PDA

View Full Version : Майкъл Джексън умря от Синдрома на Даун



StringTheoryPracticist
09-05-2012, 20:53
Джими Хендрикс е говедо

------




Чък Бери има рак

(заразил се е докато се е целувал с Фреди Меркюри)

StringTheoryPracticist
09-05-2012, 20:53
U MAD?

kosder
09-05-2012, 21:03
Чък Бери е бащата на Чък Норис и Холи Бери ?

FunkyPie
09-05-2012, 21:05
Чък Бери е бащата на Чък Норис и Холи Бери ?

:lol:

AnnieMichaelJackson
11-07-2012, 22:57
What the fuck е това заглавие??

TrollFaace
11-07-2012, 22:58
На Джексъна му пада носа !

AnnieMichaelJackson
11-07-2012, 22:59
абе ей я си мери приказките! ти изобщо мислиш ли преди да кажеш нещо???

thegreenzombie
11-07-2012, 23:03
^dude, много се палиш :/

AnnieMichaelJackson
11-07-2012, 23:06
ами защото първо името на темата много ме издразни, а този коментар направо ме изнерви още повече... не искам да се карам с никого, но не мисля, че някой има право да обижда човека, когото всичко до един изпълнители копират (което доказва колко е велик) и който направи толкова много за света, не само в културата на музиката... така че преди да кажете нещо помислете добре, запознайте се с факти и чак тогава пишете...

thegreenzombie
11-07-2012, 23:15
k dude.. so?

AnnieMichaelJackson
11-07-2012, 23:20
не те разбрах? :Д просто казвам да не го обиждат и това е... щом не го харесват да не пишат за него и да не мислят за него... тук само ни дразнят нас (хората, които го обичаме)

StringTheoryPracticist
11-07-2012, 23:31
хехехехехехехехехехехе

StringTheoryPracticist
11-07-2012, 23:59
Бях пуснал темата да демонстрирам на един фр който се притесняваше, че се е изложил пред форума като беше казал нещо за известна личност, че на форумците им е все тая. Но това не означава "нищо против Майкъл Джексън". Мразя го!

МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН МРАЗЯ ТЕ!!!

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 12:02
оффф егаси идиотите сте вие! смешници като не знаете нещо си затваряйте плювалниците! bitches!!!!!!

mozart
11-08-2012, 12:19
Ей тийнове, направих се регистрация в този сайт за проблеми на пубери,само за да кажа 2 думи за ГЕНИЯ Майкъл Джексън! Първо, той беше оправдан,защото не бяха намерени никакви доказателства от ФБР,че е педофил! Второ, в Ютуб има записи на бащата на детето което планира с адвоката си как да спечели пари от познанството на сина му с Краля Майкъл! И трето според NME Майкъл Джексън е най-добрия певец раждан някога! Според Гинес той е най-великия изпълнител на всички времена! Според VH1 той е най-великия соло изпълнител! И той е познат като КРАЛЯ НА ПОП музиката!

Така че мили пубери, вашето мнение doesn't mean SHIT. Защото Майкъл е издържал семейството си от 6 годишен а вие тука само се споделяте кифленските проблеми и мненията на празните си мозъци. Опознайте го, и след това пишете.

Peace

mozart
11-08-2012, 12:22
Забравих да добавя.. той е най-награждавания артист и MTV му връчиха награда "Артист на милениума" ... я чакай, защо обяснявам на някакви кифли и пубери? Гръмнете се! :D

ДА ЖИВЕЕ КРАЛЯ! LONG LIVE THE KING MJ!

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 12:24
Michael Jackson is the best! FUCK the rest!!!!

FuCKkK13
11-08-2012, 13:02
:lol:

FunkyPie
11-08-2012, 13:10
ок

THADONMAKAVELI
11-08-2012, 13:12
http://www.youtube.com/watch?v=p5ZuagSaKjw

xPafx
11-08-2012, 13:14
Ного ме дразнеше.. бати боклука долен беше.

