PDA

View Full Version : Много я обичам...



yamaha436
09-06-2012, 09:57
Има едно момиче харесвам го някъде от октомври месец,просто не съм се влюбвал така до сега тя е най хубавото същество на света бих направил много неща за нея,първоначално и написах във Facebook и се обясних със дълъг роман - "Ti si purwoto momiche koeto xareswam tolkova mnogo prosto nqmam dumi da ti opisha... ti si wsichko koeto iskam ... do sega ne ti kazax zashtoto prosto nqmax smelost no eto che sabrax ... zashtoto posledniqt put kogato kazax na edno momiche che q hareswam koito beshe predi 2 godini kato go kazax me otrqza po nai gadniqt wuzmojen nachin ottogava se vuzdurjam da kazvam na nqkoe momiche che q hareswam poneje ot togava imam strax ot otgowora no prosto w tozi sluchai ne moga da se wuzdarja ... wuw sqko momiche wijdam teb... wsqka vecher te sanuwam i w powecheto sluchai ne iskam da se sabujdam... mnogo te hareswam no sus sigurnost ti ne izpitwash sushtoto kum men vseki den vlizam v profila ti v facebook i ti razglejdam snimkite i si kazvam koi luja nikoga nqma da trugna s tolkowa krasivo momiche kato teb... prosto sum siguren che nqma druga kato teb ti si specialna za men,znam che hareswash drug neznam tochno koi i se nadqwam da trugnesh s nego i da se chustwash shtasliva tova e nai vajno za men no za cql jivot shte ostanesh momicheto na mechtite mi shte produlja da sanuvam kak tezi mechti stavat realnost zashtoto znam che nqmam nikakvi shansove sus teb za purvi put placha zaradi momiche dokato pisha tova... no nikoga nqma da sajelqvam che sum wluben wuw teb vinagi shte si predstavqm kak pone za malko sum bil do teb... makar da ne se poznawame pak te xareswam... ne samo zaradi wunshniqt wid a i zaradi tova koeto e vutre v teb ... dimitar e bil golqm kusmetliq che e bil do takova momiche kato teb i mnogo mu zawijdam zashtoto az nqma nikoga da imam tozi kusmet... [znam che ne vuv facebook e nachina da ti kaja che te xareswam no prosto kato te vidq daje i da ne sum te poglednal v ochite zamruzwam ...]" - После тя нищо не ми каза и аз се нарязах и плаках много,накрая ми отговори че имала само приятелски чуства към мен,опитах се да изградя приятелска връзка със нея за да съм с нея но не се получи защото много я харесвах и постоянно си мислех колко хубаво ще е да сме заедно и си представях много неща,и ми ставаше супер гадно че не ме харесва.

crowberry
09-06-2012, 10:03
И ние кво?
1.Тъпо е да се обясняваш на някой във фб.
2.Тъпо е да се обясняваш толкова дълго. Не можа ли "харесвам те" и това е.
3.Според мен си я изпашил доста. Аз лично бих те помислила за някъв лозър, който не стига, че ми казва във фб, ама и ми прилича на задушаващ сталкър. Трябвало е по-добре да подбереш речта си и НЕ ПО ФБ.

Dark_Heartbreaker
09-06-2012, 10:21
Ами и аз мисля, че е доста дългичко, но поне си си излял душата. Първо, това с рязането и изпадането в депресия няма да помогне, а тъкмо напротив. Както каза и crowberry, може доста да си я поизплашил. Ако никога досега не си ѝ показвал по някакъв начин симпатиите си, този "роман", изпратен по фб я е стреснал. Казала ти е, че сте само приятели. Ами какво от това? Приеми го, дръж се приятелски с нея, ако си няма приятел, от време на време ѝ напомняй за симпатии те си и ХОП - след месец-два ще пишеш нова тема как всичко се е наредило. Е, всичко това няма да стане, ако само седиш затворен в стаята си и си режеш ръцете... Помисли. Излизай с приятели, с компании, в който и тя да е там и така лека-полека нещата ще се наредят. Ако ли пък не ви е писано да се заедно - приятелството не е по-зле от любовта! ;)

Tyler The Creator
09-06-2012, 10:31
Как ще пишеш такива неща във ФБ... тя ако има и 1 грам самоуважение ще те отреже...

