PDA

View Full Version : С майка ми на гинеколог .. Ами сега!?



Cristalgirl
09-06-2012, 10:17
Аз съм на 15 и съм правила секс. Майка ми ми каза, че ми е време да ида на профилактичен преглед при гинеколог, но аз не искам, защото ме е страх да не разбере за загубената ми девственост. Не ме е страх от нея, просто не смятам, че сега е момента да й кажа. Ами сега!? ... Не знам какво да правя. Защото ако настоявам да не ида, ще бъде вече съвсем уверена, че не съм девствена, защото знам, че има съмнения и не ми се иска все още да бъде сигурна в това, което явно си мисли.

ALetterFromTheSky
09-06-2012, 10:20
Миии, тя няма да влиза с теб при гинеколога да наднича заедно с него, така че ако ти/той не и каже ,не виждам как ще разбере

Jus7Smil3Back
09-06-2012, 10:20
Помоли я да остане навън докато протича прегледа и помоли лекаря да не и казва... Той е длъжен да си спазва клетвата и да зачита лекарската тайна..

TheBeliever
09-06-2012, 10:22
На профилактичният преглед гинеколога първо ще те попита дали си девствена. Казваш, че си и въобще няма да ти се наложи да си сваляш гащите.

ALetterFromTheSky
09-06-2012, 10:23
^ А, представи си , че има проблем и така като го излъже, той няма да го открие и после ще си троши главата...

someonerandom
09-06-2012, 10:24
Реално не е длъжен,имайки предвид,че тя е непълнолетна.Обаче ако го помолиш,най-вероятно ще разбере и няма да и каже.Само да не те заведе при някой/я познат/а или приятел/ка 8-)

Jus7Smil3Back
09-06-2012, 10:27
Реално не е длъжен,имайки предвид,че тя е непълнолетна.

"Всичко, каквото видя или чуя при изпълнението на своята професия или извън нея и което не бива да се разправя, аз ще го пазя в тайна и ще го смятам за нещо свещено."

Хипократова клетва

TheBeliever
09-06-2012, 10:34
^ А, представи си , че има проблем и така като го излъже, той няма да го открие и после ще си троши главата...

Авторката, ако има акъл, ще отиде сама на гинеколог за обстоен преглед. Но след като не й стиска да признае пред мама, че си е отваряла крачката наляво-надясно, това й е варианта.

Violenza
09-06-2012, 10:37
Щом водиш полов живот вече, е хубаво да си направиш преглед. Ще обясниш на майка ти, че се притесняваш и тя да е вътре и ще я помолиш да изчака отвън. Вътре ще му обясниш, че не искаш тя да знае, че водиш полов живот и съответно ако трябва да си правиш някакви изследвания, ще отидеш да си ги вземеш сама.

SummerRain
09-06-2012, 10:39
На профилактичният преглед гинеколога първо ще те попита дали си девствена. Казваш, че си и въобще няма да ти се наложи да си сваляш гащите.

Мен и девствена са ме преглеждали на гинекологичния стол..
Просто помоли майка ти да изчака отвън :)

ALetterFromTheSky
09-06-2012, 10:40
Авторката, ако има акъл, ще отиде сама на гинеколог за обстоен преглед. Но след като не й стиска да признае пред мама, че си е отваряла крачката наляво-надясно, това й е варианта.

Еми, да, ама не знам този НЕобстойният преглед тогава е някак излишен, щом вече се праска... да ходи сто пъти, заради едното притеснение. Тя си решава .

Psyko Nuts
09-06-2012, 11:18
Абе казваш на майка си, че не ти се ходи. И ако толкова много си имала нужда си щяла да отидеш сама.

П.С.: Вие щом сте толкова ГОЛЕМИ за да се ебете. Що още се водите по акъла на майка ви и не можете дори и да и се противопоставите?!?!?! Авторката е пълна овца за мене.

Mamin
09-06-2012, 11:39
Кажи й че те е срам да си покажеш катеричката пред непознати.

Amore-Mio*
09-06-2012, 11:58
Отиди си на преглед.

Кажи на майка ти да те чака отвън, когато протича прегледа.

Помоли гинеколога да не казва нищо на майка ти.

xXxPETYAxXx
09-06-2012, 13:48
На профилактичният преглед гинеколога първо ще те попита дали си девствена. Казваш, че си и въобще няма да ти се наложи да си сваляш гащите.

Да бе и това ми било "преглед"...

