PDA

View Full Version : тя



Goranow
09-05-2012, 21:42
здравейте :) с едно момиче ходиме вече от сигурно 1 месец , но проблема е , че тя не иска никой да знае за връзката ни ? мислех да я скъсам , но я обичам :)

msdattt
09-05-2012, 21:51
А знаеш ли защо не иска?

1234girl
09-05-2012, 21:52
Щом въобще си мислил да я късаш.... :/
Обаче, има един цитат, аз ще го перафразирам-
Момичето не искало да знаят за връзката им, за да не могат хората да ги разделяъ. Попитай я какво иска тя- нещо сериозно или просто ... Разбра ме , нали ? :)

ForzaFelipe
09-05-2012, 22:29
Разбери защо не иска да разбират хората бе...пък тогава мисли дали да зарежеш "любимата си"

crowberry
09-05-2012, 23:03
|( Да не се срамува от теб нещо?

Lisinka
09-05-2012, 23:40
Е вие ходите от месец !!!! Изчакай малко или поговори с нея... съвсем различно звучи.. ние ходим от половин година и тя не иска да знаят за връзката ни, write? :)

HollyGolightly
09-06-2012, 00:38
Тя на колко е? Питай я дали има някакъв проблем. Разбирам ако просто не иска да казва на всеки срещат, че си има приятел, ама чак пък да го пази в тайна значи има някаква причина. Ние няма как да знаем на нея какво и е в главата.

druzilla
09-06-2012, 00:42
Ми според мен не е нормално ... Аз бих се обидила,ако приятели ми иска да го пазим в тайна , все едно се срамува , че е с мен.Поговори с нея,все пак трябва да ти даде някакво разумно обяснение :?

Anichkaxxwee
09-06-2012, 01:07
На колко сте ?
Поговори с нея защо не иска другите да знаят за връзката ви

TheBeliever
09-06-2012, 08:12
Е вие ходите от месец !!!! Изчакай малко или поговори с нея... съвсем различно звучи.. ние ходим от половин година и тя не иска да знаят за връзката ни, write? :)

right и write са две различни неща. Научи им значенията, преди да ги ползваш, за да не ставаш за смях.


По темата: да не сте на 12-13? Ако е така може да се притеснява да не разберат мама и тате, че дечко си има гадженце.

someonerandom
09-06-2012, 08:32
И така да е,има разлика между това да се крият от техните и от света като цяло.
Първо-след месец ходене не я обичаш.Изненадан съм,че още никой не го е казал.
Второ-Това е пълна гавра с теб.Дори и да преебрегнем факта,че е супер унизително,какво по дяволите правите през този цял месец,без никой да ви види заедно?И какво ще правите още толкова,че и повече?
И между другото на колко сте?

scandalousLady
09-06-2012, 08:36
Ами поговори с нея. Сигурно се притеснява от някой, може би от родителите.

loveca777
09-06-2012, 08:38
И така да е,има разлика между това да се крият от техните и от света като цяло.
Първо-след месец ходене не я обичаш.Изненадан съм,че още никой не го е казал.
Второ-Това е пълна гавра с теб.Дори и да преебрегнем факта,че е супер унизително,какво по дяволите правите през този цял месец,без никой да ви види заедно?И какво ще правите още толкова,че и повече?
И между другото на колко сте?
+ 10
тЯ сигурно се срамува да ходи с него ,но може и защото нейните родителите не са съгласни

Amore-Mio*
09-06-2012, 11:31
В началния стадий на връзката и аз предпочитам да не знаят много хора, само близък кръг приятели. Ясно е хората какви са и правят опити да развалят щастието на някого. Може би е заради това. При нас, когато се разчу, имаше такъв случай, в който някой се опита да ни раздели. Така няколко опита и в крайна сметка - спряха, защото разбраха, че няма да се разделим.

fenkaaa
09-07-2012, 22:17
Ти за всеки случай си я попитай каква е точната причина,поради която не иска да се знае за връзката ви,а не да се влияеш само от твоите предположения.Откъде да знаеш,може да си има друг?

balu4ka
09-08-2012, 05:44
Причините може да са много.Но ще е най-добре ,ако поговориш с нея сериозно.На колко сте години?
Ако я е срам от теб ,това ще е доста на първо място унизително ,а на второ жестоко спрямо теб.Ако това е причината,не се занимавай.Ако е заради родителите и ,тогава е разбираемо.
Ама моля ти се не обиквай така бързо,нереалистично е ;)

autumn_eyes
09-08-2012, 07:53
Сигурен ли си, че не ви врътка двама? Единия да не казва, другия да не казва и накрая като ги видиш на улицата- аа това е братовчед ми.

Cloud9
09-08-2012, 09:40
И аз не обичам да разправям колко обичам някого едва след като сме ходили мижави 4 седмици. Питай я защо не иска, но ти предлагам да уважиш мнението й. Дай й време щом я обичаш (макар че веднага при първата малка да кажем спънка си решил да си дигаш чукалата?Голяма любов да знаеш)

someonerandom
09-08-2012, 10:04
Не става дума за това да казват на целия свят.Никой(attention whores excluded) не обича от първия ден да си пише връзката във всички социални мрежи и да обяснява на всеки срещнат.Обаче нормалните хора не я и крият.