Anichkaxxwee
09-06-2012, 10:31
Защо някой, когато разберат, че късат с гаджето си
или се скарат много лошо, се режат
Тва не го разбирам
Хубаво, че си си излял чувствата,
но нищо няма да промениш с тва

fenastz
09-06-2012, 10:51
:razz:

Е, извинявай, ама след това дето си написал, в очите ѝ си пълен загубеняк

Psyko Nuts
09-06-2012, 11:24
Явно наистина МНОГО я обичаш, след като не я познаваш... :D

Amore-Mio*
09-06-2012, 11:27
Сам си си виновен за всичко. Щом си знаел, че харесва друг - защо изобщо си тръгнал да й го признаваш, ясно бе, че приятелството ви ще бъде до тук. Продължавай напред и събери смелост истински, не да признаваш по фейсбук.

Tyler The Creator
09-06-2012, 11:27
:razz:

Е, извинявай, ама след това дето си написал, в очите ѝ си пълен загубеняк

Щом акъла му стига да и го напише, значи, не само в нейните очи...

Елена
09-06-2012, 11:58
Наистина МНОГО я обичаш и не харесваш само външния и вид,а това,което е от вътре,...щом не я познаваш. (rofl) thefuqqqqqqq

HollyGolightly
09-06-2012, 13:15
1.Такива неща се казват лично, чак след като малко или много си опознал човека.
2.Писмото ти крещи "несигурност"
3. Звучиш като stalker - "гледам ти профила всеки ден, мисля си за теб постоянно, сънувам те всяка нощ и т.н." , най-вероятно това я е притеснило
4. Като пращаш писма не пиши на маймуница, никое момиче няма да бъде впечатлено от това!!!

xXxPETYAxXx
09-06-2012, 13:23
Е, дано наистина си на 13 както пише в профила ти, не че това те оправдава за ситуацията, в която си се поставил, но все пак...Да си вземеш поука поне - не се обеснявай толкова, особено по ФБ. Още по-зле, че и обесняваш "do sega ne ti kazax zashtoto prosto nqmax smelost no eto che sabrax ... zashtoto posledniqt put kogato kazax na edno momiche che q hareswam koito beshe predi 2 godini kato go kazax me otrqza po nai gadniqt wuzmojen nachin ottogava se vuzdurjam da kazvam na nqkoe momiche che q hareswam poneje ot togava imam strax ot otgowora no prosto w tozi sluchai ne moga da se wuzdarja" Е защо споменаваш, колко те е наранила предишната ти "любима" по дяволите?!

4ampanda
09-06-2012, 16:05
първо:: такова излеяние на FB не е по никакъв начин лошо или грешно нещо- напротив, би могло да бъде най-сладкото и красиво нещо на света[!!] сервирано в подходящия момент, по подходящия начин -разбира се
второ:: първото важи само при положение, че сте в някаква степен приятели или поне познати, които са на много чести разговори -защото ако почти не си говорите е много вероятно да те помисли за some kind of creepy stalker и шансовете ти са драстично намалели- но в никакъв случай не са и нулеви[!!]
трето:: ако си направил това излеяние и тя се е съгласила да сте приятели, но не се е получило- не губи надежда:: това е просто един период на преход- и това ще отмине! [обикновено трае около 3-4 месеца MAX]
четвърто:: съвета ми за втория ти шанс. . .тя все още ще има едни остатъчни мисли/представи за теб, но това не значи, че ще попречи по някакъв начин на приятелството ви- не бъди агресивен и прекалено налагащ се[!!] -това нейно "едно на ум" за теб много бързо би могло да я отдалечи от теб, дори и при загатване за нещо[a.k.a. грешна стъпка] от твоя страна- леки и сладки жестове. . .пак умерено с тях- помни[!!] първо:: приятели, после може и нещо друго- но по-внимателно с прескачането на стълбички- една по една [!!] ги взимай/преодолявай

пAteNцЕ
09-06-2012, 16:11
Пич,що не и каза тия неща в очите? :cry:
Ама не толкова отчаяно,а с чувство за достойнство все пак.
Поне си си излял душата и чувствата ;)

loveca777
09-06-2012, 16:13
Не ги слушай авторе , не им слушай простотиите
Знай ,че това ти е може би първата любов , а тогава човек не е на себе си
И ЗАПОМНИ - ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ГРЕШКИТЕ СИ

BumpyRide
09-07-2012, 10:38
Момче, наплашил си я...Отблъснал си я с факта, че не се познавате лично, а изведнъж я "засипваш" с 10 изречения, обяснявайки и се в любов.

Colouring
09-07-2012, 11:35
Няма какво да направиш.
Другия път по-полека с обясненията и се убеди, че всичко е ОЧИ В ОЧИ.

notlike
09-07-2012, 11:53
Рискуваш да станеш за смях - това, което казваш, е много добро, стига да е написано на кирилица, разбира се. Просто в днешно време да си откровен не е най-доброто възможно нещо, за мое огромно съжаление.

