PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



DesSsi
09-07-2012, 18:56
Примерно ако си спала с едно момче 2 пъти и нали той ти е бил 1вия ии след тва ако си с друг има ли вероятност той да разбере че скооро си си изгубила девствеността ,, смисъл понеже нали по-тясна ау

draid
09-07-2012, 19:01
Вероятно ще разбере, особено след като няма да си достатъчно уверена в това което правиш.

DragonLady
09-07-2012, 19:03
Това, че си по-тясна отдолу не винаги се асоциира с това, че наскоро си загубила девствеността си. Ще дам пример със себе си за да ме разбереш по-добре какво имам в предвид. И аз съм тясна отдолу, но правя секс от 5 години. Така, че момчето с което планираш да го правиш няма как да разбере, че преди него си го правила само 2пъти, по това, че си тясна. Чисто физически може да разбере само ако ти му кажеш, или ако химена не е бил разкъсан като хората. По самото ти поведение в леглото също ( ако си по притеснена, неуверена, боли те, не можеш да се отпуснеш, и тн. )

ShtrudeL
09-07-2012, 19:08
Абе как разбирате, че сте тесни, бе?! Да не би да сте вкарвали пръст в чужда вагина?

По темата: Напълно възможно е, но не щото 'си тясна', а щото ще си бъзлива и неопитна.

xXxPETYAxXx
09-07-2012, 19:11
Не схващам проблема. В смисъл притеснява те това, дали ще разбере, че НЕ СИ ДЕВСТВЕНА или те притеснява, дали ще разбере, че нямаш кой знае какъв опит, защото си правиш секс отскоро? Аз си помислих за първото, ама като подледнах горния коментар се замислих, аз ли не вниквам в смисъла :D
Ако е второто: от кога е нещо странно, да не ти е "разпорено котето" и едва ли не да те е срам, че скоро си започнала да водиш полов живот?

DisappointedDreamer
09-07-2012, 19:16
Абе как разбирате, че сте тесни, бе?! Да не би да сте вкарвали пръст в чужда вагина?


Мчи как бе, Щруди?! То, Мимито не пропуска възможност да се похвали налЕво и надЕсно колко тясна била, допълвайки че на всички останали гаджетата им са широки като буркан.

DesSsi
09-07-2012, 19:19
не просто не искам да разбира че водя от съвсев скоро полов живот тва е

draid
09-07-2012, 19:21
Ама какво значение има от кога водиш полов живот ?

xXxPETYAxXx
09-07-2012, 19:23
Че що пък? Какво лошо има? По това колко си тясна няма как да разбере, но ако си правила само 2 пъти секс до сега, вероятно ще разбере, че не си много опитна по цялото ти поведение в леглото(поне ако той има достатъчно опит с жените). Но не разбирам, защо ви е да се правите на много опитни и много е*ани, явно аз имам странно мислене :D

draid
09-07-2012, 19:28
same here

DragonLady
09-07-2012, 21:52
не просто не искам да разбира че водя от съвсев скоро полов живот тва е

Е какво като разбере? По-добре това вместо да те мисли за някоя к*рвентия ( с извинение за израза ), дето е спала със сума си народ. Иначе ако толкова държиш да се правиш на опитна не бъди свенлива, не показвай срам, и по време на секса поискай да си отгоре по някое време, най-общо казано покажи, че си уверена в себе си и това, което правиш.

DisappointedDreamer аре спри да се занимаваш с моята особа а? Ако ти или някоя от другите, дето имате проблеми с мене, желаете да ми кажат нещо, имам си ЛС, което не е само за красота!!!

fenkaaa
09-07-2012, 22:24
Женският полов орган е мускул.Дори да си спала с 30 момчета,това не променя нищо.Няма да станеш по-широка.Всичко зависи,едни жени са тесни,други широки.Образовай се малко и тогава питай.

marilyn
09-08-2012, 11:59
Поредната тъпа тема. Ще разбере, че от скоро правиш секс като види колко си неуверена и неопитна.