StringTheoryPracticist
11-08-2012, 13:33
LOL U MAD

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 13:37
Абе ей глупаци! Вие сте боклуците тук! Както казах първо се запознайте с факти после говорете нещастници... просто сте много смешни... ако Майкъл беше боклук нямаше сега целия свят да го имитира и да иска да е като него.... примерно вашите любими певци като Рияна, Крис Браун, Ни ЙО, Ъшър, Бийбър и т.н. , така че ви оставям.. няма да си губя времето с хора, на които трябва да им повториш нещо 10000 пъти, за да го разберат..

LaffyTaffy
11-08-2012, 13:41
Поредното наркоманче с комплекси.
Имаше хубави песни, нда...

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 13:46
ако той е бил наркоман незнам всички останали певци какво са... :Х

mozart
11-08-2012, 13:48
NailGunAssasin Боклук си ти, щом вярваш на жълтини и таблоиди

Обама "Майкъл Джексън беше една велика икона,която изживя трагичен живот"

mozart
11-08-2012, 13:50
xPafx Научи се да пишеш на родния си език и след това обиждай ИКОНИ които не познаваш.

nqmaznacheniee
11-08-2012, 14:28
Кой е Майкъл Джексън :shock:

xPafx
11-08-2012, 14:46
Абе ей глупаци! Вие сте боклуците тук! Както казах първо се запознайте с факти после говорете нещастници... просто сте много смешни... ако Майкъл беше боклук нямаше сега целия свят да го имитира и да иска да е като него.... примерно вашите любими певци като Рияна, Крис Браун, Ни ЙО, Ъшър, Бийбър и т.н. , така че ви оставям.. няма да си губя времето с хора, на които трябва да им повториш нещо 10000 пъти, за да го разберат..
Ахухухахаухаху, кой ти е казал,че те са ни любима?
Да си чувала за In this moment? Nirvana? RHCP? Bon Jovi? Metallica? Scorpions? Sonata Arctica? Slipknot? In Flames? Led Zeppelin? Guns n Roses? Oasis? Love Spit Love? Fozzy? Alice Cooper? И други и други.. я ми кажи те какво общо имат с Майкъл?
И боклук ще ме наречеш чак тогава, когато знаеш НЕЩО, каквото и да е за мен, както ние знаем за него, ясно ли ти е гнидо проста?

xPafx
11-08-2012, 14:47
xPafx Научи се да пишеш на родния си език и след това обиждай ИКОНИ които не познаваш.

Я първо виж как пише AnnieMichaelJackson и после говори на мен, аз поне знам че глагол и "не" се пишат разделно! Знам и къде аджеба да сложа запетайки. ;)

StringTheoryPracticist
11-08-2012, 16:17
not sure if trolling or failing very hard

Ахухухахаухаху, кой ти е казал,че те са ни любима?
Да си чувала за In this moment? Nirvana? RHCP? Bon Jovi? Metallica? Scorpions? Sonata Arctica? Slipknot? In Flames? Led Zeppelin? Guns n Roses? Oasis? Love Spit Love? Fozzy? Alice Cooper? И други и други.. я ми кажи те какво общо имат с Майкъл?
И боклук ще ме наречеш чак тогава, когато знаеш НЕЩО, каквото и да е за мен, както ние знаем за него, ясно ли ти е гнидо проста?
кърт кобейн е боклук!

mozart
11-08-2012, 16:36
xPafx Ей пикло, а ти как ще наричаш Майкъл боклук без да го познаваш?!Той е НЕВИНЕН разбери! Защо по-двяволите вярвате във всичко в което четете?Провери ли в гугъл изобщо отговор на въпроса "Майкъл Джексън педофил ли е?".. А за музиката, разбери,че всеки има различен вкус в музиката! Музикалните критици и експерти смятат че МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН е УНИКАЛНА звезда,каквато не може да бъде повторена и родена отново! Така че некомпетентното ти мнение изобщо не струва .
Спирам да пиша тук, тъй като нямам намерение да обяснявам за изпълнители като Краля Майкъл Джексън, Елвис Пресли и Бийтълз на малки дечица.

yakuza_
11-08-2012, 16:38
добре, че бе ти да ни отвориш очите :lol:

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 16:39
Да чувала съм дори имам билет за Бон Джови! И имат общо с Майкъл, защото за приятели!! и както ти написа, че преди да те наричам боклук да знам НЕЩО за теб, отнася се също и за Майкъл! FUCK YOU BITCHES!!!!!!!! ЧЕТИ ЧЕТИ ЧЕТИ ПРОСТАААААААААААААААААААА АААА