Хубаво е да отидеш на профилактичен, особено щом си правила секс вече! Майка ти, предполагам ще те заведе при жена, не при мъж гинеколог. Няма как да разбере, ако не й каже, а ако нямаш проблеми и нищо ти няма - просто ще я/го помолиш да не казва.

shik69
09-06-2012, 15:12
А,и не забравяй, че майка ти се "връща" от там за където ти си тръгнала...!

dimitar_ak
09-06-2012, 17:26
Една майка много се съмнявала в това, дали дъщеря й е все още девствена и решава да я заведе на гинеколог да я прегледа. . дръпнала доктора настрани и му казала:
- Докторе, абе. . съмнявам се аз в моята дъщеря дали е . . . сещате се. . тааа като я прегледате искам да ми отговорите по-деликатно, че да не разбере за какво иде реч. .
След няколко минути излиза дъщерята от кабинета, а доктора след нея. . майката попитала:
- Какво става, докторе, откъснато ли е цветенцето ??
- Абе да Ви кажа честно . . . на дъщеря Ви направо са й пръснали саксията. . .

PullMeCloser
09-06-2012, 17:35
Мхм, майка ти не би трябвало да влезе с теб. ПРИНЦИПНО не би трябвало да казва дали си девствена или не си, но не бъдете убедени, че няма, когато ходих за първи път на гинеколог, лекарката не ми повярва, че съм девствена( :Д:Д:Д колкото теб бях) и искаше да се връщам с майка ми. В крайна сметка видя, че съм и всичко беше нормално, но обясни, че принципно специално тя искала непълнолетни момчиета да ходят с родители, защото си имала проблеми с разни пикли.

kalpazanka
09-06-2012, 17:37
^Даааааааааааа, щото дрислите лъжат, че докторицата бръкнала не-знам-си-къде. :D

PullMeCloser
09-06-2012, 17:39
Мхм, точно :Д Голямо убеждаване падна иначе, отказваше да ме прегледа, сега ми е супер смешна историята :Д

Rebirthing
09-06-2012, 18:03
Интересно ми е майка ти защо ще те праща на гинеколог след като си на 15 и те смята за девствена ?

Иначе е добре да отидеш, щом вече не си девствена, а майка ти да изчака отвън.

draid
09-06-2012, 18:06
Не бъркай хипократовата клетва особено при преглед на непълнолетен, за които реално отговаря родителя. Непълнолетният не отговаря сам за себе си, а в тоя ред на мисли споделянето с родителя отговорен за него, не само че не нарушава клетвата, ами е задължително особено при проблеми.

Ако нямаш ядове, вероятно доктора няма да каже на майка ти, освен ако тя не го попита, тогава е кофти ситуацията. А пък ако е и познат още по-лошо. Имаш ли проблем просто забрави да се отървеш.

^ Праща я защото надали яде врабчетата с перата... много сте ми интересни, да не си мислите, че родителите Ви са кроманьонци.

kalpazanka
09-06-2012, 18:14
Не бъркай хипократовата клетва особено при преглед на непълнолетен, за които реално отговаря родителя. Непълнолетният не отговаря сам за себе си, а в тоя ред на мисли споделянето с родителя отговорен за него, не само че не нарушава клетвата, ами е задължително особено при проблеми.


Най-сетне един трезвомислещ!

El_Mona
09-06-2012, 19:31
И моята ме води на гинеколог и с ебях филмирала,защото няколко дни преди прегледа ме бяха отворили в дупето.Но всички мина ок.
А бтв ако нямаш ципа,не може ли да кажеш,например,че се е скъсала при спорт или се разбира,че си правила секс?

draid
09-06-2012, 19:48
Господи избави ме от невежеството и глупостта на хората.

faceko
09-06-2012, 20:03
Според мен те води точно за да види дали си правила секс. Най-добре и кажи ще ти е много по-спокойно и за напред. :)

anonymous708973
09-06-2012, 21:56
"Всичко, каквото видя или чуя при изпълнението на своята професия или извън нея и което не бива да се разправя, аз ще го пазя в тайна и ще го смятам за нещо свещено."

Хипократова клетва

Добре, искам да видя как авторката ще съди гинеколога за нарушаване на тая клетва. :Д:Д:Д
По тая логика, лекарите въобще не трябва да разправят на приятелите/колегите си за случаите си.

И някой много правилно отбеляза, че тълкувате и прилагате грешно Хипократовата клетва, що се отнася до непълнолетни.

Incadeptus
09-06-2012, 21:57
Господи избави ме от невежеството и глупостта на хората.

