PDA

View Full Version : Ненавиждам ги



nesquikkkk
09-07-2012, 18:18
Моля модераторите да заключат темата :)!

nesquikkkk
09-07-2012, 18:23
vfvfdfrgfgddf

Incadeptus
09-07-2012, 18:42
ТЕГЛИ ИМ

druzilla
09-07-2012, 18:44
И аз не разбрах какво толкова ти пука от тяхното мнение?Не си им любимка и какво? :? Това че двама души,били те и баба ти и дядо ти,не те харесват не е повод да си комплексирана и т.н.

ТЕГЛИ ИМ
една майна и хич да не те е*е ;)

nesquikkkk
09-07-2012, 19:28
gnghhghghfgg

nesquikkkk
09-07-2012, 19:47
bvvbnbvnbnvb

nesquikkkk
09-07-2012, 20:09
vbnbvnvbnvvb

shmatarok
09-07-2012, 20:11
Разбирам те перфектно, почти същата история е и при мен.

По думите ти излиза, че вече си завършила? Еми, започвай работа и се изнасяй по-далеч от тях, аз това смятам да правя.

nesquikkkk
09-07-2012, 20:29
bnnbvccc

someonerandom
09-07-2012, 20:31
Аз пък мисля,че леко преувеличаваш.Били давали играчките на братовчедка ти.И какво?И моите стари играчки,дрехи,касети и т.н са отивали при по-малкия ми братовчед,и никога не съм имал нищо против.Дори сам съм му ги предлагал.Като не ги ползвам и рано или късно ще отидат в казана,защо да не ги дам на някого?

Като звънели на телефона и вратата,трябвало да им се отвори.Е ти като звъниш на нечия врата,не очакваш ли някой да ти отвори?Явно от време на време наистина прекаляват,обаче като чета историята,и ти си прекалено лабилна.
Човекът ти предлага университет-ти започваш да му крещиш.
Баща ти мисли,че имаш потенциал и си се гордее с детето-ти му слагаш.
Майка ти си пада клюкарка-и какво?И моята редовно си говори някакви глупости за мен с приятелки,както и те за техните деца,и въпреки че на нас не ни е приятно,никой не е изпаднал в нервна криза.
И нито виждам какво толкова УЖАСНО,че чак да ги мразиш, са направили баба ти и дядо ти,нито мога да разбера какво очакваш.Дразнело те,че говорят за тях.Нали се сещаш,че те са родители на баща ти и той си ги обича?Няма да спре да говори за тях в собствения си апартамент,защото си тънкообидна.Това,че ти не ги харесваш,не означава,че той трябва да им обърне гръб до края на живота си.Ако я караш така,цял живот ще мразиш някого и ще се караш с хората.Слез малко на земята.Това,че нещо те дразни,не означава,че трябва да тръгваш към него с бензинова резачка.

Сега видях и долния пост.Не можах да видя смисъла само на това с презервативите.И какво,като са те питали за шофьорски курсове?Първо,че ще е по-добре за теб да ги изкараш,и второ,че няма как да отидеш да се запишеш сама,защото ме съмнява на ученически/студентски години да имаш 500-700 лева за даване.

nesquikkkk
09-07-2012, 20:39
bnvbnbnbb

nesquikkkk
09-07-2012, 20:42
bbvvfbcbcvbcvcv

nesquikkkk
09-07-2012, 20:46
vcbnvngvngvbvbnvb

windowlicker
09-07-2012, 21:14
Толкова си млада, а вече има толкова негативна енергия в тебе.

Виждам, някой ти е предложил да започнеш работа по-горе, ти нищо не каза по въпроса.
Иначе те разбрахме, родителите ти са тъпаци, ти не си. Мрънкаш им непрекъснато, не даваш на баща ти да говори за собствените си родители пред теб. Правиш някакви глупости на инат. Забраняваш?? на родителите ти да си купят голяма къща, където може и техните родители да живеят само защото не ги харесваш. Не, не си права, просто страдаш от липса на внимание.