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 16:40
първо българския не ми е роден, така че ще си пиша както си искам!

mozart
11-08-2012, 16:42
@nqmaznacheniee Най-награждавания артист на всички времена. Носител на 7 награди Гинес (вкл. Най-велик изпълнител на всички времена). С кариера от 6 годишен и със записани рекорди като : най-продаван албум - на Майкъл Джексън - Трилър 110 милиона. най-грандиозно турне - на Майкъл Джексън - BAD. Създател на роботския танц. Първия чернокож излъчен по MTV. Beatbox майстор и др.
Има толкова да се казва, когато става дума за КРАЛЯ - Майкъл Джексън!

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 16:44
така е! Той е КРАЛ на МУЗИКАТА <3

mozart
11-08-2012, 16:45
@ yakuza Изобщо не ми пука за сарказтичното ти изказване ;) ... Изпълнители като Бионсе (която каза че ако не беше Майкъл,тя нямаше да иска да става певица), Джъстин Тимбърлейк, Ъшър, Уитни Хюстън и МНОООГО други (52 милиона само във фейсбук) са на нашето мнение с Ани, така че както казах : I PISS ON YOUR OPINION YOU FUCKIN' TEENS! :D

xPafx
11-08-2012, 16:45
xPafx Ей пикло, а ти как ще наричаш Майкъл боклук без да го познаваш?!Той е НЕВИНЕН разбери! Защо по-двяволите вярвате във всичко в което четете?Провери ли в гугъл изобщо отговор на въпроса "Майкъл Джексън педофил ли е?".. А за музиката, разбери,че всеки има различен вкус в музиката! Музикалните критици и експерти смятат че МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН е УНИКАЛНА звезда,каквато не може да бъде повторена и родена отново! Така че некомпетентното ти мнение изобщо не струва .
Спирам да пиша тук, тъй като нямам намерение да обяснявам за изпълнители като Краля Майкъл Джексън, Елвис Пресли и Бийтълз на малки дечица.

Че аз да съм казала нещо за Бийтълс? Или за Пресли, не нали? Да съм отрекла творчеството на Джексън? Говорих за личността, дююд, а ти толкова като си го харесваш, чети си статиите, слушай си музиката и си трай.

xPafx
11-08-2012, 16:48
А бай дъ уей, как така изведнъж вие двама, никога преди не стъпвали в този раздел, изведнъж не навъдихте.. странно, странно.. пак ми лъха на фейкове..
Земете направете поне още 1 прф, та поне да сте повече.

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 16:50
аз вчера търсих теми за Майкъл във форума, за да се запознаем много фенове и т.н. ... и видях това отвратително заглавие, което ме изнерви и исках да покажа, че Майкъл не е сам, ние сме с него!

mozart
11-08-2012, 16:50
@xPafx ... Да, хубаво е че не отричаш творчеството му :) ама преди да го наричаш "личност-боклук" го опознай нали така? Не може да вярваш на всички слухове които чуваш. Както казах, прочети в гугъл за "Is Michael Jackson a pedophille" и ще намериш отговора. Може и в Yahoo Answers, който примерно пита дали е бил виновен, винаги водещият отговор е НЕ! Знаеш ли от какво почина той? От преспивателни? А знаеш ли защо ги приемаше? Защото след този фалшив съд, той се разболя от инсомния (психично състояние на неспокойствие) ... както цитирах по-рано, освен Бионсе и много други, и Обама каза 'Майкъл Джексън е велика икона, която изживя трагичен живот" ... надявам се да разбереш, а да не се инатиш като всички останали хейтъри тук.

nqmaznacheniee
11-08-2012, 16:51
@nqmaznacheniee Най-награждавания артист на всички времена. Носител на 7 награди Гинес (вкл. Най-велик изпълнител на всички времена). С кариера от 6 годишен и със записани рекорди като : най-продаван албум - на Майкъл Джексън - Трилър 110 милиона. най-грандиозно турне - на Майкъл Джексън - BAD. Създател на роботския танц. Първия чернокож излъчен по MTV. Beatbox майстор и др.
Има толкова да се казва, когато става дума за КРАЛЯ - Майкъл Джексън!

http://vbox7.com/play:3ddb05f7 за този ли става въпрос ?

