PDA

View Full Version : колко време е нужно



giford
09-05-2012, 21:30
Здравейте,на 17 години съм и имам следния въпрос.С приятелката ми правихме секс и свърших вътре,имахме презерватив и всичко беше нормално, не се е късал.След като свършихме,погледнах го не течеше от никъде,но от няколко дни и се повиши много апетита,а не е от тези които наблягат много на храната.Започнах да се притеснявам да не е станал някой гаф.Въпросът ми е колко дни след извършването на последния полов акт са необходими за тест за бременност? Искам да бъда сигурен ,че нищо не е станало ,благодаря ви (моля само за сериозни коментари)

lubopitko951
09-05-2012, 21:37
14 дни

DisappointedDreamer
09-05-2012, 21:38
В овулация ли е била приятелката ти?

Щом презерватива не се е късал, нито текъл не виждам причина поради която да се притесняваш. Не мисля, че приятелката ти е бременна.

ForzaFelipe
09-05-2012, 23:07
В овулация ли е била приятелката ти?

Щом презерватива не се е късал, нито текъл не виждам причина поради която да се притесняваш. Не мисля, че приятелката ти е бременна.

Аааа,може някой сперматозоид да е обиколил сам и да е стигнал до мястото си...
Няма как да е бременна ако не е е скъсан и не е протекъл...според мен приятелката ти си внушава,а ако й е първи път...възможно е да й се е повишил апетита...

Обаче се сетих за една серия на Приятели....97%... :lol: :lol: е сега са по-сигурни,така че не вярвам да се е случило чудо и да си бъдещ баща 8-)

xXxPETYAxXx
09-06-2012, 07:33
На мен повишаването на апетита ми е ПМС, може и при нея да е така.
Иначе тест се прави 14 дни след рисковия акт или 1 ден след закъснението, но в случая не е нужно, щом всичко е било както трябва.

sexa_na_kompleksa
09-06-2012, 08:38
Дори и да е бременна, апетитът й няма да се повиши веднага. Както казаха - нямате повод за притеснение.

fenastz
09-06-2012, 10:55
Късай с нея, докато не е качила 10 кг.

marilyn
09-06-2012, 11:40
Казаха ти го и преди мен. Няма как да й се повиши апетита от сега, дори и да е бременна. А не виждам как ако презерватива е бил здрав, да е станал гафа?!

Amore-Mio*
09-06-2012, 11:59
След като не се е скъсал и е нямало никакви проблеми - защо изобщо се притеснявате. Повишен апетит не се появява само тогава, когато момичето е бременно.

пAteNцЕ
09-06-2012, 16:27
Абе човек,момичето е изгорило калории от акта,иска да си ги навакса :cool:
Не е бременна,няма как -.-

fluffy_^
09-06-2012, 16:30
Казаха ти го и преди мен. Няма как да й се повиши апетита от сега, дори и да е бременна. А не виждам как ако презерватива е бил здрав, да е станал гафа?!

Може па некои шампион да е преплувал целуят презерватив да е излязъл и да е бегал наобратно вътре за хоум рън :lol: