PDA

View Full Version : !!!СПЕШНО СЕ НУЖДАЯ ОТ СЪВЕТ!!!



RocKlover
09-07-2012, 22:08
Здравейте, приятели! Имам един доста сериозен проблем и ще се радвам ако ми дадете някъкъв съвет.
Работата е там, че съм на 16 години и НИКОГА не съм имал приятелка, а чувствам, че имам голяма нужда от такава.
Не съм дебел, нито нисък! Висок съм 1.88, а малкото ми приятелче е 20 см, НЕ СЕ ЕБАВАМ!!! Имам спортна фигура и всеки ден тренирам! Обаче явно имам проблем с общуването с представителките на женския пол. Абе да си кажа направо, доста съм срамежлив с момичетата. Срам ме е да призная на някое момиче че го харесвам, и ме е страх от нейната реакция. Понякога искам да си говоря с момичето което харесвам, но просто не знам какво да й кажа. ;(
Знам, че е глупаво да съм толкова срамежлив, но съм си такъв.

crowberry
09-07-2012, 22:56
а малкото ми приятелче е 20 см, НЕ СЕ ЕБАВАМ!!!

pxaxaxaxaxa ...окей..

Според мен, щом те е срам и страх, не си дорасъл за връзка.

RocKlover
09-07-2012, 23:24
Просто ми е такъв характера... и на мен не ми харесва, но тва е!

Incadeptus
09-07-2012, 23:28
не ти трябва приятелка радвай се,че имаш такъв характер

RocKlover
09-07-2012, 23:31
ТРЯБВА ми! Имам емоционалната нужда от такава!

lamer4e7o
09-07-2012, 23:58
Ами търси я. Да дойда и да търся вместо теб ли?

Free си сега, братле, поне на това се радвай. Не че с приятелка няма да си, но тогава нещата стават малко по-сложни. ^^

Luidgie
09-08-2012, 00:01
И за к'во ти е тая приятелка толкова много? Постни снимка да те видим колко си арен. Пък за общуване, все има каква тема да подхванете, баси... т'ва че не можеш две думи да кажеш на някое момиче е показателно, че не си готов за никаква връзка.

druzilla
09-08-2012, 00:03
В повечето ситуации,момичето очаква момчето да направи първата крачка,така че трябва да си преодолееш срама,иначе нищо няма да излезе.. :?

Goddess
09-08-2012, 00:33
Кой го интересуваше колко см е "малкото ти приятелче" всъщност? Все още не можем да сканираме на кой-колко му е, че да се чудиш защо аджеба ти е голям, пък не те харесват (въпреки това едва ли не)..
Иначе не е толкова фатално, че си на 16 и не си имал приятелка досега, но явно имаш проблем с увереността, който е хубаво да поправиш сега, за да не продължава така и за в бъдеще. Бъди малко по-комуникативен, как така не знаеш какво да й кажеш? Общителен ли си по принцип, т.е., само пред момичето, което харесваш ли си глътваш граматиката?

GLaDOS
09-08-2012, 00:55
а малкото ми приятелче е 20 см, НЕ СЕ ЕБАВАМ!!!

Ама,приятелю,нали знаеш че не се мери откъм гъза...

MagicSmiles23
09-08-2012, 05:28
Ама,приятелю,нали знаеш че не се мери откъм гъза...
wtf... :D :D :D :D :D :D :D

balu4ka
09-08-2012, 06:00
Хмм,големи характеристики,голямо чудо.Никак не ми беше от значение,колко санта ти е мъжкото нещо :3.
Мисля,че това ще е важно като си намериш приятелка и си в леглото с нея,не преди това.Оправи си характера,вероятно там нещо куца,определено.А си още на 16 ,живота ти не е пред края си ,че да изпадаш в такава дилема.Хората много вярно са казали,всичко с времето си.А най-тъпото нещо е да тръгнеш с някого само,защото си отчаян,нека това момиче наистина да го харесваш. ;)

LeprikonA
09-08-2012, 07:00
Просто ми е такъв характера... и на мен не ми харесва, но тва е!
И ето ти я грешката. Нямаш подход, но не искаш и да се сдобиеш с него.

//хвалбата за 20те санта е мега тъпа

autumn_eyes
09-08-2012, 07:48
В повечето ситуации,момичето очаква момчето да направи първата крачка,така че трябва да си преодолееш срама,иначе нищо няма да излезе.. :?
+1 :D Давай смело. Най-много да ти откаже и да се похвали на приятелките, ама ако не й обръщаш след това внимание, нещата ще отминат за 3 дни. Няма какво да губиш.
Иначе в профила ти пише, че си на 21?

fenastz
09-08-2012, 08:36
Иди на дискотека.

lamer4e7o
09-08-2012, 10:34
Или на домашно. ^^

magita
09-08-2012, 10:41
Човека се чувства самотен.... Ама при повечето случай след намирането на приятелка, минават 2-3 месеца (даже по-малко) и ти писва... ;]

lamer4e7o
09-08-2012, 10:44
Ако наистина си готов за сериозна връзка, не вярвам да ти писне.

Utopia
09-08-2012, 11:26
Просто ми е такъв характера... и на мен не ми харесва, но тва е!
Висок, добро телосложение, голям пенис, ама в акъла дърво

Явно цялата лайняна истина е съвсем различна, щото по това дето си написал направо звучиш като женски полов орган

"и на мен не ми харесва, но това е!"
че и с удивителна, кво сме виновни, че си се примирил със себе си или квото там си. Нищо не става наготово, нищо не става от само себе си, трябва малко и усилие да се вложи.
Ама кво са хабя да пиша на хора които са млади а са мислят за пенсионери!
"..., но тва!"
стой си в къщи и се дръж за двайсесантовата дръжка!

RocKlover
09-08-2012, 13:04
Ама,приятелю,нали знаеш че не се мери откъм гъза...

ЗНАМ!!!

Lisinka
09-08-2012, 15:36
Добре, аз не разбрах от цялата работа как можем да ти помогнем. След като имаш нужда от приятелка, просто се престраши и покани някоя,която ти допада да излезете и да се опознаете.. не е нито болка за умиране, нито китайско писмо.Понякога човек трябва да се бори със себе си,да надделее себе си, за да успее в живота ! Всеки има характер и да го промениш не е лесно, но не е невъзможно ! Тук ще подействат ината и упоритостта ти,ако поне тях ги има в повече :) Ти си на ход!

Utopia
09-08-2012, 16:05
Имам чувството, че този форум е за взаимооплакване, а не взаимо помощ

Cloud9
09-08-2012, 19:28
а малкото ми приятелче е 20 см, НЕ СЕ ЕБАВАМ!!!

Picture or it didn't happen

Сега сериозно- единственият начин да си с някое момиче е да я поканиш на срещата.Няма да те лъжа - вероятност да те отрежат е голяма, но болката е временна (особено ако намериш друга, която да приеме). И никога не започвай предложение за среща със сантиметри. Не всички жени се интересуват от тях. Важно е и отношението, да я накараш да се чувства като дама. Да бъдеш ти кавалер. Да умееш да разговаряш и т.н. Много са нещата, но се учат с практиката

Wednesday666
09-08-2012, 19:46
Аха, на 16 години е 20 санта. Това трябва да се види просто.

По темата - ние в случая май нищо не можем да направим, освен да ти кажем да се промениш.
Срамежливите момченца са сладки, но до един момент. Докато не започнат да прекаляват.
Не може да те е срам да кажеш на мацка, че те кефи и да очакваш да имаш сериозна връзка.
Преди да оправиш собствения си характер не можеш да очакваш по-добро от другите.

kikitoka
09-08-2012, 23:50
Neznam izobshto kakwo sa ti kazwali i koe e vqrno i koe ne sluhai sega.. izlizala sum s 3 "kurvarcheta" i dokato me svalqha im razbrah trikovete edno i su6to prqwat ama e efektivno neznam dali e umishleno ili ne no e edno i su6to .. 1 muzika vsi4ki polzvat muzika sled kato se zapoznaete polzvai muziakata nqkoq gotina po bavna pesen da ima spomen za teb zvuchi tupo no e taka .. vijdaite se vseki den v kompaniq ili pobne 2-ma ili trima choveka da ne e nelovko .. :D izkluchih veche mislata si ama dobre pomagai i slushaite muzika i kato stane po dobre q zavedi na nqkoe hubawo mqsto s POVEHCKO HORA ako tq poska otidetet nqkude po na skito kato v parka primero aa da prawi mucunki ako ti kaje ne6ty ili te obidi tova e super sladko vupreki da ti zvuuchi tupo prawi si se na idoot no ne s neq s priqtel .. ne q luji ako te popita ne6ty kolko momicheta si imal ili ne6ty takowa budi chesten e ako 1 mojesh da kajesh 3 no ako sa mnogo i go kaji ne kazwai nishty za seks i ne q obarvai mnogo golqma greshaka pri momchetata nishty za seks povqrvai mi she doide sam znaesh za razmivaneto i komplimentite . sega v momenta izkluchih no tova sum zabelqzala a ii az sum go probwaka vurhu momicheta a znaesh che epo trudno momcihe s momiche take che deistwat :P uspeh ako se setq she ti kaja oshte :P

gabby1995
09-09-2012, 10:59
Просто ми е такъв характера... и на мен не ми харесва, но тва е!

Щом се предаваш толкова лесно,се примири и с мисълта ,че няма да си намериш приятелка така хаха

anonymous708973
09-09-2012, 11:05
Neznam izobshto kakwo sa ti kazwali i koe e vqrno i koe ne sluhai sega.. izlizala sum s 3 "kurvarcheta" i dokato me svalqha im razbrah trikovete edno i su6to prqwat ama e efektivno neznam dali e umishleno ili ne no e edno i su6to .. 1 muzika vsi4ki polzvat muzika sled kato se zapoznaete polzvai muziakata nqkoq gotina po bavna pesen da ima spomen za teb zvuchi tupo no e taka .. vijdaite se vseki den v kompaniq ili pobne 2-ma ili trima choveka da ne e nelovko .. :D izkluchih veche mislata si ama dobre pomagai i slushaite muzika i kato stane po dobre q zavedi na nqkoe hubawo mqsto s POVEHCKO HORA ako tq poska otidetet nqkude po na skito kato v parka primero aa da prawi mucunki ako ti kaje ne6ty ili te obidi tova e super sladko vupreki da ti zvuuchi tupo prawi si se na idoot no ne s neq s priqtel .. ne q luji ako te popita ne6ty kolko momicheta si imal ili ne6ty takowa budi chesten e ako 1 mojesh da kajesh 3 no ako sa mnogo i go kaji ne kazwai nishty za seks i ne q obarvai mnogo golqma greshaka pri momchetata nishty za seks povqrvai mi she doide sam znaesh za razmivaneto i komplimentite . sega v momenta izkluchih no tova sum zabelqzala a ii az sum go probwaka vurhu momicheta a znaesh che epo trudno momcihe s momiche take che deistwat :P uspeh ako se setq she ti kaja oshte :P

:D :D :D
Курварчета, ама "не й говори нищо за секс". ПХАХАХАХ! Останалото дори не знам как да го изкоментирам.

Авторе, сядай и чети из форума (и вратовръзка.нет) като за начало. Най-добрият вариант е да заговаряш и излизаш с доста момичета, за да се пречупиш, но в началото ще ти е адски трудно.