКАШ С ТЯЛОТО СИ!

darkPaladin
09-07-2012, 14:52
ОРГАНИЗМЪТ Е ПОДЧИНЕН НА УМА.АКО ИМАШ СИЛЕН УМ И ЗНАЕШ КАК ДА ГО ИЗПОЛЗВАШ НИКОГА НЯМА ДА СЕ РАЗБОЛЯВАШ И МОЖЕШ ДА ПРАВИШ КАКВОТО ИСКАШ С ТЯЛОТО СИ!

тогава накарай черния си дроб да не работи за 5 сек

прочети малко за волеви и неволеви процеси

PullMeCloser
09-07-2012, 22:06
При всяко момиче е така, но ако чак не можеш да търпиш.. мий се по-често и с хубав интимен гел!Това е моят съвет :)

Да бе! Не съм се усетила да мириша на мърша :Д

Авторке, използвай интимен гел и интимни мокри кърпички. Сигурна ли си, че нямаш проблем някакъв?

Incadeptus
09-07-2012, 22:09
тогава накарай черния си дроб да не работи за 5 сек

прочети малко за волеви и неволеви процеси

Йогите могат да накарат да им се появят белези от изгорено ако поискат.

ALetterFromTheSky
09-07-2012, 22:18
проблемът тук е само, че не може да тролва както трябва даже/...

slava1
09-07-2012, 23:52
:lol: съжалявам, ама не се сдържах

Иначе можеш да питаш в някоя аптека да ти препоръчат нещо И какво ще каже "Извинете,на интимното място..мириша на мокър пръч!Може ли да ми препоръчате нещо?! " :D :D

Сериозно!Яко сапун и интимен гел.Не е зле да отидеш на лекар-да попиташ :)

Goddess
09-08-2012, 00:42
То менструалния цикъл по принцип си има такава миризма, но чак толкова силно ли я усещаш? А когато не си в цикъл, усещаш ли пак неприятна миризма? Ако да - най-вероятно имаш някаква инфекция и трябва да се прегледаш при гинеколог.
Иначе по-често миене с интимен гел (Lactacyd препоръчвам), като естествено пак не очаквай да миришеш на рози там, в тези дни от месеца.

nelina77
09-09-2012, 20:21
да беше ми интересно какво би отговорила женската аудитория на една такава тема и разбира се решението беше интимни сапуни и мокри кърпички ей хорааааааааа всички гинеколози които съм посещавала тотално отричат интимните сапуни промивки и тем подобни а чистата вода в голямо количество защото повярвайте даже и този с аромата на рози момини сълзи повече вреди отколкото свежия аромат трае въобщееее няма жена която да не ходи на гиннеколог даже поне два пъти в годината цитонамазки и тем подобни също при жените секрецията варира различно някои повече други по-малко не говоря за цикъл а за обикновения вагинален секрет който изтича през деня благодаря иначе на всички които решиха да се посмеят на темата и да ми отговорят но знайте както се смеем така дискутираме и нещата от живота които ни притесняват

lamer4e7o
09-09-2012, 20:32
Абе не че нещо, ама ти чувала ли си за пунктуация?

nelina77
09-09-2012, 20:36
абе не че нещо чувала съм даже съм много наясно ама карам без нея ако ме извините ще е добре ако не......

ALetterFromTheSky
09-09-2012, 22:19
Ако не, ще ти купим кърпички от пени-то :)))

besso
09-10-2012, 06:28
Да беше момче щяхме да те извиним, ама си момиче... Не ти отива.

darkPaladin
09-10-2012, 06:41
Йогите могат да накарат да им се появят белези от изгорено ако поискат.

не ме занимавай с глупости

notlike
09-10-2012, 11:24
Още един попадна в капана на йогите. Честито, няма измъкване, , приятни "астрални пътувания" или шизофренични изблици :)
А относно темата - потърси помощ от специалист, може да ти даде някакви насоки.

Amore-Mio*
09-10-2012, 14:41
Използвай подходящи продукти.

Сменяй превръзката по - често.