PDA

View Full Version : Някакви предложения?



anonimna129
09-07-2012, 11:38
Здравейте хора .. :)Аз съм момиче на 14 години и .. имам си гажде .. то е на 14 години също ,но се влюбих в друго момиче ,което е на 16 години.Така де .. той знае ,че го харесвам .. допреди 30 минути бях с него .. срещнахме се и бяхме седнали на една полянка и си говорехме ^^ беше много забавно .. той също е много забавен и винаги гледа как да развесели хората или да им помогне ако те са тъжни .. така де проблема е ,че той .. просто незнам дали ме харесва ,но не ми е удобно да говоря с него за тая тема .. ние с него си пишем всеки ден .. най-много си пишем вечерта от 11 часа до към 3/4 часа.. така де ние се познаваме с него от околко седмица ,ако не е и повече .. и си пишим всеки ден от както се познаваме .. моите приятели викат ,че много си приличаме .. ние попринцип излиламе сутринта .. само двамата и после вечерта излизаме аз,той и един приятел и една приятелка.И тази една приятелка беше говорила с него ,но аз си помислих ,че среших като и позволих да говори с него ,защото едва ли неизлиза ,че аз съм я накарала.Тя го питала дали имам шанс с него (нещо такова) и той казал ,че незнае и нали трябва да си помисли (нормално .. повнаваме се от скоро).Момчето е много умно и добро .. просто незнам как да постъпя и да го питам дали нещо ще се получи .. some advices ^^''

crowberry
09-07-2012, 11:57
Другото добре. Ама, защо се занимаваш са някой си докато все още имаш гадже? Идиот ли си или какво? Скъсай с твоя и тогава се качвай на друг кораб.

anonimna129
09-07-2012, 12:06
Ами немога да скъсам с него и моля по - полека с обидите тфа не ти е сайт за обиди , а за въвсем друго нещо :) просто ако скъсам с него ще остана сама .. не съм сигурна дали той ще иска да е с мене ,а и още незнам как да му го кажа така ,че да ме разбере и да не ми се ядоса и да му стане гадно...

someonerandom
09-07-2012, 12:10
Не можах да повярвам как се чудиш по какъв начин да се бутнеш на новия,а фактът,че реално в момента си имаш приятел го спомена просто ей така за пълнеж,без абсолютно никаква реална стойност.И да имаш,и да нямаш шанс с 16-годишния,скъсай с приятеля си.Никаква връзка не е това твоето.После защо не сме вярвали,че 14-годишните момичета били на акъла на 17-18-годишни.Нямам думи...
Едит:Сега ти видях и втория пост.Майко мила...

anonimna129
09-07-2012, 12:11
Ами да прав си .. просто както казах незнам как да му го кажа така ,че да не му стане гадно и да ме разбере по друг начин -.-

druzilla
09-07-2012, 12:15
Как не можеш да скъсаш с него?Не може да го разиграваш,докато харесваш друго момче..Казваш му просто,че вече нямаш чувства към него и това е.Няма нищо сложно.По какъвто и начин да му кажеш все ще му стане гадно,ако наистина е държал на теб,така че..

anonimna129
09-07-2012, 12:16
Ами да ... добре тогава това ще направя .. дори и да знам ,че може да не се получи с другото момче

someonerandom
09-07-2012, 12:29
И да не се получи с другия,ти приятеля си очевидно вече не го харесваш,така че няма смисъл да се тормозиш и да залъгваш него.

Amore-Mio*
09-07-2012, 12:31
О'кей, влюбена си в друго момче, а защо по дяволите, си все още с въпросния ти настоящ приятел?
Нагло е.
И тъпо.
Не мислиш ли?

HollyGolightly
09-07-2012, 12:44
Така де ти си само на 14, и така де имаш си приятел. И като не искаш да скъсаш със сегашният си приятел, то тогава за какво ти е да знаеш дали този другият те харесва или не? Не е честно спрямо сегашният да го разиграваш по този начин.

xXxPETYAxXx
09-07-2012, 13:02
просто ако скъсам с него ще остана сама ..
Според теб, това е нещо ужасно така ли? Смяташ през цялото време да си обвързана с някого, за да не си сама? По тая логика ти ще скачаш от единия на следващия, само и само за да има някой до теб...Това няма да изгради добро мнение на хората за теб, така че по-добре не го прави и се осъзнай. Само на 14 си, а вече се оплиташ с такива истории...
Като не харесваш вече гаджето си - остави го и толкова, не да въртиш(да не казвам какви) номера.
Пък с другия и да не стане нищо, не е фатално ако останеш сама.

fluffy_^
09-07-2012, 13:15
Ами немога да скъсам с него и моля по - полека с обидите тфа не ти е сайт за обиди , а за въвсем друго нещо :) просто ако скъсам с него ще остана сама .. не съм сигурна дали той ще иска да е с мене ,а и още незнам как да му го кажа така ,че да ме разбере и да не ми се ядоса и да му стане гадно...

Това също не е сайт където помагаме на тъпи КУЧКИ.
Ta тва момче дето ходиш нема да ти е резерва и бонус самочувствие бе (*****@#@*&#@(*^$@!_)&#!&^#!P)(@&$ CENSORED FOR FUN) искаш ли да продължа ?

draid
09-07-2012, 13:17
Пълна глупачка ... личи си че си на 14...

Lisinka
09-08-2012, 22:55
"Но се влюбих в друго момиче".. добре,че зацепих, взех да се притеснявам за теб-не прави такива грешки :D очевидно е, како казаха всички, че щом се заглеждаш и искаш други, значи нямаш чувства към сегашния си приятел.. а и не говори добре за теб това, че искаш да си на два стола.. "ама ако не стане с него, да си остана с моя" ... не става така, не е правилно :)