PDA

View Full Version : Прекалено.



yal.C
09-06-2012, 21:47
Такaм няма да се обяснявам.Затова накратко прекалено съм емоционален и прекалено съм добър към хората.а те към мен не.Писна ми вече...просто няма не искам да продължава така...почти всяка вечер от вече две години когато си легна да спя, се сещам за нещо което ме е разстроило през деня или преди малко..и си плача :( Чувствам се един вид прецакан че, се държа така към хората без да им мисля лошо.докато те само търсят начини да прецакат които и да е..Искам да спре да ми пука и да ми е все тая за всичко както на тях..

дано някои ми даде някакъв съвет защото направо не знам :S

lamer4e7o
09-06-2012, 21:50
Усещаш ли, че всичко опира до характер и до самия теб? Аз как искаш да ти помогна в момента? НЕ съм чувал поне аз за медикамент, който „премахва“ тези симптоми и те прави гневен, и човек, готов да си отмъщава за всичко.

И аз съм добродушен, но всичко си има граници при мен. Стегни се!

yal.C
09-06-2012, 21:53
Усещаш ли, че всичко опира до характер и до самия теб? Аз как искаш да ти помогна в момента? НЕ съм чувал поне аз за медикамент, който „премахва“ тези симптоми и те прави гневен, и човек, готов да си отмъщава за всичко.

И аз съм добродушен, но всичко си има граници при мен. Стегни се!

Пф ми почудих се къде да пусна темата и накрая цъкнах тук..
иначе точно тoва е : ( немога да се стегна всеки път ми става някво гадно..просто немога затова питам

druzilla
09-06-2012, 22:05
Ами не бъди толкова добър към хора,които не го заслужават.Поставяй своето лично щастие на първо място..Не мисля,че има някакъв начин ние да ти помогнем,по-скоро трябва ти сам да го направиш ;)

lamer4e7o
09-06-2012, 22:07
Като не можеш да се стегнеш, оставаш си такъв и всички те мачкат. Това е положението.

shmatarok
09-06-2012, 22:37
Спокойно, след известно време и достатъчно прецакване от страна на останалите, най-вероятно ще спре да ти пука. С този мекушав характер си за никъде, опитай се да мислиш малко по-твърдо. Няма нищо лошо в емоционалността, стига да е умерена.

ForzaFelipe
09-06-2012, 23:51
Пф ми почудих се къде да пусна темата и накрая цъкнах тук..
иначе точно тoва е : ( немога да се стегна всеки път ми става някво гадно..просто немога затова питам


Не може да лежиш да правиш пътечка през локва на хората и да очакваш че няма да те настъпват ;) щом ти е гадно,не може да оставяш така нещата.Ще даваш на хората такова отношение каквото ти дават на теб.Ще се научиш сам да не се даваш ей така,човека е гадно нещо,види ли че може да смачка нещо за удоволствие ще го направи.Бъди силен,понякога се налага и да нараниш някой който не го заслужава за да ти слязат от главата.Преди бях такъв,оставях хората да ми се качат на главата и да правят своето,но един ден разбираш че тва си е твоята глава ;)

besso
09-07-2012, 06:36
Здравей, позната история :) Това, че си чувствителен и добър е нещо много ценно, но трябва да се научиш да го използваш в своя полза, а не вреда, както правиш сега. И аз съм такъв чувствителен и добър и доста време играех ролята на жертва. Но открих, че никой не обича безхарактерни хора, които загърбват себе си в името на другите. Като поотраснеш и започнеш да имаш връзки ще видиш, че това важи и в любовта - жените, а и мъжете, не обичат до себе си да имат безхарактерно мекотело, което най-жертвоготовно се нагажда според тях, па ако ще и ореол да има.. И в останалите отношения е така - хората обичат да са с някой, който има индивидуалност и обича себе си достатъчно, че не изпитва нужда да се нагажда, защото не зависи от мнението на другите :) Просто се научи да се обичаш, въпреки недостатъците и провалите си и ще видиш, че всичко ще се нареди като с вълшебна пръчка ;)

autumn_eyes
09-07-2012, 07:35
В един момент идва капката, която прелива чашата. Сега ревеш, но явно е за малки неща. Един ден някой ще направи нещо наистина гадно и ще те пречупи. Ще се наревеш като никога досега и ще е за последно. Ако не ти се чака тоя момент пробвай от сега да се стягаш, ама човек докато не му писне, колкото и да се опитва да не чувства не става. Така че- споко, все и тоя момент ще дойде.

darkPaladin
09-07-2012, 09:28
иди на психолог така е най-добре

ако не искаш да идеш задай си въпросите

какво очаквам от тях с моето държание

какво ще се случи реално

трябва ли да бъда като тях

draid
09-07-2012, 11:16
Години ?

yal.C
09-07-2012, 11:31
мерси, ще правя 16.