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 16:53
наистина ли не знаеш кой е Майкъл?????
ето да си припомниш, защото съм сигурна, че няма човек, който не е слушал тази песен http://www.youtube.com/watch?v=Zi_XLOBDo_Y

mozart
11-08-2012, 16:54
@nqmaznacheniee ... На твое място, аз ако не познавах кои са хората : Майкъл Джексън, Джон Ленън, Джеймс Браун.. просто щях да млъкна. Както каза един философ "Ако няма какво да кажеш просто млъкни" ;)

xPafx
11-08-2012, 16:57
аз вчера търсих теми за Майкъл във форума, за да се запознаем много фенове и т.н. ... и видях това отвратително заглавие, което ме изнерви и исках да покажа, че Майкъл не е сам, ние сме с него!
ама как не е сам.. той е ъ..мъртъв..

xPafx
11-08-2012, 16:59
@xPafx ... Да, хубаво е че не отричаш творчеството му :) ама преди да го наричаш "личност-боклук" го опознай нали така? Не може да вярваш на всички слухове които чуваш. Както казах, прочети в гугъл за "Is Michael Jackson a pedophille" и ще намериш отговора. Може и в Yahoo Answers, който примерно пита дали е бил виновен, винаги водещият отговор е НЕ! Знаеш ли от какво почина той? От преспивателни? А знаеш ли защо ги приемаше? Защото след този фалшив съд, той се разболя от инсомния (психично състояние на неспокойствие) ... както цитирах по-рано, освен Бионсе и много други, и Обама каза 'Майкъл Джексън е велика икона, която изживя трагичен живот" ... надявам се да разбереш, а да не се инатиш като всички останали хейтъри тук.

Дори и всичко да е просто един голям слух, то слуховете все започват от някъде, нали? В тях все има истина, нали?!

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 16:59
той винаги ще е жив в сърцата ни... давам ти пример... ти си фен на някого и той не дай си Боже почине, ще спреш да си му фен ли? ще позволяваш другите да го обиждат ли?

xPafx
11-08-2012, 17:00
http://vbox7.com/play:3ddb05f7 за този ли става въпрос ?

:lol:

mozart
11-08-2012, 17:00
@NailGunAssasin' Това че изкара бебето си извън балкона (за което той после се извини) за да покаже на феновете,педофил ли го прави? Информирай се!!! А после той хвърля кърпа с автограф в случай че идиотите тук да не помислят че той наистина "хвърля бебе" .. омг... http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=XAi3VTSdTxU&
Изслушай тази песен до край, усети гения му, след това разбери поне от Гугъл, що за човек е бил Майкъл Джексън и тогава си прави изводи

xPafx
11-08-2012, 17:01
той винаги ще е жив в сърцата ни... давам ти пример... ти си фен на някого и той не дай си Боже почине, ще спреш да си му фен ли? ще позволяваш другите да го обиждат ли?
не, обаче той си остава САМ! Фенка съм на Кобей и кво? Мъртъв е и кво? Слушам го и кво? САМ е!

nqmaznacheniee
11-08-2012, 17:02
@nqmaznacheniee ... На твое място, аз ако не познавах кои са хората : Майкъл Джексън, Джон Ленън, Джеймс Браун.. просто щях да млъкна. Както каза един философ "Ако няма какво да кажеш просто млъкни" ;)

влизам без контрооол правя ги на соолллллллл

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:02
има истина, че приятелите на Майкъл са били деца.. и затова тъпите идиоти, които си нямат работа и са жадни за пари измислиха разни неща, за да си продават скапаните вестници... защото хората купуват нещо лошо и си казват "ооо виж еди кой си направил еди какво си, чакай да видим повече" ... идиоти колкото щеш... никой не би си купил да види "ейй този виж какъв рекорд направил" и т.н. ...