GLaDOS
09-07-2012, 14:53
:razz:

Е, извинявай, ама след това дето си написал, в очите ѝ си пълен загубеняк

Wahahahahahahahahahahahahahaha
Поне да го беше написал грамотно.
Отначало помислих че сте някакви приятели и поне излизате,но това "makar da ne se poznawame pak te xareswam"...
Излиза че си вманиачен обсебен загубеняк , който преследва хората анонимно.Притеснително.И плашещо.
За да грабнеш момиче трябва да ѝ покажеш че си "мъжкар",силен характер,а не по-голяма путка от нея...

Hayashi
09-07-2012, 15:11
Някой, ако ми напише любовно обяснение на шльокавица, ДИРЕКТНО ще го отрежа!

Incadeptus
09-07-2012, 15:13
И ние кво?
1.Тъпо е да се обясняваш на някой във фб.
2.Тъпо е да се обясняваш толкова дълго. Не можа ли "харесвам те" и това е.
3.Според мен си я изпашил доста. Аз лично бих те помислила за някъв лозър, който не стига, че ми казва във фб, ама и ми прилича на задушаващ сталкър. Трябвало е по-добре да подбереш речта си и НЕ ПО ФБ.

стига с тия чуждици,лузър си ти

Incadeptus
09-07-2012, 15:13
Ами да като си тъп ще го одрежеш.Има толкова по-важни неща от любовтта

Lisinka
09-07-2012, 15:17
Охххх... от една страна е много хубаво момче да изпитва такива чувства и да плаче за момиче,но наистина прекалено много information .... много послания,много нещо ! Зависи си и от човека как ще го приеме,но щом поне ти е отговорила-това е добре!Не съжалявай, че те "отрязват" .. важното е,че си опитал и че си и признал всичко,каквото ти е на сърцето !!! Всеки човек е различен, така че аз няма да те съдя и да задавам въпроса "ЗАЩО" за всичко написано :))) Хайде продължавай напред с високо вдигната глава :)

Hayashi
09-07-2012, 15:18
^ Това към мене ли беше?
Ако в твоето обкръжение момичетата излизат с пълни неграмотници, около мен не е така.

fenkaaa
09-07-2012, 22:09
Еми човек,заеби.Момичето ти е казало точно и ясно,че те приема само за приятел.

thelover3
09-07-2012, 22:48
1. Щом не я познаваш, явно много си я харесал на външен вид. Т'ва не означава, че я обичаш....и то МНОГО...
2. Защо не излезе с нея, поне тогава да и го кажеш това, а не по фейсбук...Не знам, но ако на мен някой ми каже такова нещо до скайп/фейсбук и то без да ме познава ще ме уплаши и директно ще го отрежа и ще му обесня, че не ме обича и т.н.
3. Имаш късмет, че след всичко това ти е казала, че сте приятели .
4. Опознай я, излез с нея.
5. Друг път недей така да се обесняваш в социалните мрежи, че отстрани е много странно, отблъскващо и плашещо!

shmatarok
09-07-2012, 23:01
- После тя нищо не ми каза и аз се нарязах и плаках много.

:lol: :lol: :lol:

ИзвинетИ.

loveca777
09-08-2012, 16:31
^ Това към мене ли беше?
Ако в твоето обкръжение момичетата излизат с пълни неграмотници, около мен не е така.
ее падаш ми в очите бре , няма значение дали е неграмотен - трябва да проявиш сърце-разбирателство

loveca777
09-08-2012, 16:36
1. Щом не я познаваш, явно много си я харесал на външен вид. Т'ва не означава, че я обичаш....и то МНОГО...
2. Защо не излезе с нея, поне тогава да и го кажеш това, а не по фейсбук...Не знам, но ако на мен някой ми каже такова нещо до скайп/фейсбук и то без да ме познава ще ме уплаши и директно ще го отрежа и ще му обесня, че не ме обича и т.н.
3. Имаш късмет, че след всичко това ти е казала, че сте приятели .
4. Опознай я, излез с нея.
5. Друг път недей така да се обесняваш в социалните мрежи, че отстрани е много странно, отблъскващо и плашещо!
Ето по този начин мислят людете и за тва не е правилен начина
Това ,че не те е поканил на кафе и среща , не означа ,че не те обича!
Трябва повече смелост за това , но за целта трябва по-често да излиза с момичета просто ей така , за да спре да се срамува и притеснява

Lisinka
09-08-2012, 22:31
^ Това към мене ли беше?
Ако в твоето обкръжение момичетата излизат с пълни неграмотници, около мен не е така.

мнението ми е към автора на темата (ако мен питаш) .. whatever...

yamaha436
09-09-2012, 09:37
Да благодаря ви за хейтването другият път ще си знам ако изобщо има друг път.