Когато започнеш да се грижиш сама за себе си, тогава надявам се ще разбереш. Започни работа и си купи компютър с твои си пари и тогава никой няма да ти го пипа. Пък и щом толкова те дразнят просто отиди да следваш някъде далече. Не може хем да не искаш да плащаш наем хем да се разпореждаш кой къде ще живее. Малко нагло, а? Сериозно, ако толкоа ти е проблем просто се изнеси от вас и си понеси последствията.

someonerandom
09-07-2012, 23:03
Ами много ясно,че ще искат да им се отвори.Те идват да си видят сина и внучката.Едва ли предполагат,че ще се криете от тях.Ако не ви харесваха,нямаше да идват,нали се сещаш?

windowlicker ти го каза съвсем точно-страдаш от липса на внимание и се чудиш за какво да мрънкаш.Били си правели същия ремонт като вашия и това те дразнело?Я ми припомни какво се случва със старите мебели след ремонт?Аз все си мисля,че отиват на боклука.И ние сме давали стари мебели на дядо ми за лозето примерно,защото няма смисъл за там да дава пари за нови,а ние да изхвърляме нашите.
Като цяло си влязла в един филм,че или семейството ти е отвратително,или ти нещо си сбъркана и ужасна.А реално чисто и просто си разглезена.Тръшкаш се за глупости,което никак не отива на 18-19-годишен човек.Искаш всички да се отнасят с теб като принцеса,да си имаш голяяям килер със стари и ненужни вещи,че не дай си Боже да вземеш да ги подариш на някого(да събират прах ами,какво е това нещо да си раздавам вече безполезните неща?!?),и когато някой от семейството не ти изнася,на цялата фамилия стриктно да и се забрани всякаква комуникация с него,името му да не се споменава на масата и в никакъв случай да не идва на гости.Че и после да очаква да го пуснат в апартамента на сина му.Да бе да.Нахална работа...
Казах ти го и преди,казвам го пак:Не знам в какъв свят живееш,обаче излез от него и ела в нашия.

Incadeptus
09-07-2012, 23:14
И аз не разбрах какво толкова ти пука от тяхното мнение?Не си им любимка и какво? :? Това че двама души,били те и баба ти и дядо ти,не те харесват не е повод да си комплексирана и т.н.

една майна и хич да не те е*е ;)


точно така друзи ;д

druzilla
09-08-2012, 00:05
точно така друзи ;д
Друзи? :razz:

JuStElly
09-08-2012, 01:26
Абе я се стягай! На 18 - 19 години си станала,а се лигавиш като разглезена пикла.

x7aZzy
09-08-2012, 09:56
Абе я се стягай! На 18 - 19 години си станала,а се лигавиш като разглезена пикла.

Мхмм.
Много лошо впечатление оставяш.

Ясно, че не всичко е перфектно и не винаги става както искаш ти. Но за повечето неща ти си си виновна. Изпълнена си със злоба и лоши чувства. Опитай се да гледаш на нещата от хубавата страна.
А и още нещо - държиш се като неблагодарница.

Verroniika
09-08-2012, 10:15
Определено не са прави баба ти и дядо ти. Поговори с тях,колкото и да ти е неприятно. Кажи им как се чувстваш,кажи им това,което си написала тук. Но и ти вече сигурно се държиш много резервирано. Познато чувство - почват много да те дразнят и ти възприемаш всяка следваща тяхна постъпка като нещо лошо.

nesquikkkk
09-08-2012, 10:17
Добре хора. Мерси за мненията;].

kitty02
10-01-2012, 20:06
Пак изпуснах всичко. :D

SHPAIdURmeN
10-03-2012, 22:45
Пак изпуснах всичко. :D

Не си сама. :D

~The Smile~
10-07-2012, 09:52
Пак изпуснах всичко. :D

И аз..момиче ,не разбирам едно-заглавието ти е "Ненавиждам ги" ,а пък описанието ти е "моля модераторите да заключат темата" .Но като гледам мненията на другите,явно говориш за родителите си.

The_Sweety_
10-07-2012, 15:57
Не си сама. :D

и аз да се включа :D