mozart
11-08-2012, 17:03
@xPafx Не няма истина в слуха,колкото и да е известен!!! Това че казваха че ГаГа е мъж, вярно ли е?! Хейтърите не искате да приемате жестоката истина,която може да ви накара да спрете да хейтвате.. Както казах, вашето мнение не е много от значение защото 52 милиона души във фейс обичат Майкъл и още много други изпълнители и музикални критици.
SO LONG

xPafx
11-08-2012, 17:03
Обаче как се палите.. той нарочно налива масло в огъня и вие като малки деца продължавате.. :lol:

xPafx
11-08-2012, 17:04
@xPafx Не няма истина в слуха,колкото и да е известен!!! Това че казваха че ГаГа е мъж, вярно ли е?! Хейтърите не искате да приемате жестоката истина,която може да ви накара да спрете да хейтвате.. Както казах, вашето мнение не е много от значение защото 52 милиона души във фейс обичат Майкъл и още много други изпълнители и музикални критици.
SO LONG
Мойто момче, никой тук не е хейтър, просто имаме своя гледна точка.. Не го харесваме, това е. Не го мразим.. и на мен ми викаш за българския език, а ти използваш английски думи, пречупени през българския..

mozart
11-08-2012, 17:05
Кърт е много як, и това че го слушаш, означава че не го оставяш сам а именно..човек умира когато всички го забравят или спрат да говорят за него. Легенди като Майкъл Джексън, Елвис Пресли и ето Кърт Кобейн не ще умрат...

Спрете хейта вече...

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:05
Буквално е сам да, ама има такава фраза "не си сам" т.е. аз ще те подкрепям и защитавам, няма сам да минеш по този коварен път! Примерно аз ако обидя Кобей, ти няма ли да ми се разкрещиш и да го защитаваш?

mozart
11-08-2012, 17:07
Добре ето каза го, не го харесвате - ок, няма проблем, ако искате никога не слушайте шедьоврите му (написал е 211 песни) но поне не опетнявайте името на починал човек,който е дал толкова много на музиката и бил хуманист (дарил е над 350 милиона след всяко турне)

xPafx
11-08-2012, 17:08
Буквално е сам да, ама има такава фраза "не си сам" т.е. аз ще те подкрепям и защитавам, няма сам да минеш по този коварен път! Примерно аз ако обидя Кобей, ти няма ли да ми се разкрещиш и да го защитаваш?
не, защо да го правя? за мен той се е доказал и аз няма смисъл да защитавам нещо, което само "говори" за себе си.
Така трябва да сте и вие с Майкъл. ;)
По-горе Зарко нахрани Кобейн, ама нищо не съм му казала , нали. Просто игнор.

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:12
ама аз не ви карам да го обичате... просто ми е гадно, че ей така го обиждате без да го познавате.. но спирам до тук вие ме разбрахте и аз ви разбрах... приятна вечер!

mozart
11-08-2012, 17:12
@xPafx Така е, права си.. аз казах на сестра ми да не обръща внимание на хейтърите ама тя наистина се обижда в тези случаи. Аз предлагам тази БЕЗСМИСЛЕНА ТЕМА, да бъде заключена с 1 извод.. No matter what you say, the king lives on! peace

xPafx
11-08-2012, 17:15
Няма как темата да бъде заключена, тва е Кофата хора! Get over it! :lol:
Като искате сериозни дискусии-в другите раздели..
я, кво, вие двамата сте.. брат и сестра? :lol:

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:16
да и сме фенове, както и всички около нас (приятели, роднини и т.н.) ;)

xPafx
11-08-2012, 17:17
пффф с майки колко сме вършели по детските градини. на лапетата не им се верваше. ама се пак чича митко е по-големия любовчия от двамата
Ти няма ли да изчезнеш вече, бе? Не си интересен с липсата на умствен капацитет и неспособността да тролиш.

nqmaznacheniee
11-08-2012, 17:18
просто ми е гадно, че ей така го обиждате без да го познавате.. но спирам до тук вие ме разбрахте и аз ви разбрах... приятна вечер!