За жалост няма да ти помогне :D:D:D

druzilla
09-06-2012, 22:00
Постоянно пускате едни такива теми..И какво ако разбере,че си правила секс?Тя да не очаква от теб да си умреш девствена?Щом вече водиш полов живот е хубаво да се прегледаш.Здравето ти е по-важно,от мнението на майка ти. ;)

fizzyg
09-07-2012, 11:10
Мхм, майка ти не би трябвало да влезе с теб. ПРИНЦИПНО не би трябвало да казва дали си девствена или не си, но не бъдете убедени, че няма, когато ходих за първи път на гинеколог, лекарката не ми повярва, че съм девствена( :Д:Д:Д колкото теб бях) и искаше да се връщам с майка ми. В крайна сметка видя, че съм и всичко беше нормално, но обясни, че принципно специално тя искала непълнолетни момчиета да ходят с родители, защото си имала проблеми с разни пикли.
Защо не ти повярва? :Д Това не го разбрах :Д


^Даааааааааааа, щото дрислите лъжат, че докторицата бръкнала не-знам-си-къде. :D
Сериозно? :Д:Д

NomNomNom
09-07-2012, 11:15
Абе, защо майка би водила девствената си щерка, може да предполага.
Ако не искаш да знае, кажи на лекаря, че си девствена.
Ако имаш проблеми, ще си проличи след време и тогава ще му мислиш :Д

На моя първи преглед майка ми подслушваше на вратата, беше много забавно, защото си мислеше, че ми има нещо /нещо ми обясняваха, че имам леко малка матка/, след това я храних :Д

PullMeCloser
09-07-2012, 18:52
Защо не ти повярва? :Д Това не го разбрах :Д


Сериозно? :Д:Д

Не знам, не ми вярваше, отказваше да ме прегледа. После се съгласи,де, и дори ми потвърди, че съм девствена :Д:Д

fizzyg
09-07-2012, 18:56
Не знам, не ми вярваше, отказваше да ме прегледа. После се съгласи,де, и дори ми потвърди, че съм девствена :Д:Д


Хаххаха 8-)

Cloud9
09-07-2012, 19:44
Има вариант да те прегледат само на видеозон например. Майка ти си мисли,че си девствена и предполагам не би изисквала обстойния преглед. Мисля,че щом си малолетна ще е задължително и майка ти да присъства, защото не отговаряш сама за себе си. Пък и ми е адски чудно как така сте готови да правите секс на тая възраст, но не сте готови да кажете на майка си?

fenkaaa
09-07-2012, 22:30
На профилактичният преглед гинеколога първо ще те попита дали си девствена. Казваш, че си и въобще няма да ти се наложи да си сваляш гащите.

В краен случай,ако има нещо,помоли лекаря да не казва на майка ти.Както казаха по-нагоре,щом пациента пожелае,той е длъжен да пази лекарска тайна.

slava1
09-07-2012, 22:54
Щом те има тебе и тя го е правила!Вече поколението е такова,че вече по на 14 години са се ебали 100 пъти.Ами да си мислила преди да се отвориш на тази възраст!Сама си си виновна :D

Slynchiicee
09-12-2012, 07:35
Първо не съм човек,който да те съди обаче можеш да правиш секс ама не можеш да й кажеш,че не си девствена.. е и да настина е странно да те води на гинеколог след като пред нея ''УЖ'' си девствена.. и да мисля,че тя би трябвало да присъства.. поне така е редно за преглежащия след като си непълнолетна... просто седни и поговори с нея ... не съм на мнение,че трябва да седнеш и да й кажеш мамо аз се на*бах.. обаче пък не съм и на мнение ако наистина има причина да отидеш да отлагаш.. просто иди сама.. уговори се с някой.. кажи на майка ти ,че е утре а иди днес примерно.. и това е..

Claymore
09-12-2012, 08:27
Това да каже на лекаря дали е девствена или не няма да мине. Всеки гинеколог когото познавам няма нужда да пита. Излъжеш ли го и разбере ли ще каже.

sweetycherry33
09-12-2012, 08:32
За жалост няма да ти помогне :D:D:D

Да, с твоите не може да се пребори даже и той. :lol:

eminem213
09-12-2012, 11:52
Ами сега!? ..що са проебах толкова рано..!?

Влизаш сама и казваш на гинеколога, че не искаш майка ти да знае ;)

SonataArctica
09-12-2012, 13:03
Бих казал, че отива при майка си и и казва истината. Защо трябва да лъже?

myHeartIsOnlyForYou
09-12-2012, 13:15
Интересно ми е майка ти защо ще те праща на гинеколог след като си на 15 и те смята за девствена ?

Иначе е добре да отидеш, щом вече не си девствена, а майка ти да изчака отвън.

А такаа.. да си дойдем на думата. Щом майка ти смята, че е време да посетиш гинеколог, то вероятно си мисли, че вече не си девствена. Няма да умреш като го разбере със сигурност, какви са тези планове за прикриване на истината.