на теб пък щото ти е бил първи приятел :lol:

xPafx
11-08-2012, 17:18
да и сме фенове, както и всички около нас (приятели, роднини и т.н.) ;)
Ето откъде идва тази.. как да се изразя.. близка ярост.. имам предвид, по еднакъв начин реагирате на всичко.. нда, нда.. нали все пак сте роднини, би трябвало да си приличате.. ;д

mozart
11-08-2012, 17:19
@xPafx Да, проблем ли има брат и сестра да харесват еднаква музика? Това не ми се струва много...смешно..? Мда..кофата.. а вие подкрепяте ли нещата които се пишат в..кофата? :D А аз подкрепям това което казва книгата на Гинес - Най-великия изпълнител на всички времена - Майкъл Джексън

CASE CLOSED, FAIL FOR THE HATERS :D

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:20
не ми е първи приятел, но смея да твърдя, че знам всичко за него ;) .. така че го познавам, не само като певец..

xPafx
11-08-2012, 17:21
не, няма нищо лошо в това да имате еднакви музикални предпочитания.. то даже е нормално, имам предвид израствате заедно, попивате неща един от друг, така де.. u got my point.

mozart
11-08-2012, 17:22
@xPafx :) да разбрах.. радвам се че успях да убедя, някой да премисли за Майкъл. Нормално е щом цениш истинската музика (съдя по това че харесва Кърт :) )

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:23
Ти май не си наясно къде какво пишеш :Д

xPafx
11-08-2012, 17:24
Виж сега, само щото не съм фен на творчеството на вашия идол, не означава ,че не харесвам стойностна музика, било то Нирвана или дори истинската класика.. говоря за творци от ранга на Моцарт, казвам точно него, щото така ти е и ника, та да разбереш какво имам предвид.

xPafx
11-08-2012, 17:26
ти си едно много озлобено детенце но чичо митко е широко скроен и ти прощава. амин

Уау, мерси , чича, иначе нямаше как да заспя. Сега благодарение на теб, ще спя тъй спокойно, както спи човек след добре свършена работа.

mozart
11-08-2012, 17:27
@PafX Според музикалните критици Майкъл Джексън е имал композиторска дарба която донякъде може да се сравни с тази на Моцарт.. T.e. те питаха Ем-Джей, как пише песните.. той казва "не мога да ви обясня просто...не бива да пишеш песните..те трябва сами да се пишат по само себеси" http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=XAi3VTSdTxU& и все пак знам че не си фенка на Майкъл, но те поздравявам с това парче с надеждата че ще я чуеш до край /може и да гледаш/ :)

xPafx
11-08-2012, 17:30
Хм... може би по-късно и само защото се държиш така мило. ;д
Мерси все пак.. ама аз ще дам, нещо което поне да съм сигурна, че и на 2мата ще ни се нрави.. ;д
http://www.youtube.com/watch?v=nRg-STydm4o поне се надявам де.

nqmaznacheniee
11-08-2012, 17:31
http://www.youtube.com/watch?v=7foAxRbyyMU&feature=related

Incadeptus
11-08-2012, 17:31
Всички които обидиха и ще обидят майкъл ще умрат след месец и половина

xPafx
11-08-2012, 17:31
спи така сякаш чича митко та е майкал джаскал 3 часа и половина. амин

АРЕ БЕЕЕЕЗ!

mozart
11-08-2012, 17:31
@Чичо тънко чуство за хумор изобщо не си забавен , когато напишеш 211 песни и спечелиш 420 награди, тогава ще имаш правото да се подиграваш на човек,който помислиха за луд заради това че след всяко турне е дарявал милиони на уницеф ;)

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:33
CHICHO MITKO що не се гръмнеш? (просто въпрос)

mozart
11-08-2012, 17:33
@PafX Нирвана са супер! Smells like teen spirit, е една от любимите ми :)

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:34
xPafx, песента е хубава.. мерси за поздрава
аз ще те поздравя с една песен на Майкъл и Слаш... (стил, който харесваш и мисля, че и песента ще ти хареса ;) ) http://www.youtube.com/watch?v=LJ7qXHjxj_0

xPafx
11-08-2012, 17:36
ари вътри вътри сух сух сух сух

И като се събуди, какво станаа?

mozart
11-08-2012, 17:37
@Chicho Mitk 0 - IQ :D

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:38
чичо митко, хора като теб трябва да бъдат обесени (само казвам)

xPafx
11-08-2012, 17:38
нула ли? оле, определено е отрицателно число..

xPafx
11-08-2012, 17:41
сутрин какво може да му стане на чича митко :)

предполагам вече нищо, те годините си казват думата, душко.

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:42
митко, простак,,, и не говори от името на Майкъл, че.. се си получиш заслуженото!

mozart
11-08-2012, 17:43
@Чичото ... чудя се дали осъзнаваш че не си забавен? Get a life you nerd :D

xPafx
11-08-2012, 17:44
Той е просто трол.. ама доста неуспешен.

mozart
11-08-2012, 17:44
Толкова ли си стар че да знаеш как изглежда задника на моцарт? А ако си толкова отворен дай да се срещнем някъде да видя дали чичо митко няма да се превърне в леля димитрина :D

xPafx
11-08-2012, 17:45
нищо че вече е малък и мек. срама е голем. мисли му ти :)
какво да му мисля, аз нямам проблеми.

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:46
абе тоя чичо ли е какво е.. е психично болен...

xPafx
11-08-2012, 17:46
Просто се опитва да ви троли.. да ни троли, не му обръщайте внимание.

nqmaznacheniee
11-08-2012, 17:47
А ако си толкова отворен дай да се срещнем някъде да видя дали чичо митко няма да се превърне в леля димитрина :D

много оборотни ей :lol: :lol:

xPafx
11-08-2012, 17:47
еми мисли му ти ше живееш със срама :)
с кой срам?

mozart
11-08-2012, 17:48
@нямазначение .. имам предвид да не се превърне в димитринка като му резна 1,2 на врата ;)

xPafx
11-08-2012, 17:48
ако е било сухо, то мисли му колко си зле, че не можеш да ме подмокриш..

AnnieMichaelJackson
11-08-2012, 17:48
да той ми го каза!

mozart
11-08-2012, 17:50
Не мога да повярвам че дарих няколко часа от живота си днес, за да водя толкова ниско интелигентен разговор.

So long !

MICHAEL JACKSON - IS THE KING! LONG LIVE THE KING!

xPafx
11-08-2012, 17:51
Ахахахахахахаххахахахаха, пълен минус.

xPafx
11-08-2012, 17:56
Даже и в паралелна вселена не бих, скъпи.

xPafx
11-08-2012, 18:00
Има едно нещо, наречено сарказъм.

MrCreeper
11-08-2012, 18:02
Зарко рейджна новите в кофата :Д

StringTheoryPracticist
11-08-2012, 18:25
Не знам дали съм споменавал, че лелята на Моцарт е правила свирки за пари на ескимоси - топ оферта, супер изгодно! 20% намаление за албиноси

По-горе Зарко нахрани Кобейн, ама нищо не съм му казала , нали. Просто игнор.
мда, за да не те оставя на сухо :Д

StringTheoryPracticist
11-08-2012, 20:00
аргх, не мога да си променя първия пост >.<

xPafx
11-09-2012, 13:39
само минавам

FunkyPie
11-09-2012, 15:12
http://www.youtube.com/watch?v=fIfMOGUi98Y&list=FL1t1buzn7ss0THP8e0er1ug&index=1&feature=plpp_video

nqmaznacheniee
11-09-2012, 17:07
на сън танцувам кат майкъл джаксън

http://www.youtube.com/watch?v=vBi-w06eyDw

nqmaznacheniee
11-09-2012, 17:14
чича ви митко е пян

Ewok
11-09-2012, 23:15
Я, Тошето

THADONMAKAVELI
11-09-2012, 23:55
Наистина ли толкова ви кефи тази песен на Килата , потресен съм.
Толкова е изпростял този народ , че сигурно ще сложи килата над Mайкъл Джексън.

thegreenzombie
11-10-2012, 21:20
сериозно ли тази тема е оцеляла цели 6 страници? лол 8-)

starburst
11-11-2012, 09:43
http://i.imgur.com/p5rqP.gif

StringTheoryPracticist
11-11-2012, 10:26
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/509072-%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D 1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89?p=10481346&viewfull=1#post10481346

игнорират ме ._.

Psyko Nuts
11-11-2012, 13:36
Michael Jackson is the best! FUCK the rest!!!!

ЗЕМЯТА ТЕ ВИКА :D

FasterBeach
11-11-2012, 13:43
Боже..

StringTheoryPracticist
11-11-2012, 16:56
Да?

FasterBeach
11-11-2012, 20:28
На себе си говоря